• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
idem do postele dievčence.. dobrú nôcku, papa :wink:
7. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny dobru noc. :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cernobilko - Jenda je uzasne miminko, moc moc gratulujeme
7. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je šílenost. Vůbec nestíhám vís dočítat. Kryštůfek byl sice hodňoučký, ale čekala mě hora prádla a nějaký úklid. To co jsem nezvládala jako těhule, dodělám teď.

Nějaké nové mimi?
7. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky moje, idem si oddychnut, bolia ma krize. ach, je super byt konecne mimo nemocky. :slight_smile:
tak sa majte, tym, co este neporodili, zelam rychly porod a bez komplikacii.
papa.
7. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co už jste doma. kolik máte doma stupňů?? mě tady nutí mít Jendu v totálně přetopené místnosti, že jsem pořád děsně zpocená. nechápu to. my doma už netopíme a takovê vedro tam opravdu mít nebudeme. tak nevím.
7. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes se nám narodila dcera Sofinka (váha 3.050 kg/47 cm). Porod byl plánovaný s ohledem na vysoký tlak a bylo nutné jej vyvolávat (nicméně již v řádném termínu). Do porodnice se manželka dostavila dnes 8.00 hodin ráno, kdy byla pouze na "prst" otevřená. Obdržela medikamenty porod vyvolávající. Následné kontrakce byly velmi intenzivní a pravidelné. Snažila se většinu doby trávit ve sprše na balonu, aby se jí alespoň trochu ulevilo. Po několika hodinách začala cítit navíc i časté tlaky miminka. Po okamžitém příchodu zpět na lůžko ji ošetřujicí lékař sdělil, že je již otevřená a porod může začít. Po cca 20 minutách ve kterých následovalo několik intezivních stahů, při kterých se pořádně vždy snažila zatlačit, byla Sofinka na světě :slight_smile: (Cca v 15.30 hodin).
Žádné komplikace se v průběhu porodu nevyskytly. Musím tímto pochválit velmi příjemný a profesionální přístup personálu ve zlínské porodnici. :slight_smile: Mějte se hezky. David-manžel.
7. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobru noc aj ja idem hajat
7. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cernobilka Jenda je naaadhernyyyy, fakt sa vam vydaril :dizzy_face:
Katka vitaj doma :sweat_smile: Ja som ti chcela polozit tie iste otazky ako Gubinka, tak ked si najdes trosku casu, snad nam porozpravas :dizzy_face: Hlavne ze sa mate s Damiankom dobre a pekne papka.
Aurinka gratulujem k babatku. Je fajn ze porod bol v pohode.
7. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cernobilka ohladom tej teploty, tu kazdy (lekar, PA) odporuca teplotu v izbe kde spi babo 18-20•C. Tiez som to citala v roznych brozurach ktore mi poslali zo zdravotnej poistovne :wink: Nechapem preco vas tak prehrievaju :confused:
7. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katka.. este raz ti gratulujem a vitaj doma. Domace prostredie je urcite pre vas 2 to najlepsie. Teda, aspon mne bolo doma ovela lepsie.
My sme mali v porodnici tiez prekurene, ale doma som uz nekurila.. maleho som balila do deky ked sa mi zdalo chladnejsie.. deti si predsa len nevedia korigovat vlastnu teplotu.
ako kukam 4.6. bol plodny den.. a teraz to akosi stoji.. som rada, ze cakate na mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:
Dnes mame poradnu tak nam drzte palce...
Neskor napisem ako sme dopadli.........
8. čer 2009 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vas zdravim babulky naposledy ako 2v1. Mam uz zabandazovane nohy a do ruky mi tecie infuzia s fyziologickym roztokom. Sa to blizi.:grinning:
8. čer 2009 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lante držím palce. já čekám, až se Jenda vzbudí :slight_smile:. už bychchtěla jít domů. ale to si ještě počkám. po císaři nejdřív zítra nebo až ve středu :frowning2:.
8. čer 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre skore ranko aky mame stav po vcerajsom splne? :slight_smile:
8. čer 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko babenky! Uf -uf, ja sa cítim každým dňom ťažšia... Už aby bola Aňulík pri mne, neviem sa jej dočkať.
Černobilka, Jenda je fakt krásny.
Aurinke a Davidovi gratulácia k mrňúsovi.
8. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
pěkné slunečné ráno přeju,my jsme dneska snad předposlední den 2v1,zítra ráno máme nástup,dneska musím zkontrolovat tašku a vyrazit do města si kdyžtak ještě něco dokoupit.
Jak jsem si všimla,čímdál víc miminek,takže staršně moc gratulací rodičům a miminkům krásný vstup do života....
8. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko babulky :slight_smile:

V noci písala mufo24:

"Dnes v 21:40 som vykukla na svet. Volám sa Sonička Petejová, mám 3170g a 49cm (mufo24)."
8. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tatkiež mi napísala misakri IP:

misakri napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahojky.. koukám na mk a hele, co jsem našla :
denisa2 : Narodil jsem se dne 2.6.2009 v 10:50 hodin, měřím 50 cm, vážím 3630 g.
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=378016&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D1
papa :slight_smile:

Takže ďalšie miminko.. :slight_smile:

GRATULUJEM aurinke, mufo i deniske.. :wink:
8. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé gratulace mufo k Soničce :dizzy_face:
8. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
gratulujem k novym miminkam, macinke, ivuske, aurinke, mufo aj deniske, aj katy2 a aj vsetkym na koho som zabudla. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A kinderkam prajem co najrychlejsi porod! :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. :slight_smile:

Takze dalsie babatka pribudli, gratulujem Aurinke (vyzera, ze mala pohodovy porod), Mufo a Deniske k drobcekom a prajem im veeela zdravia a aby sa tu mali dobre. :dizzy_face:

Lante drzim pasticky, nech to mas co najskor za sebou!!! :wink:
8. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leuska, ako sa ma Teo? Spinka este? :dizzy_face:
8. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata,ako bezi den?ja sa mam stale 2v 1 a tato noc bola neznesitelna do tretej som strasila..bolo mi strasne horuco,tak som vetrala a nic nepomahalo..potom som bola hladna,no das... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny aj ty mas taky pocit,ze ten spln vela s rodenim nenarobil? :frowning2:
8. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, no veľa nenarobil.. len 3 miminka.. čo už... ale veď tie naše detičky sa pekne same vypýtajú na svet...
tiež som nemala dobru noc.. každu chvíľku som sa budila... nevedela som si nájsť polohu...
8. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny mozno v tom na nas ten spln posobil,ze sa nam nedalo dobre spinkat
8. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko maminky a skoromaminky :sweat_smile:

Mame nove babatka,a kolko vela :sweat_smile: Gratulujem vsetkym novym mamickam a babatkam,vela mliecka a zdravia prajem.
8. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den těhulky a maminky.. :slight_smile:
já měla dnes budíček v 5hod ráno!!.. mě asi michalka připravuje na příchod danečka domů.. :wink:

před chvilkou vstal manžel, tak se jí věnuje, já odsála mlíčko a mám chvilku na MK :slight_smile:
všem novým maminkám strašně moc gratulujiiiiiiiiiii, hlavně zdravíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek