• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
dadka,je tam teraz super.A navyse tam nikto nebol,stretli sme len 4 pariky.Ked sme tam boli na velku noc,tak sme sa nestacili vyhybat,bolo tam snad pol Slovenska.
28. srp 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. děs běs, dnes je mi třicet :grinning:. Jdeme to s Jendou oslavit spolu do vany :slight_smile:.
28. srp 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, vsetko najsamlepsie prajem!
28. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Cernobilka - taky přeji vše nej :wink: Kombinujeme UM a MM a dneska mi Vašík poprvé odmítl prso :unamused: Řval jak tur, ale prostě nezapbral..takže mu to jdu odtříkat a dát z lahvičky..čert jeden! :grinning:
28. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej cernobilka gratulujem,to sme oslavovali skoro rovnako :wink:
28. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci vsetko naj!

tak my sme doma z vyletu, taky skor nakupny vylet, ako oddychovy, ale idem sa zblaznit aku vesticku sme malej kupili v H&M, zajtra ju v nej odfotim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ale teda riadna horucava bola dnes, v tom aute nic moc, chudatko terezka, ale kazdu chvilu sme vystupovali z auta a skoro cely den aj tak prespala...

prajem pekny vecer
28. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
tak my sme absolvovali vcera ockovanie a zvladli sme to bez teploty :slight_smile: ,vazime 4680g a podla domaceho merania mame uz 62 cm,pekne nas vytiahlo a aj pekne priberame,pani doktorka nas pochvalila :sweat_smile: .
28. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som zabudla zajtra mame 3 mesiace :grinning:
28. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maťko mal aj dnes poobede trošku teplotku zvýšenú 37,8°C :unamused: snáď mu zase klesne po Panadol sirupe, normálne to teplo z neho sálalo, bobáčik môj
28. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, neviete mi poradiť niečo na mliečnu chrastu na hlavičke?? Kubinko má toho dosť :unamused:
28. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
majaaa, gratulujeme Adamkovi k 3. mesiačiku, ale to letí, že ?
28. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bambulky

dnes bolo peklo vonku....ako inac boli sme na kolotococh...mna zamestnal brasulo, potreboval rifle, tak som sla s nim po nakupoch, mladatko so mnou samozrejme....prislo to na nu priamo v obchode, esteze bol jarmok a vsetci boli tam....inak neviem neviem...sla som normalne do kabinky a davaj kojit mladatko....vzdy sa naje za cca 10min. no tentokrat to trvalo...ludia co chodili vedla skusobnej kabinky poculi iba stonkanie a mlaskanie, bracho sa sulal pred kabinkou, strazil kocik, penazenku....no vzruso, proste....

nakoniec sme nakupili a sli spat po starsie mladatka (bratov Dominik a moja Dianka), nasi rodicia uz boli total vystaveni, deti chytali druhy dych a zo mna tiekli posledne zvysky vody z tela....a samozrejme aj nervy...domov sme sli uvrestani a spoteni....

este teraz som unavena, takze sa dlho nezdrzim....dam este pusu zehlicke, ze zajtra jej prehrejem creva....ale slubovat jej to zas nejdem :grinning:

takze zatial dovi dopo a drzte sa

cerno krasny vek mas, aj ja som mala pred 2 rokmi, co uz .... potom to uz nepocitaj....aj tak ti budu hadat menej! :wink: :wink: :wink: :wink:
28. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamulky a babatka,vsetkym oslavenkyniam a oslavencom blahozelam..
dlho som tu nebola,lebo ma zamestnaval moj syncek a potom moja malinka.
Petka mi v utorok pustili z nemocky a od vtedy kazdu chvilu varim drobcekovske porcie pre neho samotneho,bo ma koznu dietu,cize jedlo bez alergenov.a okrem toho domace vyzivy,lebo kupenske maju konzervanty.ale co by sme my mamulky neurobili pre nasich drobcov,ze?ako som sa znervoznovala,ked bol v nemocke,tak sa mi mliecko v prsnikoch,tvarilo ze je na odchode,no ked dosiel malinky domov a ja som sa ukludnila,tak sa mi zase zacalo pekne tvorit,fu to mi veru odlahlo.&sice mam este Petka flakateho,ale je to na ustupe,este chudacik nesmie velmi von.
Kiarka rastie ako z vody,pribera malo,ale isto a taha sa do dlzky.
29. srp 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko mamulky, u nás popršalo, tak sa konečne trošku schladilo.Poobede sa máme ísť pozrieť na svadbu, snáď im nebude po obrade pršať, majú ísť pešo z kostola do sály, cca 500m. :sweat_smile:

devi, Peťkovi už bude dobre doma, aj mu povedali z čoho to dostal ?

Maťko akurát nadelil do plienky :grinning:

pekný deň všetkým, mňa čaká kopa žehlenia a oprať Maťulkovi plienky, ešteže nemusím variť, svokra doniesla hrnec s plnenou paprikou :slight_smile:
29. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všetky, viem, že od pôrodu som sa asi ani neozvala, ale chcela by som sa spýtať, keď má malá dva mesiace, a cez deň je jak čert, čo mám robiť??? Kľudná je len keď je na rukách a to nechcem. čo mám robiť???
29. srp 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
martusik,ako spinka mala v noci?,je kojena,ci na umelej strave?
29. srp 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepac..pridala som ti nicku r....matusik
29. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

dosli sme z dovolenky na liptove, ten kraj je velmi prijemny, je tam nadherne a da sa tam robit kopec veci.

boli sme s nasimi znamymi, kt maju 16 mesacne a 3 mesacne babo a zatuzila som po dalsom :slight_smile: kebyze som nerodila sekciou, asi sa na to dam hned, ale takto nejaky cas pockam, ale max 1 rok.

deti prinasaju do zivota vela radosti, cim ich je viac, tym je tej radosti viac. ako dobre, ze ich mame.
29. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devita, malá je plne kojená v noci spinka celkom fajn, pýta si papať okolo jednej a potom okolo piatej ale každý deň je iný............ :sweat_smile:
bambulka liptov je fajn, normálne ti dovolenku závidím aj keď ja mám doma iné KINO :grinning:
29. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
My mame dnes 3 mesiace a nestacim sa cudovat,ake pokroky sa kazdy den deju,velky hlasny smiech,pasenie konikov a drzanie hlavicky............je to krasne,nejdem sa od neho odtrhnut :slight_smile:

Devita,nas Adamko je ako Kiarka,ma 4680g a 62cm,porodna vaha bola 3250g a 49cm a prve 3 tyzdne sme nepriberali,ale teraz to uz ide a pani doktorka nas pochvalila,ze pekne priberame :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zienky,
devi - super, ze je Petko uz doma :wink:
cernobilka - vsetko NAJ NAJ, krasny vek!!! Aj ja budem mat uz za chvilu. :slight_smile: :sunglasses:
ewi - uz som Ti chcela minule napisat ako Ti zumbu zavidim, tu ju nikto necvici... :cry:
majka - tak ste super zvladli ockovanie, pekna vaha :wink: Kedy idete zacat plavat v bazene? A kam? :confused:
ivus - nejako to tu zanedbavas... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dadi - tak nech Matkovi rychlo teplotka prejde

My sme mali dnes navstevny den, dosli kamosi z BA kuknut maleho a dostal kopec darcekov, aj Tatrovku velku. :grinning: Na nu musi este podrast, akurat si źistim, kto ide byvat pod nami v novom bytiku, hehe. A Teinkovi o vela viac vyhovuje taketo pocko chladnejsie, sme sa vytesili obidvaja. :slight_smile:
A uz docitavam deviatu knihu, od kedy je Teusko na svete, pekne polozim na kocik a idem... :grinning: Som fanatik. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
my sme sa predchvilou vratili z party - kamarati mali kolaudaciu bytu a terezka to zmakla perfektne, najprv velmi spolocenska, nevadilo jej ze si ju podavali z ruky do ruky a potom ked bol jej cas, okolo deviatej-pol desiatej, sa sama pobrala spinkat, tak som ju tam ulozila do izby do kocika a chrapkala si...a potom sme sa aj my zdvihli ze ideme, tak som ju poobliekala - vsetko za plneho spanku, cesta domov asi pol hodinka - stale spanok, prisli sme domov, tak ze ju nebudem kupat ked spi, tak som ju zacala vyzliekat a ona stale nic, cakala som ze sa zobudi, tak som jej ani nedala pyzamko, nechala som jej bodynko a supla do spacieho vaku a ani nachvilku sa nezobudila, vyzera ze si potiahne pekne dlho, asi bola unavena z tej akcie :grinning: akurat ze neni prebalena, ale ma jednorazovku a nema ju dlho, ani necitim ze by bola precikana...
to sme mali dnes vlastne skusku na svadbu na ktoru ideme o tri tyzdne...lebo hluk tam bol dost, vela ludi, takze ked hovorili vsetci naraz tak dost rusno, ale nebola nervozna ani z ludi, ani z hudby a v pohode zaspala aj u cudzich, tak o to menej mam nervy z tej svadby, tam mame zajednanu izbu, tak sa budeme pri nej striedat ked v noci zaspinka...
no idem, dobru noc maminky
29. srp 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
matusik, babatka v tomto veku cez den placu bud od hladu,alebo od toho ze vnimaju vela veci okolo seba a su z toho unavene ,pripadne ze je daco v plienke alebo v poslednom rade od bolesti bruska,to zas zalezi od toho co ty papas.toto mi povedala doktorka,treba tieto veci prekontrolovat ak uz nenachadzas dovod,tak si len ziada tulenie,to robi aj moja malinka a kolkokrat nie je ani hladna,ale vypyta si cicik,len preto aby ma citila,a teraz v tomto teple moze detom vadit presne to teplo,vtedy su nekludne a vela placu,pripadne vela cicikuju. snad som ti trochu pomohla :slight_smile:
30. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka,lenti,vdaka ze sa tesite so mnou.uz je tu pomaly september a skola,deti nam za to obdobie tak vyrastu.hlavne tam to bude rychle,kde su skolaci..
30. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a skolkari :slight_smile:
30. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka a ten dovod z coho to bolo je zatial asi tabu,zistili len,ze hodnoty na mononukleozu boli najnizsie hranicne,no uvidime o mesiac,vtedy by sa to malo v krvi prejavit.
30. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poradite mi s rodicakem? Co vsechno se musi vyplnit a obehat? jeste mam v praci nevybranou dovolenou, to mezi materskou a rodicakem musim vybrat? Jsem z toho nejak mimo
30. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
martuli,u nas sa dovolenka prenasa z obdobia materskej na obdobie ked prides do prace po rodicovskej,neviem ako je to u vas,ked ja si zmyslim,ze idem do roboty po troch rokoch tak az vtedy si vybram dovolenku.
30. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, osobne si myslím, že je to práve tým, že je okolo nej veľa podnetov na pozeranie, a ona je potom tak unavená, že nedokáže zaspať, napr. včera cez deň ak spala 3hodiny tak to je moc. Muž ju len berie na ruky aby neplakala a mňa ide šľak trafiť.
a čo sa týka hladu, ten som vylúčila, nakoľko mám veľa mliečka a s doktorkou sme to konzultovali a musela som malej skrátiť papanie, pretože bola prepaná za 9dní pribrala 500g.
plienku kukám vždy a jem len to čo mi doktorka dovolila a odrazilo sa to aj na mojej váhe, nakoľko som za 7týždňov schudla 12kg. keď pridám k tomu kojenie a behanie okolo domácnosti a malej tak je to viac než dosť, aj keď ešte stále nie som na pôvodnej váhe, k tomu potrebujem schudnúť 4kg :slight_smile:
30. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vlastne čo mám robiť, keď mi cez deň zaspí na rukách a po 5min. keď ju dávam ležkať sa zobudí a je hore, pritom keď mi zaspáva na rukách očká jej padajú a vyzivuje, som z toho na prášky. :frowning2:
30. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek