Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
janja2502
8. čer 2009
ano mozes. Ved aj mne budu asi vyvolavat a tiez si dam epi
ninny
8. čer 2009
dadi, ahoooj 🙂
ako sa máte? dúfam, že u Vás nie sú tie záplavy...
dada78
8. čer 2009
jej, to už ale máme bábatiek x-) všetkým maminkám blahoželám aj tatinkom a vítam detičky medzi nami, želáme s Martinkom hlavne pevné zdravíčko a chuť na mliečko 🙂
dada78
8. čer 2009
ahoj Leni, u nás nie sú, dokonca aj čo hovorili na Myjave tak to nebolo až také, bolo síce ako sa hovorí božie dopuštenie, hlavne my v pôrodnici sme si to užili, je totižto na samom vrchu, takže keď padali tie krúpy robilo to riadny rachot 🙂
a ako sa cítiš ?

lilly, dnes rodila holka čo bola so mnou na izbe tiež s vyvolávačkou a dávala si epi 😉
julenka
8. čer 2009
jej dadka.vytajte! Ako sa mate?
ninny
8. čer 2009
dadi, cítim sa super.. vôbec nie na pôrod 😃 akurát mi Sebko pripadá posledne dni nejaký lenivý, strašne málo sa hýbe.. a to doteraz šantil jedna radosť..
Mliečka maš dosť? 🙂 a aký je Martinko, často sa Vám budí?
majinka82
8. čer 2009
ninny v tabulke je malinka chybicka. katrin79 ma termin porodu 8.5. zrejme maly preklep 🙂
majinka82
8. čer 2009
ninny mne zase male pripada az velmi aktivne 😉
julenka
8. čer 2009
ninny,aj mne pripada Brunko nejaky lenivsi,asi sa robi,ze tam neni,lebo sa mu nechce von 😉
ninny
8. čer 2009
majinka, katrin mala TP - 17.9. (stále to ma aj takto v pase), dnes porodila Lauru.. takto je to aj uvedené v tabuľke.. 😉
ninny
8. čer 2009
dufam, že to je v poriadku, aj keď sa menej hýbe... asi je len teraz väčší spachtoš 🙂 😃
majinka82
8. čer 2009
no troška blbo som to napisala. dnes porodila a dnes je 8.6. nie 8.5 ako je v tabulke....
ninny
8. čer 2009
majinka, no ja ale píšem somariny.. že 17.9. 😃 😃 😃 😃
martuli
8. čer 2009
Ahojky holky, cely den tu nejsem a tolik miminek, vy jste to teda rozjely 😉
My si dneska privezli kocarek, je vyborny, hned zitra vyrazime na vyjizdku
Bertik spal dneska v noci uplne ukazkove 20 - 3 a pak jeste do 7,30, tatinek si ho vzal dolu a nechali mne spat do 10,15, pak mne prisli vzbudit, tak jsem se nadherne vyspala
ninny
8. čer 2009
ale v tabuľke je 8.6., alebo zle vidím.. ? 😃 idem kuknuť radšej ešte raz 😃
ninny
8. čer 2009
opravene, pravdu si mala 😃 to je asi tým, že už mesiac som bez okuliarov 😞 su na reklamácii.. a ešte stále nie sú hotové... a v piatok tomu bolo mesiac, čo sme ich reklamovali... nie je náhodou na vybavenie reklamacie mesiac? 😞
majinka82
8. čer 2009
tak som asi zle ja videla 🙂)
majinka82
8. čer 2009
teraz som to pozerala a bolo tam uz 8.6. tak si ma riadne doplietla 😃 😃
ninny
8. čer 2009
martuli, takže netreba bábätko kŕmiť každé 3-4 hodinky? čiže ho netreba v noci budiť, keď spi.. že?
ninny
8. čer 2009
majinka, ee.. ty si dobre videla, to ja som slepa 😃
martuli
8. čer 2009
Nam v porodnici rikaly, ze v noci neni potreba budit, vzbudi se, az bude mit hlad
ninny
8. čer 2009
martuli, dobre vedieť 🙂 a mliečko maš?
martuli
8. čer 2009
Nema, davame Nutrilon, bohuzel, ale trapit se kvuli tomu nebudu
cernobilka
8. čer 2009
ninny jic si z toho nedelej. ja mam zas nervy z kojeni. nejak mi to nejde a tady v porodnici ja to sestry, co to mahlji ucit, dost kaslou. rikam si, ze nutrilon je jednodusi.
martuli
8. čer 2009
Ja taky mela nervy z kojeni a nekojime, proste to neslo, ale fakt men to mrzi, kdyz nekam jedeme, tak vezeme batoh s vecma na Bertikovo papani
ninny
8. čer 2009
Jej, Bertík ma dnes presne 3 týždne.. blahoželám 😉
martuli
8. čer 2009
Dekujeme, presne ve 23,31 😃
cernobilka
8. čer 2009
melo to byt martuli ne ninny, jsem pako.

martuli miva Bertik boleni briska?? jenda vcera proplakal cele odpoledne.
martuli
8. čer 2009
Prdiky nam jdou, jen neslo 3 dny kakani, dali jsme hermankovy caj na radu pani doktorky a slo to
narcisa
8. čer 2009
henesi, lante - srdecne gratulujem....vela mliecka, skore zotavenie a dobrucke babatkaaa