• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
devita kde to byvas? NZ menim gynek., nas je ochotny predpisat antik. az po 8 tyzdnoch a to po vsetkych pecenovych testoch a este je vhodne cakat do dalsej menstrulacie. a potom u nas baby behaju s babatkami v kociku a rocne deculo za ruku :wink: Dakujem najblizsich 7 rokov nic neplanujem.
4. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzana ja sa cudujem,mne rovno do prepustacej spravy napisali,je sice pravda ze som cisarskom,ze antikoncepcia po dobu minimalne dvoch rokov,a su antikoncepcie aj pocas dojcenia ja som to brala aj pri synovi.
4. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj inak ano zuzanka som z NZ,nemala by si to daleko k mojmu lekarovi chodia aj z vacsich dialok.
4. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás moc s Filípkem zdravíme, dneska jsme první den doma. Je to zlatíčko, budí se jenom na kojení a pořád bychom ho očumovali :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evullka, tak si to uzivaj, prve dni su krasne a nam trvalo len dva tyzdne ze sa budila len na kojenie, teraz uz ju zaujima svet :grinning: :grinning:

dadka tak ako u nas, asi to bude fakt ten smad co budi tie nase pokladiky a nie hlad :unamused: ani sa im necudujem, ja sama sa v noci budim na smad...dnes u nas bolo uz dychatelnejsie a hned si terezka schrupla aj cez den :dizzy_face:
4. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi uz to ma dobre a cudovala som sa ale ani neplackal velmi.Inak dnes sme mali super noc malinky sa o 20.30 napapal a spinkal az do 5.00 :astonished:
4. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulik,vitaj doma a ešte raz blahoželáme aj s Maťkom :slight_smile: aj som si myslela, že Ťa už pustili a martuli nám hodila link na hlasovanie :wink: tak sme videli aj fotečku s Filipkom :wink:
4. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulik, Filipek je krásnučký, si šikulka, aj fotečky si stihla dať. Tá pôrodnica je teda fakt super, ako hotel s 5 hviezdičkami, musí sa tam rodiť jedna radosť. Robia tam aj pôrody do vody ?
A inak zuzka má pravdu, to spavé obdobie trvá asi tak 2 týždne, potom už začnú obdivovať svet a menej spať :wink:
4. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak gratulujem všetkým 4.júnovým detičkám k prvému mesiacu - Jenda,Samko,Ella,Sophinka,Vašik,Matej a aj náš Maťko dnes oslavoval :grinning: dostal od babky takú hrajúcu hrkalku
4. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuším sa všetky venujete svojím pokladíkom, môj drobec spinká, tak ho idem následovať :slight_smile:
Dobrú noc všetkým :slight_smile: :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamičky :slight_smile:
Dnes bol v Bratislave krásny slnečný den tak sme boli s Jasmínkou a chlapcami na prechádzke :dizzy_face:
Chudatko Jasminočka ma zapalené očko tak je musím dávat kvapky optalmo septonex a optalmo framikoinovu mast do očinka.Naštastie sa je to už zlepšuje :grinning: Chutatko mala to škaredé ...mala samé karpinky a tiekol jej z očka hnis :unamused:

Chcem sa vás popýtať aj vaše bábetká tak plačkaju ked tlačia do plienky?Hned ako dokaka tak zaspinká :pensive:
Moja je až červená a plače tak ,že aj susedia ju určite počuju a to je iba kakanie alebo prdíky :grinning:
4. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewa aj naša Sonička mala výtok z očka. Je možné, že to chytila od Martinky, lebo tá to mala asi týždeň pred ňou. Martinke to prešlo po oftalmo septonexe mastičke a pre Soničku mi dr. dala fucithalmid a už je to tiež ok. S tým kakaním to máme tiež tak. Malinká už chce spinkať a vždy po pár minútkach ju zobudí bruško. Tlačí, plače a nič. Pár krát sme si museli pomôcť aj teplomerom, lebo už som sa nemohla pozerať ako sa trápi a nič iné nezaberalo...
4. črc 2009 ve 22:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky aj moja place a vselijak sa steluje,ked sa nevie vykakat. a ak vam mozem poradit na zapal ociek je velmi dobre kvapkat do ociek materske mlieko..mojej dcere starsej nezaberali vobec kvapky ani masticka a potom mi mamina poradila staru mudrost nasich starych mam a to zabralo,mali sme ist uz na vyplach kanalikov
4. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada moc dekujeme. Jenicek byl dnes moc hodny, tak jsem si odpocinula. vcera totiz zase skoro cely den plakal, bolelo ho brisko.
4. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, veľmi na vás myslím. Vždy keď máme problémy s bruškom tak si hovorím, že niesme sami. Je to hrozné, že sa tie detičky musia takto trápiť. A vlastne pre prd :grinning:
4. črc 2009 ve 23:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, chcem sa pochávaliť, že aj my už máme doma poklad, ktorý vážil 3250g a meral 48cm. Je to krásavica a má sa k svetu.Narodila sa 26.6:2009
5. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matusik gratulujeme a zelame vela zdravia a mliecka :slight_smile:
5. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka - nas Bertik taky vcera plakal, nemohl vytlacit prdik, tak jsem nahrala gelovy polstarek, dal mu ho na brisko a bylo po plakani. Co davas Jenickovi, kdyz ho trapi prdik?

matusik-gratulujeme
5. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holčičky! :dizzy_face:
Všem přejeme krásný prodloužený víkend. :wink:
Zachvilku jedeme na nákup, tak se těším, protože se pořád jenom cpu jídlem a sladkostma. :pensive: No s takovou těch 5 kg nezhubnu nikdy. :confounded:
U nás už bříško je docela v pohodě. Ale hlídám to kapkama Baby Calm. :wink:
5. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mon ja som vceradala Kiarke espumisan kvapky,tak ju to upokojilo,ze mi potom krasne spinkala.
5. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :dizzy_face: u nás je už z rána horko, dohovie,čo bude poobede :rolling_eyes:

Maťko si akurát vypýtal cecík a to pred hodinkou jedol :sweat_smile: asi od smädu. Takže on na cecíku, mama koníkuje a ešte aj varím obed, určite aj u ostatných je to podobné, také sme šikulky :grinning: :grinning: :grinning:

matusik, gratulujem užívaj si maminkovanie, je to krása :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita ja som uz po druhom cisarskom, o tretom babe nechceli v nemocnici ani pocut. chceli ma hned na operac. stole "odstavit", ze dva cisare a dost, ale antikon. nikto ani nespomenul. ak sa mozem spytat, aku ti predpisal? po prvom som mala cerazette, som tiez kojila.
5. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanka presne cerazette beriem teraz aj ja,je to mozne ihned po porode zacat uzivat
5. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka u nas je to tak isto,tiez sa len cecikujeme,potom ked ustupi trochu teplo tak aj spinkame
5. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devi, Espumisan kapky vůbec neznám. Ten Baby Calm nám funguje, tak je to v pohodě. Obsahují bylinkové olejíčky, tak mi to hrozně voní. :grinning:
Holky, já ty kila snad nezhubnu. :pensive: U Amélky jsem hubla hned a teď se jen cpu a 5 kg pořád mám navíc. :pensive: Ach jo. :confounded:
5. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chcem sa spýtať ako často a ako dlho kojíte??? Viem, že materstvo je krásna vec, ale ja si po týždni pripadám viac ako dojnica, než matka. Mám totiž veľa mlieka, a keď práve nekojím tak odsávam, či už pred alebo po kojení, a do toho masírujem prsia, pretože sa mi tvoria hrčky v prsiach a kojenie ma neskutočne boli....
5. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
prisla som sa len pochvalit Filipko sa nam dnes pretocil z bruska na chrbatik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
normalne som nechapala a pozerala este 5 minut nanho ze co to spravil. :grinning: :grinning:
a ako sa inac mate
ja som sa este ani nevazila ale brucho mam este riadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stale si spomeniem na vazenie az ked sa najem :rolling_eyes:
5. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chcem sa Vás spýtať, či aj vaše detičky keď si grcnú štikútajú??? Malý Kubko hrozne - počuť až do druhej izby........ čo mu pomôže???
5. črc 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
devit,ale mame super lekarnicku v lek. tak ju pojdem obrat o ne bez receptu... :wink:
5. črc 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem mela strasny den. Jenda od rana place. ale nebude to prdikama. ty mu dnes docela jdou. cely den ho jen chovam ale place i tak. Mam pocit, ze do teto diskuze ani nepatrim. Vschny mate tak hodna mimnka a ja si porad jen zoufam. Jenicek od rana poradne nezaspal, jen parkrat na deset minut. ja od rana nejedla. Porad doufam, ze se s jendou nejak sehrajeme. ale nejde nam to.
5. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek