• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
narcisa

aj ja som sa premenila na vlka a totalne zuriveho uz mi tie hormony lomcuju mozog vrestim po kazdom kto mi do cesty pride ach jaj
8. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolaz, hm.. ani nie, Ty? :slight_smile:
amelie - budeme na vas mysliet....pa cmuk
naty - ja som zurilt uz od pociatku tehu...takze si na mna uz vsetci zvykli...vratane mojho dietata, takze je totalne imunna uz teraz ked zvysim hlas akoby sa nic nedialo...a mne to tak "dobre" robi... :grinning: :grinning: :grinning: fakt uz palim

majte sa pa cmuky
8. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mam v stredu nastup na prijem bud mi vyvolaju alebo cisarksy tak sama neviem a strasne sa bojim :frowning2:
8. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolaz

drzim palce viem ako sa citis nech uz mame babatka pri sebe a hlavne DOMA
8. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
amelie, drž sa, papa :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
amelie - budem drzat palciaky :wink:

karolinka - GRATULUJEM!!! Prajem vela vela zdravicka a mliecka. :slight_smile: :dizzy_face: A mala si naozaj perfektny porod!!! :dizzy_face:
8. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem pekne natashkaa si zlata ano presne nech uz mame babatka doma ty tusim tiez prenasas..? a co ti povedali doktori?
8. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz 4 den :unamused: zajtra idem na monitor a cakam ze mi oznami to co tebe no.....
8. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj mas vybaveneho dakeho dokiho? a do akej porodnice ides rodit?
8. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mam vybaveneho na Kramaroch a Ty? ja tak strasne ale dufam, ze sa mi to dnes alebo zajtra spusti ale to aj Ty urcite :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano presne ja nemam vybaveneho nikoho tiez si to prajem.... aj si das epi?
8. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz je Misiacik medzi nami od 13:50 s vahou 3510g a dlzkou 53cm. Idem oddychovat.
8. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam ju zaplatenu no uvidim...este ale nemam zobratu krv lebo porodnik sa vratil akurat z dovolenky take dufam, ze to este stihnem :slight_smile: ty si davas? ja tak dufam, ze to zvladnem bez nej ale ako poistku predsa
8. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lante

Blahozelam :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lante aj ja blahozelam .. No najskor som si hu chcela dat ale ma odhovorili zdravotne sestry take zname takze nedavam nakoniec...
8. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lante moc moc gratulujem a tesim sa s Vami!!! Vela zdravicka prajem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďalšieeee bááábo :slight_smile:

"Ahoj. Volám sa Oliver a narodil som sa 7.6.2009 s mierami 49cm a 3100g sekciou. Obaja sme v poriadku. Henessi"

:wink: :wink: :wink:
8. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lante, blahoželááám :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm... dlho sa tu neukazala Albertine... :confused:
8. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. tak jsme doma z nemocnice a mám ty nejskvělejší zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .. léky zabraly a danielek je skoro skoro zdravý :dizzy_face: .. zápal plic je vyléčený, infekce taky a cévy v srdíčku se díky velkým dávkám léků, které dostával teď o víkendu, zacelily.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .. a zítra k němu nastupuju, měli by ho dát z inkubátoru už do postýlky..
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a mizím dělat večeři, pááááááá :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
super stránka - DOJČENIE:

http://www.mymamy.sk/dojcenie.htm
8. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
misakri, to je super správa... som tak rada :slight_smile: papa a dobrú chuť :wink:
8. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím návrat z porodnice. 3.6. se nám v 15.27 narodila holčička Emmička. Měřila 48cm a vážila 3060g. Je to naše sluníčko, fotečky dodám později až bude trošku klid. Pořád nám neopravili počítač, tak musím jen u rodičů :sweat_smile:
8. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
macinka, gratulujem a prajem Vám všeeetko len to naj :slight_smile:

naše maminky:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=347351&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

:wink:
8. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tu sa rodi o dusu. Uz to vidim, ze do polky juna budu vsetky babatka na svete :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
henessi,lante-gratulujem.
misakri-super,moc sa tesim!
8. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky, hlásim sa už z domu, dnes nás pustili :grinning:
idem pozrieť bábinká, moc ste mi chýbali :slight_smile: Martinko sa okúpkal, napapal a teraz by mal chvíľu spinkať :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak ako citam, zavidim potichucky maminkam, co uz maju doma svoje slniecka, a želam vsetkym vela zdravicka a vela sil...
ja mam termin v nedelu a uz si hovorim, aby to bolo za nami...

chcela som sa spytat, ci nahodou niektora z vas vie, že ked by mi museli vyvolvavat pôrod, môžem si dať aj epi???

dakujem
8. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek