• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Marti, tak doufam, ze mne dorazi dneska :wink:
5. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

tak ako sa mame dnes? dychat sa da nastastie....mna caka hora zehlenia...vecer som opat zadrichmala....dnes to chcem preluskat... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzec - kraaasne fotecky

ostatnym kraasny kyslikovy dnicek
5. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile:

ja som dnes bola u gynekológa, na kontrole po 600nedeli, chvalabohu všetko OK:slight_smile:

narcisa, aj mňa čaka kopa žehlenia.. večer som stihla len polovičku, druha polovia ma čaká dnes.. nechce sa mi :grinning:
5. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kolko kileciek vam ostalo? ja mam +4kg, niekedy +5kg ako kedy sa nadlavim...

potim sa ako somar, a to otrasne brusisko....take vraskave a pupok a vytahany prs...hroza a este mam aj tu linku od pupka az po lono....aj pri Di mi zmizla az po pol roku Celkovo to brucho je tmavsie ako keby bolo spinave a ja si to kazdy den poctivo drhnem a do vecera to mam zas podliate krvou... :angry: aj po Dianke som to take mala ale co je paradoxne ze mala skoro o 1kg viac ako Mariannka a brucho mi plaslo za 3tyzdne! teraz vyzeram ako v 4mesiaci tehu....

mne inak tie 4kg nevadia, lebo chuda som uz bola dost rokov...teraz vyzeram konecne ako zena, velmi rada koli tomu zmenim cely satnik, ale to nestastne brucho...

uz musim ist
pa dievcence
5. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako vytahany prs...tam malo byt
5. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne doky povedal ze co sa brucha tyka...."Evka, nieco je v moci prirody, ostatne bohuzial, berte to ako dan, za zdrave, krasne deti...."

tak som to pochopila tak ze sa mam vyrovnat s tym vechtom na bruchu? hned som volala mojej dokyne do B.S. a ta mi poradila brusne tance kazdy den 20min a mozem aj brusaky aj beh...tak sa na to dam....uvidime...
5. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teraz uz fakt, prst na vypinaci....lebo sa k tomu zehleniu nikdy nedostanem....pa cmukalino
5. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa, ja mám o kilo a pol menej ako pred tehotenstvom :D ale brucho mi vyzerá hrozne, ovisnuté.. a aj tak mám ešte čo robiť, musím ešte zhodiť kilá čo som nabrala ešte pred otehotnením.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny tak ty uz si bola na kontrole...ja este furt nie :confused: uz buduci tyzden pojdem, snad uz nebudem spinit.. :angry:
ozik a tvoj sebko ma vyse o kilo menej ako ten nas slonik :grinning: ty mas este majinke babatko a ja uz malu nevladzem nosit, este ked sa zacne krutit a natahovat, tak to som hotova uplne :sweat_smile: ale naozaj, hlavne ze priberaju tie nase detule :dizzy_face:

narcisa to fakt az po pol roku ti zmizla ta ciara? ja ju mam stale a tiez take cierne brucho, jak spinave, aj vnutri v pupku a tiez to drhnem lebo to vyzera jak spina :grinning: ja neviem akym zazrakom, vzdy som mala spek a vacsie brucho, ale po porode mi celkom fajn splasklo, dokonca mam pocit ze je mensie ako pred tehu, ale dlho sa radovat nebudem, lebo kazdy den zjem haldy sladkeho...aj teraz tlacim slivkovy kolac :grinning:
5. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec, Terezke prajeme všeeetko NAJ k jej 2 mesiačikom:slight_smile:
aj ja mám stale tu čiaru na bruchu.. brucho síce nevyzerá "špinavo", ale pupok tiež, tak ako píše zuzka.. a plus ja mám k tomu bonus, strie.. :frowning2: ale neva, ten náš anjelik za to stojí :dizzy_face: :wink:
5. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu, ako si pridala tie linky na fotky do albumu? že na to kliknem a otvorí sa to.. neviem na to prísť :grinning:
5. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, zuzi tie fotky su naoza nadherne!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Aj ja mam stale tu lineu negru na bruchu, ale mizne pomaly. :wink:
5. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no strie mam aj ja, ale na tie kakam :sweat_smile: na stehnach a na prsiach :confounded:
diky lentilka :wink:
5. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej lentilka, kukam ze si pridala fotky Teuska, nema chybu v tej capici!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkial ju mate? je super hehe
5. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.facebook.com/album.php?

kocky kuk kto chcete.. moje poklady
5. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejaka zrada... :confused:
5. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aj vase babatka si tak neskutocne vela cmulaju rucicky? normalne celu past ja teraz neviem ci ho uz mozu svrbiet dasienka alebo co
5. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa, cakam, ze Misko si ju strci do pusy o chvilu az po laket... No a cumel ani za zivy svet.. :frowning2:
5. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska....no praave aj dominik odmieta cumel....az ho napina
5. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky bavite sa o cmulani pasticky nas maly presne to iste robi slinta, zuje si palcek aj celu pasticku a dudel nechce ani za svet az ho napina..... :wink:
5. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ked son dostatocne trpezliva, tak ho aj pocumle, vcera aj dnes po 20min... Som skusila hadam vsetky tvary a tento zabr
5. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabral najdlhsie... :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky uz ste boli po 6 nedeli na kontrole ? ak hej tak ako vysetrenie vas este nebolelo? a co sex? :fearful:
5. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola hned po 6.tyz, som po cisarskom, takze neviem to celkom posudit. Sex detto... :confused: :grinning:
5. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som na kontrole este nebola prestala somkrvacat asi 2 tyzdne po porode ale stale mam bolesti vnutorne no moj muzik uz si vyziadal sex tak som sa teda na to dala ale bolo to hroznee mala som velke bolesti tak sa aj bojim ist na tu kontrolu ci ma to tiez nebude tak boliet ale asi to moze byt tym ze maly bol dost velky a ma celu a vsade natrhol preto to tolko boli neviem..... :frowning2:
5. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekný večer, dnes som bola tiež na kontrole po 6nedelí - u mňa po 8 týždňoch a všetko je OK :slight_smile: akurát mi brali ešte krv kôli železu, v správe z pôrodnice som mala málo :confused: tak pre kontrolu
5. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi - spytam sa segry, to sme zdedili tu capicu po jej detoch :wink:
S tou pastickou a dudou ako keby ste o Teuskovi hovorili!! Ibaze my mame od dnes novinku - cumle si chvilu celu past a potom uz len palcek, do kelu! :frowning2: A z dudy ho az napina... :unamused:
5. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka,lentilka, krásne fotky, resp. malý drobci ....

čo sa týka cmúľania pästičky, tak Maťko si tento týždeň začal najskôr olizovať pästičku a potom aj akoby okuskovať a keď to začne robiť, viem, že chce papať. Lebo ak mu dám aj dudu, tak ťahá ako o život.
5. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ja len tak nakratko, co som sa len teraz dostala na net,
mali sme dnes poradnu, maly ma 4400g, doktorka sa smiala, ze ci mu ma nasadit dietu a ja ako hrda matka, ze dieta pekne pribera v ziadnom pripade, nadvahu hadam nema :slight_smile: a je dolezite, ze mu chuti jest,
no ale nas zatial trapi ocko, ktore karpavie, tak mu dnes dala ocne kvapky ovciarku, dufam, ze to zaberie,
dalej nas trapi jazycek, vlastne ta hradzicka a ma ist na podrezanie, tak som z toho trosku znechutena, nechcem, aby ho to bolelo, snad to bude vsetko OK
5. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek