• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Tak holky koukám ,že u všech dvojmatek je to stejně dobrý chaos v těch v prvních týdnech :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dont,neboj aj u mna doma je to vesele,obcas mi aj velka dcera prida..
7. črc 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko dievcata,my sme dnes vstavali s nasim ockom..siel do robotky a vrati sa nam az zajtra rano.
7. črc 2009 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holčičky! :dizzy_face:
Dont, moc hezká fotečka v pase. :dizzy_face:
U nás je nejhorší taky večer. Ale jinak docela klídek. :slight_smile: Ale abych nic nezakřikla. :zipper_mouth:
U nás je úplně černo, tak asi bude pršet a já bych potřebovala do města koupit květináče a taky něco na jídlo a taky něco v DM. A ještě bych potřebovala uklidit a vyžehlit. :confounded: Ale sedím a hledím a nic se mi nechce. :sweat_smile: :grinning:
7. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monrou, u mne naprosto stejná situace, jen venku je sluníčko.

Ta akce mně totálně vyšťavila a nic se mi nechce. A to se to má o víkendu opakovat. :wink:
7. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ahojky, dlouho jsme se tu nepotkaly. :wink:
U vás fakt sluníčko, jo? :astonished: Tady teda fakt ani paprsek. :confounded:
Dělám si kafíčko, abych se probudila. :wink: Tak snad se k něčemu donutím. :confounded: :grinning:
7. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, :slight_smile: aj u nás zatiaľ slniečko, monrou, nieže nám sem pošleš mraky, už tých búrok bolo dosť :sweat_smile: :grinning:
Dnes som sa super vyspala, Maťko sa najedol o 22.00, predtým ovracal tatina, ale potom to bolo už OK a ďalšie papanie bolo o 2:30 a teraz o 7:00 :slight_smile:

devitka, skúsim sa popýtať v lekárni na ten Gravilakt :wink: dnes ideme na kontrolu nožičiek do NMnV, tam je viac lekárni :dizzy_face:
7. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
henessi, Oliverkovi k dnešným meninkám všetko najlepšie :slight_smile:
7. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, u nás prší a jsou bouřky pořád. :confounded: Každý den. :confounded: No děs. :angry: Ale dneska se docela ochladilo.
7. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, práveže aj u nás :unamused: asi to bude nová Medardová kvapka

akurát som musela Maťka "opraviť", dokáže urobiť také skrútené polohy :sweat_smile: úplne vytočí hlavu, aj sestrička včera keď mu brali krv povedala, že na mesačné bábo je moc živý :dizzy_face: bude to číslo :grinning:
7. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy, čau! Tak ak sa to vydarí, tak 26. júla krstíme nášho Bobaľka... To bude prvé výročie našej svadby, Anna (Anička) bude mať meniny - a do toho ten krst... To by sa mi veľmi páčilo...
7. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, taky si davam kaficko a jedeme na nakup do vyborneho obchudku, slysim na nej jen chvalu, maji i internetovy obchod babylife. Pak vam dam vedet, Bertik se napapal a opet spinka, odpoledne jedeme na navstevu a vecer budu opet zehlit.
Preji vam vsem krasny den
7. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko.
konecne aj ja som tu. Mala spinka, tak mam chvilku cas. Dnes sa ani nikam nechystam, ked tak na chvilku na prechazku, ale az poobede.
Vcera sme behali este po lekaroch, tak chcem trochu kludu :wink:
7. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď nakrmila Kryštůfka. V noci báječně spinkal. Najedl se ve 23 hod a pak až 4:30 hod. :dizzy_face:

Jinak máme nový fígl. Nechce dudlíka a pláče. Chce pouze můj malíček. Takže žužlá mě. Vždy než usne. Pak ho teprve můžu vyndat.
7. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka :grinning: :grinning: :grinning: my sa nosíkujeme, tiež keď chcem, aby rýchlo zaspinkal, tak si ľahnem k nemu a nosíkami proti sebe :dizzy_face:
7. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, to je asi stejné. Když má můj prst ví, že mu nikam nezdrhnu
7. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale si nás vycvičili :dizzy_face:
7. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde jsou naše přecevzetí, že nebudeme rozmazlovat ?
7. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja Aničku neoklamem... Prst chvíľu podudľa a plače zas... Dnes sa ideme vážiť a merať, teta doktorka nás poprezerá, ako sa nám darí... Tak dúfam, že s nami bude spokojná.
7. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vachovka, ináč, na Mulačovku sa sťažovať nemôžem, perfiš personál, lekári aj sestry či detské alebo na oddelení gyn. -pôr., veľmi milé a ústretové, vždy usmiate... Ale rozmýšľam, že ak by sa niekedy dialo ďalšie bábo, možno by som skúsila aj Lochotín, keďže už budem vedieť, čo ma čaká.
7. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doobre ranko.Dadka dakujem :dizzy_face:
7. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru dadka pokukaj,ja som tiez trochu anemicka,tak preto som hladala daco lepsie..,inak je tam 60tabliet a berie sa jedna denne a v jednej tablete je toho viac ako v 2 z calibrum mami a stoji to len cca 150sk
7. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Devi,ako sa mas?
7. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak aj tu na juhu stale burkuje,vcera sme sli do tesca,reku su zlavy,tak som kupila malej dajake satocky na leto a tak..no a nakedy sme zaplatili,tak vonku lejak jak z krhly,este ze sme boli autom,ocko s nim prisiel pred obchod a hned sme deti nahnali do voza..xixi..a potom sma vsetko napakovali a sup domov
7. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj henessi,celkom v pohode,idem si vysmazat o chvilku patizony a co nove u vas?vy uz mate mesiac?,a dokonca aj meninky,no blahozelam drobcovi k sviatkom.
7. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujeme :dizzy_face: .No uz mesiac ako to leti,si spominam ako som sla rodit :sweat_smile:
7. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som si na to spomenula vcera,ze som sa bala jak cert svetenej vody :slight_smile: Moja bude mat vo stvrtok 3 tyzdne,ale mam povit ze je to uz viac
7. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten strach bol hrozny a uz to mame za sebou :wink:
7. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to hej,a aky je malinky?dobrucky?
7. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je dobrucky,niekedy spinka v noci aj 7 hod.Dnes spinkal od 22.00 az do 4.00 :dizzy_face:
7. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek