• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ahojte,
ja mam dnes 27!a este aj 4 vyrocie svadby.
a moj drahy na to zabudol!teda na to,ze dnes je 27meho :angry:
27. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenka, všetko najlepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: trošku mu to naznač, chlapi na to často zabúdajú
27. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, vždy keď čosi objavíš, musím si zálohovať stránku, lebo teda máš super nos na kadejaké veci :wink: :wink:
27. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, si sa dozadu pýtala, ako cestujú mamičky s deťmi v autobusoch a vlakoch, pokiaľ sa dá tak v kočíku detičky ležia. Ale je fakt, že pre deti to zrovna najbezpečnejšie nie je, asi lepšie ak nemusí takto cestovať, ale niekedy sa inak nedá. :confused:
27. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zachvíľku aj my si musíme na tých naších pokladíkov dávať pozor :
http://www.najmama.sk/clanok/223574/sutaz-pozor-na-nase-deti
27. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi,dakujem
ja som cakala do pol 10 a potom som mu to naznacila tak,ze som mu zavolala a gratulovala k 4 a murko sa len cudoval
27. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julienka nič si z toho nerob.Moj drahý ani nevie v ktorom mesiaci sme sa spoznali a nie to ešte den :grinning:
A k narodeninám ti prajeme s Jasmínkou len to najsamlepšie a hlavne vela zdravia :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zpět z poradny. 5200g 62cm. Paní doktorka se diví, jaký je dlouhán. Přibírá 1kg za 3 týdny. Očkování odloženo o měsíc, kvůli vývinu - Až dožene to předčasné narození.
Zítra jdeme na krev kvůli železu a B12.
A dostali jsme vyhubováno, že se přejí...dá. Má sníst cca. 1l denně a on sní 1,6litru. Inu je celý tatínek, ten taky dokud není přejedený má pocit, že má hlad :wink:
27. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenko, všechno nej!!!

Adél děkuji :wink: Mě se docela líbí ty molitanové kostky, ale jsou pekelně drahé. Zkusím se domluvit se švagrovou, je čalounice, zda by něco takového udělala :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky,

my sme pred chvíľkou prišli z prechádzky a boli sme aj na menší nákup potravin, keď sme boli vonku drobec spinkal, ako náhle sme vošli do obchodu otvoril očka a celý čas sa len obzeral a usmieval, zlatušik môj.. potom keď sme prišli domov tak ešte spinkal, tak som mu spravila provizorne podmienky, dala som ho do izby, otvorila okno, aby si myslel, že je ešte vonku.. ale on ma prekukol... asi po 3min sa zobudil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

julenka, všetko naj :wink: aj my máme za pár dni výročie, čo sme spolu začali chodiť.. a o chvíľku aj 1. výročie svadby :slight_smile:

marti, Kryštofko ma krásne miery.. náš Sebinko vraj bude tiež vysoky, lebo ma dlhe nohy :grinning: tak som zvedava:slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Julenko, vše nej :wink:
Marti, vy přibíráte 1kg za 3 týdny?? :grinning: To je dost, teda :wink: Ale ono se říká, že nedonošenci to pak mají tendenci pěkně dohánět :slight_smile: To my jsme teď kvůli těm střevním problémům na Nutrilonu Allergy Digestive Care a ten bych řekla je dost dietní :slight_smile: Kojím minimálně - 5x denně Nutrilon, 1x-2x denně kojení..ale přibíráme kolem 200g týdně..teda až teď, co se Vašík vyléčil..já mazec, jsem už 4kg pod původní váhou, takže mám necelých 50kg :unamused: To jsem měla naposledy na vysoké škole..a to fakt žeru :grinning: I když jen to, po čem malého nebolí bříšo :wink: Ale prdíky ho stejně pořád trošku trápí, i když bych řekla, že je to lepší.
Holky, koukají už vaši mrňousi na hračky? Co mají nejraději? U nás stále vede kolotoč, malý má rád, když to hraje, naopak u štěrkátek mám pocit, že ho ten zvuk spíše leká..
27. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak ty neoprany jsou vtipné :grinning: :grinning: Holky, chodíte některá plavat? My chceme příští týden začít. Pořádá to naše mateřské centrum pro kojence :wink:
27. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
moloko my ideme 2.9 na vtupnu prehliadku a snad potom uz zacneme plavat aj my.u nas sa ale moze plavat v bazene az od 6 mesiacov tusim my ideme do vane huberd ci ako sa to presne vola
27. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moloko, je to Otesánek, musíme dávat pozor, protože: mámu jsem sněd, tátu jsem sněd.....

U nás kromě kolotoče a hrací deky boduje žabák od Lamazu. Tomu pořád něco vysvětluje :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj u nas vedie kolotoc a potom taky lieko chrobak na pruzine tu ma na baldachyne a tomu sa tesi ked to skace a kruzi dokola len keby ktomu bol aj motorcek :grinning:
27. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenko, všechno nejlepší! :dizzy_face: Já mám 27 za měsíc. :wink:
Mariellka si začala cucat paleček. :unamused: Mě odvezou. To bude jak Amélka. :rolling_eyes: :grinning:
27. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, v klidu, ašík si do pusiny strká celou pěstičku :unamused: někdy ho z toho až natáhne...měním mu to za dudlík, ale ruka mu chutná víc :sweat_smile: :grinning:
27. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás jsou vaničky ihned, jak se cítíš fit po porodu, ale to jsme nechodili. půjdem až do velkého bazénu - pro kojence - můžou od 3 měsíců :wink:
27. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko, pěstička je v pohodě. To dělají všechny děti. Ale Amélka si právě na usínání cucá palečky a potom ve spánku. :unamused: A tak jsem doufala, že Mariellku naučím na dudlík. A nic. :frowning2: Objevila ho taky. Ach jo. :confounded:
27. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha..tak jedině zkoušet ten dudlík :wink:
27. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
DAKUJEM babulky!

Martinamil,klobuk dole pred tebou,kludne mozes kandidovat na supermamu!Stihas pracovat,starat sa o Kristofka...a esta mas pod palcom vsetky vychytavky :astonished: nechapem
27. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nechápu, jak to stíháš :grinning: Já jsem ráda, že jsme si po necelých 3 měsících aspoň trošku udělali nějaký řád a konečně stíhám alespoň mimčo, sebe a domácnost. Nic navíc si nedovedu představit..občas teda musím mít chvilku i na manžílka :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holčičky, jdem se trošku projít, zatím papapa :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenko, ne že bych seděla celé dny u netu a hledala to, ale mám 76 letou babičku - bývalou učitelku ve školce, která se doma nudí, surfuje po netu a vždy když něco zajímavého objeví, slyší o tom, čte, tak pošle emailem odkaz a já se s vámi dělím :slight_smile:

Moloko, vidíš, já nemusím šetřich chvilky pro manžílka, bo je pryč. Takže jeho chvilky zabíráte vy na MK nebo FB :slight_smile: Pokud nejsem s vámi jsem s ním. :grinning: Den má bohužel pořád jen 24 hodin a nějak to rozdělit musím. Ale nemyslete si, že to s prací přeháním. Dělám tak 25 hodin týdně. Nechci Kryštofa okrádat o mámu a sebe o jeho dětství. Práce bude pořád, ale on tak rychle roste :dizzy_face: :pensive: :confused: mohl by klidně pomaleji
27. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nominujem aj tvoju babicku :wink:
27. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je vdovou a nudí se doma. Před 5 lety dostala starší PC na kterém hrála karty a teď už surfuje, má doma 8Mb internet ADSL, O2 TV, funguje přes Skype a ICQ, dělá nám výcuc zajímavých pořadů... a to ještě navštěvovala Univerzitu třetího věku v Praze :sweat_smile: Máme to rodové! :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

juli gratulacions

moje babulky spia znicene z jarmoku, bola riadna palava, dala som si male pivko :grinning: Dianka mala hysaaak a poriadny, zaspala pred chvilou, cela spotena, cervena, balon na plafone a ja nervy v prdeli....
27. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som vedela ze to neni len tak s tebou, cosi ti dali predkovia :grinning: moji starkovci boli velmi jednoduchi ludia, bolo pre nich neuveritelne, ze nemusia ist peso k televizoru a ze si ho v pohode prepnu priamo z postele....no otcovi rodiacia sa ani toho nedozili....
27. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek