• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
babulky, už Ste všetky strihali drobcom nechtíky na nožičkách ? lebo Maťko ich má stále také skôr žiadne a sú mäkké :sweat_smile: :confused:
17. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, ja len palce.. lebo tam mal dlhšie a na prštikoch skoro nič :slight_smile:
17. srp 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked chcete,tak mam par novych fotiek...
17. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi na nohách som ešte nestrihala
17. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka, Brunko je zlatučký :slight_smile: :slight_smile:

inak na rukách strihám Maťkovi pazúrky každý týždeň, nejako rýchlo rastú a keďže rukami stále šermuje, ľahko by sa doškriabal na tváričke a vyzerala ako bitkár :sweat_smile: :grinning:

dneska keď sme boli na vychádzke poobede, tak prvý krát, čo mu asi bolo moc teplo a to bol len v bodyčku a boli sme vonku o 17:00, začal mrnkotať a keď som ho zobrala na ruky, tak už bolo dobre :sweat_smile: herec malý :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, ako znášal Sebastianko fotenie ? Mne sa Maťko, keď zbadá foťák alebo kameru, začne usmievať o dušu, je to riadne číslo :sunglasses: :grinning: a ukecený je hlavne keď je vyspinkaný a napapaný, vtedy má skvelú náladu :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky dnes sme boli na poradni a zatial vsetko ok predpisal nam doktor sab simplex na koliky maly ma 7200g.Doktora skoro seklo v krizoch ked ho zdvihal takze asi tak chlapinu mame doma
17. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

my uz 1. den nemame dnes teplotu tak som rada.

tiez sme este nestrihali nechtiky na nozkach ale zato na ruckach kazdy druhy den. a celkove matkovi rastu aj vlasky velmi rychlo a mihalnice ma uz dlhsie ako ja. vazne a uplne bez srandy :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Julenko, neslibuju. :grinning: Ale zlepší se to určitě. :wink:
Psychicky se připravuju na trhání toho zubu. :confounded: A nejradči bych se umrtvila už doma. Nejlépe do celkové anestezie. :grinning: :grinning:
Asi bych šla radči zase rodit. :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, Sebinko bol na fotení perfektný.. najprv bol hrozne vážny, zachmurený :D potom sa začal škeriť, usmievať, vykecávať... zlatunky bol:slight_smile:))
aj my musíme často strihať nechtiky na ručičkach, naš drobec sa vie tiež pekne poškrabať..

lolaz, poriadneho chlapčeka maš doma.. :slight_smile:)) a koľko meria?

monro, držím pršteky.. aj Ťa ten zub bolí?
18. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny, díky. Teď mě sice nebolí, ale ven musí. Bolel mě hrozně na konci těhu. :confounded: A tenkrát mi ho kvůli těhu nevytrhl, že až porodím. Tak nejradči bych si tam Mariellku strčila zpátky. :sweat_smile: :grinning:
18. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
no vidno ze uz mame deticky ze to uz nie su rekordy v pisani :grinning:
my sme vazili na 9tt 5100g a merali 60cm :slight_smile: takze rastieme a priberame tiez pekne ked si zoberiem ze za 2 mesiace narastol 13cm :sweat_smile: ani sa mi verit nechce.
koliky mavame este stale ale kazdy den cvicime s nozickami aspon 2 krat denne a beriem 3 krat denne sabsimplex a mazeme brusko kremom pupik a celkom sa to da.okolo 7 sa okupeme potom napapkame a do 8 uz hajkame.prvykrat n akojenie sa potom budi okolo pol druhej takze pekne hajka a aj cele doobedie v podstate prehajka.napapa sa pohrame sa popozerame na kolotoc a hajkame zase :dizzy_face:
od sepembra by sme mali zacat chodit na plavanie tak som zvedava ako sa bude Filipkovi pacit :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamicky, my tiez este nestrihame nechtiky na nozickach, na palcoch ich ma vacsie, ale inak na ostatnych prstikoch malicke,
my sa mame dobre, vcera mi dal ale riadne zabrat, pytal sa stale do kocika a vozit a vozit a teraz si nohy vobec necitim,:slight_smile: som zvedava ako to bude dnes, len uz by nemuselo byt tak teplo, bo sa potim ako nikdy a prijemne to nie je,
ja este stale som nebola na kontrole po sestonedeli, stale krvacam a nie je mi prijemne ist tak k lekarovi, hoci ked som si bola dat potvrdit papiere, tak sestra povedala, ze lekar robi prehliadky aj, ked pacientky maju menstruaciu, tak to musi byt iny . . . :confounded:
18. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Kryštof má 67 cm a 4850 g. V noci už spí krásně. Od 19:30 hod do 5, tak do 8 hod, ale přes den vůbec :frowning2: Zato krásně usíná. Položím do postýlky, pohladím, políbím a jdu pryč. V chůvičce slyším, že si ještě chvilku povídá, ale žádný pláč.

Jinak se omlouvám, že vás moc nestíhám. Od 1. chodím zase do práce. 2x týdně na 4 hodiny a je to docela záhul :frowning2: Mám tu na žehlení 14 praček.

O víkendu jsme měli rodinou oslavu, tak potom vložím pár nových fotek :slight_smile:

Teď, vás zkusím dočíst.

Jen nechtíky - my už kvůli nim byli na dětské pohotovosti. Zarostly mu na palcích a moc se mu to podebralo :frowning2:
18. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Nestiham moc pisat, obcas nakuknem, co je nove... Vsetky deticky krasne rastu....
My sme minulu stredu na poradni (v 9tt) mali 60cm a 5720g. Krasne malinka rastie a pribera.
Vojtovku statocne cvicime 4x do dna a odo dneska uz aj plaveme.... :dizzy_face: Boli sme prvykrat v bazeniku a mala bola uzasna.... Aj rehabilitacna z nej bola unesena....
Vsetky vas pozdravujem :wink:
18. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim kocky, ako sa dari? Citam vas o dusu, ale prispievat velmi nestiham. My sme dnes boli na poradni a mame uz 5630g. Dlzku neviem, ale vecer s manzelom premerame a doplnim :grinning: Drzte sa :dizzy_face:
18. srp 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,Brunko mal dnes prvu velku koliku!rano sa pekne vykakal,napapal...potom sme sa vychystali do poradne a vtedy dostal take strasne krce,ze az jacal.Tak som ho vyzliekla,masirovala brusko pupikom,cvicili sme a ja som plakala zarovno nim jak mi ho bolo luto. a po hodine som to vzdala a pouzila rektalnu tycinku,lebo sa od placu az zadusal.nastastie sa mu potom ulavilo a zaspal na 5h.chuda moje male :frowning2: Takze na poradnu ideme az buduci utorok.Ale zajtra ideme na sono noziciek,snad to uz vybavime,lebo sme boli objednany minuly tyzden v piatok,ale dr musela surne odist,tak nas poslali domov.
18. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ninny nas maly meria skoro 70 cm uz je mi strasne tazky kazde rano si musim dat tabletku od bolesti krizov a chrbta. Ja som malemu este nestrihala nechtiky ved sa mu to bojim.... :confounded:
18. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mozem otazku? Kedy ste po porode prestali krvacat a spinit? Neviem, ci to, ze ja po sestonedeli este stale raz za cas slabsie krvacam popri kazdodennom spineni... :confounded:
18. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neviete ci je mozne chodit s babom plavat do samostatnej vane alebo bazenika uz teraz tak ako to je aj v cechach? pripadne ze by prisla instruktorka domov? v cechach je toho plno tu som zatial nic nenasla chcem s malym zacat ale vsade sa hromadne zacina az o 3 mesiaca. ak niektora vie o niecom budem moc vdacna
18. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, to kedy pride prvy menzes po porode, po sestonedeli? Alebo ked zena koji menzes nebude? Neviete ako to je?
18. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, ja uz mam druhy v dvojtyzdnovom intervale :confounded: A to kojim kazde 2 hodiny
18. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. :slight_smile:
jak se všechny máte? my moc dobře.. :slight_smile:

zuzky.. mě skončily očistky ( které jsem měla sakra dlouho :angry: :angry: ) a zhruba po cca 10 dnech jsem dostala MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. trvala 8 dní a skončila mi tuhle neděli.. :wink:
18. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj? Tak ja zatial nic. Tak mi to zrazu napadlo, ze kedy asi mozem cakat MS...
18. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzky ja zatial nic, ale pri prvom babe sme nevedeli co je menzes 9 mesiacov, potom tyzden boli a dalsich 6 nic. doky vravel ze je to oki, ked kojim, takze potajomky dufam ze sa to zopakuje. to bola parada...
18. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no každá to máme jinak.. některá MS dostane skoro hned po 6-nedělí a některá až po roce a déle.. :wink:
18. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sme boli na poradni, mame 5930g a 61cm, nase zlato. zuzanka nemala taku vahu ani ako 4-mesacna, ale pri naroodeni mala 2100g. janičko nam to pekne vykompenzoval :slight_smile:
18. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
...misakri ja som len strasne zvedava, ci budem mat MS menej bolestivu po porode. po prvom to dako nezabralo a pri ms som liezla po stenach, strasna bolest.
18. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak aj ja by som chcela vediet viac o tej menstruacie po porode, lebo ja som este ani na kontrole nebola a uz krvacam,po pravde po sestonedeli som mala pauzu a az potom som zacala krvacat, ale ked som dostala menstruaciu pred porodom, tak to som mala bolesti brucha a teraz ke to v pohode, tak to naozaj neviem.... :frowning2:
18. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
albertine, tak sa tes zo zivota. Ja ked som mala MS tak som sa skrabala po stene a teraz uz 2x a nic. Tesim sa ako blcha. Tie bolesti mi ale vobec nechybaju.. :grinning:
18. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek