• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ahoj
tak to iste robim aj ja este mala ani neplace a uz vstavam budi sa presne po 3 hodkach a chce paapt tak utekam jej robit papat ale uz zaciname skusat aby v noci spinkala aspon 6 hodin tak kym sa mrvi v postielke tak uz ju nechavam a ked zaspi zaspi a ked sa rozplace tak ideme papat, uz sa nam podarilo dvakrat za sebou spat 6 hodin a 5 hodin uvidime tuto noc. momentalne protestuje v postielke a bojuje s medvedikom ze nechce spat :grinning:
25. črc 2009 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a ako st e na tom z vahou ja som pribrala 16kg a mam 10kg na vyse a uz je skoro 8 tyzdnov po
no posilnovna to isti lebo som ako slon a vy ako?
chudnete? ci to len moje telo protestuje? ved ani nejem nejak lebo nemam cas.
25. črc 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bei,
no to je fajn a drzim vam palceky, aby uz Ellinka spinkavala dlhsie aj nadalej. nech sa aj ty lepsie vyspis.
nas Daminko sa niekedy zobudi po 4 hodinach, ale nie skor. ono, casom by to malo byt uz tak ze tie deticky spinaju uz dlhsie. mne maminka vravela, ze aj ja som takto spala od zaciatku, takze to asi mame v rodine :slight_smile:

ozaj, moja, dakujem aj za sms. prepac, ze som uz neodpisovala, malickeho sme boli "vyvencit" vonku a potom sme ho kupkali, papali, davali lieciky... ale vdaka. ta posledna veta, co povedala tvoja maminka, to sa dobre cita.

jaj, nas maly je taky zlaty, ked sa tak schuli do klbka na rukach, kym odgrgavame, to je uz vtedy, ked chce spinkat, resp. uz spi. :grinning: a obcas sa mi do hrude snazi akoby zavrtat, nostekom a tvarickou :slight_smile: to je tiez take zlate...
25. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
doplnila som tabuľku júnoviek o bábinko severine - Severín :slight_smile: a ivet1989 - Domink :slight_smile:
a tiež je tam tabuľka 22 maminiek, ktoré ešte nedali vedieť o bábinkách, tak ak čítajú, poprosím hodiť do IP info :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no to robi aj nasa chce sa zaborit do klucnej kosti, dnes sa aj mangelovi udrela a plakala a hlavne mi negrgame mame s tym problem od mala ani negrckame, my by sme spapali vsetko ani kvapku na zmar :grinning:
25. črc 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera ráno Maťko prvý krát zavýskal od radosti a dnes to zopakoval, asi sa dobre vyspinkal,bolo to veľmi zlaté, som zvedavá, či to zopakuje :grinning: :grinning: :grinning: a teraz večer zase chrapkal ako starý chlap ... :sweat_smile: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakriš, zabudla som sa prepať :confused: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadi :slight_smile:) hehe, dúfam, že si admin nevšimne, že si písala z tohto nicku :grinning: určite si sa len zabudla odhlásiť:slight_smile:)) náš Sebko sa strašne nádherne smeje :slight_smile:) od ucha k uchu, ako mickymouse :slight_smile:)))
25. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozerala som, že Ste sa bavili o svojich kilečkách, ja mám ešte 5kg navyše :confused: ale pokiaľ dojčím tak to neriešim, hlavne, aby bola mliekareň funkčná, potom sa možno prinútim cvičiť
25. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bene, ja už som dala dole všetko, plus kilo "navyše" :slight_smile:) nemyslela som si, že mesiac po pôrode budem mať ešte o kilo menej ako pred tehotenstvom.. tak som rada :slight_smile:)) ale stále mi ešte zostáva pár kil navyše, čo som pribrala ešte predtým než som otehotnela :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, snáď áno, preistotu som si skopírovala všetky fotky bábätiek z oboch albumov a štatistiku máme :sweat_smile: a pozerala som do pravidiel pre fotoalbumy a nikde som tam nenašla,že by sme niečo porušili, keď sme hádzali linky na fotoalbumy ako jun2009 :confused: ale keď nemôžeme, tak nič :sunglasses:
25. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bei,
nas malicky si tiez nie velmi odgrgne. obcas sa to podari, ale skor po nutrilone. no a grckanie, ano, my zase mame ten problem, po materskom mlieku grcka. ale ze to by malo koncit uz teraz, koncom 2. mesiaca.
25. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maťko sa usmieva so širokým úsmevom, hlavne keď zbadá lampu alebo nejaké pestré obrázky :grinning: :grinning: :grinning:
niekde som čítala, že dieťa ako prvé vidí žltú a červenú farbu :slight_smile:

idem následovať mojich Maťov,obaja už chrnia :wink: dobrú noc :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
ja sa tesim ked terezka zacne vyskat od radosti, to sa mi strasne paci na malych detoch :dizzy_face:
inak terezka je taka potvorka, ze ju musim nutit aby sa usmiala a je to na nej vidno ze sa chce usmiat, ale asi jej to hrdost nedovoli :grinning: najlepsie je ked na nu idem pozriet ci uz spinka a prichytim ju pri tom, ako sa rehoce na kolotoc a hned sa tvari ze ona nic, ona muzikant :sweat_smile: kde sa to berie v tych detskych hlavinkach taka tvrdohlavost hehe :dizzy_face: :dizzy_face:

no takze dnes sme sa boli fotit v atelieri a bolo to perfektne, mala nespala, bola cely cas hore a pacilo sa jej to, velmi ju zaujimal fotak a ani raz nezaplakala...fotila sa iba v plienke a vacsinou ju mal Stevo na rukach a on bol do pol pasa holy..videla som zopar tych fotiek vo fotaku a vyzeraju uzasne, len este musi fotograf vyretusovat nejake detailiky a potom nam ich da....najlepsie bolo, ze som jej dala cistu plienku ked sme odchadzali, taku bavlnenu na zapinanie a kym sme prisli ju celu precikala a dalsie som mala len pampersky, ale tato plienka vyzerala na fotkach super tak som jej ju nechala, tak cele fotenie bola v uplne premocenej plienke a my od nech mokri :grinning: :grinning: no ale stalo to za to, ved uvidite coskoro :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej severine, ty si tu fakt dlho nebola, gratulujem k Severinkovi, to je netradicne meno :wink: ozaj v albume mas napisane, ze sa narodil 1.9.2009 :wink:
25. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Prisla som vas vsetky pozdravit, mozno si ma este pamatate :wink: . Citavam si vas pravidelne, ale moc neprispievam. Pozeram aj fotecky, mame teda vsetky kraaaaasbne babatka :wink:
My sa mame dobre, stale kojim mliecka mam dost, Samko je zlatucky v noci sa zobudi len raz. Cez den moc toho nepospi, treba sa mu venovat rozpravat, hudbu pustat...ale mame lehatko hojdacie a v tom sa mu paci tiez :wink: Hlavne ze spinka v noc :wink: .Mali sme problem trosku so zltackou ale uz nam bilirubin klesa, coskoro budeme v norme :wink:. Ja mam na sebe uz len 1Kg, sama nechapem ako to ide dolu :confused: ale tesim sa.
Mam nejake fotecky Samka v albume ak chcete kuk, uz sa pekne usmieva :wink: a uz aj veselo dzavoce :slight_smile:

Vsetkym prajem vsetko dobre a znovu nakuknem, drzte sa :wink:
25. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici ja si ta pamatam a urcite aj ostatne maminy :wink: samko je krasny chlapcek a aky vlasaty :dizzy_face:

chcem sa spytat...neviete kedy sa detom zacne menit farba ociek? ze dokedy maju babatka modre ocka a kedy zacnu mat uz tie ktore budu mat uz na furt?

brunocku
25. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som sa to docitala, ze az okolo 6. mesiaca...som strasne zvedava ake bude mat mala ocka :dizzy_face:

no nic, zozrala som cele Clubky keksiky, tak mozem ist spat :grinning:
25. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzec :wink:
Terrezka je krasna, pekne bola oblecena na krste :slight_smile: :wink: My krstime 1.8.

dobre ranko vsetkym :slight_smile: :wink:
26. črc 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, kočky,
je tu niekto? :slight_smile:

nasmu malinkemu uz zacali vypadavat vlasky. vraj potom narastu nove, hustejsie... a vasim babatkam?
26. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, terezke vypadavaju pomalicky skoro uz od porodu, vzdy najdem jeden dva vlasky niekde v jej okoli...

ideme dnes k nasim na nedelny obed, tak ako kazdu nedelu, tak prajem peknu nedelu vsetkym :wink:
26. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, super fotečka tie dve nôžky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahoželám k meninkám Aničkám a Haničkám špeciálne bábätkám od janoko a katy2 :slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dada diky :grinning: pozeram ze ste krstili maleho 19.7. aj my sme vtedy chceli, drahy ma vtedy narodky, ale nedalo sa :frowning2: . Tak krstime 1.8.
26. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada78: díky za doplnění, přidala jsem do albumu i foto, jestli ho chceš taky dát do alba júnovek

máte moc krásné děti holky, tak jsme se konečně dočkaly!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já dneska řeším veliké zvracení .. možná jen zvrací přebytky .. ale nevím :unamused: .. pak mi přišlo i, že má teplotu (podle digitálního teploměru ale jen 36,5) a pak mi přišlo že i častěji kaká a že je to řidší (jako že průjem) :confounded: .. máte někdo něco podobného? možná se jen moc obávám, nevím .. nemám dost zkušeností. máte někdo nějaký názor nebo zkušenost v tomto směru? díky předem!
26. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,my sme dnes krstili a uz mam aj nejake fotecky v albume,tak ak chcete,tak kuk.

aj Brunkovi vypadavaju vlasky,uz mu zostal len vzadu taky pas ako Leninovi :grinning:
26. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Julenka ten Vas maly je taky zlaty. chcem sa ta spytat mas tam taku fotku na ktorej je maly na takej hupacej sedacke. Ak mozem vediet kde si hu zohnala je to supre je tam aj hrazdicka.
26. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Severine vsetko co pises mava aj nas Samko, kym nie je horucka, neboli ho brusko a papa je to Ok :wink: Samko kaka do kazdej plienky, aj si odgrcne, ale podla doktorky je to prebytok jedla, lebo pekne pribera a ani brusko ho nebolieva.

Julenka pekne fotecky :wink: Brunko je zlatucky. Porad mi tu kosielku na krst mam malemu aj obliect, lebo krstny rodicia mu ju kupili. Ale niekde to vraj davaju v kostole. Tak ako to je, nevies?
26. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem
Lolaz,tu sedacku dostal od krstnej a ona ju objednavala cez internet,ale vcera sme napr. behali po obchodoch a v nejakom detskom ju tiez mali
Mici11,my sme tu kosielku a aj sviecku dali fararovi,ked sme prisli do kostola a on pocas krstu prisiel a polozil ju na perinku...
26. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenka aha takze takto, diky moc za info :slight_smile: :wink:
26. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek