• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ahoj Miši...jak to vypadá s Danečkem?
8. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sovice :slight_smile:
no s danečkem.. už se přišlo na to, kde je hlavní problém, je to srdíčko, nemá tam uzavřené nějaké věci, prostě to není tak, jak by mělo být.. má moc velikou tepnu, která vede ze srdíčka do plic a tím pádem mu tam srdce pumpuje moc krve a plíce to nezvládají.. dá se to léčit lékama a šance, že zaberou je 1:3.. nasadili mu je hned v pátek a čeká se.. rovnou nás upozornil primář na nutnost operace, když léky nezaberou.. :cry:

dnes mu dělají všechny testy a vyšetření a měli by nám odpoledne říct, kam se to pohlo.. tak nám moc držte palečky, já jsem z toho nervozní jak saňky v létě.. :frowning2:
8. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to držím mooooooooc palečky.Budu na vás myslet :dizzy_face: :dizzy_face:
Já pokud do čt nic,tak jedu na vyvolání.Jiříkovi se vůbec ven nechce...včera úplněk,bouřka,sex a nic :sweat_smile:
8. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny další nové maminky a miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamulky pozdravuje vas Marfusaklimca..je stale v nemocnici,vsetko ma momentalne OK,musi cakat kym sa rozbehne porod a potom by mala mat cisarsky.Drzme jej palce,lebo to moze trvat aj 4 tyzdne. :frowning2:
8. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovi, to už tak brzy?.. to budeš přenášet jen 1 den, ne?
8. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky misakri.. hore hlavičku, verím, že Daneček bude v poriadku.. držim Vám pršteky.. a taktiež Ťa pozdravuje Dadka.. (dada78), ako aj ostatne koníkovky.. :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
devito, tak ji pozdravuj.. musí to být pro ni dlouho tam jen tak ležet.. :unamused:
8. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ninny.. taky věřím a doufám, že danielek bude ok, jen bych byla raději, kdyby to bylo bez operace.. :frowning2:
dadku moc pozdravuj.. :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No veru je a doma ma 2 deti,misakri a ty sa drz,malinkemu urcite pomozu..a deticky zvladaju vsetko ovela lepsie a lahsie ako mi dospely
8. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny a dadka je uz doma?
8. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jen jeden den...ale ten poslední měsíc se šíleně vleče :slight_smile:
Jdu s Pavlíkem ven..nudí se,tak ho musím před spaním unavit.Mějte se fajn,já tady pak zase nakouknu :dizzy_face:
8. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
devito, děkuji.. dám odpoledne vědět, jak jsme dopadli
8. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice užijte si to venku :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujem k novym babatkam. Ja som ci vcera vecer myslela, ze uz to pojde, ale ked som si lahla do postele, tak zrazu klud a nic sa nedialo. Zajtra mame riadny termin, tak som zvedava ci sa ta moja bambula rozhodne prist na termin. :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mis...nemas za co..ja to beriem podla toho ze mi v aprilii operovali maleho na pruh,a na druhy den lietal po oddeleni ako keby mu nic nerobili..
8. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,hlasim sa 2v1.
gratulujem novym maminkam!
co inak nove?ja som cely vikend prespala,tak mam co dohanat :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka..a to je ako mozne ze si este 2v 1?sup sup porodit
8. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
devit já vím, že děti to snášejí lépe.. ale přece jen.. aby mu operovali srdíčko třeba za týden?? :confused: :cry: .. vůbec si to neumím představit a ani nechci.. :cry:
8. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už vám ty bříška teda nezávidím.. u mišky jsem došla do 42tt a DĚS :angry:
člověk to chce mít za sebou, vše ho bolí, furt se sleduje, jestli už.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, zatiaľ asi ešte nie.. dnes by ju mali prepustiť..
8. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita,v piatok idem k dokyne,tak sa to uz hadam rozhybe.Poskusali sme cez vikend-ked som nespala,vselico mozne a Brunko odolava :grinning: .Na 14.mam druhy termin,tak snad...
8. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nostalgicky si prohlížím vaše albíčka....jsem taky "červnovka" ale 2008 :wink: a vzpomínám...tak neskutečně to letí :frowning2:

přeji všem narozeným mimískům hodně štěstíčka a zdravíčka a maminkám "čekatelkám" at se taky brzy dočkají svých nádherných uzlíčků..
8. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se zatím rozloučím, jdu dát zkusit mišku spát.. je protivná až hrůza.. není zvyklá vstávat tak brzy :angry:
tak papa berušky.. a odpo se určitě ozvu :wink:
8. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky aj my ideme do mesta..este musim vyuzit ze ja tatka doma..drzkajte sa
8. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misakri moc drzim palce.
Jenickovi vcera nasli selest na srdicku. dnes odpoledne ho ceka ultrazvuk srdicka, aby se vyloivily pripadne vady. pevne verim, ze vse bude ok.
8. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby prosim poradte co sa da este robit aby sa to uz spustilo ja tak strasne nechcem na vyvolavacku bojim sa ako cert kriza toho pocitu ze mi nieco daju a ja mam cakat na kontrakcie potom pustia vodu a ja mam cakat na este vacsie kontrakcie prosim chcem aby sa to spustilo samo aj keby som mala na hlave zacat skakat urobim to. :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si prave Jendu odvezli. tak drzte palce.
8. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashko podle mě a mých vlastních zkušeností, když miminko nechce, nic s ním nehne. Já vyzkoušela myslím vše, krom jedné věci. Nezkusila jsem ten nápoj z ricinového oleje.nesouhlasím s ním. koukni se na něj, co jsem četla na koníkovi, tak zabírá. třeba tobě se bude líbit.
8. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka

ja som uz zufala :frowning2: :frowning2: fakt asi sa zblaznim proste nedokazem dojst do nemocnice s tym ze nasilu mi budu nieco robit bojim sa ako nikto fakt
8. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek