• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ewa, to sme na tom podobne.. ja som brala antikoncepciu len raz, necelých 10 mesiacov a pribrala som 18kg! :frowning2: od vtedy som si povedala, že už tie hormóny do seba pchať nebudem... hm.. ale je pravda, že ja som skusila len jednu.. možno by iná na mne zabrala uplne inak, človek nikdy neviem... ale ta antikoncepcia mala aj svoje výhody, menzem som mala skoro na minutu presne, trval len cca 4 dni, a mala som krásnu čistu pleť.. :wink:
16. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi, opaľovačky sú také ako predávajú v Tescu pyžamko na celé telíčko - overálik s krát.rukávom a bez šľapy

my tiež sme ešte nekeksíkovali, ale už asi budeme, keď som skončila to obdobie :sweat_smile: len či to budem viedieť :confused: :grinning: od 8tt sme to mali zakázané :sunglasses:
16. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi už viem :grinning: no tak pri opalovačkách musím dat aj ponožky a občas aj rukavičky.Ale to je dávam iba cez den na parádu :grinning:

Jú babulky prajem vám nech vám to 6tonedlie ubehne čo najrýchlejšie :wink:
Bráško nám kupil Pamperskyv rakusku....su aj s obrázkami moc pekné a su aj o dosť lacnejšie ako u nás.Balenie 80ks-12eur....sa teším.Lacnejšie a ešte aj krajšie. :grinning: A počula som ,že aj v Madarsku sa viacej oplatí nakupovať...
16. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, fíha pekne dlho.. my sme sa ešte večer pred pôrodom milovali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ewa, my sme včera kupilu v Tescu Pampersky 2, 80 ks za 13,29.. super akcia :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny všetko má svoje výhody aj nevýhody.Moj drahý nemá moc rád kondóm...no vraj v nom menej cíti .A zas pre mna je to výhodnejšie dlhšie vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Maďarsku sa oplatilo nakúpovať, neviem ako veľmi sa tam teraz zmenili ceny, od kedy im išla hore daň.. :frowning2:
16. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj babulky pomaličky pojdeme s malou do potravín....chlapou nemám doma a nám zýva prázdnotou chladnička...a už ani nevravím ako mi škrka v žaludku :confounded: juuj
16. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, čítala som pár stránom dozaru a všimla som si, že niektoré tu píšu, že po 6 týždňoch prestávajú dávať poštolky bábätkám, to Vám povedali na ortopédii? Lebo mi sme boli prvý krát včera a nám Dr. povedal, že malý ma klbiky v poriadku ale máme baliť naširoko, a v 4. mesiaci máme prísť na kontrolu, takže som to pochopila tak, že dovtedy máme takto baliť.. ako je to u Vás?
16. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
*oprava: pár stránok dozadu :grinning:
16. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny,my sme boli v madarsku na plienky,su tam libera za vynikajucu cenu,cca 370 sk za 80ks
16. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta antikoncepcia cerazette,tu beriem aj ja,brala som ju aj po narodeni syna a vobec som nepribrala a nijako extra som si nevsimla,ze by moj syn mal z toho ujmu
16. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny

ja som napriklad nebalila nasiroko vobec. Na Kramaroch mi povedali, ze uz sa to nerobi odkedy je screening klbov na tom sme boli v 3tyzdni a ortoped povedal, ze netreba balit nasiroko. Vsade je to inak
16. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej, konecne sa mi podarilo pridar foto...jupiii
16. črc 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
totiz, moj manzel je fotograf a vsetky moje fotky ma vo velmi velkom rozliseni kvoli kvalite a tak som musela najst iny pocitac, kde som vyhrabala nejake svoje foto v mensom rozliseni.

btw, konecne sprchlo!!! tak som sa potesila, ze som maleho hned po burke vystrcila von a zaspal v momente :slight_smile:
16. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojko
16. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekný večer, keď tak nakúkam do albumov naších júnovčiatok, tak sa mi niektoré bábinká veľmi na seba podobajú, hlavne keď buvajú, a také sú všetky nádherné, radosť pozerať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

náš Maťko dnes mal taký viac prebdený deň, spinkal iba chvíľkami, akurát keď som žehlila, tak vedel, že má spinkať :grinning: , aj teraz večer sa akosi nevedel uložiť. Ale vôbec sa mu nečudujem, konečne som sa dostala pod sprchu a teraz mi je fajn. :slight_smile:

bambulka,pošli aj k nám pár kvapiek :wink:
16. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
som si dala na po večeri melón a zapila to vineou a to som nemala robiť :sweat_smile: tak ma preháňa
inak všimli Ste si, že sme chudáka modrého pažravca úplne vypudili z diskusie ? :confused: chudáčik
16. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrú noc maminky :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby.
Joj kocky boli sme dnes u doktorky a ta nas poslala do Plzne do nemocnice ze sa jej nezda maleho pindik ze ma asi hydrokelu.Tak nas tam vysetrili a v utorok musi na sono ze co to tam ma.Malo by sa to vstrebat a ked nie tak sa to riesi operaciou po druhom roku zivota.Joj som z toho nestastna :frowning2: dufam ze sa mu to vstrebe a nebudeme musiet nikam ist.
Ninny ja planujem keksik v utorok :wink: sice o tyzden skor ale uz nekrvacam tak snad to vide.Uz sa tesim.
16. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekný večer mamičky.
Jáj strašne ma bolí hrdlo dufam,že to nebude nič vážne :frowning2: švagrinká je chorá a predvčerom som s nou pár minut kecala :confused: dufam,že som to hned nedostala.....idem si dat radšej paralen
16. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny my mame balit na siroko(pamperska,bavln.plienka,postolky) do konca stvrteho tyzdna,cize dozajtra... a potom uz len ortopedicke a za 8 tyzdnov na kontrolu, teda uz len 6. ale kazdey lekar to robi inak.
tusim je tu rec o sexe, radsej budem preskakovat prispevky s tymto slovickom, lebo... pre istotu :wink:
16. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
...skvely to clovek, co vymyslel ventilator...
16. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

nam tiez na sone klbikov povedal dr. ze balit nasiroko len do 6. tyzdna kedze to ma matko ok. ale teraz ma zuzanna pomylila... ja som myslela ze to znamena ze uz nemame davat ani ortopedicke ked nebalit nasiroko. babulky napiste co vy na to lebo odzajtra uz nemusime balit nasiroko a ja som sa tesila ze budeme davat uz len pampersku :confounded: a teraz fakt neviem ci davat na pampersku aj postolky alebo je to blbost :confused:
16. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata
Alex,nam doktor povedal po kontrole,ze balit na siroko uz netreba,ze staci pamperska´nic viac :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasiroko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dlho som tu nebola,uz ani pisat neviem :grinning:
16. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuu maji to si ma potesila. tak snad to tak bude a u koho ste boli na sone klbikov. my sme neboli v nemocnici ale u dr. khouriho a bolo super ze sa tam neobjednavalo a deticky brali prednostne takze sme sa nenacakali.
16. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex,boli sme v nemocnici,ale tiez sme necakali islo to rychlo a neboj ked to mate v poriadku,tak to naozaj uz netreba balit
16. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa tesim, ani teraz som uz matkovi nedala postolku lebo ho bolelo brusko, tak sme cvicili s nozickami a masirovali brusko a potom zaspinkal tak som ho uz nechcela budit.

tak vdaka ja bezim buvat lebo posledne 2 noci neboli nic moc matkovi sa nechcelo buvat ked sa zobudil na kojenie zato mama by spala hned :grinning: tak dnes to skusim riesit preventivne a ist trosku skor do postele
16. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
fiha rec bola o sexe :dizzy_face: moj muz striha meter odkedy sa mala narodila :grinning: :grinning: a zajtra mi konci sestonedelie, tak mu uz neujdem hehehe :grinning:
my mame balit nasiroko do dalsej kontroly, takze mesiac...

vachovka drzkam palce nech sa to malinkemu vstreba, lebo taky maly cloviecik a ist na operaciu :frowning2:

dadka uz minule som spominala, ze modry pazravec je nacas skapaty, ale ved on sa vrati :grinning: ale nech je len zatial tam kde je, nech nase pokladiky nebolia bruska :sweat_smile: :sweat_smile:

no ja som robila tie uhorky, este ze mi muzik s tym pomohol..ja som sa s tym babrala a natlacala do poharov az som mala modry palec a on dosiel, nakrajal ich na stvrtky a nahadzal do poharov, ze sak to je pre nas, nech su ake su :grinning: :grinning: :grinning: tak zajtra ich uz len zalejem a vysterlizujem, to sa mi uz teraz nechcelo...
neda sa dychat jak je dusno, ten ventilator je super napad, len ho mame rozlozeny a sme lenivi ho zlozit :confused:

dobru nocku
16. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekné ránko :wink: preistotu som si dnes privstala, nech môžeme ísť doobeda von.

Maťko má soplík taký skôr v dutinách a hoci mu v noci pred každým papaním dávam Libenar, keď sa zobudí tak mu hlieny nastekajú a jedujeho ho to. Aj mu to odsávam pomocou odsávačky na vysávači .... tak mi ho je ľúto :frowning2:
nemáte nejaký tip ako sa rýchlo zbaviť sopla ?

Zuzi, dáme teda pažravcovi tri mesiace dovolenky, xixi :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek