Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
zuzanna427
22. srp 2009
...cafte kocky, sme v myte pod dumbierom a je tu supeeer, trosku prsi ale je to v pohodicke. prajem krasny dnik....
lolaz
22. srp 2009
Ahojte babulky devitka drzim palceky aby vsetko ustupilo a aby ste boli cim skor zdravucki...
Babenky ja wsom dnes dostala prvy krat od porodu menzes a uz je po pohodicke to bola velka vyhoda skoro rok bez toho.... ]-(
moloko
22. srp 2009
Lolaz - fakt? Ty jo, já už jsem úplně zapomněla coto je a vůbec mi to nechybí 😃 Ale jelikož budu asi pomalu končit s kojením, bude tady nejspíše co by dup ]-(
Devita - taky držím pěstičky!
lolaz
22. srp 2009
No naozaj ja len dufam ze nebudem mat taku bolestivu ako pred porodom som steny skriabala
devita
23. srp 2009
Dievcata dakujem vam velmi pekne,..vcera som bola za nimi v nemocke,lezi tam s mojou maminou,bol neskutocne flakaty,ale vraj na dnes rano to uz zacalo ustupovat,som zvedava,ze co to sposobilo,ci alergia na lieky,alebo fakt ma infekcnu mononukleozu.
dicinka1
23. srp 2009
ahojte x-) nemam cas ani na Mk ]-(

devita co sa stalo?

dufam,ze babetka su ok a aj vy mamicky....ja uz nekojim..ale davam jej mliecko hipp a chuti jej..ma uz 5250 gramov..
dicinka1
23. srp 2009
nikto tu nie je?
zuzec
23. srp 2009
caute
dnes je celkom pekne vonku az na ten vietor..vcera sme robili gulas party, aj trochu prsalo, ale boli sme schovani pod strieskou a super to dopadlo x-) po takychto akciach som vdacna tym co vymysleli umyvacku riadu :-N

devita super ze to ustupuje, zachvilu bude vsetko ok 😉

dici, ja visim na konikovi vacsinou ked kojim a kedze kojm cez den castejsie, tak potom to vyzera ze som tu furt 😃 a preco uz nekojis?
mufo24
23. srp 2009
Ahojte! My sme si urobili dovolenku vo Veľkom Mederi. Boi sme od stredy a vrátili sme sa včera. Bolo tam výborne. Sonička celé dni prespala v kočíku na čerstvom vzduchu a Martinka sa čvachtala v každom bazéne a vláčila tatka po preliezkach a hojdačkách. Konečne trošku zmena. No a 18.9. ideme zas do Ždiaru na chatu. Evulka, Dada nepridáte sa? 😉
Dávno sa tu neukázala černobilka, ktovie ako sa má malý Jenda. My už to máme s bruškom našťastie o dosť lepšie - klop, klop Aj keď včera večer sme sa boli s malou povoziť po ZA le bo sa hodinu vykrúcala a nič nepomáhalo.
dada78
23. srp 2009
ahojte. 😉
mufo, hneď by som išla 🙂 akurát taťulda už nemá veľa dovolenky 8-( chodíte tam pravidelne každý rok ? My tam určite musíme skočiť, aby Maťko videl, kde sa počal 😃 😃 😃

u nás ráno tiež príšerne fučalo, teraz sa to už umúdruje, zachvíľku vylezieme von 😉
mufo24
23. srp 2009
Teraz tam pôjdeme druhý krát. To je chata nášho známeho, nechce ju prenajímať cudzím a posielal nás tam nech ideme aby bola využitá. Minule od nás zobral len za vodu a elektrinu čo sme minuli. Ja strašne rada chodím na chaty keď tam mám kde uložiť a umyť deti tak kedykoľvek.
alex77
23. srp 2009
zuzec vdaka za tip, pokukam.

u nas svieti slniecko ale fuka vetrik. matko spal doobeda a teraz si zase hodil slofika tak mam cas dokoncit fotoknihu 🙂 navsteva vcera dopadla super, maly bol zlatucky. a manzelova sesternica nam doniesla z anglicka po malom zase nejake vecicky, nadherne botasky kappa take chutnucke a tiez paplonik a dvoje obliecky na paplonik a vankusik. akurat ze ten paplon je uplne iny ako tie nase, aj rozmery aj kvalita. a rozpravali sme sa o cenach, ona bola teda riadne zhrozena, chcela malemu kupit nejku flasku avent lebo zabudla doma a ked uvidela tu cenu u nas skoro odpadla ]-(
dada78
23. srp 2009
tak Maťko už je okupkaný a napapaný, akurát čakám, že si odgrgne, niekedy je to hneď, niekedy dlhoooo ...

alex, do zajtra platí akcia v H-F 😉 , ja som spravila 3 fotoknihy, vliezlo tam zhruba 120-130 fotiek, už sa na ne teším x-)
bambulka814
23. srp 2009
ahojte,

kde sa podeli vsetky prispievatelky? zeby facebook? 😎

dnes bolo super hnusne pocasie, maleho uz zacinam babusit, uvazujem o kupe emitex fusaku, aj ked uvidim, lebo ja na kociku mam fusakotasku, kt by mohla dobre posluzit. nedam na ten kociar dopustit, je to hauck sportovy s fusakotaskou, neuveritelne domysleny a ultra lahky. stal 3 tis, likvidovali predajnu 🙂

mam dilemu...maly zacal spat takmer celu noc, ale ja ho bojim kolo stvrtej na kojenie kvoli naliatym prsiam.
ak ho nenakojim celu noc, nebude sa tvorit menej mliecka? co s tymi naliatymi prsiami - odsavat?

inak, maly objavil, ze ma rucky, zacina chytat predmety a zaujal taku karate poziciu, casto si ich drzi pred sebou, akoby chcel udriet 🙂 a prstiky mu velmi chutia, cumel uz zacina byt nepopularny.
mufo24
23. srp 2009
Konečne som pridala nejaké fotky do albumu tak ak chcete kuk 😉
zuzec
23. srp 2009
caute
bambulka, nebud ho, radsej odsavaj...aj terezka uz dlhsie spinka (6-7-8 hodin vkuse)...neboj, oni to cez den dozenu :-N radsej bud rada, ze sa mozes dobre vyspat 😉 aj doktorka by si povedala ze nemusis budit

mufo ste krasna rodinka a fotky z krstu su super ake mali naaadherne saticky, mate doma princeznicky x-)

idem spinkat, fotky do Happyfota su poslane, som si to nechala na poslednu chvilu ako vzdy a vsetko ]-( sice som chcela zozbierat co najviac fotiek, ale ze to budem posielat 2 hodiny pred koncom akcie, to som neplanovala 😃

dobrunoc maminky
dada78
24. srp 2009
dobré slniečkové ránko 🙂

mufo,aj my s me boli v Bojnickej ZOO ale o mesiac neskôr :-N

Maťko mi každé ránko a tiež keď je vyspinkaný, výska od radosti, včera to robil aj pred svokrou, všetci sme sa nasmiali. 🙂 😃
ivuska027
24. srp 2009
Ahojte kočky
Dadi, nas Misko vie tiez tak vyskat. Vcera som to nakrucala, ked sa salili s manzelom a z videa nic nebolo, lebo zaber bol cely roztraseny, co som sa rehotala s nimi, aky je maly zlaty... 😃 x-)
dada78
24. srp 2009
ivi, to sa ani nečudujem, my sme sa tiež smiali všetci a keď to Maťko videl, ešte viac ho to bavilo 😃 😃 😃 😃
macinka84
24. srp 2009
Ahojky maminky a miminka, všechny vás moc zdravíme. U nás se zatím stále plně kojí a Emmince to parádně jde. Roste nám jako po smetaně x-)
8.9. jdeme na první očkování a necháme si píchnout naušničky, tak se těšíme až budeme mít doma úplnou princeznu, i když tatínek z toho moc nadšený není, když se bude trápit jeho mazlíček :-p
Tak se mějte i s celýma rodinkama mooooc krásně a užívejte si ten překrásný pocit x-)
zuzec
24. srp 2009
macinka to teda bude mat Emmka naraz vsetky boliestky :-N ale ved take babo si trochu poplace par minut a hned zabudne... 😉

ach jaj, ale uz to neni take prave letne slniecko vonku..sice je teplo poriadne, ale ked zajde tak uz citit jesen 😞 nemam rada ked konci leto, vzdy sa mi s nim tazko luci...

vam uz vyskaju deticky? to je super, ja sa na to velmi tesim x-)

dnes ma terezka spiaci den, spi uz od pol dvanastej a v noci spala 8 hodin vkuse =-) dokonca som mala aj zivy sen, ze place, tak som si zazala nocnu lampicku, nachystala cecik, plienku a ked som sa nahla nad kolisku, tak az vtedy som si uvedomila, ze terezka spi a to sa mi len snivalo :-N zeby mi chybalo castejsie kojenie v noci? 😃
krasaaa
24. srp 2009
Ahojte môžem sa pridať?
ivuska027
24. srp 2009
samozrejme, vitaj krasaaa 😃 😉
ninny
24. srp 2009
ahojte 🙂

veľmi Vás teraz nestíham.. tak len pridávam link na fotky z ateliéru:

http://picasaweb.google.sk/lenka.chrinova

papa🙂
zuzanna427
24. srp 2009
ahoj krasaaa, dvojcatka tu tusim nemame 🙂, vitaj
zuzec
24. srp 2009
leniii perfekt tie fotky! maly je bohovsky v tej plienke :-N a tiez je to riadny grimasnik, dokonca sa vam tam aj usmieva x-)
ivuska027
24. srp 2009
mufo24
24. srp 2009
Aj my už máme od dnes náušničky. Malá plakala asi len 20sekúnd. Prepichla nám to pani Dr. na ušnom, ona je strašne rýchla a šikovná, prepichovala aj Martinke.
Krasaaa vitaj, ako to zvládaš s dvojkami?
lolaz
24. srp 2009
ahoj ninny tie fotky ti spravili v TT v Tescu v tom fotoatelieri? Nadhernee
lentilk.a
24. srp 2009
Ahojte,
ninny - kraaaasne fotky a mas nadhnerne oci, vies? 😉
vitaj krasaaa 😉
My sa mame s bruskom uz lepsie, zajtra ideme na ockovanie, tak nam drzte palceky, nech to zvladneme bez komplikacii.
mufo - zlate mate princeznicky, velmi 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli