• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
pocula som o tej hexavakcine, ze ano, ak ma na to babatko predispozicie.

ake ine rizika su tam?
21. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky viazete niektora este na siroko? na 2 plienky? To lehatko je supre kde sa da kupit? A Lucku aj niekora neprevarate? Aj moj maly zo sna zacne preukrutne plackat aj ho to zobudi musim ho ucicat a potom zase zaspinka ale niekedy nie...
21. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli dnes na ockovani, a uz mame teplotu 38, ale zatim zadne jine reakce, tak uvidime
21. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuska a kedy ste tam boli,my teraz 19teho a mame termin na november tiez som nebalila len k doktorke a inak sme ok
21. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se hlásíme z domova. Dnes jsme si udělali s neteří a synovcem celodenní výlet. Kryštof to zvládl úplně super, pořád se smál a něco povídal :slight_smile:

Byli jsme v Hřebčíně v Kladrubech n/L, v Perníkové chaloupce u Ježibaby a u Ježíška a pak v Chlumci nad Cidlinou. Kdo chcete foto je zde: ttp://www.facebook.com/album.php?aid=2013673&id=1550112904&l=32d77a73da
21. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze mam synacika v nemocnici na pozorovani,na dnes mal kopu flakov po tele.je tam s nim babicka
21. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,
moc zdravím po dlouhé době. Koukám a dočítám, miminka jsou nádherná všechna :dizzy_face: A jak se nám krásně baculatí :wink:
My byli na kyčlích a zdá se všechno v pořádku. Pak ještě jedna kontrola bude za 2 měsíce.

bambulko, jestli měl u vás někdo v rodině epilepsii, tak je lepší na to dětskou doktorku upozornit. Dá se pak údajně hexavakcína rozdělit,
21. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky u nas deti dostanu az 13 ockovacich latok v dvoch vpichoch,jedna je ta hexavakcina
21. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My sme dnes boli na nozickach.A mame davat na pampersku este jednu plienku :pensive: Doteraz som ho nebalila tak budem musiet zacat.Ale som rada ze nemusim davat tu hnusnu perinku co som musela pri malej.

Boze baby uz tri mesiace budu mat nasi drobci.Jak to rychlo leti.
21. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolaz, my sa balíme na široko do kontroly v 4.mesiaci a potom uvidíme, u nás zvykne doktor nariadiť balenie ešte mesiac a v 6 mesiaci na kontrolu znovu :confused:
21. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolaz,Lucka, čo je ružový obal aj uzáver, je čisto pre dojčatá, je bez sodíka :slight_smile: tak tú nepreváram a katy písala že tiež nie
21. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes doniesla Maťkovi krstná lehátko Fisher-Price, tak sme mu ho hneď zmontovali a osadili ho doň, usmieval sa o106, takže spokojnosť samá, ak ho niektorá chcete kupovať, ozaj sa oplatí v ČR http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=333123, poslali to do týždňa :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak som sa zabudla posťažovať, v marci sme si objednali nové dvere na záchod a kúpeľku, dodali nám ich v júli, čo sme boli ozaj radi, lebo sme si mysleli, že vôbec ... a to sú z Poľska, nechápem,či išli pešo odtiaľ... no a teraz ich išiel krstný osadiť a zistil, že jedny prišli opačné, otváranie do prava, my potrebujeme ľavé :angry: Dnes ich mal večer doniesť, preto ešte ponocujem :sweat_smile: a myslíte že prišiel ???? fakt super firma !!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
21. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, F-P to má vychytané. Kryštof má od nich houpačku - Akvárko a je taky moc spokojený http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3046266&vReferer=%2Fphotos%2Fmartinamil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka, presne som na nožičky bola 20.7., dalšia kontrola je 14.10.
a čo je malému? som čítala že bol nejaký problém, ale bližšie si nespomínam :unamused: , držím palce aby to ustúpilo a bol čím skôr doma

dadka, to lehátko vyzerá fakt super!
21. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi bych mu je omlátila o hlavu! Nesnáším nespolehlivost firem.
21. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka- krásny je Kryštof v húpačke -akvarku!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuska pred tyzdnom v sterdu mal vysoke horucky,doktorka tam v Jesenskom mala podozrenie na infekcnu mononuklezu dostal antibiotika,zabrali,teploty presli no na siesty den,boli horucky opat vysoke a zase sme ich liekmi nevedeli stiahnut,v stredu mu robili odbery uz tu u nasej doktorky,ta mononukleozu vyvratila,ale na dnes sa mi malinky vysypal ,je plny cervenych flakov a fliacikov..tak sme boli na pohotovosti a nechali si ho tam na pozorovani,zatial na tri dni,ale uvidime co dalej
21. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi snád to dobre dopadne a zistia čo mu vlastne je, aby mohli liečiť..snažme sa veriť tým "naším" lekárom :wink:
držím palčeky
21. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vizera to poziivne,tak sa snazim byt pozitivna aj ja.Dakujem za ze dufas aj ty..si poklad..a co tvoji drobci,vsetko OK?tesia sa na skolu?
21. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paulínka sa teší, je totálne už znudená, jej škola nerobí problém
Miško- to je iné kafe, to je jeho katastrofa do školy chodiť :unamused: :unamused:, neteší sa, nechce..
Inak sú v pohode, sem tam sa pobijú ale inak a majú radi :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, celkovo nemám rada, keď niekto rozpráva do luftu ... ale neostáva nám len veriť, že dodajú ozaj ľavé

už ho čakať nebudem, balím za drobcom do postele .... dnes spal cez deň možno tri hodiny dokopy, mohol by si aspoň v noci potiahnúť :sweat_smile: :dizzy_face: dobrú noc Vám :wink: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte ak chcete, hodila som linky na fotky Maťka, čo som si dala urobiť aj fotoknihu v Happy foto :wink:
21. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute maminky
predchvilou som dozehlila a neuverite, objavila som kreslo :grinning: :grinning: bolo doooost dlho zahadzane vecami na zehlenie, vzdy som odtial len potiahla to co som chcela, prezehlila a bolo, ale naraz ozehlit sa mi to nechcelo, az dnes som dostala nejaku chut :sweat_smile: :sweat_smile:

dnes strasne stipu muchy, ide ma z toho uz porazit...nuz, zajtra ma prsat a zrovna mame jarmok :angry:
21. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej adel, idem este na vase fotky a potom do hajan :dizzy_face:

brunocku
21. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj, ninny tu uz nebola aspon 2 dni, neviete co je s nou?
21. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, krásné fotky!!!

Jsem si zavzpomínala. Tu bílou soupravičku co měl Martínek na křtu měl Kryštof taky. A už je prodaní, protože z ní strašně rychle vyrostl :pensive: Nostalgie a to mu budou teprve 3 měsíce. Jak budeme vzpomínat na 18. narozeninách? :confused:
22. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

tie co mate to FP lehatko ako sa da napolohovat do uplneho lahu? ja rozmyslam nad niecim, jedno lehatko sme sice dostali ale nejaksi je len obyc, neda sa polohovat. ja keby ze kupujem tak kupim urcite ine aj ked je velmi pekne len mi vadi ze sa neda polohovat a matko sa v nom nejak vala na jednu stranu ale zase sa mu v nom velmi paci. on uz totiz vobec nechce lezat na chrbatiku len tak ale to asi vsetki deticky :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex tam sa da taka tycka a z hojdacky sa to prehupne do uplneho lahu, inak pozri si http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pid=43886&ncat=thumbnail&pcat=bgb a tam nad tymi obrazkami si daj ze "try me" a tam ti to poukazuje v animaciach...
22. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už to ale není popsaných x stran za den jako jsme byly těhu, co :grinning: :grinning:
Dadi, Vašík má 5,7kg - teda dneska ho budu převažovat..teď jak měl ty střevní problémy, tak jsme nepřibírali vůbec nic :frowning2: Jsme druhý den na kombinaci UM a MM a dnes zatím bez stoličky, tak jsem ráda :wink: Ale včera předvedl před večerním vypitím flaše takový výstup, že jsem si pobrečela..normálně řval jak tur asi 15min i když jsem mu flašku dala do pusy i když jsem mu ji vzala..byl to děs..dnes se to naštěstí ZATÍM neopakovalo..já už raději v ničem neříkám hop a předčasně nechválím.. :wink: Vložím nějaké nové fotečky :slight_smile:
22. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek