• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
my sme vcera skladali postielku pre malu a prisla na mna taka hroza - z porodu, z materstva, z toho, ci som na to vobec pripravena... z toho aby sa malej nic nestalo, ani pri porode, ani nikdy v zivote...no hrozne :frowning2:
a teraz poletujem okolo postielky a uz by som ju tam chcela mat :grinning:
8. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm.....jasminet myslim že taketo stavy mame asi vsetky skoro maminy, ale snad to vsetko zvladneme :wink: ľavou zadnou :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka 1410, ono to je tak, ze nevies kedy to pride, ja som si v den porodu zasla na nakup do tesca, a este na kavu...akoze pohodicka....jeemine keby som toto vedela. Myslela som si, ze fajn, tak asi my uz pomaly odchadza zatka, a to moze trvat aj niekolko dni, no v mojom pripade to tak nebolo.

karolinkafe - a mne nechcel doky dat epi, vraj ked uz som otvorena na 5-6prstov!!!ze to zvladneme. Ano, je to otras bolest, ale vydrzali sme a kazdou kontrakciou sme blizsie k babatku!!!

Vsetkym cakatelkam silno drzim palce
8. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
novym maminam blahozelam nech maju zdrave deticky. :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som tiez chcela, aby sa mala dnes narodila, oslavovali by sme spolu. A ked nie, tak zajtra, to by oslavovala s tatinom. No ale asi chce sama termin na narodky. :sweat_smile:
8. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucicek - jasne, zvladneme, ale az vcera mi to prislo take nejake...hm..definitivne :grinning: tych 9 mesiacov som si to ani nejak neuvedomovala, ze cakame babo...
8. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
janja - a ty tu co robis? ved si tusim v piatok isla do nemocnice?
8. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasminet No to poznam uz mi z toho švitori :slight_smile: každý den myslim len na to ako to zvladnem a aka bude ta bolest, ale treba mysliet pozitívne!!! :wink:
8. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano isla, ale doky ma poslal domov :unamused:
8. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco??
8. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ved do porodnice sa chodi po babetko a nie po bolest :wink:
8. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lebo som na tom bola tak ako minuly tyzden a vsetky vysledky boli ako z knizky, tak doky povedal, ze je este skoda vyvolavat porod a ze pre babo je kazdy den dobry :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ja som myslela, ze mas nejaky problem, ked nastupujes uz do nemocky - hladna, smadna, pripravena na porod (teda, nie ze by som ti to priala), len ma zarazilo, ze mas termin o 2 dni skor ako ja a bola si pripravena, ze tam ostanes...
8. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ano, lebo som mala hranicne prietoky a doky si myslel, ze mala ma snuru kolo krku. Ale teraz sa to nepotvrdilo :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu nasmu sa nechce urcite preto, ze stale sa nevieme zhodnut na mene. :unamused: baby neviete kolko trva tehotenstvo lebo niekde pisu, ze 266dni inde ze 280 takze keby som si to pocitala podla toho druheho cisla tak ja vlastne ani neprenasam
8. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, hlavne, ze ste ok :wink:
natashkaa - tehotenstvo trva 40 tt plus minus 2 tyzdne, cize 38 az 42 tt. aspon tak som citala :grinning:
8. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasminet hej hej to viem ono to asi pocitaju tak ze 266 je vlastne od 38tt a 280 je uz ten 42tt.
8. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi...ja viem o pocitani len podla tyzdnov :sweat_smile:
8. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, fakt nas je tu malo :unamused: Podme uz rodit aj my. :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka: sa vám tu pletiem, ale sledujem vás :wink: 280 dní odo dňa poslednej menštruácie a 266 dní odo dňa oplodnenia....držkám vám palce....
8. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej lucia32 teraz si mi strasne pomohla lebo den viem nahodou uplne presne idem to teda hned spocitat DIiiiik moc
8. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rado sa stalo :wink:
8. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute junovky :slight_smile: mozno si na mna este niektore pamätate. Chodila som sem hned na zaciatku. Potom som nejako nestihala a potom som vas uz nestihla docitat :sweat_smile: tak som to vzdala..
Minuly tyzden- 3.6. sa nam narodila mala :sweat_smile: Mia Sophie s mierami 4090 gramov a 53 centimetrov. Mala ma potrapila 15 hodin :confounded: Ale teraz sa uz tesime z naseho anjelika :dizzy_face:

Vsetkym maminkam-este cakatelkam prajem vsetko naj a hlavne, aby ste uz aj vy coskoro drzali vase milovane pokladiky v naruci :dizzy_face:
Ked sa trosku zotavime, tak sem zase mrknem :wink:
8. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
trdlo,gratulujem!
a ticho zavidim :wink:
8. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
trdlo, blahoželám k bábätku :wink:
8. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
trdlo, a ak môžem vedieť, o koľkej sa presne maličká narodila a v kt. pôrodnici? Diky :wink:
8. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ninny tak ty ako necitis sa na porod?
8. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

tak ako som hovorila , ja sa skor na vlka premenim ako porodim...moze byt spln aky chce...aha uz mi rastu tesaky :grinning: a chlpy som si oholila vsade ale sa mi zda ze mam bud tupu ziletku alebo sa naozaj menim na vlka :grinning: :grinning: :grinning:

ako vidim niekomu to predsalen vyslo...takze pekne po poriadku aby som nikoho nevynechala aspon z toho co som stihla precitat....

takze katrin79, zofik, trdlo, karolinkafe.....vseeeeeeeeeetko naj, naj , naj, bolo to uzasne citat aky rychly priebeh to malo hlavne karolinkafe....super tesim sa s tebou...tak uz ste maminky srdecne gratulujeme a tesime sa s vami....babatkam rychly rast a napredovanie, a cicik plny mliecka....skore hojenie a vsetko co k tomu patri...tesime sa a este raz srdecne gratulujeme...

ja dnes v poradni ako vzdy zvnutra zelezo - beton....cize nic!
zaujimave ze mi brucho pravidelne tuhne a niekedy mam co robit aby som to predychala a potom tie osliky zmiznu a ja sa citim ako v druhom trimestri....sviezo dobre, vynikajuco....a ked si lahnem tak po prebudeni....ako velryba, brusko spadnute ako jazvecik a plyzim sa kazdych 10min na wc....a nic....

tutu mutu sme vzdali odkedy sa neviem pri tom ani uvolnit ani polozit,ani otocit, klacat nic sa uz neda, vsetko ma tlaci, no hrosica v mutnej vode...nema to s erotikou nic spolocneee....aj minule sme sa len zasmiali a nechali tak...ja vam mam take brusko velmi vystrcene dopredu...zboku vyzeram ako keby som cakala dve....jedavam s tanierom polozenym na hrudi alebo co to ma byt...? ziadne satocky sa mi nehodia....to by som si musela vypchat podprdku balonmi....lebo k tomu brusku by mali ist aj prsia...a tie ni sa :confused: :confused: :grinning:
8. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se jdu rozloučit,zítra už se sem nedostanu,nastupuju na sedmou ráno do porodnice.Informace se k vám určitě donesou,napsala jsem si čísla.Musím se ještě dobalit a pak přijede manžel aby jsme se ještě trochu užili o samotě.Necítím se vůbec na to že bych měla rodit,je mi fakt moc dobře.Tak snad jak se vrátím a trochu se aklimatizujeme,tak se ozvu.Průběžné zprávy dostanete.Takže se opatrujte a všem držím strašně moc pěsti,aby to bylo co nejdřív a všechny jsme chovaly naše krásné zdravé miminka.Všem co porodí přeju hodně štěstíčka a zdravíčka a spokojenosti.Snad vás pak dočtu. :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt su tieto posledne dni uzasne....ale v dobrom, vela sa na sebe nasmejem....a tiez sa neviem uz dockat....ja totizto stale neviem co cakam....takze veeeeeeelkeeeeee prekvaaaapko to bude....aj ked mi vnutorny filing sepka cosi o dievcatku....neviem to na 100percent...

takze uz len preto sa velmi tesim....ale musim sa priznat ze mam aj strasnu depku, fakt prestrasnuu....takze sama neviem ci to este chcem alebo nie....
8. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok bezkame do parku s malou nech sa vytesi...chudatko male iba cestuje s nami...zatial sa majte pa cmukalino a drzkajte sa
8. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek