• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
baby presne aj ja mu dam vzdy cicu ked o dusu cmula past a vtedy taha ako o zivot ale je to kazdu pol hodinu to je neuveritelny kojaci maraton len v noci mam klud
5. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa, nerob to ak neplace. Moj robi to iste. Zo zaciatku rucka v puse bola indikator toho, ze je hladny, ale teraz je to o tom, ze uz tu rucku "objavil", vie si ju trafit do ust, preto to cmula.. Ja sa ho snazim vzdy nejak zabavit(no nie vzdy sa mi to podari) a on neplace, cize hladny nie je.. inak jeme kazdu 1,5hod aj v noci....
5. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte my sme dnes mali vylet do mesta, nakupila som matkovi kopu oblecka ked bude vacsi takze zajtra ma caka pranie a zehlenie este aj minulej varky. u ocnej sme dopadli celkom ok dostali sme nove kvapky a vyzera ze sa mu to zlepsilo kontorla o 2 tyzdne len ked som precitala ten pribalovy letak ze pre deti od 8 rokov a tie neziaduce ucinky :astonished: no hroza od stipania oci az po sedy a zeleny zakal. tak len duafm ze ta doktorka vie co robi.

inak ked pisete o tej pasticke... ako keby ste o nasom matkovi pisali. celu si ju strci do pusy a niekedy potom prejde na palcek alebo iny prstek :slight_smile: a cumel tiez uz nechce tak ako predtym, ale my sa snazime aby radsej ten cumel cmulal ako rucku. no bezim ja oddychovat lebo to mesto a teplo ma dost zmohlo. inak my sme sa supiniek v hlavke este stale nezbavili a to ich od pondelku pravidelne mazeme a vycesavame ale uz je to omnoho lepsie.

a babulky v happyfoto je uzasna akcia na fotecky ak chcete aj fotoknihy, my si asi dame urobit len musi sestra poslat fotky, lebo fotak odniesla do spanielska :confounded:
5. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
o a este som zabudla, dnes sa tak hadal matko s tatinom, normalne asi 1/4 hodinku mu hakal ale tak riadne az krical. bolo to riadne smiesne sme sa nasmialy, no bol proste perfektny. :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex, kolko fotiek je 32 stran?
5. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, som rada ze som neni jedina co pojde na kontrolu po sestonedeli az po 8 tyznoch :grinning:
terezka ci cmula pasticku len ked je na rukach, inak nie...neviem preco :sweat_smile: a dudku nechce ani za svet
alex ja som rozmyslala nad tou fotoknihou, aj som skusala toho automata co sam podava fotky do knihy, ale moc sa mi to nepadilo a mne sa to nechce prerabat :sweat_smile: :sweat_smile: aj ked je to fakt dobra cena...
ja idem povyberat fotky a dam ich vyvolat, je tam tiez dobra akcia na to
ivuska podla toho kolko ich natrepes na stranu, mozes tam dat aj jednu alebo aj 3-4...takze sa neda povedat kolko fotiek, ale celkom dost sa ich tam zmesti..ved si stiahni ten program na to co tam maju a nahadz si tam nejake fotky, uvidis ako ti to usporiada...
5. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko:slight_smile:

ta akcia v happyfote je fakt super, mi dávame vyvolať aj fotky a robím aj 2 fotoknihy 32stranové.. predtým som si už u nich dávala robiť knihy :D síce som nad nimi strávila hodne času, ale stojí to za to..môžeš si fotky upraviť, zväčšiť, zmenšiť.. dať do rámov a všelijako možne ozdobiť, napísať niečo.. vybrať pozadie.. atď... knihy sú super.. teraz sú v akcii zošívané väzby, predtým som si dávala robiť pevne lepenú.. ale aj táto je super :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
mozno sa aj ja predsa len pohram s tou fotoknihou a dam ju niekomu ako darcek..je to fakt dobra cena...tusim mam par dni este cas, dovtedy este nieco pofotime :wink:
6. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby su tu niejake ktorych babatka okrem Kvitaminu a Dvitaminu beru aj nieco ine? my mame napr este zelezo, B6, B12 a flavobion. Prosim napiste ak mate niektora tiez nieco z toho
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee ninny tak uz budeme ficat aj na facebooku :grinning:
6. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka, nám doktorka ešte odporúčila brať CEBION (C vitamím), ale netuším prečo, kedže v materskom mliečku, podľa toho čo som čítala je dostatok tohto vitamínu:slight_smile: ale to je jedno, uškodiť to nemôže :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka, super :grinning:
6. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny a mas to vo forme kvapiek alebo tabletky
6. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvapky sú to
6. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurnik lebo ja mam aj tabletky mu to drvim a davam do mliecka len sa mi to zda silne kafe na taky detsky zaludok no snad lekarka vie co robi...
6. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata
tak my sme boli vcera na kontrole s uskom,uz sa nam to lepsi,ale vo vitere vyslo,ze tam ma bacil tak mame dalsie kvapky :frowning2:

Zuzec,krasne fotky mate :sweat_smile:

Vcera sme mali poradnu,pekne priberame,mame 4250kg
6. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka a preco vam toho tolko predpisala?
6. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave neviem ze z krvneho obrazu preto chcem zistit ci niektora este toho tolko berie
6. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka, pekne :slight_smile: my sme mali včera 3950g a to máme len mesiac a 2 týždne :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny,

nas bucko ma 2 mesiace a 5820 g :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame 4500 a porodna bola 2400 :wink:
6. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
naš mal pri narodení 3030, keď sme odchádzali z nemocky mal 2870. :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme prve 3 tyzdne vobec nepriberali :frowning2: ,ale uz to ide pekne
6. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nech len priberaju - drobci mali.

aj ked ten nas by sa uz mohol trosku zastavit :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka, hlavne nech su zdravi :slight_smile:
ty kojiš?
6. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojim....maly nechce vobec nic ine, ani vodu, cajik, je to zufale!
on prvy mesiac len spal a jedol, skoro vobec nebol hore, tak asi preto tak priberal.

ale mas pravdu, hlavne nech su ti nasi krasni drobcekovia zdravi.
6. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka, to je dobré že papa len mliečko.. keď je bábo na MM nepotrebuje nič iné.. ja malému robim čajik len keď ideme von, do doktorky alebo na návštevu.. ako poistku:slight_smile:) niekedy čajik chce inokedy vôbec.. a prevarenu Lucku nechce vôbec..
6. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy..ani my nepriberame dajako extra..Kiarka za styri tyzdne pribrala len 450gr,mame 4650,vraj malo papa,ale ked ona kaka 3-4krat za den,a zakazdym ked si vypyta,tak sa riadne napcha a potom pekne spinka,v noci aj osem hodin..ale lekari maju svoje tabulky..toto nam dali najavo v poradni pre rizikovych novorodencov,ale nasa doktorka ma ukludnila,ze je to s vahou malinkej OK
6. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, nám Dr. povedala že podľa noriem by bábo málo týždene priberať cca 100 až 150g.. náš pribral okolo 200 g za týždeň a povedala, že je veľmi spokojná.. Sebinko kaka tak 3-5 krát do dňa.. a v noci sa po novom budí 3 krát..
6. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek