• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
cernobilka- zatim nejhorsi, proste predtim spal lepe, ale je to tim pocasim, rikala pan doktorka
3. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
devita,ano na nadstandartnej,ale ja som si papanie nosila tam,lebo v tej jedalnicke boli vsetky maminy ticho,nikto ani na pozdrav neodpovedal,tak som si povedala,ze to mozem jest aj na izbe...
3. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc bych chtela podekovat martinamil, za kontakt na babybutt,dneska nam prisla od nich zasilka a jsem moc moc spokojena, jdeme zkouset parni sterilizator
3. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta tabulka nema jedinu chybu je super, same babo, kazde s inymi mierami a menami... Skvely napad!!!!! Baby co ste na tom pracovali a stale pracujete- SUPER!!!
3. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky,ja mam dnes za sebou prve kolo behaciek po uradoch

Julenka,tak som ta videla,a videl asom ked ste odchadzali z oddelenia aj s manzelom a este dakto tam bol s tebou.sla som prave vtedy za malinkou,vlastne som sla za vami.v takom zelenom zupane.
3. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete nahodou,ci sa rodinne vyplacajau za dany mesiac,alebo mesiac dozadu?
3. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

ja som tu na skok....dnes klasika .... rano 2x sabla...potom prezliekanie, a zase krmenie....doobeda sme von nestihali...zehlila som aj prala...inak baby periem kazdy den....Mariannka stiha grckat a spinit vsetko okolo seba, vcera som musela muzikovi stiahnut postel celu obliecku mu zagrckala
3. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, rodinné sa vyplácajú mesiac dozadu, takže za jún dostaneme v júli ...

narciska, naša pračka tiež má čo robiť, pomaly každý deň periem, teraz sa tam máčajú plienky, ale aj tak super, že to nemusíme vyvárať v hrnci. Tuším Katka písala, že jej Lovela nevyperie kakance a grcky, ale mne teda zatiaľ vypralo všetko :sweat_smile:

Dnes sme boli u mojej mamy nakuknúť, čo majú nové, Maťko si celý čas spinkal v kočíku, zjavne mu nevadila zmena prostredia. Mama mi nabalila marhuľový koláč a keďže marhule mám odskúšané ako vyhovujúce, tak sa naň teším.

Dnes možno už aj evulku prepustili, neozvala sa niekomu ?
3. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
narci,ale to nie je v poriadku ked ti takto grcka,to ju dojcis?
3. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojim pravdaze kojim...aj prva mi tak grckala, ale ta bola aspon tucna, tento svrcok ma iba tenke nozky aj som si dnes poplakala ked som ju videla...
3. črc 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky! :dizzy_face:
Všechny moc zdravíme! :dizzy_face: Jak rostete? Určitě moc hezky. :wink: :dizzy_face:
Dneska nám končí šestinedělí! :wink: Teda to uteklo. :astonished: Tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká změna. :grinning:
3. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam prasok sensitive tesco....zatial vypral vsetko ale pred pranim predmacam na taky cca pol den... hlavne na flaky sypem kus a tiez som dala aj trochu ruzoveho vanishu cvkrnem do lavora...ale len kusok
3. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že Narciska je ve 43tt. :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narci ja by som sa radsej o tom pohovorila s doktorkou,mozno by ste potrebovali kvoli refluxu zahustit mliecko alebo daco ine ci na to nie je.
3. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mariellka mi taky poblinkává. Sice často, ale ne moc. Jen tak lžičku. A příbíráme dost, tak je to v pohodě. Čím je starší, tak to je trošku lepší. :wink:
3. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byli u pani doktorky na 6tinedelni kontrole, vazime 4350g a merime 53cm
Pani doktorka byla nadsena, jak BErtik spolupracoval a jak pekne zvedal hlavicku, pry jako 4mesice stare mimi
3. črc 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli, tak to je super šikulka. Mariellka je jak malý buřtík. Na kontrolu jdeme až 22.7. tak ani nechci vidět, kolik bude vážit. Hlavičku teda moc nezvedá. Na bříšku jí to nebaví a je stejně líná jako byla sestřička. :grinning: Asi je to rodové. :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky.
Tak to je super ze vam uz konci sestinedelie.Na mna uz lezu nejake chutky sa divim.Chudak manzel ale este 4 tyzdne treba drzat post :grinning:
Martuli presne s takymi mierami jak ma Bertik sa mi narodila Vaneska.
U nas pohoda Vitek spinka.Tiez mi niekedy blinka.Ale on negrga a potom sa mu to vrati.Ale nie je to casto.Vazit sme sa boli minuly piatok tak pribral mal 4 kila ale dokina ma teraz dovcu 2 tyzdne tak neviem kolko vazi.
Holky s cim mazete miminkam tvaricku?Ja neviem ci s olejom alebo kremom mam mazat. :confused:
3. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vachovka,nemusis sa postit presne sest tyzdnov,ak sa na to citis,tak si uz mozes dopriat,len pozor na otehotnenie,ja som si dala predpisat antikoncepciu :slight_smile:
3. črc 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli,mas potom doma sikulu,moja Kiara,je vraj leniva,ale tak dviha sikovno hlavicku,ze sa mi to nechce ani len verit a ked ju dam na brusko,tak si tak sikovno podklada nozky ze sa bojim,ze mi odlezie a aj v tejto polohe si hlavku v pohode prelozi zo strany na stranu a pokuka sa so zdvihnutou hlavkou a to mame len dva tyzdne.Mám taky dojem,ze ked doktorky v nemocke robili vizitu a deti boli prave zobudene,tak necudo ze sa im nechce,ani ja sa hned nechytam tancovat,ked sa zobudim. :slight_smile:
3. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
devi to fakt? uz sa moze tutu mutu tak skoro?
3. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano,moze,ja som po spontannych porodoch uz po dvoch tyzdnoch,uz som nekrvacala.
3. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
V berounskem deniku, v sekci zivotni styl, miminka a prave se narodili je Filipek od Evy: Juknete a muzete i zahlasovat, jde to kazdou hodinu : - ))

http://berounsky.denik.cz/miminka/bemimi20090703.html
3. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
fuha dnes ale bola zase horucava, tentokrat bez burky...
mala mi zase cely den nespala, stale pyta papat a ked zaspi pri ceciku a polozim na spanie tak hned je hore a takto cely den...asi jej je horko chudatko moje a je smadnucka, inak si to neviem vysvetlit...nic ju neboli, kaka odusu...zaspala okolo pol siestej a ja s nou a spinka az doteraz a este sme nekupali, som ju nechcela budit chobacika...asi to bude tymi horucavami lebo jak pride vecer tak spi, aj v noci dobre spi a jak rano vykukne slnko, tak hotovo, uz je hore cely den :sweat_smile: ale aspon si ju svokrovci uzivaju, prisli v noci z francuzska a cely den sa jej venovali a ona bola spokojnucka, kukala na svet, vobec neplackala, akurat teda ze nespala :sweat_smile:

devit wow ty si po 2 tyzdnoch uz nekrvacala? mne prestavalo krvacanie este v nemocnici tak som sa tesila ze mam po tom, ale jak som dosla domov, tak sa to vratilo a mala ma dnes 4 tyzdne a ja furt krvacam...neni to nic hrozne, ale teda na tutu mutu to este nevyzera, aj ked ja by som uz :sweat_smile: :sweat_smile:

jeeej to je evulka s filipkom :dizzy_face: :dizzy_face: jaki su chutnucki hehe
3. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
4. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
henessi aj tebe :slight_smile: ako sa ma malinky? este ho boli pichanec od tej potvorskej osy? :frowning2: ved mne je do placu ked ma postipe vcela alebo osa jak to boli a nie este male babatko..

mali sme celkom fajn noc, mala spi najlepsie v noci a k neuvereniu spi uz vyse hodiny aj teraz vonku v kociku :confused: len je este v pyzamku a zavinovacke, takze ju budem musiet ist zachvilu rozbalit aby sa neuvarila, takze sa asi aj tak zobudi...ona ma tu zavinovacku strasne rada, niekedy sa ukludni len tym ze ju do nej zabalim..

vyzera to dnes zase na krasne pocasie, nahovorim Steva aby sme si vybehli do dediny na zmrzku...peso to mam strasne daleko :frowning2:

prajem peknu sobotu
4. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my sme v noci boli nejaký smädný :confused: Maťko sa budil častejšie ako inokedy alebo to bolo teplom :confused:
teraz drieme v kočíku,ale je to taký ľahký spánok. Dnes je strašne dusno, asi zase príde búrka ...
4. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Stále vás čítam, len písať sa mi nechcelo, lebo Soničku dva dni pobolievalo bruško a pomohol až teplomer do riťky a Martinke práve začalo obdobie vzdoru tak pár krát za deň chytí amok a 20minút reve jak keby ju z kože drali a sama nevie prečo. Kde je moje zlaté poslušné prvorodené dieťatko??? :grinning: Tak som bola z toho všetkého dosť vyčerpaná, zase som sa vyvŕšila na mužovi. Ale keď videl jak tu bezmocne plačem tak teraz oveľa viac pomáha. Sexík by som teda aj ja celkom uvítala ale bohužiaľ ešte stále tečiem. Šitie našťastie už vôbec neviem, že mám.
4. črc 2009 ve 12:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek