• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
autor
Ahoj maminky,

Všechno nej Zuzkám :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadi-jsme přece na Facebooku :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Mamičky :grinning: javascript:addEmoticon(':wink:','vBody')

Chcem vás všetky pozdravit po dlhšom čase.

Ewinka aj ja som uvažovala nad dokrmovaním.No zrejme ešte neni treba.Malá nieje vkuse prisatá vydrží tie dve hodinky a pekne priberá.Len jediný dvovod prečo som chcela dokrmovať je že teraz málo kakáva,možno tri plienky okaká za den :pensive: Viacej pije.Zdá sa mi že moje mliečinko už nieje také sýte ako bolo z počiatku. :confused: predtým sme mali každú plienočku aj okakanu aj pocikanu....

Alex.Nebud smutná očinká sa zahoja.A možno je dobré ,že pojdeš ku inej doktorke.Možno ti predpíše niečo čo konečne vylieči očinká tvojho Matka :wink:

Dadka tak tak sme zaneprázdnené.... :sunglasses:
11. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewa

ked menej kaka je len dobre znamena to ze mliecko je tak kvalitne ze ho cele vstrebe a stravi naozaj povie Ti to kazda pediatricka
11. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, :slight_smile:
ewi, teraz už nebude okakaná každá plienka, už si dokážu v sebe udržať dlhšie mliečko, dokonca môže byť aj viac dní bez kakania.
Maťko zatiaľ má naložené asi v každej 2.-3.plienke ako kedy, ale teda včera naložil dvakrát tak, že musím prať aj oblečenie, asi aj kôli plienke, dostali sme modré Tesco a tie teda neodporúčam, domíňam a aj keď bude niekto chcieť doniesť na opáčky plienky, tak len fialové Tesco, modré nie :unamused:
12. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute,

co sa tyka plienok, pre srandu som si kupila LIDL plienky a su super - nepremokaju, su na suchy zips a pevne.
a co je asi najdolezitejsie, balenie po 56 ks stoji cca 9 Eur.

pocula som chvaly aj na plienky TESCO, planujem vyskusat.

este, akurat som sa dozvedela, ze v tescu maju body s dlhym rukavom roznych velkosti 2 za cenu 75 sk.

to bolo moje reklamne okienko :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, taky se hlásím po dlouhé době :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bambulka, zrovna včera jsem je koupila jsou mooooc pěkné, akorát nechápu číslování, koupila jsem malé 0-0 měsíců :sweat_smile:
12. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nataska tak to si ma potešila aj s Dadkou :grinning:
Na poradni som to ešte nestihla povedať a teraz to už ani nemusím .No ešte jeden dvovod k dokrmovaniu by sa našiel a to je dlhší spánok. :sweat_smile: Moja malá vydrží najdlšie 4-5 hodín po kupaní a hodinovom kojení.Najskvor okupem potom mi vypije oba cecíky odgrne si a potom pije znova a zaspí na prsníku alebo na fit lopte.

A vaše pokladíky kolko vydržia spinkať?

Bambulka dík za info :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
po delsi dobe posilam pozdrav. Bertik dneska spinkal naprosto luxusne 21,30 - 4,00 dal si trosku caje a vstaval v 8,15.
Uz papame 150ml kazde druhe krmeni
12. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: pridala som fotky zo soboty... máme za sebou nádhernú sobotu.. Sebinko mal krst a my s manželom sme si zopakovali manželský sľub, tento krát v kostole:slight_smile:
akurát mi je troška ľúto, že sa nám vybili batérky vo foťaku.. a náhradné sme nechtiac nechali doma.. síce nakoniec robila fotky moja segra so svojím foťákom.. ale ten náš je už trocha iná "trieda" a fotit nás mal manželovej sestry snúbenec, on sa fotením vo svojom voľnom čase dosť zaoberá.. takže by tie fotky vyzerali inač.. a vlastne ešte väčšia škoda je to, že on si zabudol svoj foťak u náš, ktorý je aj so zrkadlovkou.. ale neva, aj segre sa podarilo pár skvelých záberov, aj keď v nie príliš dobrej kvalite..

inak, tie ktoré ste sa ešte nepridali, môžete :slight_smile:

http://www.facebook.com/home.php?ref=home&__a=1#/group.php?gid=114426071215
12. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se hlásíme po pracovním dnu. Máme recertifikační audit. Ještě 2 dny. Auditor mi vyšel vstříc a děláme naráz ISO, OHSAS i EMS.
12. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli, my máme doma opravdu Otesánka. Jí 180 ml normálně. Nají se v 19.30 hod, spí do 4-5 hod, nají se a spí no 8-9 hod. Pak už nespí do večera, ale jí cca v 11, 14, 17 hod.
12. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, zapomněla jsem, v Tescu mají slevy na dětské oblečení, potřeby atd.
12. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinalmil tak to sa máš :slight_smile: to by som aj stíhala porobiť viac, keby moja babulka tolko pospala.
Práve teraz zadriemala a ja som stihla upratať postele,umyť riad,uvariť rýchli obed...ešte by som mala povysávať a vyžehliť ale to sa mi dnes fááákt nechce keďže je dnes docela teplúčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ninny tak to je krásne že ste si zopakovali manželský sľub :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za tip, zitra tam jukneme, jedeme objednat prvni vestavnou skrin do domecku
12. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka, tuším Ste mali taký súkromný krst ako aj my :slight_smile: to sa mi páči, lebo je to také rodiné, trvá to cca 20minút, takže aj pre bábo to nie je dlho :wink:

ewi, Maťko sa po kúpkaní o 19:00 napapá a zväčša spí do polnoci až jednej, ale stáva sa, že sa budí aj okolo jedenástej, potom je tro až štvorhodinový interval medzi papaním ... stále sa to mení :sweat_smile:

Inak akurát večeriam parené buchty, zataľ ma vôbec neprešli mlsné chúťky z tehotenstva :sweat_smile:
12. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka aj ja stále papám ako tehulka :sweat_smile: ranajky-kakaovník,obed-cestoviny,olovrant-melón a kinder bueno,večera kurací šaláik,puding a teraz caro a maces.Stále som hladná aj v noci chodím do chladničky ... :grinning:
12. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím dievčatá! Tesco už mám schodené s každej strany :grinning: Nádherné veci za fajn ceny má teraz aj reserved. My krstíme v sobotu. Skôr sa nedalo, lebo farár mal dovču. Včera som malej kúpila nádherné šaty na krst a zároveň aj svadbu - ideme 5.9. No a keď už som bola v tom obchode tak som podobné šaty kúpila aj Martinke. Ona má síce asi17ks šiat - ja sa na ňu ani zďaleka nechytám ale keď ja som taká úchylka a strašne rada si tie moje baby parádim. Práve som doštudovala mail, čo mi poslali z reštiky, nech si vyberiem menu. Tak už máme zariadené skoro všetko, teším sa na sobotu. Inak Sonička spinká najdlhšie po kúpkaní od 19 do 23 až 24 ale inak papáme každé 2-3hodiny. Ja to nejak extra neriešim, som rada, že kojím, jej chutí a hlavne sa lepšia pomaly tie koliky tak ma toto až tak netrápi.
12. srp 2009 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. aj my sme dnes boli v tescu, kupila som plienky pampersky 3ky v akcii za 500sk. a vlhcene utierky huggies take tie po 4 balene a neodpustila som si ani 3 overaliky :grinning: manzel si zo mna utahuje ze mam uchylku ale ked chcem mat z toho nasho drobca fesaka (ked to uz nie je dievcatko :slight_smile: ). a kupila som mu 2 hracky hrkalkove a hned ked sme prisli domov tak som mu ich skusila dat do rucky a velmi sa mu pacili hrkal s nimi a obhryzal ich tak som rada.

inak my sme skusali tesco plienky hned ked sme sa vratili z porodnice kupili sme 3 balenia a su dobre ale musia to byt tie fialove. su sice take hrubsie ako napr. pampers alebo huggies ale neprepustili ani raz. este planujeme vyskusat tie z dm. ked minieme vsetky zasoby co doma mame :slight_smile:

a u ocnej sme neboli, ocka sa na zlepsili, mozno to zaucinkovali tie kvapky a rozpustili mu tam tie prekazky v slznych kanalikoch. uvidime ako sa to bude vyvijat dalej. zastavili sme sa aj v skole a dala som ziadost na prerusenie studia. planovala som to az od oktobra ale tie 3 tyzdne co ma skor zavreli do nemcky mi to trochu pokazili a kedze som mala malo kreditov tak som prerusila aby ma nevyhodili.

dadi my sme tiez mali parene buchty :grinning: moje chutky su tusim este horsie ako pred tehotenstvom :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

hej, na krste sme boli len my.. bolo to krásne.. :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinamil, prosím Ťa dávaš Kryštofkovi do každého papania zahusťovadlo Nutriton ?
13. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mali Vaši drobcovia šupinky vo vláskoch? Sebkovi sa objavili a čítala som, že stačí na hlavičku vmasírovať olivový olejček, nechať chvíľu pôsobiť, potom vyčesať kefkou na vlásky a umyť hlavičku detským šampónikom.. neviete či je tento postup správny a či to pomáha? Diky..
13. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
upsss.. sorry :(
13. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze baby potrebujem poradit ako tak vidim, ze vsetky bez problemov krstite. Ja sa uz dva tyzne snazim vybavit krst. Problem je, ze ja s muzom niesom sobasena cirkevne takze mi ho zatial nikde pokrstit nechcu teda nasli sa dva kostoly kde by aj hej ale krstna mama nema birmovku a to im vadi. Viete o nejakom kostole v Ba kde by toto vsetko nebol problem alebo nemam sancu pokrstit
13. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo nech je to aj mimo Ba niekde v okoli
13. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne drobec vcera zaspal o 8 vecer a zobudil sa na kojenie o pol druhej rano :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potom sme uz papali kazde dve hodinky
ja to tiez neriesim ci kazdu hodinu ci dve lebo som rada ze kojim a ze mu chuti mliecko :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som volala ohľadne výsledkov z cytológie.. a sestrička mi povedala, že mám na krčku ASCUS, ale že sa nemám strachovať, že to asi nič nie je a mám prísť o 5 mes, že mi cyto spravia znova... máte niektorá s tým skúsenosti? Neviete o čo ide??
13. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...reaguju na ty šupinky ve vláskách.
mi použili šampon head shouders...2x umýt a je to pryč.
13. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ASCUS
znamená atypické skvamózne bunky neznámeho pôvodu. Diagnóza ASCUS znamená, že abnormality, ktoré sa pozorovali v bunkách krčka maternice sú mierne a ich pôvod nie je známy.
13. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
pozeram, ze vsetky krstite o 106, tak nech Vam to dobre dopadne. :dizzy_face: Ja som zase naobjednavala tolko oblecka pre maleho, ze neviem kedy to vynosi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mufo - to je super, ze sa Vam lepsia koliky, nam zatial len o milimeter :confounded:

Inak dnes som prvykrat kocikovala v riadnom dazdi a malinky buval ako v bavlnke. :dizzy_face: Oporti mne isla maminka, ktora mala prsiplast, to ma nenapadlo, musim si aj ja obstarat! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek