Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
narcisa
29. črc 2009
baby kuk mam hotovy album....

zatial....
albertine
29. črc 2009
Ahojte maminky, ako sa mate, teda som tu nebola zas dlhsi cas, tak dufam, ze sa vsetkym dobre dari a ste zdravi, macinka, krasne napredaje vasa Emicka, a je naozaj velmi krasna 🙂
narcisa
29. črc 2009
jee zuzec dakujem aj tvoja babulka je na spapanie...vsetky babatocka! v tom je ta pointa ze su take nevinne a sladke aj ked nas v noci par x budia .... 😃 :-p
martinamil
29. črc 2009
Ahojky, hlásíme se po úspěšném dni.

Byli jsme na Rehabilitaci a Kryštof byl pochválen jak se zlepšuje. Dnes jsme nové cviky nedostali, budeme dál cvičit stávající 4.

Pak jsem byla pro nový řidičák, profesák a kartu do tachografu (s novým přijmením), pak v obou bankách změnit příjmení na účtech, založila jsem Kryštofovi konto (Beruška), stavební spoření, pojištění. Tak snad papírovaní mám na chvilku vyřízené. 😉 🙂

Narcisko, krásné fotky.

Ivuško, i Kryštof má šupinky ve vlasech a obočí. Je to prý novorozenecký ekzém a doktorka nám na to dala mléko - Excipial U Lipolotio. Kupuje se v lékárně bez receptu a je vidět, že to pomáhá.

Ninny, ti tatínkové jsou stejní 😉 Aleš taky kupoval plenky ve velkém. Koupil 4 maxibalení Huggies2 3-6 kg :-N
julenka
29. črc 2009
jeej,narcisa,krasne bambulky mas doma.a ta fotka eskimacik 🙂
ivuska027
29. črc 2009
marti, co cvicite? Sa neda dopatrat dozadu... Na ten exem nam dala kozna excipial U hydrolotio, ale nie je to nejak lepsie. Natierame sa tym ale cely kvoli potnickam. S tymi teda bojujeme riadne. 8-(
martinamil
29. črc 2009
Ivuš, cvičíme Vojtovku. Teď zrovna polohovací cvičení I. 3x denně 2x na každou stranu.

A jak dlouho ho používáte? My měli první výsledky po týdnu, kdy jsem natírala 3x denně.
ivuska027
29. črc 2009
no uz dlho, hadam aj mesiac, 1-2x denne. Vysledky ziadne. Ma to ale teraz naolejovane, tak to este odmocime vo vodicke a skusim to aspon trochu vycesat. Celkom to ide. Mali by sme sa toho zbavit tak za 3 dni, tak uvidime... Dam vediet.. 😉
martinamil
29. črc 2009
Holky, koho to zajímá, tak tady hezky popsány otázky k Vojtovce http://rehabilitace.org/?page_id=14
narcisa
29. črc 2009
dakujem babulky

vsetky mame krasne deticky ... len aby boli zdrave
alex77
29. črc 2009
ivuska tusim sutazime obe o najdhsi prispevok 😃 a ten olivovy olejcek si kupila v lekarni? predpokladam ze to nie je obyc olivovy olej ako sa ppouziva v kuchyni... ci? lebo aj mi to mame riadne na hlavke snazim sa mu to vycesavat kefkou ale velmi sa to nezlesuje tusim. a ako dlho to nechavas naolejcekovane ja som citala ze cez noc ale to by sme mali total vsetko omastene lebo matko je postielkovy cestovatel niekedy.
ivuska027
29. črc 2009
cauko alex,
olejcek mam z lekarne. Mal to natrete od obeda a vecer som mu to odmocila trochu a umyla. Vycesavala som to najprv hym detskym hustym hrebencekom a ptom kefko. Celkom mu to zliezlo vpredu na cele, ale bude sa s tym treba pohrat. Podla mna je jedno, ci to ma cez den alebo v noci, obavam sa, ze tie šupiky nemaju oči 😃
S prispevkami zatial vedies, ale asi nie dlho, lebo ja sa tak tesim ze mam net ako male dieta, tak uz neviem, co by som sem od radosti napisala.. 🙂
My ideme do hajan, lebo po polnoci mam kojaci maraton, tak aj vam sladke snicky...
zuzec
29. črc 2009
caute
mam zatial dve fotky zo sobotnajsieho fotenia, tak kuk http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefere... 😉

dobruu noc
lolaz
30. črc 2009
Zuzec krasne fotecky nadherne kde ste si to dali robit nadhera mala je krasna.
martinamil
30. črc 2009
Holky, jdu se chlubit! MÁME SLZY!!! V noci se rozčiloval, že mi dlouho trvá příprava jídla a když jsem ho krmila zjistila jsem, že má slepené řasy slzami. Tedy další krok vývoje 😉 😃 😃 😃

Před zhruba 10 dny začal chytat prst (vaše děti to dělají od začátku) a teď slzy. Takže jsme se dostali do stádia v kterém by měl být po porodu. Uff, po 2 měsících. Teď nás čeká zvedání hlavičky a pasení hříbátek 🙂

ZUzko, nádherné fotky. A ta plenka 😉 😃
alex77
30. črc 2009
dobre ranko

ivuska - tak asi spravime vylet do lekarne lebo sa mi zda ze sa to matkovi rozsiruje, mal to zatial len na vrchu a trosku na bokoch a sa mi javi ze mu to ide aj nizsie. nam to nastastie ani nevidno lebo ma dlhe vlasky ale zato ked mu to namazem bude ich mat riadne mastne 😃 bude vyzerat asi ako nagelovany frajer. 😃

my sme dnes aj vcera mali skvelu noc, juj keby to bolo takto stale, spinkal az do 4,30 a potom ako sa napapkal som ho dala do postielky a uz o nom nevedela. predchvilou sme zase dopapali a matko hned zaspal ale teraz na mna kuka z postielky. betar 😃 😃 😃
narcisa
30. črc 2009
ahojte babulky

jeeeeee zuzec kraaaaaasne aj ja chcem!

martinamil - slzy, waw....ja som ich tiez na malej objavila ale len raz.....tiez tak dlhsie plakala, tak mi dala najavo ze to myslela vazne.... =-) 😉 Zato starsia ked ma fazu....a to teraz mava casto (vzdor) tak ju mozem rovno prezliekat...tricko zakropene, telo spotene a tvar soplava.....takze vzruso....uz sa tesim ked budu obe takto vypadat.... :-p :-p
narcisa
30. črc 2009
babulky co mam varit??????????????????????????????????????????

daku vechtovku polievku....a druheeeee?????????????????????????????????????????????????????????
narcisa
30. črc 2009
chladnicka nevesti nic dobre, ocinko ma dovolenku a tak je pernamentne vykradnuta......ryby nechcem, a privarok mi zas muz nezje....s karfiolom sa babrat nechcem a na ine chut nemam.....zastrelit ma, ze?
narcisa
30. črc 2009
tak ja letim nieco vymysliet, kedze ste mi vela neporadili 😃 😃 😃

papa bozkajte odo mna vase babatocka na cielka....ze im prajem krasny dnicok, aj vam samozrejme pa cmukalino
zuzec
30. črc 2009
caute
narcisa, ja mam tiez problem co varit 😞 a skoda ze ti muz neje privarky lebo to ma zachrani vzdy, napr. spenat, alebo tekvica...dnes by som urobila na obed cuketove leco, ale dojdu muzovi dvaja kamosi mu s niecim pomoct a s tym by som sa im asi velmi neodvdacila :-N asi im urobim jaternice...zachrana 😃

martinamil, terezka este nema slzy =-) ale ona toho ani moc nenaplace, tak asi nemaju kedy vyliezt :-N

lolaz v tescu 😉
anjelikbambulka
30. črc 2009
ahojte kočky,
tak aj ja sa hlásim po hrooozne dlhom čase... a idem sa pochváliť našou bambulkou 🙂 je nádherná, robí nám obrovskú radosť... krásne sa smeje, vrtí a aj v noci pekne spinušká... budí sa len raz - okolo tej tretej...
zuzec
30. črc 2009
ahoj anjelikbambulka, vidim ze malu kupe cela rodina hehe :-N
julenka
30. črc 2009
zuzec,ake su ingrediencie do cuketoveho leca?toto nepoznam.ja robim len cuketove placky.
ninny
30. črc 2009
zuzec, tie 2 fotky sú úžasne wau 🙂) kde ste sa to boli fotiť? Koľko fotiek Vám dokopy spravil? 😉
zuzec
30. črc 2009
julenka ja som to nazvala cuketove leco lebo okrem beznej zeleniny co sa dava do leca som tam nakrajala na kocky celu cuketu 😉 tu podusis najprv, lebo ta sa robi dlhsie a potom som tam supla rajciny, papriku a nakoniec vajicka...a ja som este uchyl na trojuholnikove syry do varenia, tak som tam supla aj 2 trojuholniky a mnamky 😉

ninny diky, tiez som milo prekvapena...kuk ip 😉
ninny
30. črc 2009
zuzec, trojuholnikove syry do varenia? to su ake? 🙂
ninny
30. črc 2009
ešte mi žiadna IP neprišla 😞 ja som ale nedočkavá 😃 :-p
ninny
30. črc 2009
heh, už prišla 😃
anjelikbambulka
30. črc 2009
zuzec, máš pravdu, kúpe celá rodina... teda kúpala, kým sme boli u mojich rodičov... teraz to už musíme zvládnuť sami 😉

ozaj, dáva niektorá z vás nutrilon? koľko ml drobček vypije?

Začni psát odpověď...

Odešli