• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahojte

Leuska,drzime palce na ockovanie,my ideme vo stvrtok
Ninny,krasne fotky mate
My sme cele dni vonku,kocikujeme s mamickami a je nam veselo :slight_smile: a velmi nam chuti jest,hlavne sladke.Toho brusiska sa tak skoro nezbavim :grinning:,vyhovaram sa na kojenie,ale ked raz prestanem,tak neviem aku vyhovorku si najdem :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

mam laptop! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
uz len cakam kedy ho spojazdime, potom tu uz budem varena pecena

zatial pa cmukalino
24. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme už týždeň po očkovaní a našťastie bez nejakej reakcie.
Majaaa to s tým jedením poznám. Ja som v tehotenstve mala útlm ale teraz by som zjedla aj vola. Možno je to aj tým, že Sonička mala koliky tak som sa vyhýbala ovociu a zelenine a teraz mám pocit akoby mi čosi chýbalo. Je to také divné, skúšam sladké, slané a akoby mi nič z toho neprinieslo uspokojenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: A brušisko rastie a rastie :grinning:
24. srp 2009 ve 22:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile:

tak mi mame konečne za sebou noc, kt. sme obaja prespali.. drobec sa mi chvalabohu zobudil len 3 krát a spali sme do pol desiatej :slight_smile: teraz vedľa mňa leží v lehátku a rozpráva sa s hračkami:slight_smile: o chvíľku sa chystáme na prechádzku:slight_smile:

zuzec, majaaa dakujeeeme:slight_smile:)

lolaz, jj v tom ateliéri v Tescu, fotograf je super :slight_smile: ak by náhodou niekto mal záujem, pošlem v IP jeho stránku.. mne ho odporúčila zuzec a som hrozne rada, že sme tam boli.. bolo super.. urobil nám vyše 50 fotiek a z toho 16 upravil na 3 varianty..

lentilka, vážne?? Ďakujem :sweat_smile:
25. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme sa práve chystali na prechádzku a drobček mi zaspal v lehátku.. som zvedavá ako dlho mu to vydrží :slight_smile: včera som si všetko požehlila, navarila, poupratovala... celý deň aj večer som mala nejako veľa energie, aj napriek tomu, že malinky v noci moc dobre nespal.. :grinning:

zuzec, takže ta baba, čo bola vtedy u neho je Tvoja švagrinka? Taka mila osôbka to bola :slight_smile:

krasaaa vitaj medzi nami, ako sa majú dvojičky?

dadka, keď ste išli minule s Maťkom v buse, ako ste ho mali? V kočiariku alebo na rukách? Lebo na fotkách som si všimla, že je pri Vás, tak či to bolo len kvôli foteniu alebo ste ho tak mali? :slight_smile: lebo som tak rozmýšľala, že keby som náhodou šla niekde s drobcom busom alebo vlakom, tak ako to funguje?..lebo viem, že tam býva aj miesto na kočiar.. nie? :confused: :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po delší pauze .-).

My s jeníkem se máme dobře :slight_smile:. Jenda má už skoro 6kilo. Bříško ho pobolívá stále, ale bojujeme s tím. Bohužel jsem mu musela začít dávat železo a od té doby je mu skoro stále špatně :frowning2:. A to už byl celkem veselé miminko. Snad si zvykne.
25. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ninny, fotečky sme si pozreli spolu s Maťkom a hovorila som mu, že to je kamarát Sebastianko :dizzy_face: usmieval sa, tak sa určite aj jemu veľmi páčili. Ozaj krásne :wink: Som sa chcela spýtať, on tam požičiava látkovku ? lebo tuším aj Terezka ju mala :slight_smile: urobí to krajšiu prdelku :grinning:
25. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, aj Maťko má menej železa, akurát zajtra ideme na kontrolu, či sa to zlepšilo. Zatiaľ berie Pyridoxín, vit. C a kys.listovú
25. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :dizzy_face:
Všechny zdravíme. :dizzy_face: Mariellka má 6kg a 65cm. :dizzy_face: Je hrozně pořád hladová, jenom kojím. :confused: :grinning:
Na bříško taky pořád trpíme. Většinou jenom večer. Zlepšuje se to, ale mohlo by to už přejít úplně. :confounded:
25. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
Dan má 6,5 kila,od zítřka budem chodit plavat.Jinak dávám na dokrmení Bebu,doktorka říkala že už mu to nestačí,takže asi brzo budem jen na umělém mléku.Zkusila jsem všechno možné,ale mléko se ztrácí.Dávám ještě železo,tak uvidíme,máme ho brát ještě 14 dní.
25. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak vám zjistili u miminek nedostatek železa? :astonished:
25. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeník je úplně bílý a byli jsme na krevním obrazu (krev z prstíčku). Bereme aktiferin.
25. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, ee, na odporúčanie Zuzky sme si ich i mi zadovážili :slight_smile:
pohladkaj za nás Maťka:slight_smile:
Drobec sa mi už zobudil, ideme papkať a potom vonku :wink:
25. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cernobilko, aha. Dík za info.

Přidala jsem nové fotečky. :wink:
25. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, Maťkovi to tiež zistili z KO ešte v pôrodnice, asi to má po mne :unamused: tiež som po pôrode mala málo železa
25. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, baby sú kúzelné :wink: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, začínám padat na hubu! V sobotu jsme byli u našich, což bylo super, protože táta vařil, v neděli jsem střídavě seděla u Kryštofa a PC, včera na gyndě, s Kryštofem na rehabilitaci + 6 hodin v kanceláři, dnes hematologiie v Praze, kyčle v MB a zase PC. Zítra to musí být hotové, odpoledne je velká porada, Kryštof samozřejmě nespí a hračky ho nebaví a to jdeme zítra ráno ještě na očkování. Prostě hotovo. A Aleš přijede až v pátek večer. Snad!

Tak jsem si postěžovala a jdu pokračovat v krasojízdě u PC. Mějte se, líp než já :wink: :frowning2:
25. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, držím palce, aby si to zvládala v kľude a bez stresov.. :wink:

Idem čítať čo ste popísali, nech som v obraze :grinning:
25. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cautee
martinamil, ty si tusim supermama :sweat_smile: z toho by padal na hubu asi kazdy :wink: neboj, dobra si ako to vsetko zvladas!

ninny, neviem ci tam bola moja svagrinka vtedy kedy vy, lebo oni su susedia, takze sa stretavaju castejsie a este im tomas robi aj oznamko na svadbu...inak je to tato: http://picasaweb.google.sk/vyskocova/Terezka2Mesiac#5358411744486340994

terezka tuto noc spala po dlhom case tak ako predtym....takze ziadne ze 8 hodin, ale najprv 4 a potom kazde dve hodiny hore :angry: uz som si odvykla a teda bola som rano jak caj :grinning:
ta moja mala drnda si urobila v noci dva krvave skrabance, uz jej musim dohovorit :sweat_smile: jeden ma rovno na nose, tak je paradna :rolling_eyes: ved jej striham poctivo nechtiky, rukavicky si vyzlecie...nechapem ze ju to neboli, aj tie buchnaty ake si dava po tvari ked hadze rucickami....maly samonicitel :grinning:

monrou - dievcata su nadherne a Mariella ako vyrastla! na tej fotke s Amelkou vyzera viac ako na 3 mesiace, lebo tam ma uz taky skolkarsky kukuc :dizzy_face:
25. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak som rada ze som neni nutena chodit autobusom...ked som chodievala do skoly a videla som ako sa snazia napratat maminy tie kociky do autobusov, niekedy tam uz boli 2 kociky a snazili sa tam vtrepat dalsi, no dakujem pekne, bolo mi tych mamin luto, maloktore autobusy su na to robene, nehovoriac o nakladani kocika :angry:
25. srp 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
Brunko si zase upravuje rezim,uz 2 dni po sebe sa mu podarilo zaspat o 20 a potiahol az do 3.On si pospi a ja som kazdu chvilu hore,lebo si myslim,ze nebude dlho spat.Predtym zaspaval o 22 a do 2-pol3spal.
A vcera som mu chcela spravit len taky rychli kupel,tak som mu dala menej vody,ale on si to vsimol a nacural si ... :grinning: takze ma prestal ako sa hovori...
25. srp 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka,to je bohovske :grinning:
25. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
majka aj ja Vam drzim palce! :wink:
My sme to zvladli, mne sa chcelo strasne plakat...a maly plakal ako poriadny chlap. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ma uz 6060g. A zatial sme bez teplotky, klop-klop.
monrou - zlate princeznicky mate. A ako notebook, uz je opraveny?
cernobilka - je to supis! :dizzy_face:

Baby, nasa pediatricka nemeria cm, ale mna by zaujimalo ako to Vasi lekari robia? Ved babo sa vrti a tak...nie? :confused:
25. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemate nahodou niektora skusenost s nutrilonom ar, neviem aku flasku pouzit aby jej dobre tieklo lebo je to taka divna pena a co pouzivam flasku mam tak z tej netecie, skusala som aj rozne nahradne cumle ale ziadny sa mi nejak nepozdava
25. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

tak uz mam laptop spojazdeny :grinning:
25. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilka, nasa doktorka ma taku podlozku, na ktoru polozime terezku, hlavicku jej pritlacim o zaciatok, tam je taka zarazka a potom jej dokyna natiahne nozicku a na tej podlozke je aj pravitko, tak hned vidi kolko meria..a mala sa moc nekruti, lebo je vzdy zvedava co sa bude diat, tak je celkom kludna....asi preto lebo ona je vyzlecena a mysli si ze sa ide kupat :sweat_smile:

narcisa vitaj spat :grinning:
25. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silviamt, já dávám Kryštofovi taky AR umělé mléko, ale my máme Bebu. Nutrilon strašlivě pěnil a pak ho z toho bolelo bříško. Mám lahvičky AVENT a dudlíky 2. Baští to tak už 2 měsíce, takže odzkoušeno. Je důležité, aby byla voda teplá. Osvědčilo se mi dát vodu hodně teplou, rozmýchat a pak ochladit. Pokud je voda chladnější, tak se udělají pucky, které ucpou dudlík.

Co to, že vám dali taky AR UM? Máte silný reflux? Ta Beba je hypoalergenní. Ze začátku můžete mít problémy se stolicí. Je dost hustá a tak měl problém jí vytlačit a proto "ředíme" čajíčkem. Heřmánkovým, který je mírně projímavý. Od té doby nemá se stolicí problém. Jen občas prdíky, ale to asi každé dítě.
25. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kuk do albumu jak sa ten moj maly trulko doskriabal :sweat_smile: na nosiku a na licku
25. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinamil, ano mame mierny reflux, uz menej grckame, ja davam hlavne moje mliecko do 2 mesiaca som aj zahustovala nutritonom ale sa mi zdalo ze zacala viac grckat tak som prestala a je to uz lepsie. Pregrckne si hlavne ked pahltne papa. Tiez som jej davala ar bebu mala z nej asi krciky lebo len po nej strasne plackala a krcila sa, naposledy ked som jej dala sa z nej totalne pogrckala. Tak som skusila ten nutrilon a mas pravdu strasne peni a mam problem s tym aky cumlik, pouzivam flasku mam tu klasicku sklenu a na cajik tu protikolikovu.
25. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek