• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Dievčatá prajem vám všetko naj, naj, naj! Devita prihlás sa, klikni na fotoalbumy, moje albumy, vytvoriť nový album a potom si tam dáš nejaký popis a môžeš pridávať fotky :wink:
9. črc 2009 ve 22:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem mufo,posluchla som,no zistila som ze mam fotky velkych formatov,ako sa to da upravit?
10. črc 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devito, Zuzec všechno nej, nej, nej :dizzy_face:

Devito, fotky upravíš v programu na foto, většinou záložka Nástroje - Změna rozměrů nebo Změna velikosti
10. črc 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devito, IP
10. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..diky..za blahozelanie.
10. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky ako sa mate? :dizzy_face: :wink:
10. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :wink:
10. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminky :slight_smile: u nás je riadna zima, brrr dnes bude stačiť cesta do poradne :rolling_eyes:

Zuzec, Devitka, je mi veľkym potešením, želať Vám v deň narodenín, veľa zdravia, šťastia veľa, všetko, čo si srdce želá, veľa lásky, spokojnosti, v celej ďalšej budúcnosti, úsmev v tvári, radosť v oku, úspech v každom žitia kroku.

Inak dnes má narodky aj Katrin79, tak aj jej všetko naj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a posielam pesničku http://www.youtube.com/watch?v=WmxT21uFRwM&feature=related
10. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dicinka, pozerala som že krštenie už máte úspešne za sebou, nás to ešte len čaká budúci týždeň. Robili Ste naraz aj Nicolasovi a Emke ?
10. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem sa pustiť do žehlenia, Maťko mi zaspinkal v kočíku :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
baby nas maly ma este stale zltacku :frowning2: bilirubin ma 170 :confounded: a musi brat lieky.musime ist aj na sono pecene a buduci tyden zase na krv.aj na neurologiu nas poslali ze kedze ma tak dlho zltacku.
10. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky maminky,

tak my jsme byli včera u paní doktorky,dostali jsme kapečky Sab simplex,pomáhají nám.No šli jsme tam proto,že se mi zdálo že nám nestačí mlíčko,když malý pořád tahá.A ono mu stačí.No aby ne,už máme 4250g,52 cm. :grinning:
10. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všetkým mamičkám :dizzy_face:
Babulky moje teraz som tu pár dni nebola lebo doma sme malovali detsku izbu a všade bol bordel :angry:

Joj babulky musím sa vám postažovat-s malou som bola na OAE doktorka povedala že dobre počuje no z lavého ušká jej stále vyteká viac maziva ... :frowning2:
A lavé očinko čo mala zahnisané už je zdravé no napriek tomu sa bojím aj o to ušenko -bola som aj na poradni no doktorka povedala že je to normálne.A ešte k tomu sa mi mala vyhádzala po celej tváričke :unamused: A ani na to sme nič nedostali od lekárky....tak jej na tvárinku sem tam natriem mliečko z prsníka aj Bepanhen som skusila no nič nepomáha...asi má už na mna tá malá alergiu :grinning: vkuse ju totiž bozkávam :grinning:
10. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my mame zapalene ocka jendo viac a to druhe menej :frowning2: neviem co to tie deticky nachytali
10. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovačka vraj to je normálne u novorodeniatok..

Práve som muju malu nakojila a ona ziape lebo ju tlačia prdíky...keby som mohla tak za nu potlačím do tej plienky chuderka.Ale prdí ako dospelý chlap :grinning:
10. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamičky ked vás bolí hlava aku tabletku proti bolesti si dáte?
10. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hezký den přeju všem mami a miminkám.
10. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, žádnou. Hodně pij. Tabletky jsou všechny špatně.
10. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewa 1311
ja si nedam ziadnu proste to vydrzim aj ked mam pocit, ze mi mozog pretlaci cez nosne dierky :grinning: ale pocula som, ze najsetrnejsi je paralen. Kamaratka je medicka a povedala mi, ze nech ma cokolvek akokolvek boli len nech si nedam ibuprofen, ze oni ho v skole zarabali a nech nechcem vediet ake svinstvo do toho ide.
10. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
V porodnici mi dávali ataralgin .Vraj je normálne ,že po epidurálke bívaju migrény...no doma si dám radšej ten paralen.
No neskutočné migrény mám z Jasminkyneho plaču....buď ochluchnem alebo sa zbláznim :grinning:
Snažím sa vydržať.Celé tohetenstvo som sa držala.No teraz po porode som akási precitlivená.

Natashka dobre že si mi to napísala ja som si chcela dat polku ibalginu :frowning2: Radešj si nič nedám...musím byť silná :pensive:
10. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak po dnešnej poradni konečne viem, že to vrackanie je najskôr iba z nadbytočného vzduchu, Maťko pekne priberá, už má 4580g a 55cm :slight_smile:

ewi, nemá Jasmínka iba potničky ? Ak by mala skôr takú šupinkovú tvár, tak veľmi dobré je Excipial U Lotion

tie očká sa niekedy zapália z polodovej vody a niekedy aj z prievanu. Na prevenciu je dobré ako radila devita materské mliečko do kútika očka nastriekať.
10. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dada
Dadka Jasminka má červené bodečky a sem tam aj fliačiky po tvárinke.Nejsvor mala tri na druhý deň po celej tváričke aj na uškách..
A Exipiali mám oba-aj u hydrolotio aj lipilotio...nepoužívam ich.Ale asi skúsim.
Malu kupem iba Balneum Hermal a na ritulu jej dávam Bepanthen a ked má teraz taku tvárinku tak jej ho dávam aj na tvárinku ,plus aj na svoje dokusané bradavky :grinning:

To mliečko do očka som odskúšala no to už som ho predtým liečila ophtalmo Septonexom a ophtalmo Framikoinom..tak až po dvoch dňoch ho už mala relativne zdravé a doliečovala som ho tým mliečkom do očinka. Malá ho už má zdravé... :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte takze aj Katrin vitam v klube..a prajem jej aj ja vsetko najlepsie k narodeninam.,Moj drahy mi priniesol prekrasnu kyticu az som sa rozplakala.

Dadka dakujem aj za pesnicku aj za krasny vinsik.

My sme boli vcera boli v poradni,vsetko je v poriadku,mala bola pochvalena,ze krasne drzi hlavku.a pekne prospieva.no dnes sme sa objednavali k doktorke na Klbiky,termin mame az v auguste,tolko je deticiek.
10. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky inak na rozne kozne srandy je velmi dobry krem sudocrem..je to taky sivy sudok.,my to mame teraz na zadocek,ale maly ho mal ked sa mi tak uzasne vysypal,ked bol malinky.

Ewi,inak velmi dobre hoji,teda aspon u mna bradavky,ked po sprchovani si vytlacis mliecko a po bradavke rozotries
10. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj ja sa pripajam ku blahozelaniu, my sme oslavovali trosku vcera - prisli svokorovci, manzel mal meniny a ja vcera neuveritelnych 25 :grinning: som si ani neuvedomila ze uz mam za sebou 1/4 storocie :grinning:
10. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devita gratulujem-prajem nech sa ti splnia všetky tvoje očakávania a tajné túžby a hlavne Vela zdravíčka tebe aj tvojím ratolestiam. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dada ten tvoj Martinko je riadny valibuk....a to je o dva dni mladší od Jasmínky.
Jasmínka má 54 cm-a váži 4 150g...
10. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex tak aj tebe všetko naj! Ja som malej tiež striekala mliečko do oka ale neprechádzalo to a keď som to povedala dr. tak ma s tým vysmiala, že to sú len babské reči, že to prd pomáha a predpísala nám fucithalmid a ten hneď zabral. Ja mám tiež radšej trakú prírodnú liečbu ale keď to inak nejde... Dnes ideme dohodnúť krst tak uvidíme kedy sa nám zadarí.
Inak v pôrodnici mi od bolesti ponúkali práve ibalgin :slight_smile:
Dovolím si povedať, že jednorázovo žiadny liek nenarobí nič hrozné. Iné je to pri dlhodobom užívaní. Ale to je už na každého zvážení. Ja som rada, že me nič nebolí a nemusím toto riešiť :wink:
10. črc 2009 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex aj tebe všetko najsamlepšie k narodkám :grinning:
Mufo tebe je sveta žit,že ta nič nebolí...
10. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex, aj ja sa pripájam s blahoželaním, veru 25 je štvrťstoročie, krásny vek :dizzy_face:
10. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pre dnešok sa asi lučim pojdem si s Jsmínkou po obede lahnuť.Prajem vám pekný zvyšok dna aj s vašimi pokladíkmi.
10. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek