• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
no tak este aby sme aj flasky pre babtka sledovali ved pol europy uziva avent a teraz ze su skodlive?
hrozneeeee
30. črc 2009 v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sekundu, bolo to na MK, najdem tu diskusiu
30. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby

nieco som aj ja pocula o avente a mala som ju aj v balicku pred 3rokmi ked sa nam narodila Di...a davala som jej z nej pit vodicku a zije zatial....

urcite to nie je az take skodlive, ved si zoberte kolko potravin je zabalenych v mikroten.sackoch, v polystirenovych tackach (maso) a robime z nich pokrmy aj pre deti....a vajicka zo sliepok, ktore v zivote nezrali travu....a vobec ju ani nevideli....jedli kadeake zmesky z bohvie z coho....a tu sme ....
30. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem zkoumala net a nic jsem nenašla. Tedy kromě toho, že před rokem měl Avent velkou kontrolu ve výrobnách a vše prošlo ok. Kdyby tam byl nějaký problém, tak by to ECC stoplo.
30. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu diskusiu uz neviem najst, ale nasla som toto:

http://translate.google.sk/translate?hl=sk&langpair=en|sk&u=http://babyproducts.about.com/b/2007/02/27/are-some-baby-bottles-harmful.htm&prev=/translate_s%3Fhl%3Dsk%26q%3Davent%2Bflase,%2Bskodlive%26tq%3DAvent%2Bbottles,%2Bharmful%26sl%3Dsk%26tl%3Den

je to len pre info, neriesila by som to, skodlive je v tejto dobe vsetko, keby sme sa mali podla toho riadit, neviem, co by sme detom davali
30. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
babusky pa
30. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my papame 120ml, caje jsem vcera vypili 250ml.
Spinkame skoro celou noc, na dnesek 21,30-5,30 a pak jeste do 8,15
Pres den spime jak kdy, podle toho, zda jsem vykakani nebo pred vykakanim.Rano jsme meli v plence poklad, tak spinkame hodne.
Taky jsme na lahvi AVENT zadne cislo nenasla.
Dneska si bertik prvne vyndal a znovu zandal dudlik do pusinky, mame tyhle
http://www.babylife.cz/krmici-lahve-fisher-price/fisher-price-siditko-silikonove-od-0mes-2ks-bal-rainforest-modro-zluta
ty ma nejradsi
30. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte kocky, dnes sme mali poradnu. mame krasnych 5230g a 59cm. pani doktorka trosku nadavala,bo za 24 dni sme nabrali 1340g.... co uz ked nam chuti. prajem krasny dnik
30. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem u jetá, ale tady vzpomínka na těhotenského pažravce

http://www.youtube.com/watch?v=gCxiU68SkqU&feature=related
30. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten posledni nema chybu :slight_smile:)
30. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes sme boli u doktorky. Mame 6 tyzdnov Dominikova pordna vaha bola 2450g a verte ci nie teraz mame 4200g skoro dve kila za mesiac a drobne :grinning:
30. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! My kolikujeme odznova po večeroch sa chodíme voziť v aute keď je to už neúnosné. Inak fajn, malá má dve brady a líčka ako svišť :grinning: Zajtra sa chystáme na chatu ale v nedeľu si vás poctivo dočítam.
30. črc 2009 ve 23:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zdravim kocky,
alex a kocky, co sa trapia s tym exemom vo vlaskoch. Tak som to nasmu Misulkovi vcera rano natrela na hrubo, okolo obeda som to navlhcila a trosku vycesala, potom som to znova nagebrila tym olivovym olejom a vecer pri kupkani sme mu to umyli. Vecer som to uz neriesila, lebo sme sli papat a spat, ale dnes rano kukam ako puk a ma tie lupinky prec! Tak na 80%. Kedze som nebola dosledna, ostalo mu cosi po okraji, ale ked uz viem ako na to, tak to pojde raz-dva... :wink: :grinning:

Inak krasne dobre ranko.. :grinning:
31. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krpatučký tu sedi vedla mna v sedacke a rozprava sa s hrackami na hrazdicke, ale tie zvuky, co pri tom vydava jeho ritusa.. No prave si urobil miestocko v brusku.. Ale asi na tanier halusiek, nie mliecko.. :grinning: :grinning: :grinning: Idem to poriesit... :sweat_smile: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá, prajem vám pekný dník... malá mi teraz spinušká, aj keď asi nie dlho, lebo sused niečo vŕta :angry:

ivuška, ako dopadlo papanie? halušky miškovi chutili? alebo zase len to mliečko :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave sa zobudil mlady pan, tak skusime to mliecko a uvidime :grinning: Halusky ale pre istotu odvarim :wink:

Nas maly spi tak, ze som mu vcera behala vysavacom okolo hlavy a "Hujanita nevšímá", zlate to dieta..Ktovie kolko mu to vydrzi... :sweat_smile: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nas dnes caka navsteva a potom vecer ideme pred zatrajsou svadbou pomoct kamaratke vyzdobit kostol a dat ho trosku aspon do normalneho stavu, kedze maluju strop a je tam lesenie :frowning2:

aj nas matko si prave urbil miesto v plienke boli to sice len dva prdy (urcite nie prdiky) ale predpokladam ze bude mat plnu plienku, takze ho supnem rovno pod sprchu a snad uz potom zabuva, potrebujem totiz este nieco poriadit a tak. hlasim ze uhorky su zavarene tak zase mame o daco menej naplanovanej prace :dizzy_face:

ivuska - ja som vcera natrela na obed a vecer pri kupkani zmyla a potom sme vycesavali. matkovi sa to ohromne pacilo a zaspal pri tom. on ma rad ked ho hladkam po vlasoch aj tak a toto s hrebienkom a tou jemnulinkou kefkou nanho posobilo ako sedativa :grinning: :grinning: :grinning: dnes by sme mali pokracovat ale mame toho cez den vela tak snad az zajtra a pojde na svadbu "nagelovany" :grinning:
31. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, už nám emjee zmenila názov, som ju poprosila :slight_smile:
Maťko akurát vykrikuje na kolotoč :grinning: :grinning: som zvedavá dokedy ho bude baviť tá istá hudba, potrebovala by som si trošku poupratovať. Večer som začala žehliť, ale ešte polovica čaká
31. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, ako uspávate Vašich drobvcov? Alebo zaspávaju sami? Ja som napríklad teraz Sebka nakojila, odgrgol si, položila som ho do postieľky, chvíľku som ho hladkala po hlavičke až kým nezatvoril očka.. a už spinka.. ale posledne dni mi nechce zaspávať večer, s manželom ho uspávame niekedy aj 2-3 hodinky, nakoniec zaspinká sám v postieľke.. ale predchádza tomu hojdanie na rukách, kojenie, niekedy už zaspáva a ako náhle ho uložim, rozplače sa...
31. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, si stasny clovek. Mne drobec zaspi na rukach alebo v lehatku. Sam po leziacky ani nahodou. Vie sa unavit, zyva ako slon, ale "dotuknut" ho musime na rukach alebo v tej hojdacke(v nej je to ZAZRAK, potrebujem tak 3-4min a je tuhy :grinning: :grinning: ) Inak babatka sa menia kazde 3-4 tyzdne ,takze zabudni na to, co bolo, lebo to je prec. Zvykaj si na novy rezim a sposob uspavania. Tiez sme tym presli... Drzim prsteky a vela trpezlivosti...

kocky, toto vam musim napist. Vcera som strihala malemu mini-pici nechticky na nohach a pri poslednom sa mi mykol a kliestikmi som mu cvakla do prstekaa tiekla mu krvicka. Som nesika, ale stava sa. Vecer sa ma manzel pyta, ze kedy idem strihat na rukach. Tak mu vravim, ze dnes a on na to,... a ktory prstek mu odstrihnes teraz?... Tak som mu povedala, ze len na nozkach, lebo tam sa da ponozka a nie je nic vidno keby mu aj jeden chybal... :sweat_smile:
31. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska, je to náš pokladik, čo spinka alebo nie.. teraz mi spinkal len 35 minút, no čo už, dnes obedovať asi nebudem.. :slight_smile:)) pri ňo vôbec nestíham variť.. asi si zaobstaram ten ergonomický nošič, len keby nebol taký drahy :(
31. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
či spinka alebo nie :slight_smile:))

ivuska, a veľmi plačkal?? potom ale by nemohol nosiť tie ponožky "palčaky" :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny,

ten nosic je vraj super vec, tiez sa na to chystam, maly uz nechce byt sam v postielke, vsetko ho zaujima, tak verim, ze ten nosic pomoze nam obom. najlepsi vyber je na stranke www.nosime.sk, napisem kamoske, ake su najlepsie a ked budem vediet viac, urcite dam vediet.

nam maly zaspava uplne sam v postielke, este ani raz som ho nemusela uspavat, on spinka velmi rad, netusim, cim to je, ale je to tak od narodenia.

zasa v noci este nikdy neprespal viac ako 4 h, kojim ho tak 2-3 krat.
31. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozmyslam, ze je to asi povahou dietatka, my sme s manzelom dost flegamtici a kludasi, tak asi to zdedil
31. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak, co sa tyka toho dedenia a genetiky, je to sranda, ale my sme s manzelom obaja svetli blondaci a narodil sa nam total talian - tmava plet, vlasky, ocka ma ale zatial modre. ked mi ho po porode doniesli, pytala som sa sestricky, ci ho nezamenili, nechcela som tomu verit.

potom ma ale napadlo, ze moj dedko bol presne taky typ, tak asi to ma po nom.

priroda si to vselijak namiesa :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, vdaka tomu lehatku stiham aj navarit, aj upratat aj si zdriemnut.. Najlepsie investovanych 55€ v mojom zivote... :dizzy_face: :wink:

ja mam doma pozicany babyvak, ale maly v nom nechce byt ani nahodou.. Som celkom rada, aspon mam volny pohyb a tulkame sa, ked je zobudeny.. :slight_smile:

bambulka v noci to mas tak ako ja. Dnes bol ukazkovy, len 3 kojenia. inak 4-5. Ale ako vravim, da sa to prezit, ved to nebudeme robit do puberty... Ja mam maleho pri sebe v posteli, lebo sa mi nechce v noci k nemu zakazdym ked zamrnci vstavat. Tak si to len skontrolujem a spim dalej. Je mi to pohodlnejsie, lebo uz sa mi stalo, ze pri kojeni som zaspala skor ako on :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, aj mne malinká zaspáva sama v postieľke... som rada, že si takto zvykla :slight_smile:
no a tie prdy???? fúúú, ani mi nehovorte!!!! je to teda riadna sila :grinning: :grinning: :grinning: a ešte keď sa pokaká, musím vetrať aj hodinu :grinning: :grinning: :grinning:

dievčatá, drobčekov kúpete pred papaním alebo po?
31. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska,

ja ho zatial davam do postielky, uz som si na to zvykla. k sebe do postele ho davame, ked mame pocit, ze s nami chce spinkat :slight_smile:

takto to asi bude do tych 6 mesiacov, potom ked zacnu prikrmy, tak mu vecer dam najeku kasicku a z toho vraj deti prespia celu noc.

tym, ktorym deti spinkaju v noci uprimne zavidim, ja som v podstate nonstop unavena.
31. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek