• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
baby kuk mam hotovy album....

zatial....
29. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky, ako sa mate, teda som tu nebola zas dlhsi cas, tak dufam, ze sa vsetkym dobre dari a ste zdravi, macinka, krasne napredaje vasa Emicka, a je naozaj velmi krasna :slight_smile:
29. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee zuzec dakujem aj tvoja babulka je na spapanie...vsetky babatocka! v tom je ta pointa ze su take nevinne a sladke aj ked nas v noci par x budia .... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásíme se po úspěšném dni.

Byli jsme na Rehabilitaci a Kryštof byl pochválen jak se zlepšuje. Dnes jsme nové cviky nedostali, budeme dál cvičit stávající 4.

Pak jsem byla pro nový řidičák, profesák a kartu do tachografu (s novým přijmením), pak v obou bankách změnit příjmení na účtech, založila jsem Kryštofovi konto (Beruška), stavební spoření, pojištění. Tak snad papírovaní mám na chvilku vyřízené. :wink: :slight_smile:

Narcisko, krásné fotky.

Ivuško, i Kryštof má šupinky ve vlasech a obočí. Je to prý novorozenecký ekzém a doktorka nám na to dala mléko - Excipial U Lipolotio. Kupuje se v lékárně bez receptu a je vidět, že to pomáhá.

Ninny, ti tatínkové jsou stejní :wink: Aleš taky kupoval plenky ve velkém. Koupil 4 maxibalení Huggies2 3-6 kg :sweat_smile:
29. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej,narcisa,krasne bambulky mas doma.a ta fotka eskimacik :slight_smile:
29. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, co cvicite? Sa neda dopatrat dozadu... Na ten exem nam dala kozna excipial U hydrolotio, ale nie je to nejak lepsie. Natierame sa tym ale cely kvoli potnickam. S tymi teda bojujeme riadne. :rolling_eyes:
29. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš, cvičíme Vojtovku. Teď zrovna polohovací cvičení I. 3x denně 2x na každou stranu.

A jak dlouho ho používáte? My měli první výsledky po týdnu, kdy jsem natírala 3x denně.
29. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz dlho, hadam aj mesiac, 1-2x denne. Vysledky ziadne. Ma to ale teraz naolejovane, tak to este odmocime vo vodicke a skusim to aspon trochu vycesat. Celkom to ide. Mali by sme sa toho zbavit tak za 3 dni, tak uvidime... Dam vediet.. :wink:
29. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, koho to zajímá, tak tady hezky popsány otázky k Vojtovce http://rehabilitace.org/?page_id=14
29. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem babulky

vsetky mame krasne deticky ... len aby boli zdrave
29. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska tusim sutazime obe o najdhsi prispevok :grinning: a ten olivovy olejcek si kupila v lekarni? predpokladam ze to nie je obyc olivovy olej ako sa ppouziva v kuchyni... ci? lebo aj mi to mame riadne na hlavke snazim sa mu to vycesavat kefkou ale velmi sa to nezlesuje tusim. a ako dlho to nechavas naolejcekovane ja som citala ze cez noc ale to by sme mali total vsetko omastene lebo matko je postielkovy cestovatel niekedy.
29. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko alex,
olejcek mam z lekarne. Mal to natrete od obeda a vecer som mu to odmocila trochu a umyla. Vycesavala som to najprv hym detskym hustym hrebencekom a ptom kefko. Celkom mu to zliezlo vpredu na cele, ale bude sa s tym treba pohrat. Podla mna je jedno, ci to ma cez den alebo v noci, obavam sa, ze tie šupiky nemaju oči :grinning:
S prispevkami zatial vedies, ale asi nie dlho, lebo ja sa tak tesim ze mam net ako male dieta, tak uz neviem, co by som sem od radosti napisala.. :slight_smile:
My ideme do hajan, lebo po polnoci mam kojaci maraton, tak aj vam sladke snicky...
29. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzec krasne fotecky nadherne kde ste si to dali robit nadhera mala je krasna.
30. črc 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu se chlubit! MÁME SLZY!!! V noci se rozčiloval, že mi dlouho trvá příprava jídla a když jsem ho krmila zjistila jsem, že má slepené řasy slzami. Tedy další krok vývoje :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Před zhruba 10 dny začal chytat prst (vaše děti to dělají od začátku) a teď slzy. Takže jsme se dostali do stádia v kterém by měl být po porodu. Uff, po 2 měsících. Teď nás čeká zvedání hlavičky a pasení hříbátek :slight_smile:

ZUzko, nádherné fotky. A ta plenka :wink: :grinning:
30. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

ivuska - tak asi spravime vylet do lekarne lebo sa mi zda ze sa to matkovi rozsiruje, mal to zatial len na vrchu a trosku na bokoch a sa mi javi ze mu to ide aj nizsie. nam to nastastie ani nevidno lebo ma dlhe vlasky ale zato ked mu to namazem bude ich mat riadne mastne :grinning: bude vyzerat asi ako nagelovany frajer. :grinning:

my sme dnes aj vcera mali skvelu noc, juj keby to bolo takto stale, spinkal az do 4,30 a potom ako sa napapkal som ho dala do postielky a uz o nom nevedela. predchvilou sme zase dopapali a matko hned zaspal ale teraz na mna kuka z postielky. betar :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

jeeeeee zuzec kraaaaaasne aj ja chcem!

martinamil - slzy, waw....ja som ich tiez na malej objavila ale len raz.....tiez tak dlhsie plakala, tak mi dala najavo ze to myslela vazne.... :confused: :wink: Zato starsia ked ma fazu....a to teraz mava casto (vzdor) tak ju mozem rovno prezliekat...tricko zakropene, telo spotene a tvar soplava.....takze vzruso....uz sa tesim ked budu obe takto vypadat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky co mam varit??????????????????????????????????????????

daku vechtovku polievku....a druheeeee?????????????????????????????????????????????????????????
30. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chladnicka nevesti nic dobre, ocinko ma dovolenku a tak je pernamentne vykradnuta......ryby nechcem, a privarok mi zas muz nezje....s karfiolom sa babrat nechcem a na ine chut nemam.....zastrelit ma, ze?
30. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja letim nieco vymysliet, kedze ste mi vela neporadili :grinning: :grinning: :grinning:

papa bozkajte odo mna vase babatocka na cielka....ze im prajem krasny dnicok, aj vam samozrejme pa cmukalino
30. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
narcisa, ja mam tiez problem co varit :frowning2: a skoda ze ti muz neje privarky lebo to ma zachrani vzdy, napr. spenat, alebo tekvica...dnes by som urobila na obed cuketove leco, ale dojdu muzovi dvaja kamosi mu s niecim pomoct a s tym by som sa im asi velmi neodvdacila :sweat_smile: asi im urobim jaternice...zachrana :grinning:

martinamil, terezka este nema slzy :confused: ale ona toho ani moc nenaplace, tak asi nemaju kedy vyliezt :sweat_smile:

lolaz v tescu :wink:
30. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
tak aj ja sa hlásim po hrooozne dlhom čase... a idem sa pochváliť našou bambulkou :slight_smile: je nádherná, robí nám obrovskú radosť... krásne sa smeje, vrtí a aj v noci pekne spinušká... budí sa len raz - okolo tej tretej...
30. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj anjelikbambulka, vidim ze malu kupe cela rodina hehe :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec,ake su ingrediencie do cuketoveho leca?toto nepoznam.ja robim len cuketove placky.
30. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec, tie 2 fotky sú úžasne wau :slight_smile:) kde ste sa to boli fotiť? Koľko fotiek Vám dokopy spravil? :wink:
30. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka ja som to nazvala cuketove leco lebo okrem beznej zeleniny co sa dava do leca som tam nakrajala na kocky celu cuketu :wink: tu podusis najprv, lebo ta sa robi dlhsie a potom som tam supla rajciny, papriku a nakoniec vajicka...a ja som este uchyl na trojuholnikove syry do varenia, tak som tam supla aj 2 trojuholniky a mnamky :wink:

ninny diky, tiez som milo prekvapena...kuk ip :wink:
30. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec, trojuholnikove syry do varenia? to su ake? :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte mi žiadna IP neprišla :frowning2: ja som ale nedočkavá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh, už prišla :grinning:
30. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec, máš pravdu, kúpe celá rodina... teda kúpala, kým sme boli u mojich rodičov... teraz to už musíme zvládnuť sami :wink:

ozaj, dáva niektorá z vás nutrilon? koľko ml drobček vypije?
30. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek