• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
alex uz nech vam prejde to trapenie s ockami :frowning2:

daniela, tusim sme mali rovnaku noc :sweat_smile:

inak som si vsimla, ze to je jedno kedy vecer okupem terezku, vzdy zaspi v priblizne rovnakom case..tak sa jej snazim kupanie pomaly presuvat zo siedmej aspon na pol osmu - osmu, ale ona uz vie ze je cas kupania a zacne byt nervozna potvorka, tak niekedy to nevydrzim a kupeme skor...jak si to taky maly susen uz dokaze rozkazat :grinning:
3. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
danka, zuzka, diky:slight_smile:
Aj nás drobec zaspaval vždy v rovnakom čase.. medzi pol deviatou až deviatou, preto sme aj my pomaly presunuli kupanie na 19:45 až 20hod.. predtým sme kúpali okolo 19:15
mne nevadi, že k nemu v noci vstávam.. občas som síce unavená, keď sa často budí.. ale to je malokedy... a stojí to za to:slight_smile: a aspoň nemám ráno totálne tvrdé prsia... už aj po tých 4-5hod jeho spánku su poriadne "navrete" :slight_smile:))
3. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex, pevne verím, že sa to s očkami vyrieši, neboj všetko bude dobre:slight_smile: a Tebe drobček ako spinka?

keby ste ho teraz počuli.. máme na stene zavesenu strigu a on sa na ňu pozerá a vykecáva o 106 a pri tom sa usmieva od ucha k uchu.. je úžasný...

dnes ráno bol u Dr. podarený, manžel si ho vzal na ruky a on sa začal obzerať a usmievať a potom z ničoho nič tak poriadne pustil do plienky, že sa aj sestrička rozosmiala:slight_smile:)))
3. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:))))))) dobry je! takto na nich treba na tie bakane sestricky a doktory ktore robia booo :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už sme oblečený, Sebko prebalený, Spike pripravený a ide sa von :slight_smile:
tak sa tu zatiaľ majte, pa :wink:
3. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som terezke naordinovala samovencenie, tak spi uz skoro dve hodky vonku v kociku :dizzy_face: a durajko je so mnou vnutri...no idem volaco pomoct Stevovi von, uz ma vola :confused:
3. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasim hovienko po dvoch dnoch, teda vlastne poriadny naklad! ale baby, je to normal ked je velmi velmi huste? prirovnala by som to skoro ako kysnute cesto :sweat_smile:
3. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to je v poho :D aj náš občas takto poriadne naloží :dizzy_face:
3. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj alex ja uz som ti raz pisala my mame ten isty problem s Jurkom od porodu ma stale tie ocka zapalenee, zakarpavene, dali nam aj kvapky ale trosku mu prvy krat pomohli a potom sa mu to zase vratilo. Tiez doktorka povedala ze na prefuky, take plavajuce karpinky ma stale uz ma tie ocka z toho dost vystipane tak som stoho tiez velmi smutnaa viem co prezivas.... A ake kvapky ti predpisali nam uniflox
3. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli ste niektora s babatkom u neurologa pre tie cviky? Poslala nas s odovodnenim, ze mala dost rychlo rastie a nie je dost pevna, tak preventivne. Citala som ale, ze tie cviky su drasticke. uvidim co mi tam povedia, nezda sa mi ale ze by bola ta navsteva nevyhnutna, ale ked nas tam posiela ona vie co robi
3. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkz, už jste řešily, jaký koupit zimní fusak?
4. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to zacinam riesit. rozmyslam nad kaiserom, mozno emitex. hladam nejaky co by bol aj na jesen + zima a nieco do autosedacky. a najlepsie v hnedo oranz verzii :grinning: vobec nie som narocna :sunglasses:
4. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, jasminet, tak isto to riesim.. Chcela by som asi ten emitex, ale budem este snorit..
toto som nasla..
rozkosne, vsak?
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&code=4400710
4. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasmi, presne tento som hladala na tej stranke a chcela vam ukazat.. nuz si sikovnejsia.. :wink:
4. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim vediet kde hladat ked ho chcem :grinning: uz len aky bude live
4. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec, aj ja som ostala zaskočená, keď Maťko mal naložené v plienke iba 1x za celý deň - asi to všetko strávil :sweat_smile: :grinning:
4. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a dá se odepnout spodek? u emitexu tojde, sice nevím nač ale jde :slight_smile:.
4. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja stale zas kaka..
4. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenda kakat zase přestal kvůli železu, chudáčkovi mu to nejde
4. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
som chcela napisat ze zle kaka..kaka take tvrde... :angry:
4. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fusaky.cz/index.php?kat=23&dtl=V075
takto vypada rozopnuty
u toho emitexu sa da tym odopnutim súodnej casti myslim skratit
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=3976304
4. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
dnes je skaredooo :frowning2:
ja fusak este neriesim, mam fusak este po nas, ked som bola ja mala a vyzera super, sice neni taky prespekulovany ako tie dnesne :sweat_smile: a neni nepremokavy, ale je fajnovo teply a ked sa prehodime z hlbokeho kocika do sportaku a nezmesti sa mi napchat do nanozniku, tak potom kupim takyto, ale zatial to neriesim...my mame velku vanicku, ktoru minimalne do pol roka este budeme mat, takze mam este cas :dizzy_face:

no nieco male silno prdiace sa mi tu natahuje a budi pod hrazdickou, tak ideme sa trochu pohrat :grinning:

dnes idem spat k nasim, lebo moj muzo ide na rozlucku so slobodou svojmu brachovi, tak ze aspon vyskusam ako spi terezka v cudzom prostredi...o dva tyzdne ideme na vychod na svadbu, tak to budeme mat natrenovane :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasa krasavica sa potatila - ked ju ma u seba muz, tak len prdenie pocujem a nikdy neviem kto z nich to prave bol :grinning:
4. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si objednavala fusak z bambino.sk....taky zelenucky:slight_smile:
4. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj budeme mať ako zuzez, taký po nás celkom zachovalý :grinning:

a niečo potešujúce našiel MM pre maminky - rodičovský príspevok sa zvýšil od septembra na 164,22 eura, ale je návrh na 256 eur (7.712SK) tuto je bližišie info:
http://ekonomika.sme.sk/c/5001555/rodicovsky-prispevok-do-2-rokov-dietata-ma-vzrast-na-256-eur.html
4. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kto vie kde skoncili fusaky po mne a brachovi :grinning:
jaj, prispevky -vsak sa zvolebnieva, treba trosku volicom zalepit ocka :angry:
4. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzec a idete aj s malou n asvatbu, lebo presne toto riesim aj ja , o dva tyzdne tiez ideme na svatbu no neviem, lebo ja este kojim a ty?
4. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek