• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahojky holky! :dizzy_face:
Gratulujeme k novým miminkům! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dadi, jeee, to je super, že jste doma! Stýskalo se mi! :dizzy_face:
Mis, to je paráda, že Danielek už je skoro zdravý! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě to už bude jen dobré! :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi,super fotecky,maly je zlatucky.A ta fotka,ze zaciatok kontrakcii a ty s usmevom... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata!

Gratuluji k novými miminkům!

Já mám dnes pořádnou depku. Byla jsem s Kryštůfkem na poradně a vůbec jsme nedopadli dobře. Museli ho znovu píchat do patičky, protože minulé výsledky nedopadly dobře. A ještě ke všemu zhubnul dalších 100g. Po jídle mi pořád zvrací a skoro každou plenku má pokakanou, takže i když papá dost, nepřibírá. Zítra jdeme na ultrazvuk kyčlí a zároveň i žaludku, tak zjistíme, jestli je to pouze reflux nebo něco vážnějšího. Začali jsme dnes krmit mateřským mlékem, zahuštěným "svatojánským chlebem" a budeme doufat, že do pátku buď nezhubne, nebo přibere, jinak musí do nemocnice :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Je mi z toho do breku. A to nám ještě dnes Aleš odjel do Holandska :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je mi líto. :frowning2: Tak budu držet palečky, aby to přibral. :dizzy_face: A taky ať ten ultrazvuk dopadne dobře. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka,aj ja vam silno drzim palce,nech je vsetko ok!
8. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenko, tak co ty? :wink: Kdy to vidíš? :grinning:
8. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
v nedohladne,monrou :frowning2: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka, budem držať tiež palce nech Ste čím skôr fit. S tým kakaním do každej plienky, to nie je nič hrozné, aj malý tam má skoro vždy čosi šprtnuté.

julenka,tá fit lopta mi urýchlila určite otváranie,a bolo lepšie na nej sedieť ako na posteli. :slight_smile: a Tvojmu malému sa nechce :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji! Doufám, že to podědil po Alešovi a je to jen vada tvaru žaludku. V září mu to mají operovat. Není to sice taky )plně sranda, ale lepší než, kdyby se jédnalo o něco závažnějšího. Ve hře je ještě nějaká alergie, např. na lepek, který sním já... :wink:

Monrou, co Tvoje holky? Jak se vám vede?
8. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka,neplas sa..ono fakt maju taketo deticky vacsinou s refluxom problemy..ono to prejde...lekari lubia prehanat,aspon dufam,ze to tak je ..velmi vam prajem,nech je vsetko OK
8. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze do 14teho vydrzim urcite-povedala doktorka,vraj je to este v norme,aj ked mam hranicne prietoky... :fearful: A v piatok mam poradnu,tak sa uvidi.
8. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenko, neboj, on v bříšku na pořád nebude. :wink: Já bych bříško zase brala. :grinning:
Marti, holky jsou skvělé. :dizzy_face: Mariellka je moc hodná. Amička trošku zlobí se spaním, ale jinak super. :wink: Dala bych si utopence. :grinning:
8. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, ale Kryštof zhubnul od narození 400g a od středy do dneška 130g. A to fakt hlídám, aby jedl dostatečně. Už jsem se začala radovat, že začal krásně jíst.

A jinak, dnes jsem viděla Jendu od Černobilky naživo. Je to krásný cvalík :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzte mi babulky palce ja mam poradnu zajtra
8. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, utopence, to si chvíli počkáme. Cibule není to pravé ořechové :unamused:
8. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, Martinko zatiaľ celkom dobre papá, mliečka mám dosť, kúpila som si homeopatiká a tiež čajík pre dojčiace maminky, takže je iba plne dojčený. Dneska stiahol z jedného prsníka 50ml, a odkedy sme prišli domov, tak papá každé dve hodinky, rátam s tým,že dneska to bude pre neho náročné, predsa len zmena prostredia :slight_smile: inak je to zlaté bábino, hlavne keď hádže tie ksichtíky a usmieva sa alebo pozerá tými kukadlami ... taká moja bábika :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, Maťo po pôrode zhodil tých 10% čo sa predpokladá ale chvalabohu už 220g máme naspäť, inak by nás ani nepustili z pôrodnice
8. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, drzime vsechny pesticky v rodine, aby to bylo OK.
JInak blahoprejeme k novym miminkum.
Jsme vykoupani, napapani a cekame na tatinka a jdeme do postylky
Marti,snad to bude dobre..je malinky predcasne narodeny,ono u podaktorych deticiek sa to objavi..ja si myslim,ze on aj s tym prijimanim potravy mal spociatku problemy a to vela porobilo s vahou..ale vravela si ze asi druhy den co zacal riadne papkat,nie?
devita,drzim :wink:
Devi, to víš že palečky budeme držet. :wink:
Marti, no právě. :frowning2: Na jídlo si teď dávám fakt pozor. V neděli jsem snědla knedlík s koprovou omáčkou a Mariellka z toho měla hrozné bolení bříška. :frowning2: Takže s knedlíky jsem taky skončila. Teď se bojím jíst cokoliv. :frowning2:
Včera jsem začala chodit zase do solárka. Když jsem už tlustá, tak ať jsem aspoň opálená. :confounded: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme ďalšie bábo:

grej napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj, mám zprávu od Zihu, porodila Barču, 5.6.2009, 47 cm a 2,4 kg :slight_smile:

Já nestíhám, je to masakr. Kačka nespí a furt by jen jedla, ale špatně si vytahuje mlíko z prsu, takže je to boj...

:wink: :wink: :wink:

Baby, ja idem do sprchy a potom do postele.. ak sa tam nejako dotrepem.. mám poriadných posličkov a hrozne bolesti v krížoch..

Dobrú nôcku..
8. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mon ale ani solarko neni pre dojcenie velka vyhra,dufam,ze su to rozumne davky lucov...Teda u teba sa mozu objavit vdaka hormonalnym zmenam take vselijake pigmentove skvrnky

dakujem ze budete drzat..chcem ist uz v stredu do porodky
8. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozerám dozadu,že aj černobilka mala neochotné sestričky zo šestonedelia aj martuli, tak to ja musím tie naše pochváliť, hneď na sále mi malého priložili k prsníku, otvoril jedno oko, vyplazil jazyk, olízol bradavku a zaspal :grinning: ale inak stále chodili, pýtali sa ako ide dojčenie,či netreba poradiť, požičali odsávačku a aj iné baby čo mali problém s naliatými prsami, tak im radili,čo a ako ... škoda,že to nie je všade tak ... ale pravda, u nás bolo na pôrodnici 4 maminky a 3 tehuľky
8. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou,dobre na to ides,tmava vraj zužuje :grinning: aj ja som mala v nedelu koprovku a asi tiez na dlho naposledy
8. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne sny..idem aj ja do hajan..inak zabudla som privitat byvale pacientky nemocnic,teda oddelenia sestonedelia
8. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny,tak aj ty ma predbehnes?ale drzim ti palce!
8. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak letím taky spinkat. :wink: Dobrou noc všem. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aj ja sa lucim,nech si nepisem so sebou.Dobru nocku,babulky a babenka.
8. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, :grinning: už som doma tak máš dovolené ísť :grinning: :grinning: :grinning:
tiež idem som zvedavá na prvú noc :slight_smile:
všetkým krásne sníčky. :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek