• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Jaj a este som zabudla, ze mne uz davno bolo treba kadenicku...myslim si, ze vediem, co sa tyka ucesu!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Ako nas sem uz chodi malo, ani evulka, ani janoko, moloko... same zaneprazdene maminky. :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som tu davno nekecala sama so sebou, sa mi to zacina pacit. :grinning: Idem sa teda poumyvat a dufat, ze zajtra nebude hic ako v pekle... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobru nocku Vam aj babatkovcom! :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leus, ver mi, ze s ucesom vediem ja... :grinning: Laska nebeska je riadna kočka.. Cisto pre naseho Miska... Kedy prides, budeme knedle varit.. :grinning: :wink: :grinning: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
vitaj ivuska a inak Laska Nebeska je Teusko, takze to neni kocka, ale kocurik :wink:
a Misko je zlaty chlapcek :wink:

dnes sme kupili Terezke lehatko fischer price, take to zname od 0-18 kg, myslim ze ho ma aj maly Brunko...ale dostali uz model 2009, to je take iste ako minulorocny, len iny potah...dokonca aj ta ista cena :dizzy_face: uz sa s nim aj zoznamovala, ale prisli sme neskoro z nakupov, takze rovno som ju okupkala a isla spinkat..chudatko dnes mala narocny den, vzdy ked v aute konecne zaspala, tak sme akurat isli vystupovat, tak sa hned zobudila a takto asi 3 krat...ale je to zlatunka cestovatelka, uz nezaspi hned, ale asi pol hodinku sa pozera z okna na ubiehajucu krajinu..sa aj divim ze jej neni zle :confused: :sweat_smile:

ja som dnes znicena, mala v noci vstavala kazde dve hodiny, takze namiesto toho aby som teraz isla s nou spat, tak tu okacim :grinning: tak dobrunocku
27. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka2808: ať to zítřejší vyšetření proběhne co možná nejpříjemněji
mici11: ahoj .. ten tvůj krasavec se nádherně směje a jak má hustý vlásky .. no to jsem zvědavá, jak bude vypadat Sevík za měsíc, jestli a jak se bude smát .. ale vlásky mu nezhoustnou, už teď malinko padaj
zuzec: spánek je třeba, mě malej včera ne a ne spinkat od půl druhý do půl třetí .. snad to dneska bude lepší
28. črc 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby, uplne od veci otazka: ako dlho po porode ste krvacali? Teda myslim tie ocistky, ale chcem vediet, ci aj vam isla jasnocervena krv, lebo mne mesiac po pordoe stale ide jasnocervena, a niekde som citala, ze to by uz nemalo byt, tak overujem...

a druha, ze to ockovanie proti TBC vasim babetkam za ako dlho zahnisalo?
28. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim kocky,

zuzec, dakujem za info o chlapcovi :sweat_smile: :confused:. Co sa tyka lehatka fisher price, ja som ho kupila uz pred 2 tyzdnami. Zachranilo nam to spanie. Vzdy ho v tom uhojdam a spinka. Kupovala som stary model, lebo sa mi viac pacil.

Co sa tyka vstavania v noci, ja kojim od polonoci do siestej rano 4krat. Kedze kojim kazde 1,5 - 2 hodiny. Je to dost umorne, ale co uz. Ved to raz prejde, nebudem ho kojit do puberty, no nie? :grinning: :grinning:

bash, ja som sa cistila 7 tyzdnov. Bolo to aj jasnocervenou krvou, ale len niekedy. Preslo mi to plynule do menstruacie, co mi je divne, ked tak pravidelne kojim.. :confused:
28. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky,ochvilu ideme do poradne,uz sa neviem dockat novych mier :wink: potom sa mi snad podari prist sa pochvalit

a k tomu cisteniu,mne dnes konci 600nedelie,ale asi kazdy 2 den mam aste trosku ruzovkasty vytok,tak neviem ci sa uz mam objednat na kontrolu ku gyn.Poradite?
28. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
juli, ja som bola, akurat mi bolo dobre... :sweat_smile: robil mi cytologiu. Aj my mame dnes poradnu :grinning:
28. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lentilko, Kryštof zvracel moc. Vypil 60 ml a 50 ml vyzvracel během 45 minut. Proto padal strašlivě na váze. Teď ho občas nakojím přímo bez Nutritonu (abych nepřišla o mléko) a zvrací stále. Podle váhy vypije třeba 120ml a po 30 minutách je 100 ml venku :frowning2: Takže to nemá moc smysl. A mám pocit, že ho tím spíš trápím. Bebu zvrací pořád. Podle váhy vypije 180 ml a do 30 minut je 30 ml venku :frowning2: :frowning2:
28. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bash, já se taky čistila 6 týdnů. Ne vždy to vyla jasně červená krev, ale občas ano. Takže je to asi normální.

Julenko, tak tam zavolej a zeptej se. Já byla po 4 týdnech a pak po 7 týdnech. Ale hlavně kvůli kontrole jizvy.
28. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, :sunglasses:

aj ja som mala dlho jasnocervenu krv, aj som patrala na nete a pak mi dokina povedala, ze je to ok. :wink:

Ivuska, ty si akoze chcela Teuska s Miskom dat dokopy? :grinning: :grinning: :grinning: Neviem, neviem, idem sa ho opytat co on na to. :sweat_smile: Ty mas riadny kojaci mararon v noci! Misko bude mat raz dva 10 kil. :slight_smile: Ja kojim v noci len raz a po kupani, resp. ked uspim kolikove babenko vecer, spi vzdy, od zaciatku, 7 hodin, je to parada! Iba ked boli tepla, tak nie. A s ucesom nevedies!!!! Ti mozem nejaku samofoto poslat na mejlik, ak sa chces narehnit! Dakujem za pozvanie, knedle neviem predsa robit, iba buchty. :grinning: :grinning: A uz byvate? A ako, uz hotovo?

Ste pekne lehatka pokupovali, ja mam take z mamas and papas, aj vibruje, napodobnuje auto, tak je to fajn na brusko nase ubolene. :wink:

martinka - tak to je potom jasne ANO pre Nutriron!!! Bez debaty. :wink: Drzim palce, aby z toho pomaly vyrastal.
28. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz sme doma a mame 5160g :sweat_smile:
aj som sa k zenskej objednala na pondelok.
a dostala som pozvanie na tyzden do Tatier ale nevim ci neni Brunko na takyto vylet este malicky,predsa len je to od nas okolo 400km.Uz ste boli s babenkami na vyletoch?
28. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:

lentilka, kupes sa s nim vo vani Ty? :slight_smile: a čo je to ta BioGaia?
28. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamičky.Ako sa máte?Ja som bola včera na korčuliach po sto rokoch :grinning:
A dnes sa mi znovu spustili očistky :angry: Do čerta s nimi do kedy to takto bude pokračovať??
A vy ste na tom ako?Zajtra máme s Jasmínkou poradnu.Sa teším lebo cítim ako pribrala.Som zvedavá.
Julienka vidím že tvoj pokladík má už cez 5 kíl aké plienky používate ?Stále newborn?

Bashi a na očkovaní sme boli a stále nám to nezahnisalo vraj to trvá dlho cca2mesiace.
28. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Julenka,mne Kiarka tak super nepribera..ale je to zatial v norme a vy ste nasu porodnu vahu davno predbehli,maly Brunko ma asi dobry apetit. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
devitka, ahojky.. kolko vazi Kiarka? :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny neviem presne,moja vaha doma vazi o 50gr menej ako u doktorky a tu doma mame 4570gr,nejde to tak rychlo,ale my zas mame v kazdej plienke nalozene,tak asi aj to robi svoje
28. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pritom malinka je zrutik,dost casto papunka
28. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som vážila malého v nedeľu na našej váhe a mal 3700g :slight_smile: naposledy sme boli u doktorky 15-teho a vtedy mal 3320g :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebinko ma naložené v plienke tak 3-4 krát za deň..
28. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj vy ste potom v norme..tyzdenny pribytok na vahe by mal byt 150gr,takze ste akurat fajn,aj navyse :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny my aj 8krat...a dost vela..ale vcera sa to dajako ukludnilo,bolo len dvakrat,dnes zatial len raz..tak uvidime,az mi to je divne :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý cez deň tiež dosť papka, v noci 1-2 krát.. :wink:
28. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne Kiarka asi druhu noc co vstava papat o tretej,pred tym vydrzala spinkat plynule 8 hodin
28. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý mal pri narodeni 3030g, keď nás na štvrtý deń prepúšťali z nemocnice mal 2870g... takže chvalabohu priberá dobre :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, náš takto spinkal len raz, vkuse 8 hodín... vždy sa 1-2 krát počas noci zobudí... spinka Ti mala aj cez deň. koľko? zaspava sama?
28. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny..hlavna vec ze nechudne,to by bolo zle,ale ked priberaju co i len na spodnej hranici je to v pohode
28. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám Dr. povedala, že bábenka, kt. sa narodili menšie majú tendenciu rýchlejšie priberať... takže možno za chvíľku dohoní aj Tvoju Kiarku, hehe:slight_smile:)) aj keď mne stále pripada malinky, také zlatulinké bábo :dizzy_face: :wink:
28. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek