• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
narcisa - už je dobre ?? už sme na ďalšej strane?
27. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hura nova strana!

baby pamatate sa este na tehu obdobie? mne chyba brusko....dnes som na jarmoku naratala 9 tehuliek s velkym bruskom a ktovie kolko ich este bolo takych neviditelnych....este vlani som cucala do kocikov cerstvych miminiek prave na jarmoku a premyslala nad tym ake to bude mat dalsie babo.....a dnes som hrdo sla s oboma babulkami a bola stastna ze som uz mama .... ale ked som videla tie bruska a maskrtiace tehulky, spomenula som si velmi rychlo na to obdobie....a bolo to zvlastne....aj ked tretie neplanujeme a dufam ze sa ani nepostasti, lebo dve deti uplne stacia, predsa len som ostala trochu smutna, ze pre mna uz toto obdobie skoncilo....nejak viac si to vazim....aj Mariannku...snazim sa vychutnat kazdu sekundu kojenia, prebalovania, kupania vsetkeho....
27. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem ci ma chapete, skor druhomaminky, ktore uz neplanuju dalsie....
27. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narciska - aj ja si Kubka resp. všetko okolo neho trošku viac vychutnávam pretože tiež už neplánujeme tretie bábo. Len ma mrzí že už ho nekojím :frowning2: :confounded: :unamused: Sofinku som kojila 10 mesiacov a jeho ledva dva............. ale už nato nemyslím - bola som z toho hrozne nešťastná.
Snažím si vychutnať ostatné veci a dať mu čo najviac - hlavne lásky :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to neblblo. Idem žehliť teraz, lebo zajtra mám zas iné plány. Treba upratať a pobaliť, lebo na víkend zas ideme preč. Na zimu podľa mňa 74. Ale keď oni to tam majú číslované 74/80 a to už asi bude zas moc veľké. Inak veci z quelle mám veľmi rada. Pre Martinku som odtiaľ veľa objednávala.
27. srp 2009 ve 22:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinamil pobavila som sa na tom vasom dudkani :dizzy_face:

mas pravdu narcsia musime odist z tejto strany

asi to urobil ten odkaz co sem hodila danka :grinning:

ale tie gate su bombove!
27. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej uz sme tu, ani som si nevsimla

narcisa, mne je smutno za bruskom, aj ked som stastna ze uz je tu terezka s nami, ale bolo mi s nim dobre :dizzy_face: aj ked mna to urcite este caka, ale nebude to take ako prvy krat, bez starosti a s pocitom ze neviem co ma caka :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, sorry ale ani mne to neblblo..........

Mufo, máš pravdu 80 bude už asi moc veľká. Objednám tú 62/68 - za tie peniaze aj keď to bude nosiť len mesiac :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu nejde ani tak o kojenie ako vsetko to obdobie kolo dietatka, tehotenstvo poradne, ako sme jedna po druhej rodili....ako sme to prezivali....a nevedeli sa dockat kedy budeme mat v naruci svoje poklady....

za kojenie nebud nestastna....stava sa aj to, urcite mu davas papat z flasky s rovnakou laskou, akokeby si mu poskytla svoje mliecko...on to vie netrap sa .... :wink: :wink: :wink:
27. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, pri druhom to pôjde všetko akosi rýchlejšie - uvidíš......... resp. už nebudeš mať toľko času si to tak užívať , ale aj pôrod bude ok. rýchlejší........ ja som to stihla všetko za 2 hod - o 19.00 mi vyvolali o 20.15 pustili vodu a o 21.05 bol KUbko na svete - taká dvojhodinovka :grinning:
27. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my sme mali pre Martinku taký riflový overal, Sonička ho má oblečený na fotke v albume. Bol jej dobrý len mesiac ale je nádherný. Ja práve naopak, Martinke som odsávala mliečko len 3 mesiace a teraz kojím bez problémov, dúfam, že to tak vydrží.
27. srp 2009 ve 22:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela hehe, ved to, ze to bude rychlejsie...este rychlejsie, ved aj teraz to leti a bude este viac!
ja som mala vyborny porod, celkom rychly, tak ked bude este rychlejsi nenahnevam sa :sweat_smile:

idem spat, brunoc
27. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
MUfo, držím palce nech to vydrží - aj ja som tiež chcela a nie vždy sa všetko dá čo chceme........ mala som málo mliečka a KUbko bol hladný............. a teraz je taký spokojný - nič ho netrápi :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, fakt to letí..........veď nedávno sme písali v témach o pôrode ........ s ninny sme si dohadovali termín kedy pôjdeme rodiť (a aj nám to vyšlo - Kubko a Sebko sa narodili v jeden déň) a teraz už naše zlatíčka majú vyše dvoch mesiacov..........čas letí...........dobrú noc a dobre sa vyspite ty aj Terezka aj tatino :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec kazde tehu je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne a to posledne ma svoje caro...nieco nevieme ako prvotehulky, druhy krat do toho vstupime s takou istotou a potom pride nieco s cim sme neratali....bud velmi pozitivne, alebo negativne.....takze neboj, urcite to bude rovnako vzrusujuce ako prvy krat, uz len preto ze si budes tajne zelat aj ine pohlavie....aspon u mna to tak bolo, ze co ked to bude on! nevedela som si to predstavit, ake je to mat syna....a neviem to dodnes....hihihihi ... a vlastne uz ani nepotrebujem vediet....niektori rodicia nevedia co je to mat dcery...takze si kladu podobnu otazku....aj tak pridu na to ze takto to malo byt a je to spravne....

no a to ze je Mariannka absolutne zdrava si vazim dvojnasobne! takze ma ten hore riadne vytrestal.....som stastna ze mam zdrave holky ktore sa rano stastne budia a vecer ich okrem unavy nic netrapi a ja ich mozem spokojne pobozkat a ulozit spinkat a tesit sa na dalsie rano a nove zazitky....

dnes som na jarmoku videla par postihnutych deti aj s downovym syndromom a hned sa mi vybavilo tehotenstvo plne stresov...nikomu to nezelam
27. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zimu si nakupim c.80 a viac....Mariannka ja zienka dlha, uz teraz nosime 68 a 74 su nam len trochu velke...minulu sobotu som musela urobit sito vo vecickach lebo sme vsetko takmer vyrastli....az ma pri srdci stislo...snad potesia niekoho z rodiny, kto sa chysta mat babo....
27. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narcisa - absolútna pravda - krásne si to napísala

Idem spať aj ja - moji chlapi už dávno spia........dobrú noc
27. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ešte som tu zase........
To je Mariannka riadna slečka - Kubko ešte len teraz končí s číslo 56 a začíname 62 a to mu je trošku veľké :slight_smile: :slight_smile:
Ja mám obidve deti také drobné........ Sofi ide teraz do školy a má 16,5 kg
27. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby zvaram, oci cervene, idem sa odobrat smerom do spalne....caka ma tam malicky funiacik, prditko sladucke, e
este bozkam Dianke patu a mozem ist....lasocky moje

ok babulky sladko spite a bozkajte za mna svoje vonave babiky pa cmuky
27. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, ale Ste včera toho popísali :sweat_smile: :grinning:

Maťko včera dostal očkovanie a večer veru mal aj teplotu 38,2°C - což sa u bábätiek nepovažuje za teplotu,ale aj tak bol celý taký horúci, tak som mu dala Pandol sirup a ráno už teplotu nemal. Ešte mi chrní, zobudil sa o pol 8, pár krát potiahol a zaľahol, asi bol len smädný.

a váži 6150g a meria 63cm :grinning: , doktor pochválil, takže začíname pomaly obliekať 68, aj keď s tým číslovaním to je všelijaké, ešte mu je dobrá aj niektorá 62 :wink:
28. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čítam dozadu o babičke martinamil :slight_smile: je to superžieňa, motivácia pre staršiu generáciu, netreba sa báť počítača,nekúše :sweat_smile: .. aj my sme to mamu naučili a tiež posiela mail, hľadá si nové recepty atď :dizzy_face:
28. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré "ránko".
My sme si teda dnes riadne pospali. Kubko zaspal o 21.00 a zobudil sa až o 5.45 napapal sa a zaspal do 7.30.
Len ja som sa budila a čakala kedy sa zobudí :wink:
Dúfam, že aj deň budeme mať taký pekný.
Prajem všetkým pekný deň :slight_smile: -nech deťúrence poslúchajú.
28. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, my ideme na očkovanie na budúci týždeň v piatok - dúfam že Kubko to zvládne bez problémov....
28. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, tiež koľkokrát ja už som hore, ready na kŕmenie a Maťko sa pomrví a ťahá ďalej :sweat_smile:
28. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
akurát dopapal, ideme von, kým neni cez 30°C :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute, my sme mal tiez fajn noc, od 20:30 do 2:30 a potom si uz nepamatam ako sa budila, lebo sa mi to zlieva, ja si ju uz ked svita dam do postele a ked ma budi buchnatmi do tvare, tak len vystrcim dudik a spim dalej :grinning: co s nim robi terezka, to uz neviem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

narcisa, paci sa mi ze vzdy vsetko tak krasne opises :dizzy_face: a co sa tyka toho syna...ako poznam svojho Steva, tak kym nebudeme mat syna, tak budem rodit a rodit :grinning: aj ked z terezky sa strasne tesi, ale to su proste chlapi...

terezku prave zdolali hracky pod hrazdickou, pomaly sa idem aj ja obliect a ideme zase trosku na vylet, v Metre maju stolicku na krmenie celkom peknu, drevenu, tak ju kupime a maju tam aj toho hovoriaceho psa od Fischer price v akcii...sice neni o moc lacnejsi ako inde, ale uz ked tam ideme :dizzy_face:

prajem pekny slnieckovy den
28. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, za koľko tam majú tú stoličku a haviny?
28. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zienky :dizzy_face: ,
tak hlasim, ze Teusko zvladol ockovanie bez teplotky. :slight_smile: A ma 6060g.
zuzi - to s tym neudrzanim cika sa uz aj mne stalo asi pred mesiacom, hanba mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Jaj, uz sa zobudil. Tiez ma radar, ze ked niekomu zavolam alebo zacnem pisat na PC, zobudi sa velkym krikom...
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning:
28. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ja som si vcera dala male nealko pivo a Brunko sa nevedel odtrhnut od cicika-1apol hod tahal :astonished: a ten grg potom-jak stary kozel :grinning:

a teraz sme sa vratili z vyletu.Nas plan bol Terchova,ale po ceste sme si spomenuli,ze sme nechali balkon dokoran,tak som obvolala celu rodinu,ale nikto uz nema od nas kluce :frowning2: Tak sme skoncili v arborete v Mlynanoch a porobili sme aj super fotky-hodim ich neskôr-a do Terchovej ideme zajtra az do pondelka.
28. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka, teraz musí byť v Mlyňanoch nádherne, keď sme tam boli na výlete z roboty, akurát začali kvitnúť rododendróny a oleandre, no proste nádhera, a videli sme tam aj nevestu so ženíchom :wink: :grinning: teším sa na fotečky :wink:
28. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek