Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
narcisa
8. čer 2009
vzdy ked sa tu objavim pribudnu minimalne dve deticky...sa rozsypalo vrece .... hihihi...ale som stastna ze uz to mate za sebou a mozete si vychutnavat materstvo....
pointka
8. čer 2009
dalsim maminkam gratulujem k babatkam 🙂
jej, vas, co uz mate babatka je riadne vela 🙂 este nas tu par zostalo.
cernobilka
8. čer 2009
a po kojeni hrajes si s nim nebo ho das hned spinkat??
gubinka
8. čer 2009
Babule vitajte domka. Macinka, Dadka este raz vam z celeho srdiecka gratulujem. x-)

Karolinka ty si mala teda porod, to sa az uzasne cita. :-N

Misakri moooooooc sa s tebou tesim!!!!!!!!!!!!!!!!! x-)

Henesi taktiez blahozelam k Oliverkovi a prajem vela zdravia a mliecka a skory navrat domov. 🙂
gubinka
8. čer 2009
Vidite este aj Lante porodila. 🙂 tak isto gratulujem a tiez prajem vela zdravia a mliecka. 🙂

Ninny, Dadka je uz doma, tak mozes ist rodit. 😃
ninny
8. čer 2009
gubinka, fííha. pravdu maš.. bodaj by to tak bolo 😃 😃 aj hneď by som šla 😃
narcisa
8. čer 2009
misakri - tesime sa s tebou, ze Danielkovi sa dari...supeeer
narcisa
8. čer 2009
ninny - a co ja vlkodlak opusteny...? mna tu nenahajte...berte ma na salu so sebou...
gubinka
8. čer 2009
Narcis neboj, ja tu budem este taky tyzden.
julenka
8. čer 2009
aj mnaaa zoberteee 😃
gubinka
8. čer 2009
Narcis akurat pozeram, ze mame rovnaku termin. 😃 Katrin sa na to vykaslala a isla skor. :-o
narcisa
8. čer 2009
july - a nepresvihla si to uz? ... 😉 zajtra nam napises uz priamo zo saly... 😎
narcisa
8. čer 2009
gubi - podla ms ano podla sona mam ist skor....kolo 14. - 15.
gubinka
8. čer 2009
Julenka tebe davame prednost!!!!!!!!!!! 😃

No ja uz mam bagetky hotove, idem si dat s cesnakovou natierkou, nech si vecer s Petom smrdime. :-p 😃
narcisa
8. čer 2009
ale sla by som uz zajtra
gubinka
8. čer 2009
Narcis aj ja mam ist skor. 🙂 ja tak o den, dva. No necham sa prekvapkat.
narcisa
8. čer 2009
july - samozrejme ze ti prepustam nejaky ten dnik skor....takze sup sup, bezpecne a rychlo a bezbolestne 😉
julenka
8. čer 2009
doktorka to nechava na 14teho...Ale ked idete vy,tak ma zoberte,nech tu neostanem
narcisa
8. čer 2009
gubi - ale mne uz z toho kvapka....lebo ja este musim do porodky docestovat...dnes som bola v poradni a nic...mam ist aj vo stvrtok tak som zvedava.... :-p
narcisa
8. čer 2009
july - vyvolavacku by som nechcela....pri prvej mi pomahali s oxytocinom....skoro som si vlasy vysklbala...
narcisa
8. čer 2009
to budem radsej doma zdrziavat do poslednej chvile....
julenka
8. čer 2009
cez vikend sme sa s muzikom troska lubkali a muz hovoril malemu-Brunko,chyt sa,ja ta vytiahnem.Tak som sa musela smiat... 😃
vachovka
8. čer 2009
Baby aj na mna nezabudnite este aj ja.S mojim stastim porodim snad az v juli ]-( :-p
Zajtra mam poradnu som zvedava co je nove ale asi nic.
Novym maminkam gratulujem.Karolinka ty si mala super porod zajtra sa pytam dokyho na epi ze co a jak.Hoci som ho nechcela zacinam o nom uvazovat.
vachovka
8. čer 2009
Julenka si ma pobavila 😃 😃 😃 manzel je srandista co?
gubinka
8. čer 2009
Narcis mi hovor o tom. :-p Ja uz som totalne nesvoja, som taka nemastna-neslana. V nedelu som bola v prodnici, gyndo myslel ze budem uz rodit a nakoniec zahlasil, ze este cez tyzden vydrzim.

Ja som tiez uz Petovi hovorila, nech nieco so mnou robi, ale ona nechce, je vyprdkany. 8-(
gubinka
8. čer 2009
Julenka 😃 😃 😃
gubinka
8. čer 2009
Vachovka som zvedava co ti gyndo povie. Ja mam poradnu v piatok.
julenka
8. čer 2009
ale skoda ze to tak nefunguje 😃
gubinka
8. čer 2009
nie ona, ale on 😃
dada78
8. čer 2009
tak som tu zase na skok,som si myslela, že bude spinkať, ale Maťko chcel znovu papať, je to riadny hladoš 😃

Začni psát odpověď...

Odešli