• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Holky kuk: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24871279 plenky se vzhlem jeansů :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, krásne fotky z krstu :slight_smile:

marti, aj nášmu Sebkovi sa takto lúpe kožička, nám pomáha olivový olej.
21. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, uz vim, co to bylo, Bertik se po sundani vykakal, ale to byla hromadka, jako od dospeleho.
Ted uz je OK
Marti, od te pani jsem objednavala Bebilon a plenky jsem taky objednala, kdyz maji byt ta vedra :slight_smile:) at je Bertik fesak
21. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to byla nespokojenost vedrem. Celého jsem ho vysvlékla a najednou bylo vše ok.

Marti, já je objednala taky. Teď na léto :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze jsme obe pekne prdle, co?
Pro nase chlapce jen to nejlepsi
Normalne hovinko skoro 40cm dlouhe
21. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hlásím, že Kryštof je Otesánek. Už budeme muset schovat vůz i s voli, aby nám ho taky nesnědl. Jí 7x denně 180 ml. Doktorka říkala, že je to hodně, ale když to prý chce, tak mu to mám dát. Tak uvidíme co nám řekne za 14 dní na poradně.
21. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme do poradny v patek, papame cca.7x denne 120ml
21. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč prdlé? No máš pravdu, mimís má snad naprosto všechno. Inu šílená matka vymodleného dítěte. :grinning:

Dnes jsem mu zkoušela ten oblek. 1.8. jdeme na tu svatbu. Doufám, že mi z něj nevyroste, široké balení se mu do kalhot nevejde už teď. A abych byla správně šílená, tak jsem Alešovi koupila taky nový béžový oblek (podobný), aby ladili a já si koupila béžové šatičky. No uznejte, potřebovala jsem něco nového, když jsem tolik stloustla.
21. črc 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jež Maria, ta hrubka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Stydím! Samozřejmě vůz i s voly
21. črc 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uznavam, taky si musim koupit nejake nove vecicky, abych nedelala Bertikovi za kocarkem ostudu
Nase mamka kdyz vidi, co vsechno mu kupujeme, tak rika, ze mi asi neco spadlo na hlavu
Ted se chystam na objednavku hracek z USA
21. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti super, alespoň v tom nejsem sama :grinning: Moje máma říká? On vůbec nebude rozmazlenej! :grinning:

Teď jsem mu koupila od Smoby Cotoons lehátko. A už jste v Dětském knižním klubu? My ano, dnes přišla první pohádková knížka :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
terezka je tiez najspokojnejsia ked ju vyzleciem komplet z plienky...ani sa jej nedivim chudatko v tych latkovkach velkych ale aspon nema zapareninky...
dnes sme grilovali, dala som si len grilovany patizon, dufam ze malej nebude zle, lebo grilovana krkovica nam naposledy nesadla :frowning2:
dobrunocku
21. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Hlásim sa po dlhšej dobe, lebo u nás zavládol chaos. Martinka má obdobie NIEEE!!!Na úúúplne všetko povie nie. Asi tak 1000x za deň. Vylieza z postele tak ju musím uspávať a to som si myslela, že sňou sme už v tomto smere za vodou. Minule síce nevyliezala a ja som si naivne myslela, že spí, ale o 22.00 sa z poschodia ozvalo maminka kde si? No a keď som prišla, zistila som, že objavila pečiatky čo jej kúpil starký a opečiatkovala sa celá lus periny, nábytok...Dnes som ju šupla do cestovnej postieľky, že bude jeden večer kľud - no hoblajz. Vyliezla z nej. Netuším ako ale vyliezla. No a do toho Sonička. Už to nie je len spinkajúce bábatko. Vydrží byť niekedy hore pekne dlho a objavila čaro maminho náručia :grinning: Len ju položím a už plače. Bolieva ju aj bruško ale pomaly sa to lepší :grinning: Včera som mala kontrolu po šestonedelí, všetko ok mám už aj antik., no a dnes poradňa 4570g a 56cm
21. črc 2009 ve 23:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,my sme včera zvládli dve návštevy po sebe, Martinko bol dobručký a večer hroozne hladný jedol snáď hodinu :dizzy_face:
22. črc 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

dadka, náš Sebko bol včera celý deň hladný, vkuse chcel len papať :grinning: ale stále vracka, včera síce len ráno, tri krát, potom už vôbec, ale dnes ráno opäť.. doktorka vraví, že pokiaľ priberá, tak je všetko OK.. ale ja sa o neho bojím :frowning2: a vždy keď sa vyvracká, je opäť hladný...

a dnes máme presne mesiac :wink: ani neviem ako ten čas prešiel, strašne rýchlo to letí :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky...nestíham koníkovať, no nedá mi, aby som nepridala príspevok o svojej materskej demencii (som myslela, že ukončením tehotenstva demencia skončí :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Išla som žehliť- pripravím veci, chytím do ruky odmerku ktorou sa dáva voda do naparovacej žehličky, napustím vodu do odmerky, otvorím otvor na rýchlovarnej konvici, nalejem vodu, šup konvicu do ruky..................a stop :grinning: :grinning: :grinning:
Nie, nebojte sa, nežehlila som konvicou- zrejme sa to ani nedá :grinning: :grinning:

Inak sa máme celkom ok, Lejka od nedele štrajkuje- odmieta cez den prsník, bojujeme aj 3/4 hodinu, kým ho chytí a pustí až po najedení. No snáď ju to prejde a bude zasa ceckať tak krásne ako predtým.

Všetky vás zdravím, aj bábenká!! Dnes ideme na somo kĺbikov poobede, tak som zvedavá na výsledok.

Pa pa
22. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
marfus, som sa narehnila, dobre!!! :grinning: :grinning: A tiez som sa potesila, ze nie som sama. :wink: :wink:

Ja sa chcem opytat, cim natierate ritulky? Pouzivate niekto sudocrem? Aj kazdy den? Lebo vraj na tenucko sa moze... :confused:
22. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čao..ja používam na riťku krém Bubchen- Baby Creme- zatial som spokojná, nemala Lejka vôbec žiadnu zapareninu a ani len začervenenú pokožku. Mám aj sudokrém ale zatial som ho nepoužila :wink:
22. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, gratulujem k prvému mesiacu Sebastiankovi :slight_smile: , ale to riadne rýchlo ušlo !
Lenka, keď malý priberá, tak je dobre, aj mne to tak povedal doktor a asi ozaj z toho vyrastá, lebo prúdom mi už dlhšie nevracal, klop,klop :sweat_smile:

marfuska, :grinning: :grinning: :grinning: neni si sama, ani u mňa to ešte nepominulo

lentilka,ja som používala Rybilku,ale v ten týždeň, keď nám nešla teplá voda a nedalo sa pod tečúcou vodou umývať riťula,používala som vlhčené obrúsky, tak sa Maťkovi trošku zaparila riťka. Dávala som mu chvíľku Bepathen a potom som začala používať Niveu na zapareniny .... kráááásne vonia a aj zatiaľ nemáme zapareniny.

Chcela som sa spýtať, či natierate bábence keď idete von kočíkovať s krémom na opaľovanie a ak či aj tváričku, lebo ja som malému kúpila cez MMB slnečník na kočík, takže slnko na neho priamo nesvieti ale či aj krémovať ??? :confused:
22. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi,ja nekremujem,lebo ani po kupkani ho este nekremujem,teda trosicku hlavicku olivovym olejom,lebo sa mu supka.Neviem ci nieje skoro tie detske"papulky" kremovat.-Si myslim.
22. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, môže mať bábo potničky po celom chrbátiku a brušku? Sebinko ma už takto druhý deň, ráno ich už skoro nebolo vidno a teraz sú opäť silno červené.. alebo to je niečo iné? Dúfam, že to nie je alérgia... ani som nič také nejedla :(
22. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny aj my mame po brusku a chrbatiku a betarky nie a nie zmiznut. matko je taky nespokojny, a uz asi tyzden bojujeme s tym ze nechce byt vo vzpriamenej polohe takmer vobec, niekedy aj s odgrgnutim na pleci je problem. trochu sa onho bojim, lebo babatka by praveze mali byt zvedave chciet kukat na vsetko a on sa zacne mrvit a potom place aj 1/2 hodinu. ja som uz fakt zufala aj teraz place z postielky. plakal predtym dali sme cajik prestal a teraz zase. no neviem fakt co mu moze byt idem ho asi skusit vyzliect. :frowning2:
22. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex, takže predsa len to mozu byť potničky? Lebo on ich ma fakt po celom brušku i chrbatiku.. tak nahusto.. male červené bodky.. :(
náš Sebko je veľmi rád na rukách.. ale v poslednej dobe mi cez deň vôbec nechce spať.. iba keď je vonku v kočiariku alebo niekam ideme autom.. vtedy prespí celý čas.. a cez deň po krmení väčšinou zaspinka.. ale po 10-30 min je opäť hore...
22. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ze su to potnicky. tak ja som matka vyzliekla, okupkala, lebp sa mi cely zacikal, nachovala, odgrgli sme a odvtedy zase len plac. :frowning2: asi to vzdam a necham ho chvilu poplakat v postielke, len ci to vydrzim asi skor nie. manzel pride za 3/4 hodinku z prace tak dovtedy to snad nejak zvladneme :confounded:
22. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky,
ninny deturence su v tomto teple nespokojne,ved oni este nevedia ovplyvnovat riadne to svoje vlastne chladenie.Moja Kiarinka ma potnicky pre istotu na tvaricke,ked ich zapudrujem,tak sa stiahnu a ked sa trochu spoti tak je cervena na lickach jak paradajka.a verim tomu,ze ak si lahnes na chrbat a Sebinka mas na hrudi tak sa upokoji a vie na chvilku zaspat.Ja mama na manzelskej posteli lanove chladive plachty a na tej mi spi mala aj teraz.a mame novinku spime na brusku,uz na chrbte to neni ono.
22. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky mam chvilku casu tak som nakukla. Ninny nas maly tiez to iste nechce vobec cez den spavat napapa sa a co by mal zaspinkat tak on vymysla len by sa drndal na rukach ale uz ho to pomaly odnaucame prebalit, napapat nechat odgrgnut a potom dat do postielky nechat vyplakat 10-15 minut a zaspinka sice bolo to prvy krat pre mna velmi tazke ked tak krvilacne plackal ale ina cesta nebola ved on ma nieco cez mesiac a ma 6 kg a 62 cm a co by som robila ak bude mat 10 kg. Tusim to tu spominala devita ze tak dcerku nechala ze jej svagrina to tak spravila a pomohlo naucila sa spinkat v postielke.

alex kludne to vyskusaj nam to zabralo aj ked je to tazke pocut taky plac dlho... :frowning2:
22. črc 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,ani Brunko cez den poriadne nespinkava.Stale chce byt na ciciku,aj si na nom na pol hodku zdriemne,a potom chce zase davku... :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj julenka a ako sa citis mesiac po porode boli ta este nieco? a uz si bola na kontrole ?
22. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maťko mi spinká v postieľke :slight_smile: som mu tam dala dookola hračky a dostal ku kršteniu aj takého macíka - vlastne je to iba hlavička Macka a ostatné je "handra" takže si to priložia deti k hlavičke a môžu to aj žužlať, dá sa to oprať, a zjavne sa to Maťkovi páči :grinning:

potničky máme aj my na líčkach, asi sa toho tak skoro ani nezbavíme keď sú horúčavy...

Zajtra hlásia ešte teplejšie ako dnes, to asi zas pôjdem na vychádzku ráno o 8:00

Inak prišla som na to, že mu nevadí, keď zjem pizzu, tak teraz jednu baštím :sweat_smile: to len aby pažravec celkom nezahynul :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky!
Já jselm líná psát, tak vás jen pravidelně čtu. Problém s potničkama vidím máme všechny... dneska jen co jsem vyjela ven s kočárkem, tak se Míšovi objevily. Spal brouček 4 hodiny v kuse, stihla jsem se najíst, vyčůrat, přečíst etikety na kosmetice v obchodě, nakoupit jídlo a dokonce si i vybrat řasenku :slight_smile:
Teď večer dohání sosání mlíčka.
marfu,jsem se zasmála :slight_smile:
dadi, pizzu taky jím a malýmu to nevadí :wink:
22. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek