• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Niekto mi preposlal správičku od Katrin79:

"Už to mám za sebou. Lauruska sa narodila dnes 01:15, 51cm, 3180g, BA - Antolska, 45min pôrod klasický, máme sa fajn, pa"

GRATULUJEM Katrin.. :slight_smile: aj ja chcem takýýýý rýýýchly pôrod :sweat_smile: :grinning: :wink:
8. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďalšie bábo :slight_smile:

zofik napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ano jsem na světě, jmenuji se Vašík a narodil jsem se 2.6.2009 s váhou 3980 g a 52 cm....

GRATULUJEM .-)
8. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..pripajam sa k vam kočky...tiež ma to čaka onedlho, neviem sa dočkat, ale mam aj rovnake pocity ako natashkaa :frowning2: :frowning2:
bojim sa toho, ze mi budu musiet vyvolat pôrod, a to by som velmi nechcela..ale snad sa da dat epiduralka aj pri vyvolavacke, nie? ak hej tak si ju potom urcite dam, ajked som už uvažovala, že to zvladnem aj bez nej, s vyvolavačkou asi len s epi..
snad ma to dnes chyti..neviem sa dočkat miminka :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka, nebooj.. všetko bude dobré.. kopec maminiek prenášalo... aj vyše 10 dní.. bábo vie kedy sa ma pýtať na svet :wink:

lily - vitaj :slight_smile: a tiež klídek... predsa len ta bolesť stojí za to.. dostaneme po nej potom ten najkrajší dar - vlastne dieťatko :wink:
8. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lily1983

ja urobim hocico fakt hocico nech sa to zacne same ja uz ti revem ako male decko ked mi dnes povedal ze to asi bude treba vyvolat to niesom schopna absolvovat fakt
8. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze nech uz to je nech uz som s babom doma :frowning2:
8. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsetkym sa dava na znamost, ze dnes rano o 7.15 na nas vystrcila nostek nasa dcerka Lilia Anna. Ma modelkovske miery, 3100g a 50cm. Takze ten spln predsa len zabral (a aj tutu mutu pred spanim :grinning: )
8. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolinkafe

uprimne zavidim a moc moc gratulujem tesime na fotku :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolinka, gratulujem.. jej, Tebe to vyšlo v deň TP :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby,
gratulujem novym maminkam k miminkam :slight_smile:
Uz sme z poradne doma, nic sa nezmenilo, malej sa von nechce tak o tyzden znova poradna....
Dnes mame krasny den slniecko nam svieti, az sa mi hybat nechce. idem vas docitat.....
8. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin, Karolinka moooc vam gratulujem k princeznam. :dizzy_face: A Zofik k Vaskovi. Prajem drobcom vela zdravia a aby rychlo prisli domov. :slight_smile:

Misakri, Cernobilka drzim pasticky!!!

Katrin mala termin ako ja. :confounded: :slight_smile: No este si musim pockat. :sweat_smile:

Idem na obed k mamine. Ostatnym tiez prajem dobru chut k obedu. Som zvedava, ked sa vratim, kolko dalsich babatiek pribudne.
8. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak uz nas fakt neostalo vela, co sem chodime. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolinka gratuluji a přeji vám hlavně hodně zdravíčka. Má opravdu krásné míry.
Já už se také nemohu dočkat. Termín mám až v druhé půlce června(posunuli mi ho dokonce až na 25.6.),ale doufám,že to bude dřív. Stejně jako u obou holek. Včera mi začla odcházet hl. zátka. Tak snad to bude už brzy.
8. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahopřeji i Katrin a Zofik. A samozřejmě také moc držím pěstičky Misakri a Cernobilce,ať vše dobře dopadne.
8. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novym mamickam a babetkam gratulujem a prajem hlavne vela zdravicka, lasky a mliecka. Uz aj ja chcem. A to som si povedala, ze na to nebudem mysliet.. lebo vraj cim viac na to myslis, tym dlhsie cakas. Mne mali tiez Tomina vyvolavat... ale od strachu som porodila :grinning: :grinning: :grinning: Drzkajte sa a skuste na to nemysliet.
8. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, novým maminkám gratulujem a aj troška závidím. tiež by som už chcela mať maličké pri sebe.
nati viem ako sa citis, tiez sa bojim vyvolavacky, najradsej by som bola keby to slo spontane ale co uz. cakam do stredy a potom idem do poradne aj so zbalenou taskou. mohlo by sa to za tieto dva dni rozbehnut aj samo...
8. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja by som tiez najrades porodila hned a najlepsie za 5 minut. :grinning: Moja mama bola den pred porodom na hubach a porodila dokonca o 2 tyzdne skor. Ale to ja skusat nebudem a ani nechcem, lebo uz teraz ledva chodim co ma vsetko boli. Ako keby sami malakosti rozpadnut. :frowning2:
8. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby.
Gubinka mas pravdu ze nas sem uz vela nechodi snad len tie ktore este nemaju po.Ale baby aj my sa dockame ved v nas neostanu navzdy.
Novym mamickam gratujulujem a miminkam zelam zdravicko.
8. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
majinka82

myslim na Teba a mysli na mna mozno sa nam to spusti dnes naraz :grinning:
8. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nati súhlasím, ideme si predávať pozitívnu energiu.... :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dnes som bola na poradni tiez prenasam a v stredu idem na prijem bud mi to vyvolaju allebo mi spravia cisarak tak vobec neviem co ma caka a strasne sa bojim :frowning2:
8. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som mala hnedystý výtok na nohavičkách, myslite že sa mi to čoskoro spusti??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, urcite. Tak som zacala ja, doobeda spinenie, a poobede o stvrtej mi odtiekla plodova voda a komplet zatka. Tak vela stastia!
8. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzky1104 ... uhm mno tak by som asi nemala chodit nikam!!! či možem!!! sa vzdialit od nemocnice tak pol hodinku???? ježiš ja nič neviem, dnes som bola aj na poradni to by hádam doktor videl že je to tu nie??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak ja som na porod (teda kedy to pride a tak) vobec nemyslela a vsetko to zbehlo ani neviem ako :sweat_smile: Vcera po jedenastej som tu este strasila na konovi, pred polnocou sme sli spat a o pol jednej som sa zobudila na silny kopanec (alebo co to bolo) sla som na WC a vsetko to zacalo. Hned som mala kontrakcie kazdych 5min a o dve hodiny sme sli do porodnice. To uz som bola otvorena na 4cm a o nieco viac ako hodinku uz na 6cm :slight_smile: Dala som si predsa pichnut epi, lebo ta bolest bola otrasna, hned na druhu kontrakciu som uz necitila bolest, ale kontrakcie ano. Bolo to fakt supeeeer a ja mozem epi len odporucit. Nemam ziadny nastrih, jeden vnutorny steh, citim sa skvele, ziadne vedlajsie ucinky po epi nebadam :dizzy_face: O takom super porode sa mi ani nesnivalo :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolinkafe
gratulujem a tiško zavidim!!! nech ste obe zdrave a štastné!!! :wink:
8. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá. Tak aj ja som stále tu a stále ako 2V1. Nič sa nedeje. Samozrejme by som už aj ja išla. Neviem sa dočkať. Pôrodu sa veľmi bojím, ale nech je to už za mnou. A mať taký ako Karolinkafe, to je snáď sen. Samozrejme gratulujem a veľa zdravíčka a veľa šťastných chvíľ s maličkou.
8. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach karolinkafe stastna to zena
8. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolinka,gratulujem a babulke zelam vela zdravicka!
8. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolinkafe

Gratulujem a ticho zavidím že to mas už zasebou :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek