• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
...cafte kocky, sme v myte pod dumbierom a je tu supeeer, trosku prsi ale je to v pohodicke. prajem krasny dnik....
22. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky devitka drzim palceky aby vsetko ustupilo a aby ste boli cim skor zdravucki...
Babenky ja wsom dnes dostala prvy krat od porodu menzes a uz je po pohodicke to bola velka vyhoda skoro rok bez toho.... :angry:
22. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lolaz - fakt? Ty jo, já už jsem úplně zapomněla coto je a vůbec mi to nechybí :grinning: Ale jelikož budu asi pomalu končit s kojením, bude tady nejspíše co by dup :angry:
Devita - taky držím pěstičky!
22. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naozaj ja len dufam ze nebudem mat taku bolestivu ako pred porodom som steny skriabala
22. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata dakujem vam velmi pekne,..vcera som bola za nimi v nemocke,lezi tam s mojou maminou,bol neskutocne flakaty,ale vraj na dnes rano to uz zacalo ustupovat,som zvedava,ze co to sposobilo,ci alergia na lieky,alebo fakt ma infekcnu mononukleozu.
23. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :dizzy_face: nemam cas ani na Mk :angry:

devita co sa stalo?

dufam,ze babetka su ok a aj vy mamicky....ja uz nekojim..ale davam jej mliecko hipp a chuti jej..ma uz 5250 gramov..
23. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikto tu nie je?
23. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
dnes je celkom pekne vonku az na ten vietor..vcera sme robili gulas party, aj trochu prsalo, ale boli sme schovani pod strieskou a super to dopadlo :dizzy_face: po takychto akciach som vdacna tym co vymysleli umyvacku riadu :sweat_smile:

devita super ze to ustupuje, zachvilu bude vsetko ok :wink:

dici, ja visim na konikovi vacsinou ked kojim a kedze kojm cez den castejsie, tak potom to vyzera ze som tu furt :grinning: a preco uz nekojis?
23. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! My sme si urobili dovolenku vo Veľkom Mederi. Boi sme od stredy a vrátili sme sa včera. Bolo tam výborne. Sonička celé dni prespala v kočíku na čerstvom vzduchu a Martinka sa čvachtala v každom bazéne a vláčila tatka po preliezkach a hojdačkách. Konečne trošku zmena. No a 18.9. ideme zas do Ždiaru na chatu. Evulka, Dada nepridáte sa? :wink:
Dávno sa tu neukázala černobilka, ktovie ako sa má malý Jenda. My už to máme s bruškom našťastie o dosť lepšie - klop, klop Aj keď včera večer sme sa boli s malou povoziť po ZA le bo sa hodinu vykrúcala a nič nepomáhalo.
23. srp 2009 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. :wink:
mufo, hneď by som išla :slight_smile: akurát taťulda už nemá veľa dovolenky :rolling_eyes: chodíte tam pravidelne každý rok ? My tam určite musíme skočiť, aby Maťko videl, kde sa počal :grinning: :grinning: :grinning:

u nás ráno tiež príšerne fučalo, teraz sa to už umúdruje, zachvíľku vylezieme von :wink:
23. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teraz tam pôjdeme druhý krát. To je chata nášho známeho, nechce ju prenajímať cudzím a posielal nás tam nech ideme aby bola využitá. Minule od nás zobral len za vodu a elektrinu čo sme minuli. Ja strašne rada chodím na chaty keď tam mám kde uložiť a umyť deti tak kedykoľvek.
23. srp 2009 v 15:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec vdaka za tip, pokukam.

u nas svieti slniecko ale fuka vetrik. matko spal doobeda a teraz si zase hodil slofika tak mam cas dokoncit fotoknihu :slight_smile: navsteva vcera dopadla super, maly bol zlatucky. a manzelova sesternica nam doniesla z anglicka po malom zase nejake vecicky, nadherne botasky kappa take chutnucke a tiez paplonik a dvoje obliecky na paplonik a vankusik. akurat ze ten paplon je uplne iny ako tie nase, aj rozmery aj kvalita. a rozpravali sme sa o cenach, ona bola teda riadne zhrozena, chcela malemu kupit nejku flasku avent lebo zabudla doma a ked uvidela tu cenu u nas skoro odpadla :angry:
23. srp 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Maťko už je okupkaný a napapaný, akurát čakám, že si odgrgne, niekedy je to hneď, niekedy dlhoooo ...

alex, do zajtra platí akcia v H-F :wink: , ja som spravila 3 fotoknihy, vliezlo tam zhruba 120-130 fotiek, už sa na ne teším :dizzy_face:
23. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

kde sa podeli vsetky prispievatelky? zeby facebook? :sunglasses:

dnes bolo super hnusne pocasie, maleho uz zacinam babusit, uvazujem o kupe emitex fusaku, aj ked uvidim, lebo ja na kociku mam fusakotasku, kt by mohla dobre posluzit. nedam na ten kociar dopustit, je to hauck sportovy s fusakotaskou, neuveritelne domysleny a ultra lahky. stal 3 tis, likvidovali predajnu :slight_smile:

mam dilemu...maly zacal spat takmer celu noc, ale ja ho bojim kolo stvrtej na kojenie kvoli naliatym prsiam.
ak ho nenakojim celu noc, nebude sa tvorit menej mliecka? co s tymi naliatymi prsiami - odsavat?

inak, maly objavil, ze ma rucky, zacina chytat predmety a zaujal taku karate poziciu, casto si ich drzi pred sebou, akoby chcel udriet :slight_smile: a prstiky mu velmi chutia, cumel uz zacina byt nepopularny.
23. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečne som pridala nejaké fotky do albumu tak ak chcete kuk :wink:
23. srp 2009 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
bambulka, nebud ho, radsej odsavaj...aj terezka uz dlhsie spinka (6-7-8 hodin vkuse)...neboj, oni to cez den dozenu :sweat_smile: radsej bud rada, ze sa mozes dobre vyspat :wink: aj doktorka by si povedala ze nemusis budit

mufo ste krasna rodinka a fotky z krstu su super ake mali naaadherne saticky, mate doma princeznicky :dizzy_face:

idem spinkat, fotky do Happyfota su poslane, som si to nechala na poslednu chvilu ako vzdy a vsetko :angry: sice som chcela zozbierat co najviac fotiek, ale ze to budem posielat 2 hodiny pred koncom akcie, to som neplanovala :grinning:

dobrunoc maminky
23. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré slniečkové ránko :slight_smile:

mufo,aj my s me boli v Bojnickej ZOO ale o mesiac neskôr :sweat_smile:

Maťko mi každé ránko a tiež keď je vyspinkaný, výska od radosti, včera to robil aj pred svokrou, všetci sme sa nasmiali. :slight_smile: :grinning:
24. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky
Dadi, nas Misko vie tiez tak vyskat. Vcera som to nakrucala, ked sa salili s manzelom a z videa nic nebolo, lebo zaber bol cely roztraseny, co som sa rehotala s nimi, aky je maly zlaty... :grinning: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi, to sa ani nečudujem, my sme sa tiež smiali všetci a keď to Maťko videl, ešte viac ho to bavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a miminka, všechny vás moc zdravíme. U nás se zatím stále plně kojí a Emmince to parádně jde. Roste nám jako po smetaně :dizzy_face:
8.9. jdeme na první očkování a necháme si píchnout naušničky, tak se těšíme až budeme mít doma úplnou princeznu, i když tatínek z toho moc nadšený není, když se bude trápit jeho mazlíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se mějte i s celýma rodinkama mooooc krásně a užívejte si ten překrásný pocit :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
macinka to teda bude mat Emmka naraz vsetky boliestky :sweat_smile: ale ved take babo si trochu poplace par minut a hned zabudne... :wink:

ach jaj, ale uz to neni take prave letne slniecko vonku..sice je teplo poriadne, ale ked zajde tak uz citit jesen :frowning2: nemam rada ked konci leto, vzdy sa mi s nim tazko luci...

vam uz vyskaju deticky? to je super, ja sa na to velmi tesim :dizzy_face:

dnes ma terezka spiaci den, spi uz od pol dvanastej a v noci spala 8 hodin vkuse :confused: dokonca som mala aj zivy sen, ze place, tak som si zazala nocnu lampicku, nachystala cecik, plienku a ked som sa nahla nad kolisku, tak az vtedy som si uvedomila, ze terezka spi a to sa mi len snivalo :sweat_smile: zeby mi chybalo castejsie kojenie v noci? :grinning:
24. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte môžem sa pridať?
24. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozrejme, vitaj krasaaa :grinning: :wink:
24. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

veľmi Vás teraz nestíham.. tak len pridávam link na fotky z ateliéru:

http://picasaweb.google.sk/lenka.chrinova

papa:slight_smile:
24. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj krasaaa, dvojcatka tu tusim nemame :slight_smile:, vitaj
24. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniii perfekt tie fotky! maly je bohovsky v tej plienke :sweat_smile: a tiez je to riadny grimasnik, dokonca sa vam tam aj usmieva :dizzy_face:
24. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my už máme od dnes náušničky. Malá plakala asi len 20sekúnd. Prepichla nám to pani Dr. na ušnom, ona je strašne rýchla a šikovná, prepichovala aj Martinke.
Krasaaa vitaj, ako to zvládaš s dvojkami?
24. srp 2009 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ninny tie fotky ti spravili v TT v Tescu v tom fotoatelieri? Nadhernee
24. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
ninny - kraaaasne fotky a mas nadhnerne oci, vies? :wink:
vitaj krasaaa :wink:
My sa mame s bruskom uz lepsie, zajtra ideme na ockovanie, tak nam drzte palceky, nech to zvladneme bez komplikacii.
mufo - zlate mate princeznicky, velmi :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek