• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Europa gratuluji!

Natashkaa, zkus teplý obklad na bříško a nebo teplou koupel.
1. črc 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamičky :slight_smile:
Netashka ja som mala podobný problém-koliky
Doktorka nám predpísala Sab simplex-je to super.Krásne z toho prdká aj kaká :grinning:
A občas jej dávam Feniklový čajík granulový-Hipp
1. črc 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ewi, prosím Tě konzultovala jsi ten čajík od Hippu s doktorkou? Já ho koupila taky ale zarazilo mě, že je v něm cukr, tak jsem ho zatím nepoužila.
1. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinamil, mne na detskej pohotovosti povedali, že feniklový čaj dieťatko ešte viacej zaplyní...a to mi povedali pri Vilkovi
1. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminky,

my fenyklový dáváme bio,protože nám to doktorka nakázala,máme v něm půl celaskonu,protože jsme ještě krapet žlutí.Problémy s větry nemáme.

Evulce a ostatním novopečeným maminkám gratulace.
1. črc 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti doktorka vravela že jej mám dávať čajík aj vodu-do flašky ked sme vonku.Tak som hladala čajík pre novorodeniatka no nič iné okrem thto som nenašla .Všetky boli od 3 mesiacov.A myslím že troška cukru jej nevadí ved po porode som ju nalievala Glukozou ,lebo som nemala mliečinko.A dávam iba malu lyžičku do 125ml vody.
1. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě doktorka říkala že čajík je fajn,že ho mám dávat na žízen,takže ho vozíme v kočárku vždycky na vycházku.Dan si na čajík zvyká.Máme od 2.ukončeného týdne.A v tom horku co je,tak mu trocha čaje neuškodí.
1. črc 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
europa, gratulujem k Šimonkovi :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky davame cajik od Hippu, stridame hermankovy a fenyklovy
1. črc 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš Maťko dnes nemal chuť spať cez deň, až teraz pred hodinkou zalomil :confused: aj na vychádzke keď sme boli, tak sa rýchlo prebral a už mal len veľké kukadlá :slight_smile: asi to teplo. Doma som mu dala len bodyčko s krát.rukávom a polodupky, lebo my tu máme celkom fajn, takých 20°C ale zajtra ak pôjdeme von, asi mu oblečiem opaľovačky, lebo je tam ozaj riadne horko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Devitka, ja som ten kryt na nôžky skrčila a zasunula konča vaničky, tiež nosím so sebou pršiplášť na kočík a sieťku proti hmyzu.

Martinka, fotečky na facebooku máš ozaj krásne :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amelie ten Bio feniklový si kupovala kde?Ja tam napísané že pre bábetká?
1. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubulky chcem sa popýtať na vaše Brušká už vám spľasli?
Ja tam má taku pneumatiku a neviem čo s nou a navyše po porode som popraskala aj na brušku aj na stehnách :cry:
No čo už...
Hlavné čo ma zaujíma či niektorá z vás použiva alebo používala stahovací pás po porode videla som ho v obchode pre deti na zahradnickej....ale neviem či to neni volovina.Kupovat to teraz 4 týždne po porode?
1. črc 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mu zatím dávala jen převařenou kojeneckou vodu, ale to mu vůbec nechutnalo, takže to "plival" ven. Dnes zase celý den funguji jako polštář. Od rána zase zvrací. 3x už mě nahodil celou, že jsem se musela jít osprchovat. Vůbec netuším co to. V noci to bylo ok, ale od 10 hod. je to skoro v kuse. Nos už jsme čistili 3x. Možná to bude teplem. Zkusila jsem ho nechat jen v plence a zabalila do plenky. Teď už 20 min spinká.
1. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, příští rok uspořádáme společnou oslavu 1.roku a trumfneme je :sweat_smile:
1. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewka, tiež mám ešte pekné sádielko, ale už to ustupuje, cvičiť sa mi nechce a ani nemám moc kedy, to radšej idem koníkovať keď je trošku času :sweat_smile: :grinning:
1. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka :grinning: :grinning: :grinning: už teraz sa teším :dizzy_face:
1. črc 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes ani včera sa neohlásila cernobilka, snáď malý Jenda už nemá taký uplačkaný deň a nebolí ho bruško
1. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky :dizzy_face:
Vašík je dneska zlatíčko, tak mám i chviličku :wink: Dopoledne celé prospinkal až do 13.30 a pak jsme byli procházkovat :slight_smile: Holky, chci se zeptat jak oblíkáte mimísky ven v tom vedru? A dáváte zavinovačku i deku? Mě totiž přijde, že i když leží, je tam děsně teplo..dnes jsem vašíka fakt celého porozepínala..čepičku máme letní, ale i tak mu v ní muselo být teplo..
1. črc 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinamil to može byt ten reflux.Ale ak ti priberá na váhe tak sa nestrachuj...moja tiež grckáva .
Doktorka nám na to dala ten sirup Sab simplex A vracká ovela menej a dobre z neho kakušká. :grinning:
1. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko-moja je v tenkých vecičkách-krátke rukáviky,tenké tepláčiky,bez čapičky,bez rukavičiek,iba pod tenkou dečkou :dizzy_face: A stále pod slnečníkom alebo zakrytá plienočkou.
1. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už je Maťulo hore, ideme sa kupkať :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, určitě je to tím refluxem, ale dnes to z něj lítá ve velkém, i když vše zahušťujeme. Sab simplex máme na prdíky taky. Mě spíš děsí to, že mu to lítá nosem a mám strach, aby to nevdechl.
1. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už na tu čepičku taky kašlu..sice mi každý říká, že je maličký a měl by ji mít, ale v takových vedrech..kdyby foukalo neřeknu..
Mě se Vaší taky kroutí, ale dáváme probiotické kapky, a fakt se jen občas kroutí a červená a tlačí, ale rozhodně neřve třeba 2 hodiny nebo tak..a taky po nich řádně prdí nahlas a kaká :grinning:
Jinak blinkání taky řešíme, ale u nás je to spíše ublinkávání, zato skoro po každém papání..už mi to ani nepřijde :slight_smile: Asi 2x mě taky obhodil tak, že jsem se musela komplet převléct a do sprchy, ale to mu asi fakt nesedlo..určitě holky se to všechno bude zlepšovat :wink:
1. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko, to víš, že ano. Ti naši cvrčci nám krásně rostou a sílí. :dizzy_face:
1. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, určitě :slight_smile: Taky tak řešíte noční kojení? Já po tom skoro měsíci už jsem fakt vyřízena..Vašík se budí vždy mezi 2-4h a u toho fakt spím..a to kojíme jen 10-30min - podle chuti..a vůbec už pak nemůžu vydržet na odříhnutí.. :unamused:
1. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se na chvíli natáhnout k tomu mému piškotkovi, než půjdeme koupat, když tady se mnou tak pěkně leží :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko, my to máme o trošku složitější. Kryštof papá okolo 23 hod. a pak 2 - 3 hod. To znamená vstát, jít do ledničky,nalít mlíčko do lahvičky, zahustit, ohřát, přbalit, stříkačkou nakrmit, odkrknout, odstříkat, uložit mlíčko do ledničky, vše umýt, dát do sterilizátoru, zapnout a jít spát

Závidím vám, co kojíte. :wink: Máte to jednodušší.
1. črc 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ewi-kupovala jsem ho v DM drogerii,je tam napsané,od druhého ukončeného týdne,ale existuje i jiný Bio čaj a ten je od 1.ukončeného týdne.

My kojíme jak kdy,většinou o půlnoci a ve čtyři.Jinak my kojíme dlouho.My jsme pořád hladoví... :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek