• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
julenka, ani nevrav... Misko ma dnes 3 mesiaciky a je som minulu stredu vytiahla 68ku, ale mam pocit, ze som to mala urobit skor, lebo z nej raz-dva vyrastieme. Davam tomu tak 4, max 6 tyzdnov.... :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
julenka, aj my sme nedávno začali obliekať 62 a myslím, že nejaký ten čas ešte budeme :slight_smile:))
7. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ivuska, jeej Miško ma dnes presne 3 mesiačiky, tak všeeeetko naj prajeme :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
lentilka, aj mne padajú viac vlasy, už som sa tu sťažovala, ale to bude asi aj tým,že kojíme, aspoň tak mi to odôvodnilo viac ľudí. :confused: a tiež som šiši, keď nemám Maťka pod dohľadom tak stále myslím, či je v poriadku, či neplače, nemá štikútku ... čo už so mnou :sweat_smile:

Maťko už tiež oblieka 68, veru je mi ľúto za 62 také pekné vecičky mal a strašne rýchlo z ních vyrástol, niektoré mal oblečené iba 1x, ale čo už.
7. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninny, aj Kubko začal len nedávno nosiť 62 a ešte dosť dlho mu to potrvá........Veď naši "chlapi" majú také isté miery - takmer (rozdiel 20 gr. a 1 cm) :wink: :wink:
7. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
akurát čakám na kolegyňky z práce, majú prísť na opáčky. Normálne som stihla aj upiecť koláč - podľa knižky, ale upravila som si ho po svojom - klasický piškótový korpus, potom šľahačky,jahodový kompót,Puding čo sa nevarí Oetker- zatriasť :wink: a na vrch šľahačka z prášku a posypať grankom :dizzy_face: a prichystala som chlebíčky so parížským šalátikom pod šunkou :dizzy_face:
7. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj Danka :slight_smile:
No presne tak, aj keď mne sa zdalo, že keď ho sestrička merala, že to bolo 58cm, ale ona povedala, že 57, tak hádať sa nebudem :grinning: :dizzy_face:
Ako sa máte??? Čo Sofinka a škola? :slight_smile:
7. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dadka, mňam mňam, pošli niečo po holubovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ninny, posielam je toho ozaj dosť :wink:
7. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dadi,to je moj oblubeny,ja ho robievam s ananasovym kompotom.mnam,mnam
7. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja som tiež mala návštevu z práce a prichystala som im niečo rýchle na zahryznutie - zmiešala som postrúhaný na veľkom struháku aidam, pokrájaný diétny salám, pridala majolku a tatarskú a dala zapiecť na chlebíky - podávalo sa to teplé a veľmi im to chutilo..... zvyknem to robiť našim na večeru - je to veľmi rýchle a môžeš to mať zarobené v chladničke aj do druhého dna a dať zapieť :slight_smile: :slight_smile:

Ninny - Sofi v škole super, dnes dostala 5 slniečok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Celá je šťastná - dúfam že to vydrží.. Máme sa fajn, zajtra idem do GA na kontrolu s Kubkom kožnej
7. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
danka, dobrý tip na rýchle jedlo... :wink:
Nezastavíte sa zajtra u nás??
7. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
cautee
tak mame po ockovani, terezka to zvladla na jednotku, pri prvom moc neplakala, pri druhom stiplavejsom trochu viac, ale o 10 min sa uz usmievala na vsetky strany a aby sa nepovedalo, tak im to tam aj pekne ocikala :sweat_smile:
inak mame 6500 g a 64 cm...dokyna so sestrickou sa bavili na terezkinich stehnach, lebo teda ma ich fest buclate :grinning: predpisala nam expicial na suchu pokozku a ze kanavit uz nemusime brat...

devit tak ja je to s tym masirovanim bruska? lebo som nedavno citala ze praveze sa ma masirovat v smere hodinovych ruciciek..tak som z toho teraz jelen :confused:

lentilka, mame kocik Roan Marita, je to polsky kocik, vzhladovo skor take retro, ale kakat na to, hlavne ze je velky...dlho som hladala takyto nejaky a tu na konovi som si nasla v diskusiach o tomto a nebolo na neho kriveho slova, tak sme ho kupili :wink: a paradne hojda ten kocik!

danielka super tip s tymi zapekanymi chlebikmi!!!

dadi, vyborne, uz som si myslela ze dnes sa mi nezbehnu sliny na nic sladke, ale podarilo sa ti ma vyprovokovat :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj dadka ako si davala malemu ten panadol sirup? lebo mne to terezka s obrovskym usmevom vypluvala :grinning: tak som jej to nahanala lyzickou okolo pusiny a vliala vzdy naspat a ona zachvilu zase sup von s tym a straaaasne sa na tom zabavala :grinning: ale nakoniec to teda pohltala, ale potvorka jedna, musela som s nou bojovat...

no idem si dat babovku lebo modry pazravec mi kazal :grinning:
7. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ninny, chcela som ale som objednaná o 9.30 a Sofi končí školu o 10.45 - takže aby som ju stihla vyzdvihnúť musím sa ponáhľať.............. chcela som kvôli tomu že by sme sa zastavili objednať sa až po jedenástej že najprv by som ju vyzdvihla a potom som išla do GA a stavili by sme sa, ale nemali iný termín iba od tej pol desiatej - škoda :unamused: :frowning2:
7. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi, ja som Kubkovi nedávala sirup - ale paralenový čípok detský - takže v pohode a na istotu, že je to v ňom :slight_smile:
7. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky,

diky za odpovede, nas sportak sa da dat na lezmo, takze o mesiac to uz isto urobim.
7. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
daniela, aha.. nevadi, tak nabudúce :wink:

zuzi, Terezka mala teplotku?? či to bolo po očkovaní??

baby, vždy ma bábo po očkovaní horúčku?? nás budú očkovať 29.9.
7. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivuš aj my dnes oslavujeme 3 mesiačiky. O ktorej sa Miško narodil?
Obliekame 62. Dnes som jej síce dala také teplé pyžamko č.68 ale je jej to ešte dosť veľké. V stredu oslaujeme Martinkine meninky a 3. výročie svadby a v nedeľu Martinkine narodeninky. Ak máte tip na niečo rýchle a chutné na stôl tak píšte :wink:
7. zář 2009 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninny, nemusí mať teplotu. Sofi nemávala nikdy. Kubko mal teraz ale len trochu zvýšenú večer- inak mu nebolo nič, stále usmiaty - dala som mu len pol paralenoveho čípku pre deti a bolo O.K.. Prečo budú Kubka očkovať až 29??? Mne povedala dr. že od 10. t sa môže....tak ho hneď pichli keď sme boli na poradni........

Zuzi, Kubko tiež tak isto pri očkovaní - prvá takmer nič až tá štiplavá s plačom a za chvíľu to bolo už v pohode :slight_smile:
7. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
mufo 14,33 sa narodil :wink: :grinning: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky co na teplotu? paralen, nurofen?
7. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tak ked ste zacali s tymi obleckami tak nas maly uz konci 68... Hrozne furt mu dokupujem vsetko mu je maleee....Maa 70 cm a cez 8 kg :unamused:
7. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
lolaz, vas maly je ale nadherny. taky puco maly zlaty. my mame zajtra poradnu, tak som zvedava, kolko vazime... zmerat nas bohuzial nevedia... :rolling_eyes:
7. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, doktorka nam kazala dat panadol sirup hned hodinu po ockovani a potom este vecer...takze sme ani necakali, ci dostane teplotu..ale stale jej skusam cielko a licka a nema teplotu, aj som jej merala v ritule a nameralo 37,1..este uvidim co zajtra, ale zatial to vyzera slubne....ale baby ten panadol je vyyybornyyy!!! jahodkova prichut a kedze som maskrtna jak hovado a tak kraaasne to vonalo, no tak som to musela ochutnat :grinning: ale zas nie ze do poldecaka, ale len som oblizla ten davkovac a mnamky!! so sa cudovala terezke ze to vypluvala, ale hovorim, rehnila sa pri tom, takze neprijemne na chut jej to nebolo, len chcela, aby som sa trochu potrapila...chce mi tym asi naznacit, ze ked budeme papat prvu mrkvicku, tak ju budeme mat uuuuplne vsade :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dakujem ivuska uz ma aj 2 zubky prerezane,,,, :grinning:
7. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivuška tak ste nás predbehli. My sme až 21.40 :slight_smile:
Ja som malej dala po očkovaní polku paralenového čípku. Teplotu nemala ale bola mrzutá a ono to pôsobí aj trošku od bolesti.
Tie čípky mi Dr. predpísala už dávno, že keby čosi, aby som mala doma poruke. Ale Martinke dávam ten fajnový panadol. A super je, že je k nemu aj taká praktická striekačka.
Lolaz ty máš doma riadneho šikovníčka :wink:
7. zář 2009 ve 22:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lolaz ty koxoooo vy mate ale chlapiska! tak to su ine miery :dizzy_face: a ty kojis? ale teda vzdy lepsie, keby nepriberal, hlavne ze chuti!

som sa bala, ako terezka zaspi, ale vyzera ze ju to ockovanie nijak nerozhodilo, este k tomu ma od vcera konecne postielku, tak sa moze rozvalovat, lebo som sa bala ze ta koliska sa uz rozsype, ako sa v nej hadzala jak ryba na suchu :grinning: a z kazdej strany trcala nejaka koncatina :grinning:

no baby dobrunoc
7. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, každá dr. káže inak - mne zase hovorila že kým nebude mať viac ako 38 nemám mu zatiaľ zbytočne nič dávať na teplotu.............
7. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Mufo noo to hej si zo mna robia doma srandu ze mam atomove dieta....
7. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj ja sa poberám. Dobrú!
7. zář 2009 ve 22:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek