Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
dont_speak
5. čer 2009
henessi, to je macík
ivella
5. čer 2009
preco mne vzdy na uzv povedali len ze vaha zodpoveda,alebo ze o dva tyzdne vacsie mimi,ale nikdy gramaz ]-(
natashkaa
5. čer 2009
dont
no prave uz mam pocit ze to pride kazdy den pretoze mam sialenych poslickov vecer a nic.
natashkaa
5. čer 2009
moj bol naposledy az o dva a pol tyzdna mensi len 2400g dnes by snad mohol mat tych 2800
henessi
5. čer 2009
No tak to je a ja som este taka mala no neviem,mozno bude aj sekcia :-|
majaaaa
5. čer 2009
Nakukam,kto dnes rodi :-N malicky spinka uz 3hod :-N
natashkaa
5. čer 2009
hebessi

uf to je macinko 🙂 uz sa vypyta coskoro neboj lebo sam vie ze uz aj stacilo
henessi
5. čer 2009
No snad hej,inak nastupujem v pondelok do nemocky =-)
martuli
5. čer 2009
Holky, ted mi prisel email, ze by nas kocarek mel zitra dorazil do Liberce,zaactkem pristiho tydne pro nej pojedeme
ashley
5. čer 2009
Ahojte baby. TAk vcera sa to rozrodilo a dnes este nic? A kukam nova tema. Ani sa nestiham zapajat. Dnes som si robila palacinky, taku som mala chut na sladke.
Poslickovia su cim dalej bolestivejsi a castejsi.. uz len par tyzdnov vydrzat. 😃 😃
lolaz
5. čer 2009
Ahoj martuli ty si rodila sekciou a bola si v celkovej anest. alebo lokalnej? Ak by ta to neobtazovalo co by si mi poradila co j e lepsie?
dont_speak
5. čer 2009
martuli, nám teď taky psali, že kočárek dorazí začátkem příštího týdne. tak hurá 🙂
karolinkafe
5. čer 2009
Takze aj Moloko uz ma babo, gratulujem 😉
Ja som si spravila fajnu siestu, keby len nebolo tak horuco.... Esteze som doma, da sa povedat, v chladku. Vonku je 31•C :-N Idem si dat sprchu nech sa aspon trosku osviezim.
Vidim ze dnes mali palacinky uspech 😃
dont_speak
5. čer 2009
ashley, holky si to vybraly najednou. Včerejšek byl plodný den.
martuli
5. čer 2009
lolaz - ja jsem chtela jen lokalni, ale bohuzel mi nezabrala, jako jiz pri operaci nohy, tak jsem mela celkovou.
napisu ti duvody proc jsem chtela lokal - mohla bych komunikovat s manzelem a hlavne bych prcka videla hned, jak ho vyndaji z briska, bohuzel se nezadarilo, tak jsem ho videla az druhy den dopoledne
martuli
5. čer 2009
dont-speak - to je radosti, co?
dont_speak
5. čer 2009
martu, no už jsem to chtěla pomalu stornovat.. a najít nějaký jiný obchod, který by ho zaslal. A u vás už ten kočárek navíc byl potřeba, co? =-)
martuli
5. čer 2009
Jo jo, my zaplatili 5,000 zalohu a ta je nevratna, tak sje mto stornvoat nechtela. A jaky mate vybrany kocarek?
dont_speak
5. čer 2009
My si vybrali Cronos... snad bude dobrý, není tak známý.
martuli
5. čer 2009
Musi byt dobry 🙂
dont_speak
5. čer 2009
martu, to zjistíme snad brzy 😉 Co dělá Bertík? To než se naděješ mu bude měsíc. Utíká to šíleně
martuli
5. čer 2009
Bertik prave spinka vedle mne v postylce, nejak ho to dnesni cestovani zmohlo. V pondeli mu budou 3 tydny, hrozne to leti
gubinka
5. čer 2009
Tak uz mame novu temu. 😃

Co to citam, tak uz aj Moloko je mamina a Mici tiez. Maminkam gratulujem a detickam prajem vela zdravia a aby sa im pacilo na svete. x-)

Tak my sme po poradni. Pesar vybraty, kazal mi ist rovno domov, lebo ze porod je na spadnutie, nech vydrzim aspon do nedele, no ved uvidime. v nedelu rano mam prist do porodnice, pre istotu aj s taskou. Dal mi aj dalsi termin na poradnu o tyzden, ak by si to este maly rozmyslel.

No idem precitat, co ste popisali v novej teme.
lolaz
5. čer 2009
Martuli a ako si zistila ze ti nezabera zacala si citit bolest? ved prave to su tie vyhody a nevyhody
martuli
5. čer 2009
Doktorka to zjistovala, stipala mne do bricha
Ale kdyz mne operovali koleno, tak mi to zabralo a byla jsem spokojena
dont_speak
5. čer 2009
Já bych chtěla když už, tak jako martuli, abych z porodu něco měla.. ale když to nešlo jinak.. tak co se dá pak dělat
gubinka
5. čer 2009
No vela sa toho nepopisalo. :-N

Martuli ja odpadnem, ze tri tyzdne, sa mi nechce verit, ze to tak leti. =-)

kto vie ako Ivuska.

Marti no super, ze sa vitaminy umudrili. 😉
martuli
5. čer 2009
Cas opravu leti hrozne rychle
dont_speak
5. čer 2009
Tak dneska asi nic nebude.. Nikdo nepíše.. ani Ninny tu nebyla.
dont_speak
5. čer 2009
Davídek spí, tak se jdu taky natáhnout. zatím pa pa