• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Moloko, Kryštof chodí od 8. týdne, tady je plavání pro kojence po zahojení pupíku. Doporučila nám to rehabilitační a móóóc se mu to líbí. Co vím, tak chodí i Černobilka a Katy. Do půl roku se plave ve vaně a pak v bazénu.

Narciska, malé pivo je vyzkoušené. Kryštof si jen a jen pomlaskával, když jsem mu ho přefiltrovala :wink: :grinning:
27. srp 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narcis, to jen moje babulka, děda už bohužel zemřel. Druhá babička s dědou mě zase učí jiné věci. Například sekat kosou, dojit, škubat drůbež (husy, kachny, kuřata), kuchat... i to se v životě hodí :wink:

Vtipný příběh ze života: Když jsem byla první víkend u Aleše, jelo se k jeho babičce sekat trávu. Oni o mě věděli jen to, že mám na vizice 2 tituly a že jsem z města (řekl jim to Alešův brácha, protože mě taky z práce znal). Aleš si tedy vzal benzínovou sekačku a já, abych se nenudila (a necítila tak trapně) jsem si vzala kosu, že dosekám okolo ty kopřivy. Když to babička viděla, běžela za Alešem, ať mě zastaví, abych si náhodou neublížila :grinning: :grinning: :grinning: Ten hned přišel za mnou, zda to umím, že je opravdu ostrá :grinning: :grinning: :grinning: Později mě pustila i do chlíva podojit kozu, vykydat králíkům, pást ovce,... už jsem jako měšťačka dostala důvěru. :dizzy_face:
27. srp 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trochu jsem nakrmila Pažravce, ať nám neumře hlady http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=94386&vOffset=30&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Když už mi to dítě vyjmečně přes den spí a v práci nefunguje server, takže se tam nemůžu připojit.
27. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a cítil se kRyštof hned v pohodě ve vodě? Vašík někdy, když ho dávám do vaničky tak přivírá oči jakoby byl nejistý, ale pak se mu tam moc líbí :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za překlep jména..já to po sobě nečtu, až pak, jak to odešlu, a to už je pozdě :sweat_smile:
27. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ja som sa dojit ucila v skole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja letim pa cmukalino
27. srp 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
marti tak to si ma dostala s tvojou babickou surfujucou na internete :grinning: :grinning: nech ziju moderne babky! perfekt :dizzy_face:

julenka prajem vsetko najlepsie a aj k vasmu vyrociu :wink: a nic si z toho nerob, ze tvoj muz zabudol, zabudaju vsetci! napr. my sme sa brali 12.7. minuly rok a ja mam 10.7. narodky a cely den som vydrzala mu to nepovedat, ze ci si spomenie a ked sa k tomu nemal, tak som mu povedala ze mam narodky, ze co od neho dostanem :grinning: a on ze mi da darcek o dva dni a to taky ze mi povie "ano" :grinning: :grinning: takze vymyslel to ako typicky chlap...

monrou, presne toho sa aj ja bojim, ze si terezka najde palcek, lebo tiez ani za svet nechce dudlik...vsetci hovoria ze ako dobre, aspon nemusis odnaucat, ale odnaucit od dudliku je jednoduchsie ako od cucania palcu, hlavne ked si niekto este v 15-tich rokoch si cuca...poznam takych :sweat_smile: :sweat_smile:

dnes som uz komplet vyradila vsetky terezkine pidi letne vecicky, tazko sa mi s nimi lucilo, ale snad ich onedlho vytiahnem zas :sweat_smile: uz len kvoli tej kope veci co ma na leto, musime dalsie tiez naplanovat na leto :grinning:
tak uz ma v skrini nahodenu jesennu garderobu, ale ta neni taka krasna ako mala tu letnu, lebo to od radosti jej vselico kupovali ked sa narodila...
27. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinami pozerala som tie auticka a lietadielka, ale na co je to vlastne? na karneval?

no ja len cakam kedy nas cap oplodni nasu kozu a mozem dojit aj ja... :angry: ale uz sme sa rozhodli...sme este mladi na taketo zverince, asi ich predame..lebo kvoli nim nemozme nikam ist viac ako na dva dni, nehovoriac o tom ake su kozy strasne neposlusne, nepoucitelne a brnkaju nam na nervy! staci ze sa liza utrhne z koliku a hned cela vyskoci na kuchynske okno na parapetu a cumi dovnutra :rolling_eyes: minule nam vyskocila na gril (mame taky stabilny velky) a hned do neho nacikala a nakakala :angry: je to horsie ako male deti :grinning:
27. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem,zuzec,tak ja mam to jeho ano teda na kazde narodky :grinning:-v dobrom aj v zlom... Ale nie,ja som si bola darcek vybrat uz v nedelu a murko mi ho len zabudol dat.

Mame za sebou bruchabôl.Taku muziku jak vie Brunko zahrat na rektalnej tycinke...asi ho prihlasim do hudobnej. :sweat_smile:
27. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko, v porodnici koupání nesnášel. Doma jsem mu dala vody víc a teplejší a to se mu moc líbilo. Od měsíce koupeme ve velké vaně (ve vaničce si nemohl prokopat nožičky) a to se mu moc líbí. Napouštím mu jí fakt skoro plnou a miluje to. Jen ten účet za vodu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co bych pro něj neudělala :sweat_smile:

Monrou, Zuzec, vy řešíte, že si dítě najde paleček místo dudlíku. Co já bych za to dala! Naše dudu vypadá takto: http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/photo.php?pid=30234251&id=1550112904 A teď mi poraďte co s tím. Když má svůj paleček vystačí si sám, ale takto? Víte, jak se blbě jede s kočárkem?!

Ty autíčka jsou na hraní. Neposílají si je po koberci, ale oni jsou autíčka. A když někde žuchnou, tak do molitanu = na autíčko.
27. srp 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Ja už mám kľudný večer, obe kočky spinkajú. Tato odišiel na Futbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja sa tu nudím. Dúfam, že ho tam tí belehradčania nespacifikujú.
27. srp 2009 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. holky já jsem vyřízená. Od neděle, co dávám to železo, tak Jeník brečí skoro celé dny a někdy i noci. A to už jsme byli tak v pohodě. Teď mám pocit, že jsem se vrátila do šestinedělí :frowning2:. A to už byl Jeníček tak veselé miminko :frowning2:. Nejhorší je, že tu bolest bříška mu vědomě způsobuju já. Fakt nevím, jak dlouho tohle oba vydržíme.
27. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzec, no s tím nic neuděláme. :unamused:
Marti, :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem se fakt pobavila. :grinning: Máte opravdu úžasný dudlík. :grinning: Tomu se aspoň říká "dudlík jako živý" :grinning:
Cernobilko, to fakt není normální. Chudáček malý. A řekla si to doktorce? :astonished:
27. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou ta mi rovnou řekla, že po něm bude Jendovi zle :frowning2:. Ale od pondělka už bude ordinovat můj pediatr (tato dělala záskok), tak snad něco vymyslí. Chtěli jsme jet ještě na 4 dny na dovolenou ale asi nepojedeme nikam.
27. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čwrnobilka ja by som to asi spomenula doktorke. Možno by pomohlo zmeniť preparát alebo mu to podávať inou formou, napr. injekčne. Aj injekcia ho bude bolieť ale asi tak 1min. a potom bude pokoj a tráviaci trakt sa obíde.
27. srp 2009 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou a to jsem mu v zoufalství strkala do pusy jeho palec, ale nic. On je na můj malíček zvyklý, protože pořád krmíme stříkačkou přes malíček. Když mu dám dudlík, vyhodí ho s ksichtíkem: Mámo, chceš mě otrávit?! Máme rozbalených asi 8 druhů. Bez výsledku.
27. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajímavý večer. Kryštofa trápí prdíky a poplakává ze spaní a střílí. Takže leží v postýlce, drží za nohu žabáka, dudá můj levý malíček a pravou rukou jsem já na PC.
27. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zlaticka

moja Mariannka je na tom podobne, prdka, place pri tom a duda cumel, obcas povzdychne, alebo sa zaskvari a pusu pritom spusti nadol, ze ju musim okamzite vybozkavat....a prdi a najradsej by som ju zjedla aj s plienkou....Dianka sa pokusa zaspat, este sme ju sli navecer zmordovat na kolotoce, strasne ju bavi nafukovacia smykacka, ale hore sa dostat musi sama po takych lanach, no srandovna je pri tom....bola unavena na mraky, domov sme sli s revom a mokrymi spotenymi vlasmi, som ju rovno do vani vlozila a okupala celu, potom nakakala plny zachod co dva dni poriadne nebola....odmietala mi polievky, neviem co sa deje, vzdy zjedla vsetko co som jej uvarila... :confused: :confused: :confused: ale dnes som do nej napchala slusnu porciu a ako vidim zabrala!

baby sa vytesujem, kupila som si dva parfemy za facku na trhu....mozno smejd ale vonaju bombovo....kraaasne
27. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajaj co to baby, kon sa zblaznil....to ja?
27. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusme to nejak prklikat na dalsiu stranu ok?
27. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este raz
27. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela ja som tiež a quelle :grinning: Moje babuľky spia. Keď dosurfujem, idem ešte žehliť :wink:
27. srp 2009 ve 22:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridám sa ešte k vašej téme o cuclaní prštekov. KUbko tiež vôbec nechce dudlík a cmúľa si prsty - nie len palec ale všetky...........tiež keď mu dám dudlík tvári sa ako keby som ho chcela otráviť a vytláča ho..........
našťastie ho nepotrebuje - takmer vôbec neplače a zaspáva pekne bez dudky, len keby si necuclal tie prsty.

Spáva krásne už asi mesiac - ide spinkať cca o 21.00 a budí sa medzi 3 a 5 hodinou. Napapá sa a potom spinkáme - vstávame medzi 7-8 hod.
Máme za sebou už aj bolavé ušká (našťastie bez plaču). A krásne zvládal aj vysávanie resp. čistenie ušiek každý druhý deň u dr. NIekedy to prespal - dr. nechápala.
Tiež sme boli už aj na sono bruška a všetkých vnútorných orgánov - našťastie všetko o.k.

Dúfam, že mu to zostane a bude stále taký dobrý :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dame viac riadkov

skusme
mozno to bude ok

keby sa aj viacere pridali

podme babulky
fuj zla strana chod prec! :angry:

:grinning:
27. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo - ešte žehliť - chce sa ti???? nechaj to na zajtra :slight_smile: Aké číslo by si objednala pre Soničku na zimu???
27. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stale nic! no toto

chod het zla strana!chcem ist na dalsiu, zle nas vidiet, aj vy mate take blbe rozlisenie?
27. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo

ja som mala tiez plany so zehlickou, ale dala som jej len pusu na dobru noc, ved rano ju tu mam ako na koni
27. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek