• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
a tiez na vychod, nejdeme na tu istu svatbu? :grinning:
4. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzky a proč bys nemohla jít s malou?? Já s jendou pořád někde jezdím. I na dvoudenní závody. a za týden a půl jedeme na pět d ní do Rakouska podívat se na Mistrovství světa.
4. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolaz - no my sme uz mali 2 tyzdne pamycon, potom nejake dalsie kvapky, potom tobrex, potom oftaquix, gentamicin a naposledy garasone. teraz sme 3 tyzdne bez ale uz ked som mu kvapkala tie garasone tak asi po 4 dnoch mu zacalo vytekat take zelenkavo zlte. som sa zlakla lebo dovtedy mal vzdy len take bielucke alebo priesvitne. ale kedze to za den prestalo tak sme k ocnej nesli. potom ked som jej to hovorila tak povedala ze to mohlo byt ze mu tie kvapky uvolnili nejaku prekazku v kanaliku. tak som sa uspokojila ale teraz mu zase tecie take zelenkave a rano ma ocka uplne zalepene co uz 2 mesiace nemal. dnes som volala na ocne a sestricka mi vravi ze maju cely september plny, ze co ma s nami robit. ako keby som ja mohla za to. nakoniec povedala ze to sa musi urobit rychlo takze mame prist v utorok o 7,00 co znamena vstavanie okolo 5,30. parada :confounded:

ja som kupila na zimu fusak od emitexu na MMB presne vo farbe kocika a je to nova kolekcia 2009/2010. a zatial sa mi zda super. kym je matko maly sa da spodna cast odopnut a hlavne je super ze ma taku kapsicku vzadu ktorou sa zavesi na operadlo sportaku aby sa neklzal. a da sa dat aj do sedacky ale vidim to skor na taku vacsiu nie na vajicko aj ked...este som to neskusala. stal okolo 45€ aj s postovnym.
a na jesen mame taku deku co sa da zazipsovat na taky vak a asi 3 fusaky co sme dostali od manzelovej sesternice su tak skor na jar/jesen.

no to zvysenie prispevku by teda padlo vhod :grinning:
4. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja Ti viem cernobilka, neviem si to predtavit ako bude na tej svatbe, hluk, rezim malej, neviem...nepohodlne asi skor pre mna :wink:
4. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Mamičky.Ja s Jasmínkou sa máme fajn.Dnes som čítala super článok o ženách čo pracujú popri materskej.Velmi ma to inšpirovalo asi si o tri mesiace si začnem hladať brigádku.A dnes som mamička na plný uvezok ,varím ,perem,upratujem a idem navštíviť s Jasmínkou novorodeniatko.Tak sa velmi tešíme :grinning: už ani neviem ako taký drobec vyzerá.Ved Jasmínka má už cez 6 kíl a celý novorodenecký šatník ideme odniesť novej maminke.Dúfam,že pár kuskov sa im bude páčiť ved Jasmínka niektoré vecičky nemala ani raz na sebe a už sú jej maličké. :dizzy_face: Baby a už som testovala nosič je to užasná pomocka. :dizzy_face: Malá mi dnes v nom zaspala.Najskvor mi rozprávala a potom odpadla :grinning: Predtým som používala baby šatku no v tomto teple jej v tom uveze bolo horko...uvidíme možno v zime jej v tom bude príjemne.A teraz má Jasminka na hlave žlté šupinky tak sme včera kupili krém od BIODERMA...v celku to vyzerá lepšie no umývali sme to iba prvý krát uvidíme zajtra po dnešnom kupkaní.
4. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzky faaaakt co ked ideme na tu istu :grinning:
my samozrejme berieme aj malu, vsetci sa na nu tesia a ja nevidim v tom problem, hluk jej nevadi, praveze ma velmi rada spolocnost a okolo deviatej-desiatej ju ulozim spinkat, lebo budeme mat izbu v tej budove kde je aj svadba a budeme sa pri nej my dvaja striedat alebo hned po polnoci zalomim aj s nou :sweat_smile: kym ju ulozim spat do izby, tak budeme mat so sebou kocik a moze si pospinkavat v nom a ked uvidim ze je z toho podrazdena a predsa len jej bude vadit hluk, tak kakam na svadbu a pojdem s nou do izby...co uz :sweat_smile: som rozmyslala ze si postahujem nejake filmy, zoberiem notebooka a budem cumakovat :grinning:

mna sa ten zvyseny prispevok nebude tykat, to som az teraz zistila z toho clanku :frowning2: som bola nezamestnana, otehotnela som hned jak som skoncila vysku a uz som sa do roboty nehrnula :confused:
4. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame tento fusak: http://www.babetkovo.sk/images/stories/akcie/ponuka%20combi%20fusak.jpg v tej zeleno-limetkovej farbe

zuzec - tak to musim kuknut aj ja ten zvyseny prispevok lebo tiez som nebola pred tehu zamestnana
4. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewa a aky mate nosic? my rozmyslame kupit manducu len je dost draha tak to musime premysliet ci sa to oplati ale manzel by uz najradsej braj teraz matka na tury so sebou. ale este je malicky :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex ja som dostala po kamoške taku obyč.Phyl teds pepe
4. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahojte kočky, hláásim sa pomaly po týždni, dnes má zasebou už školu, takže hlásim, že malá to odlúčenie od mamy prežila v pohode, ale mama bola v neustálom strese :sweat_smile: , mrazené mliečko z fľaše malá bez problémov pije, takže sa pekne napala aj bez mamy :slight_smile:
zuzec, chcem sa spýtať, kde ste si dávali robiť fotky s malou?? máš ju strašne krááááásnu :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
silviamt, my chodíme od 5. týdne. Drastické nejsou, ale děti u nich pláčou, protože se vztekají.

Černobilko, fusak jsme tu minule řešily s Bash, bo se nám kluci v zimě nevejdou do kočárku a budou muset do sporťáku.
4. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matusik, gratuluji k ukončenému týdnu! :slight_smile:

Alespoň nejsem sama co není pořád doma. Jinak mě příští týden čeká ten velký recertifikační audit. ISO + EMS + OHSAS = 4 dny v práci :frowning2: :unamused:
4. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dnes sme boli s KUbkom na poradni aj očkovaní.
Naše dnešné miery: 4840 gr. 48 cm - priberáme pomaly ale isto :slight_smile:
Očkovanie: zatiaľ bez teploty, Kubko celý deň usmiaty :slight_smile:
Jediné čo bolo na dnešnom dni škaredé bolo počasie :frowning2: , nemohli sme byť vonku , dúfam že zajtra to bude lepšie.
4. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozik nam dnes prisli tie fotoknihy. su suprove sa vytiesam. inak matko bol dnes zase nejaky nervozny. do 17,00 zlatucky v pohode aj si pospal aj sme sa hrali ale potom akoby utal a plakal 2 hodiny takmer vkuse. a ja s nim ked som uz vyskusala vsetko a nevedela som co mu je :cry: najhorsie ze som s nim bola sama doma. ale akonahle sme vysli hore sa kupat a vyzliekla som ho tak prestal. a pri kupani si uzival a smial sa na mna. pekne sa napapal a v postielke obzeral zirafky. a potom zrazu hrozny plac. nastastie tentokrat len 10 minut a asi ho to zmohlo lebo hned potom zaspal.

matusik - super ze ste to zvladli. ja odlucenie od matka tiez nejak tazko zvladam. boli sme len raz kamaratka ked sa vydavala cca od 23 do 2hej rano prec ale som stale kukala na mobil ci nevola mamina ze sa zobuil. ale on to zvladol skvele a buval.
4. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby zacali ste uz nektora plavat s babatkami? uvitam info ak niekde v Ba, ze kde je to naj. Ja by som od oktobra chcela zacat v SNOP v Ba.
4. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

to ste ma teda potesili, ze zvysia rod.prispevok! jupiiii!!! :slight_smile:

ja akurat obzeram vaci pre babatka v IKEI, zariadujeme malemu izbicku do noveho bytu a tam maju take krasne vecicky. najradsej by som mu kupila vsetko :slight_smile: postelne pradlo, zaclony, rozne decky, prikryvky tam maju prenadherne.

nas maly mi uz pripada velky :slight_smile: , ten uz s nami vo velkom komunikuje, uz napodobnuje zvuky, slova, vsetko ho zaujima, najnovsie objavil haluzky a listy, uz sa s nim da vselijak salit - je velmi zlaty. dnes som ho zobrala ku kadernicke, uplne bol v tranze ked videl, ako ma strihaju :grinning: a musim ho pochvalit, vie uz krasne past koniky, prevracia sa z chrbatika na brusko, chyta vacsie predmety do ruky - robi nam velku radost.

co nas trapi je kolika, bez probiotik BioGaia by to bez problemov neslo :unamused: a netesim sa na ockovanie, realne uvazujem o tom, ze to posuniem na neskor.
4. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Mamičky :slight_smile: Práve som počula od kamarádky ,že jej dokina ponukala očkovanie proti pneumokokom za 62 eur a je poistená v szp.
Tak ako je to s tým očkovaním?Platíme si to mi či to uhrádza poistovna?
Boli ste už niektoré na tom??
4. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi,

veruze neviem, ja moc zastancom ockovani nie som.

jemineni, som napisala, ze sa prevracia z chrbatika na brusko, to je blbost, z bruska na chrbatik :slight_smile: prepacte.
4. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewa - dnes som bola s KUbkom a nič som neplatila.........sme poistený vo všzp
4. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielka tak to si ma potešila :grinning:
Tá kamoška má už ročné bábetko tak jej už asi nevzniká nárok.

A babulky tože vám zvýšili materskú vám gratulujem :slight_smile: Mne bohužiaľ nevzniká nárok...

A ešte jedna vec.Jasmínka si stále papká ručičky a snažím sa ju naučiť na cumlík no zatial márne už sme skušali chicco,nuk,avent.Neviem už aký mám kupiť. :confused: A niekedy mľaská naprázdno je to zlaté :grinning:
4. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulka v pohode..je to šikulka :wink: Aj moja Jasmínka sa už velmi pohybuje.Keď ju večer dám do postielky občas mi v noci začne pípať monitor lebo Jasmínka sa z podlošky rozkotula na opačný roh postielky :grinning: Takto som behom dvoch sekund hore a pozerám či dýcha a kde zase je :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi aj Kubko si hrozne cmula palec, keď zaspáva - môj manžel sa nato hrozne hnevá. Tiež sme skusili dudky a nič............. :frowning2:
4. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielka musíme kupovať dalšie dudky a nevzdávať sa možno jeden im sadne a už bude dobre :wink: Už som skúšala aj také finty ako jej namočiť dudu do odsatého mliečka...chutil viac ale aj tak ho nechcela,alebo som jej ho dala namiesto ručičky no to hneď zistila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a t.ď.
4. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi, ešte mi sestra hovorila, že jej malá nechcela žiadny dudel a nakoniec ten úplne obyčajný - hrkací, nesilikonový........možno skúsim..............sú mamičky čo namáčajú do bieleho medu - ale to nechcem
4. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamičky prajem vám krásny víkend. :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielka kup a potom mi napíš ako sa ti osvedčil :slight_smile: Papa a dobru nocku
4. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mali sme odpojený net, lebo zas maľujeme :wink: Zajtra ideme na svadbu tak sa už teším. Sonička bude v kočíku a máme tam izbu tak keby sa jej nepáčilo pôjdeme tam vegetiť. Hlavičku začala zdvíhať na brušku zo dňa na deň a teraz jej to ide krásne. Inak keď mala presne 2 mesiace spadla mi z našej postele. Nechala som ju spinkať uprostred na brušku a ona sa preplazila až nakoniec a spadla na zem. Našťastie sa jej nič nestalo, ale ja som skoro zinfarktovala. Nikdy by ma nenapadlo, že dvojmesačné dieťa toto dokáže. Ale ona sa na brušku naozaj plazí jak vojak v zákopoch. Takže odvtedy už u nás nespinká. Kakáme tiež už len 1x za deň, zato poriadne :grinning: No a fusak neriešim, lebo som kúpila casualplay aj s kočíkom, dajú sa cezeň prevliecť popruhy aj sa pripne o madlo. Nieje extra hrubý ale máme ešte aj nánožník keby bola veľká zima.
4. zář 2009 ve 22:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,dnes som tu sama?

Mne Brunko kaka uz len raz do tyzdna-v pondelok a to je ina naloz :grinning:
5. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, u nás klasická sobota, upratovala som, až zo mňa tieklo ... ale teraz mám dobrý pocit :dizzy_face: aspoň čosi
5. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som mala dnes na plane upratovanie,ale sme sa s MM na to vykaslali,zamkli sme ten neporiadok na 2 krat a kocikujeme maleho.Teraz ma Brunko u nasich olovrantovu prestavku a o chvylku pokracujeme.
5. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek