• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahojte,
alex - krasne fotky!!! Tu pri koliske co si s nom mate velmi peknu, riadna kocka si tam! :dizzy_face: A on uz takto pekne drzi hracky v rukach?? Teusko este nedrzi... A ako bolo po ockovani, ziadna teplota?
mufo - my uz dlhsie davame BioGaia kvapky a ja dietujem poriadne...tak neviem, asi to chce naozaj len cas. :unamused:

ninny - potom popridavaj fotecky, z toho atelieru su naozaj nadherneee :dizzy_face:

zuzka - ani ja, z toho isteho dovodu ako dadka, nedavam ockovat proti rotavirusom :wink:

martinamil - Murphyho zakony u Vas nejako funguju v poslednej dobe, do kelu! :unamused:

Idem sa Vas opytat, ci Vam babenka chcu byt v kociku ak nebuvaju. Lebo Teusko ak buva, tak parada, kocikoval by sa o 106, ale ak je hore a nedriemka sa mu, tak sa zlosti a to tam ma aj hracky navesane a ked zlozim budu, tak stichne a obzera stromy a tak...to sa ale neda vzdy, napr. ked je vietor a tak...
14. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny je to podla mna zabka...ten gelik co mi poradila je taky univerzalny na taketo potvory v puse, takze neni to tak ze by mi dala nieco len na slintavku...ale uz nerobim paniku, nema priznaky na slintavku :wink:

zuzky vcera sme boli prvy krat v ikei s malou, ale nebala som sa ako to zvladne lebo v aute sa vozi rada, aj ked nespi tak sa tesi a pozera...medzitym sme sa zastavili v trnave v tescu, takze kym sme dosli do blavy tak bol cas papania a na to mi dobre padla ta miestnost :dizzy_face: po papani zaspala a mi sme preficali celu ikeu aj s obedom a zobudila sa az doma...

inak je fakt ze v tom tescu mali skor dievcenske body ako chlapcenske, bolo tam par chalanskych, ale malinko...teraz neviem ci to preto ze je viac chlapcov a vypredali sa alebo urobili viac pre dievcata..

lentilka, terezka uz zopar dni vie terezka cucat v kociku aj ked nespi...strasne sa jej rozmotal jazycek tak dlho dlho rozprava a bud zaspi alebo vypyta papat...takze zatial klop klop

inak tu je ukecana terezka http://www.youtube.com/watch?v=Z8ViyqOuI2I
14. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex, maly je bohovsky :dizzy_face: :dizzy_face: a aky vlasan vlasaty a ako krasne drzi hracku :wink:
14. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

dnes som konecne zabehla do tesca na tie bodynka, kupila som rovno 6 a mate pravdu, jednoznacne prevazovali dievcenske. zjavne je tych chlapcekov viac. nic to, aspon si dievcata budu mat z coho vyberat :slight_smile:

testujem tesco plienky, zatial super.

kupila som si aj knizku "prvy rok vyvoja dietata", hadam nieco pochytim.
14. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babeny! Ak ste s bábätkami zažili ten tzv. rastový spurt, či ako sa to volá, ako dlho to trvalo? Lebo toto obdobie asi zasiahlo aj nás, Anička papá každé dve hodinky (aj v noci) a naposledy kadila pred dvoma dňami aj to len raz za deň, predtým deň tiež raz a dva dni ešte dozadu vôbec... A teraz ju mám napojenú na zdroj po štyroch hodinách od posledného kŕmenia, prvý raz po cca šiestich dňoch tak dlho mala pauzu medzi papaniami... Viem, že je to všetko v pohode, že sa to proste bábätkám deje, ale ako dlho asi nám tento stav potrvá? Vďaka.
14. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex, malý je krááásnučky,malý šikulka, krásne pasie koníky :slight_smile:

vachovka, u nás tatino má na starosti akurát nakupovanie a vynášanie smetí, ostatné je na mne, akosi to tak je od začiatku - 9 rokov :sweat_smile: ale cez celozávodnú dovolenku skúšal variť, tak snáď aspoň s týmto ma niekedy poteší

martinamil, pýtala som sa na to zahusťovadlo Nutriton, pretože keď som ho dala Maťkovi, tak mi celý deň nekakal a to som mu ho dala len 1x :confused:
14. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec, krásne video, musím natočiť aj našeho drobca, ten preferuje skôr gi, la, he ... niekedy sa rozkecá a niekedy ani za svet :sweat_smile: najviac rečniacu náladu má ráno o 5:00 po papaní, zaujímavé, že aj v brušku sa rokopkával zhruba v tom čase, keď tatino vstáva do práce a aj teraz to dodržuje :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leuska dakujem za kompliment :wink: teplotu nemal, zvladol to skvele. hned ked sme prisli domov dala som mu na tie bodky maslo z mraznicky take cele zabalene a dala som ho pre istotu do vreckovky. to namiesto studeneho obkladu a nemal to ani trosku cervene ani napuchnute.

no s tym drzanim hraciek, on do nich bucha a tesi sa ked mu hrkaju. ale udrzi ju skor len tak kratucko a hneed ju chce strkat do pusy ale tam sa mu vojde len rucka tak ju potom radsej pusti. ale to slniecko sa mu velmi paci, vzdy sa nan ohromne vyskiera a rehoce :grinning:
14. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, já ho dávám 2-3 denně cca. 12-18 odměrek. Ostatní jídlo má Bebu A.R., tedy i ta je hustá. Kryštof kadí 1-2x denně vždy dopoledne, ale pořádně. Prdíky má, ale jsou to jen větry, bez stolice. Úplně hustou stolici měl, když jsem mu i Bebu A.R. zahučťovala tím Nutritonem, ale to bylo jen 2x. To už bylo moc.
14. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebudete tomu věřit, ale ten zloděj ukradl motorku ve středu mezi 14 a 15 hodinou a v noci se vrátil znovu. Mám svědka, který viděl, že motorka odpoledne odjíždí, večer byla garáž zavřená a ráno otevřená, tedy musel se vrátit pro auto. :frowning2:
15. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my sme boli dnes na výlete v Bojniciach v ZOO, toľko tam bolo národa a tiež kočíkov :dizzy_face: vidno, že sa národ rozrastá.

Martinka, zobral aj auto ? to musel mať ozaj vyhliadnuté alebo od niekoho dostal tip :angry:
15. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dadka - tak riadny vylet ste absolvovali aj s chrustikom. :slight_smile:
Ja sa aj nahlas bojim povedat, KLOP-KLOP, ale nam je uz 4, den lepsie s bruskom...tak uvidime, blizi sa nam trojvymesacie, tak zeby? :sweat_smile: :confused: :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda lenti to je skvele tak to neporieknime KLOP-KLOP. nech sa vam to uz nevrati. a teusko bude mat zachvilku 3 mesiace to uz bude chlapina :grinning:
my sme aj vcera vecer este trosku kolikovali ale kratucko, matko nakoniec zaspal na rukach sa ukludnil. aj ked som nie ista ci to bolo brusko lebo matko ma uz 3. den teplotu ale len taku malicku 37, max 37,2 a je dost nervozny aj cez den. smeje sa na nas, vyskiera, dzavoce a zrazu sa zamraci a zacne mrnkat a plakat. trochu sa bojim ale snad to nebude nic vazne. zatial ma len trosku sopliky ziadne ine priznaky a myslim ze reakcia na ockovanie po tyzdni to uz nemoze byt. tak drzte palce aby sme sa rychlo z toho dostali.
15. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
adeli to ste si urobili super den :wink: aj ste Matkovi ukazovali nejake zvieratka? lebo nasa terezka sa dlho vydrzi pozerat na nasho psa alebo na kozy...a tiez som si vsimla ze je kopa kocikov a neni to tak ze si to vsimam len preto ze mam aj ja babo, ja som vzdy kukala po kocikoch, uz davno som chcela mimino, ale teraz je naozaj kopu babatiek :dizzy_face:
lentilka, moc drzim palce nech uz Teuska neboli brusko...wow ze 3 mesiace! to leti...

martinka, pockat, ved si hovorila ze auto vam neukradli, ze "len" motorku a kluce od auta...ci som to zle pochopila? no ale aj tak taketo nervy a problemy vam nezavidim :frowning2: aspon ze Krystofko robi radost :wink: :wink:

ninny ako ste dopadli na foteni? :slight_smile:

dobru nocku, zajtra ideme k nasim na hody, takze modry pazravec urcite zavita a urcite neostane nic dlzny svojej povesti :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko maminky :slight_smile:
zuzec, to video je super.. mala je úžasna, ta asi s "r" problém mať nebude :slight_smile:)
Inak, fotiť sa ideme až dnes, na 11-tu.. :slight_smile: fotograf nám včera volal, že keď došiel domov, tak mu manželka pripomenula, že v sobotu o jednej idu na oslavu a on na to uplne zabudol, takže sme to presnunuli na dnes :slight_smile:)) len dufam, že mu tie šupinky vo vlaskoch na fotkach vidiet nebude :slight_smile:

zuzi, ako dlho ste tam boli?? :slight_smile:
16. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

zuzec super video...nam sa Mariannka snazi opakovat "ahoj" je tak zlatunka tiez....Ked lezka na brusku tak sa mi zda ze slabo dviha hlavicku ak vobec....ale ked ju vezmeme na ruky grgat...tak iba tak drzi hlavku aby nahodou nieco nepregrcla.... :grinning: Tak neviem....ak sa to do najblizsej poradne nezlepsi tak poviem dokyne....ci to neni chyba :confused: :confused: :confused:
16. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :wink:
Notebook mám pořád pokažený. :pensive: :cry: :cry:
Marti, co se to u vás děje? Vás vykradli? :astonished: To je děs. :angry:
Co děti? Určitě tady už všichni pasou koníky a jsou moc šikovní. :wink:
Mariellka je tlusťoučký buřtík. A zajímá ji jen mlíčko a hračky. Ale musí ležet na zádech. Jak jí dám na bříško, to je řev. Je hrozně líná. :rolling_eyes: :grinning: Ve středu jdeme na kontrolu, tak napíšu aktuální váhu a délku. :wink:
16. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,my sme uz zase nastahovany doma takze fullservis u nasich sa skoncil,ale zvladame to v pohode.akurat mam na vas menej casu.

bambulka,aj my sme kupili tento tyzden lidl plienky toujours v akcii za 210sk 56ks a pacia sa mi viac ako tescove :sweat_smile: a myslim ze aj Brunkovi.
16. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka,

ja zatial uzivan fullservis u nasich, ale takisto mi to o chvilu skonci, uz davame v nasom novom byte podlahy. sa tesim, aj netesim. simonko sa u nasich ma ako v bavlnke.

akurat sme dosli z chaty, maly prvykrat spal mimo svojej postielky a v dost divokych podmienkach, ale zvladol to totalne s prehladom, je to proste jeden bezvadny chalanisko :slight_smile: partak ako svet.

chcem tento tyzden obehnut nejake secondhandy na jesenne oblecko, maly rastie ako z vody a zda sa mi blbost minut vele penazi na overaly, bundicky a pod.

tiez pozeram veci na mimibazare, ale zda sa mi to komplikovane, ja som jednoznacne neinternetovy nakupca, typu vidim-kupim-idem prec :slight_smile:
16. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, krasny den. idem si k vam po radu. kocky, kt.beriete cerazette, po kolkych dnoch zivania su ucinne???? dakujem!!!!!!
17. srp 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej ze zivania---- uzivania!
17. srp 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka uzi si to stahovanie, my sme stahovali minuly tyzden a bola to fakt sranda pri dvoch detoch!
17. srp 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute prave sa chystame na kupko, sice sme chceli vyrazit uz skor, ale nejak som sa dnes nevedela zobudit :sweat_smile: mala mi v noci spala skoro 8 hodin vkuse a tym padom som sa nevedela prebrat, lebo aj mne sa dobre spinkalo :grinning: uz zopar dni si terezka predlzuje nocny spanok vzdy skoro o hodinu...dufam ze to tak ostane :wink:
majte sa pekne
17. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, hlásime sa so Sebkom s oteckovej roboty.. :slight_smile: ráno som bola u zubarky, strašne ma bolel 4 dni zub, chvalabohu už je to OK, konečne sa môžem normalne najesť :slight_smile:
Včera sme sa boli fotiť, už sa tešíme na fotky, potom pridam do albumu :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! :slight_smile:
Ninny, ani mi nemluv. Zítra jdu na vytrhnutí toho zubu moudrosti, co mě bolel když jsem byla těhu. :frowning2: Strašně se bojíííímmm. :zipper_mouth:
17. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte aj ja potrebujem ist k zubarovy,ale strach som este neprekonala,takze zatial nejdem :zipper_mouth:

ja mam ale po porode celkovo velky strach z bolesti,dokonca aj ked si holim nohy tak to robim opatrne ako prvykrat-aby som sa nahodou neporezala,aj ked viem ze to neboli,jednoducho to neviem prekonat :frowning2: nepoznate to niektora?
17. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenka, to mám taky trošku. Strach z bolesti. Ale neboj, to se časem zlepší. :wink:
17. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm.. ja som ten bolesti zažila pri pôrode hodne, keďže sa vyskytli dané komplikácie, ale na tie som po pôrode skoro úplne zabudla, myslela som jedine na nášho drobca.. a mne vlastne nejako fyzicky bolesť nikdy nerobila problémy.. aj k zubárke som vždy chodila vysmiata :D takže pohoda.. ale ten zub ma teda bolel riadne.. opuchla mi cela pravá strana tvare.. ešte som asi aj prievan schytala, lebo ma bolelo aj ucho.. tak bolestivo mi doň "striekalo".. no hruza... ale už je chvalabohu potom :grinning:
17. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj keď to ucho ma boli ešte stále, aj čelusť, ale to už je nič oproti tej bolesti zuba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou,slubujes? :confused: ... :grinning:
ninny,do porodu som aj ja zvladala bolesti kazdeho druhu v pohode,len migrenu som riesila liekmi.Aj pocas porodu som si hovorila ze to nic neni,ze to este len pride a bolelo to teda neuveritelne,mna od bolesti napinalo na vracanie...a tiez uz na porod spominam len v dobrom-toto je vynimka :slight_smile: -ale odvtedy si na seba davam velky pozor a uz s tym lezem na nervy aj sama sebe. :angry:
17. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek