• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ahojte.
no leuska my s tym bruskom mame fakt problem posledne dni. lebo matka ked brusko neboli je to jedno uzasne a spokojne babo, prebavi sa sam s hrackami ale posledne dni je uplne nespokojny. dokonca vcera som myslela ze pojdeme uz na pohotovost. hodinu nieze plakal alebo reval on doslova rucal na ratu.este v zivote som nepocula taky hrozny plac. tak sme skusili rurku ale ani to velmi nepomohlo vysli 2 prdiky ale plakal dalej. chudatko moje. nosila som ho vsetkymi moznymi sposobmi ale nepomahalo. a po tej hodine som uz plakla s nim. a ked sa konecne ukludnil tak zacal vydavat velmi zvlastne zvuky. take krochkanie som sa zlakla ci sa mu da dychat ale kym sme sa s MM prezliekli ze ideme do BB tak to prestalo. som sa tak dolakala ze som ho chodila kontrolovat kazdych 5min. ked buval. ale potom uz bolo dobre.

zajtra ideme do BB na ocne na KO tak som sa rozhodla ze kupim BioGaiu a uvidime. v utorok nas caka poradna som uz zvedava kolko matko vazi a dnes som nas objednala na klbiky na 2.10.

ja matka nosim rozne a niekedy vyskusam naozaj vsetky polohy :slight_smile: hlavicku uz drzi uzasne on vlastne uz takmer od narodenia drzi hlavku krasne, dokca aj ked ho nosim na predlakti bruskom dole tak ma hlavku hore a obzera svet :grinning:

zuzec moja svokra je tu takmer kazdy den. ja proti nej nic nemam ale ked pocujem 6x ked maleho berie von ze daj mu radsej ciapocku lebo bude zima za chvilu, tak kvoli pokoju v rodine rezignujem a dam mu ju. aj ked je to asi hlupe. uz som si kvoli tomu velakrat poplakala ale nie je to zatial nic hrozne. najhorsie je, ze viem ze budu maleho rozmaznavat a to uz budem teda trvat na svojom :angry:

a este sa vam pochvalim trosku... my mame dnes 3. vyrocie svadby. som dostala kyticku ale manzel sa priznal, ze keby som matkovi rano v posteli nesepkala tajomstvo (ze mame s tatinom vyrocie) tak by zabudol :grinning:
16. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvíhanie do sedu ... tak to my musíme doslovne cvičiť, lebo Maťko robí brušáky sám - dvihne nohy a zároveň hlavu a snaží sa čo najviac vytiahnúť hore ... musím stiahnúť foto z mobilu sa mi to podarilo zachytiť a keď sa pritiahne to je blaženosť sama :slight_smile:
http://www.facebook.com/profile.php?id=1360406152&ref=name#/photo.php?pid=30657666&id=1360406152
16. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex, mojej kamarátky malý tiež tak plakával a teda užili si s nim "veselé" behanie po doktoroch. Narodil sa v auguste v Piešťanoch. Po prepustení bolo všetko OK, do času,potom im začal stále plakávať,kámoška si myslela,že má málo mlieka, ale keď mu aj zarobili Nutrilon tak ho nezjedol ani 40ml (týždňový čož je stráášne málo),stále plakal až reval, tak išli k doktorke. Najskôr to boli že ušká a dali im kvapky, na druhý deň a cez noc žiadna zmena,išli znovu, tak povedali im,že to bude bruško, kázali masírovať a kvapky na prdíky, kámošku doktor zjazdil, že čo jedla,či nevie ako sa má stravovať a ona chudátko ozaj si dávala pozor a jedla len doporúčané pre kojace maminky, ale keď to stále neprechádzalo išli nanovo na ďalší deň na pohotovosť.Tam mali šťastie na rozumnú lekárku. Hneď si všimla,že malý je dehydratovaný, hneď ich hospitalizovali a zistili, že mal baktériu e-coli v moči a neviem presne kde všade ... našťastie sa podarilo za pomoci antibiotík ho z toho dostať. Zajtra idú na kontrolu, snáď bude OK, ale už pekne priberá a papá, tak myslím,že to zvládol. A ešte ich všade privítali s tým,že : "To je vaše prvé,že ?" úžastný prístup niekedy ! :angry:

ale píšem len aby si sa netrápila, aj iní drobci vedia potrápiť. Malý Riško má aj otočený režim, hlavne v noci buntoší a mrnkoce, takže kámoška sa moc nevyspí ... snáď ho aj tento manier prejde

nech to zajtra Maťkovi všetko dobre dopadne :wink:
16. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex77..aj naša malinká to mávala, a naposledy to mala v piatok..ked ju chytil amok prvy krat, volala som pohotovost, a dokym prisli, tak sa ukludnila a potom sa na lekarku na siroko usmievala, citila som sa ako idiot a paranoička!!! :confounded:
nuž ale povedala som si, radsej nech su tu dva krat za den, ako by som mala stresovat sama, ci je mala v poriadku..neviem doteraz, co jej bolo,lebo vsetko som vyskusala v tej chvili a nic nepomohlo..v piatok ju to chytilo v kočiku na ceste k lekarovi, a u lekara v cakarni tak revala, ze nas zobral dnu a poslal nas do nemocnice, kym stihol vypisat papiere, tak spala!!spala az kym sme prisl domov, samozrejme som volala taxik pre istotu, a doma sa hned zobudila s usmevom na tvari!! :unamused:
ja len prosim boha aby sa to uz nemala, ale asi mam taky tušák že to bola únava a nemala klud, a chcela spat, no nevedela zaspat...lebo vtedy plače, neplace ked je popišaná, pokakaná, hladná, smadná...ale ked je unavená tak jej musim hladkat čelíčko, a to ju dostáva do komy :wink:..to ma za posledné dni...uvidime co nas caka dalej :grinning:
tak sa držte, vela stastia :slight_smile:
17. zář 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

pomooooc mame sopliky.....Mariannka ich konzumuje....ale snazim sa jej vzdy odsat hadickovou odsavackou...mam aj taku na vysavac, ale tu apolikujem len na Dianke, lebo sa mi zda dost brutalna a nemame regulovatelny uzaver na trubici vysavaca....este mame take hnede kvapky tak jej na noc vytieram...zatial sa nic nezmenilo a zda sa ze ich ma stale viac :angry: v sobotu sa krstime tak neviem co bude :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

niekto sa ma tu pytal co je florsalvin....je to tinktura zo salvie a strieka sa do hrdla i nosa, su dva druhy...vzdy mi pomohla....a dost stipe....ale aspon sa bacil prevrati.... :grinning: :grinning: :grinning: a pojde inde... :grinning:

ozaj neviete co je s aguilkou? pisala som jej ako sa ma atd....ale este sa neozvala snad je vsetko ok :confused:

idem zrobit ranajky, uvarit caje, vykloktat hrdlo...a potom sa uvidi...Marianocka sa snazi zabuvat, ale skrz tych soplov neviem neviem...chudatecko...a to som toho chcela dnes stihnut....vcera som sa k tomu zehleniu vobec nedostala...

pa cmukalino
este sa potom ozvem
17. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, moja mala sopliky, ked mala tri tyždne, a odsávala som s tou na vysávač..tiež som sa bála, ale tu na diskusii mi poradilo vela mamiciek, ze to je bezpecne, aj pre tak male miminko...(daj vysavac na minimum!!! a otvor vsetky diery)ja som odsávala, a odsávala, oni sa tie hlieny tvoria stále zo zaciatkku hlavne, a este aj cim viac odsavas, tym sa viac vytvára, tak to rob tak max. tri krát denne ale poriadne, len použi preddtým libenar,a aj potom..aby sa lepsie pustili sopliky a aby sa nevysusovala sliznica.
najlepsie su asi tie libenar alebo ine s morskou solou...klludne kvapni...ako je v návode...ja vytieram doteraz kôli suchemu vzduchu, ale s vazelinkou..
nas to drzalo tri tyzdne...bolo to hroznééééé...ale odvtedy mame zatial pokoj..ťuk ťuk ťuk
tak držim palce..
17. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Mamičky :slight_smile:
Včera som bola s Jasmínkou v poradni.Sme relatívne v pohode priberáme už budeme mat pomaličky 6kíl.Takže plienky s č.2 su už malé a dnes mi to Jas hneď názorne ukázala :grinning: Váži 5580g.
Malú nebudeme očkovať lebo má veľmi zahnisané ramienko z očkovania TBC :frowning2: Musíme ísť do Pod.B. za Mudr Kadlecovou to dať vyčistiť.FUUUU uplne sa bojím ako to bude malá znášať vraj jej to trošinku nareže a vyčití ten hnis. :confused: Doktorka vravela ,že som už tretia mamička za včerajší deň ktorú tam posiela...
.
No a chcem sa vás popýtať aj vaše miminká majú niekde na hlavičke hrčku ako keby z kosti?

Lebo Jasmínka takú ma a doktorka vravela ,že pokiaľ jej tá hrčka nerastie ,že to nebudeme riešiť...

A aj Jasminka si rada sadá a to tak že ju mám podoprenú nohami a za rúčky sa vytiahne :grinning: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dnes sa chystám na UPSV a R podať žiadosť o rodičovský príspevok.Už mi skončila materská :cry: Asi si pomaličky začnem hľadať brigádu...
17. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilly dakujem

ja mam doma Marimar nosny sprej z morskej vody...je na nej taka velrybka...vyzera to chutne pouzivam od narodenia Dianky, tiez mala okolo 3mes.ked schytala sople....a odvtedy sme jej kazdy den raz striekali koli vysusovaniu, lebo akurat zacinali kurit a bolo to o drzku s tym suchym vzduchom v cinziaku takze tak ale odkedy mame plastove okna, suchy vzduch nie je .... skor sa rosime....treba vela vetrat....

idem trochu von kym sa rozprsi....o 13tej ukladam velicku, takze malicka moze zase papat a potom uvidime...ci prebdie dalsie krmenie....

tak letim pa este nakuknem ak vyda
17. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi a preco ti uz skoncila materska?ty nemas narok na 28 tyzdnov?
17. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak ahojte mamulky..ako sa dari?my sme v pohode,len na mna lezie dajaky bacilovic,tak som vcera vypila dva litre tepleho caju s citronom a veru aj Kiarka sa tvarila kyslo,ked mala pit moje mliecko,ale potom si nastastie zvykla a tahala o stosest.
Vidis Dadka aku silu ma choroba,urcite si si doma kychla a prislo to sem k nam do NZ.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my sme dnes boli opäť v nemocnici na UZV obličiek, chvalabohu všetko v poriadku, ešte pôjdeme raz, keď bude mať Sebik pol roka a ak bude všetko OK, tak nás vyradia a už tam nebudeme chodiť..

a čo sa týka toho sedenia.. tak náš drobec riadne vymyšla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálne keď leží alebo ho mám na rukách alebo je v autosedačke tak sa nadvihuje tak akoby si chcel sadnúť a keď sa o tom pokúša dlhšie a nedarí sa mu to, normálne sa zlostí... :D podarený je.. ale pokiaľ viem tak deti začinaju sedieť v 5-6 mesiaci, nie? A úplne same sedia trošku neskôr, okolo 7 mesiaca... :confused: :sweat_smile:

narcisa, aj náš Sebko ma trocha sopliky, ale on ich ma už dlhšie... cez deň ani nie, ale v noci... Dr. povedala, že to prejde samo.. ja mu dávam do nošteka nosný sprej s morskou vodou MAR (http://www.docsimon.sk/tovar/mar-plus-nosny-spray-20-ml) .. hádam to už čoskoro prejde...

devitka, mňa pobolieva hrdlo už asi 2 týždne.. cez deň ani nie, ale hlavne večer, v noci a ráno.. potom to prejde... dúfam, že na mňa nič nelezie..
17. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ninny,to som rada,ze tie oblicky su v poriadku..moja Kiarka mala dnes premieru s hrkalkami..ale ju najviac zaujimali fotky,teda jej fotky v mojom mobile,lebo som ju medzi tym fotila a potom som si ju vzala k sebe,ze pozrieme starsich a drzala som ju chrbtom k sebe a ona nahanala mobil v mojej ruke..tak sme sa na nej smiali.
17. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Mamičky tak UPSV a R sme dnes nestihli no boli sme s Jasmínkou na vytlačení toho hnisu z ramienka. :unamused: Chudinka tak plačinkala že v aute z toho šoku hneď zaspala. :pensive: Prišli sme tam položila som ju sestričke na stvol .Doktorka jej to silno povytláčala a povedala že až 28 na kontrolu.A nekupať...tak neviem ako budem maličku umývať.Asi iba tak do pol pása ju okupkam,no to bude sranda. :grinning:
Som rada ,že sme to takto zvládli.
Devita ja som bola na materskej už dva mesiace pred porodom a tu žiadosť o rodičovský príspevok treba podať dopredu.
17. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute terezka sa mi uz budi, tak nestiham docitat vsetko, ale trochu zareagujem na to ockovanie

tiez verim mojej doktorke, vsetko nam povysvetlovala...z ockovania sa robi velke halo, porovnavaju totalne malu skupinu ludi ktory ockovani nie su s obrovskou ocovanou skupinou a samozrejme, ze cim vacsia skupina ludi, tym viac problemov sa vyskytuje...ockovanim predsa zmizli viacere choroby u nas (zaskrt, cierny kasel), mam taky letacik kde su tabulky a nejake tie cisla - je to zaujimave, az ma to prekvapilo...
ked pride k vam na navstevu niekto z krajiny kde ockovanie nie je povinne, radsej budte radi, ze mate ockovane deti....ja davam tiez len to co je u nas povinne a nemam z toho strach...konkretne nasa doktorka nam povedala ze za tusim 30 rocnu prax nemala ziadne vedlajsie ucinky (okrem zvysenej teploty) u ockovanych deti a veru ze ta sa uz naockovala....
17. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, terezka robi presne to iste, dviha sa v autosedacke aj v lehtaku, ako keby si chcela sadnut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no idem, este mam aj nieco s krizami a nemozem sa poriadne hybat a pozajtra je svadba :confused:
17. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
alex - no toto mame aj my za sebou. Teusko ma koliku od zaciatku, vlastne to zacalo posledny den v porodnici. Ale uz som to poznala co a ako, ako place. No a ked som sa tu pred nedavnom chvalila, ze uz mame tyzden pokoj, tak prislo 5 takych dni, ale takych, ze dovi dopo. Rano o pol piatej sa zobudil a plakal non stop, nespal ani minutu, az do vecera. Nechel sa nosit, ani lezat, ani lehatko, ani nic...A plakal uplne inak ako doteraz. Bolo ale jasne, ze je to nieco s bruskom. Len som si nebola ista, ci "len" kolika. Tak ho bola aj znama detska lekarka pozriet, ci nahodou pruh nie, alebo crievka... No a nakoniec - bola to kolika. Kedze uz je starsi, vnimavejsi a ma v pamati ako brusko vie boliet, tak to takto hlasil...strasne. Uplne najhorsie doteraz. Ja som plakalvala vecer ako dazd. A modlila sa nech je dalsi den uz bezbolestny...Potom bol zase tyzden uplny uplny pokoj a teraz uz niekolko dni brusko boli, ale nie je to vobec take strasne... Takze tolko k nasmu brusku. :cry:

Dnes sa maly Velky Sef rozhodol kocikovat v dazdi 4 hodky... :grinning: Hadam budem zdrava ako repa. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No a dnes sa bavil tym, ze sa pretacal z chrbatika na brusko a naspat a smial sa pritom. :wink:
A zaviedol si novy rezim, vecer sa velmi pyta buvat, len si posunul hodinu a je to uz o siestej az pol siedmej...Tak uz od pol siestej rano buntosime. :grinning:

zuzec - dufam, ze Ti krize povolia, ako by si vykrucla zenicha? :slight_smile:

dadi - som rada, ze je Ti lepcejsie :wink:

A este som chcela regaovat na vsetko mozne, ale klasika, zabudla som. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka - tak nas matko zatial pekne pribera co citim ked ho nosim tak snad to nebude nic vazne "len" kolika

leuska - no prave ze ja som uz odvykla od takychto bolesti brudka, matko mal po 6tich tyzdnoch v podstate pokoj. asi to bolo aj tym ze sme davali cajik feniklovy ked bolo velmi teplo a ked sa ochladilo tak sme prestali a vtedy zacali aj bruskove trapenia. takze cajik davame zase po troske na prdiky a dnes som kupila kvapky BioGaia tak uvidime.

dnes bol matko skvely poobede sa rozpraval s hrackami na hrazdicke asi hodinku. a rehotal sa uplne straaaaaaasne. a potom okolo 6tej zacal natriekat-chcelo sa mu buvat. ja som anjprv ze brusko lebo som ho aj do kocika dala ze buvat a on nic len velky plac. ale akonahle sme vysli po schodooch do spalne bol kludny, dokonca sme aj masaz dali po kupkani. betar on si nejak ten spanok posuva cim dalej tym skorsej :_)

na ocnom mu ocka preplachli a ze to vyzera ok takze na kontrolu podla potreby a dokvapkat kvapky 3x denne. akurat ze som mu kvapla na obed a idem teraz vecer a nic tam uz nebolo. aspon mame pokoj :grinning:

babulky vy tu pisete ze sa vam drobcekovia tahaju do sedu...no nas matko nic ked mu dam prstiky tak ich sice lapi riadne ale netaha sa, ani na brusku sa este nedviha na ruky, stale ich ma zihnute. mam pocit ze ich ma nejake slabe ci co. a otaca sa len z bruska ale aj to malokedy lebo sa mu na brusku asi paci :wink: zato chyta vsetko co mu pride po ruku a nechce pustit ani za ten svet :grinning:

ooooo, a aby som nezabudla tak najnovsie matko nechce normalne tahat z cicika. taha pekne len ked mu ide riadne mliecko na kazde potiahnutie ale ked nie tak cucne 2-3x a potom pusti a zase dokola. uz som z toho zufala lebo potom sa vzduchu nahlce a boli ho brusko a okrem toho mam len jedny bradavky a niekedy to potom pekne boli. je to betar. :angry:
17. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex - "okrem toho mam len jedny bradavky" vyhlasujem za vyrok tohto mesiaca na zdochnutom modrom pazravcovi, hned za nim su "silno chlapcenske veci" :grinning: :grinning: :grinning:

A som rada, ze ocka lepsie.

ivus - kontrola, kde sa flakas??? :confused: :wink:
17. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilka, tak tak len ivusku kontroluj :grinning: :grinning:

alex, Martinkovi už očká iba slzia, nerobí sa hnis, tak neviem,či to prejde alebo už mám ísť k dotkorovi, lebo každý deň je to inak, raz viac raz menej,keď som mu dala vtedy ten Pamycon na druhý deň nemal nič :confused: čo poradíš ? aj Vy babulky ?
a tie bradavky veru niekedy dostávajú zabrať aj u nás, občas pri papaní vymýšľa a ako cucá, tak zrazu sa odtrhne a hlava do boku alebo dostane chuť rozprávať :sweat_smile: niekedy musím mazať Bepathenom,či ako sa to volá :confused:

devitka, to ma mrzí že sa to tak rýchlo šíri, teraz už mám len zahuhlený hlas a občas plný nos, ale už netečie tak je to fajn. Maťko občas kýchne ale teplotu nemal :slight_smile:

a tuto je odkaz na forum čo našiel MM na Dětský koutek :
http://www.war-forum.net/index.php?board=59.0
u nás sú obľúbené od Čanákyho a Podhradskej - http://www.war-forum.net/index.php/topic,447819.0.html
Kto ešte neťahal z fora, tak stačí skopírovať linku - napr. http://rapidshare.com/files/275663286/DE__OM_1.rar dať do prázdneho listu, Enter, opýta sa kde uložiť, zvoliť miesto ... však ono to samé navedie,možno sa bude treba zaregistrovať, to už si nepamätám, máme to navolené automaticky
17. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leus, zde přítomen :grinning: :wink:
mimochodom, alex aj ja mam len jedny bradavky. nas maly robi to iste a este si chyti bradavku a trhne hlavou.. divim sa, ze ju mam este na mieste... :cry:
17. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus, teda takto aj Miško vyvádza pri papaní :grinning:
17. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes to tu trochu flakam, lebo mangel si zobral volno, lebo sme boli v Sobote na sono mozgu a pri tej prilezitosti som ho povlacila po kauflande, lidli a poobede som ho prehnala do madarska do Kazincbarciky, ci cosi nemaju, tak som preletela 3 obchody a cele tesco... Manzela mi nie je luto ,ale chuda to nase drobča to muselo s takou sialenou mamou absolvovat tiez... :unamused: Aj tak som tam trt kupila, akurat, co som ustvana ako pes... :confounded:
inak, konecne som "to" dnes vecer dostala.. uz som mala nahnane, lebo mi meskali vyse tyzdna.. som si aj test robila, negativny...
17. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zajtra vyrážame do Ždiaru na chatu tak behám jak besná a chystám a upratujem...Ivuš mňa ,,to" zas až tak neteší v zmysle, že závidím ženám čo majú počas celého dojčenia pokoj. :grinning:
My sme boli takto v utorok v poľsku na nákupy. Chvíľku sme sa tam pomotali A 150 eur fuč :confounded:
17. zář 2009 ve 22:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo, jej zlatý Ždiar, keby Ste zablúdili na horný koniec do penzionu Patrik, tak pozdrav domácu od nás,že sa určite ukážeme aj s malým tatrancom :grinning: a peknú dovolenku !
17. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a toto su naše brušáky - nohy hore, hlava hore - mama dávaj prsty idem sa dvíhať :
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30676183&l=54ff7398d0&id=1360406152
17. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex :grinning: :grinning: veru, pekne si to nazvala to s tymi bradavkami...no ale presne tento isty problem mam s terezkou posledne dva tri dni...zacne pekne papat a potom zrazu ako keby uz nebolo mliecka len taha taha a pusti a potom zase taha a pekne ma uz z toho stipu bradavky....jednu vec som si uvedomila, ze dost malo tekutin pijem cez den, mozno mam menej mliecka, tak si musim dat zavazok popijat nieco cely den :confused:

lentilka ty mas za ulohu zaznamenavat ftipne hlody a zostavit rebricek :dizzy_face:

dobrunoc
17. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babulky, ja som dnes bola v robote trosku, som vyuzila ze nasi su tu na par dni z talianska a mozu povarovat. No a dojdem domov, strazil moj tato, maly sa hrajkal v postielke, moj tato spokojny, ze aha jaky je maly kludnucky... no len ze moj mily tatino nema cuch, a tak mu trosku usiel ten charakteristicky zapach... a maly dokakany na totalku :slight_smile: :slight_smile: ale usmieval sa spokojne, tak co... akurat sme sa smiali, ze treba vizualnu kontrolu v tomto pripade...

niki sa este do sedu netaha, teda neviem mozno robim nieco zle, ze ho nestimulujem k tomu spravne? ale neriesim zatial, momentalny hit je chytanie hraciek rucickou... to robi aj hodinu vkuse... a mne sa zda, ze aj k mojej tvari sa nacahuje, ked sa k nemu nahnem, ale neviem, ci sa mi to len nezda... lebo on len tak dohora vystrci rucku s pastickou a sam vyzera byt prekvapeny, co ze to tam trci... podareny moj milacik :slight_smile:

lolaz, dakujem ze si sa ozvala s tym Milumilom, len som sa chcela opytat, na obale ten napis mas taky cerveno oranzovy?

alex, drzim palce, aby matko neplackal uz a bolo mu dobrucko
a vsetkym bruskobolavym zelam, nech to uz prejde!!! Nikolajko to nastastie nema (tuk tuk) ale uplne citim s vami, lebo stacilo par dni, co sa nemohol vykakat a bolo to hrozne, nevedela som mu pomoct... nastastie velmi pomohol nesladeny harmancekovy cajik, a teraz uz len teplu vodicku pije a vzdy sa po nej pokaka...
17. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, každé bábo je iné, môj bráško nechcel vôbec dvíhať hlavičku a tak dostal do zdravotnej karty poznámku už ako bábo - že pohodlný, fakt čestné ! :dizzy_face: teraz sa na tom bavíme, a je fakt,že je pohoďák.
Maťko sa napr. neprevaľuje nejako často z bruška na chrbátik, budem ho musieť dať častejšie pásť stádečko :wink: a z chrbátika na bruško to vôbec ... som aj rada, stačí že sa posúva do bokov tým ako kopcuje, večne si zozuje ponožky a aj tenisky z Tesca :confused:

zuzec, veru ako prešli tie teplá tiež menej pijem vody, musím sa polepšiť :wink:
17. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
som sa už minule chcela spýtať, ako čistíte drobcom ušká ? nás učili v pôrodnici,že len vonkajšok,do vnútra nechodiť ale sa mi zdá že tam má Maťko také malé špinky ... Martinamil som si na Teba spomenula,keď si spomínala Kryštofka a krčok, xixi a dnes vlastne tiež na návštevu prišla teta a doniesla vypaľované venčeky - také malé ako si písala asi 3cm, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek