• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Koukám, že Grej bojuje stejně jako my. Kryštof vypil před hodinou 60 ml té kaše a teď vytáhl další 30 ml. Zatím nezvrací a vypadá spokojeně. Uvidíme
8. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby,
ja vam tak zavidim ze uz mate babenka pri sebe,aj ja by som uz chcela ale malej sa akosi nechce.Dnes som si stihla zaplatit EPI a nakrvne testy som objednana vpondelok.Sestrickapovedala ze za tyzden to staci lebo dnes by to bolo zbytocne skoro....
Som dnes nejaka vytocena, v jednom kuse manzela buzerujem,potom sa usmejem a potom nanho zase nakricim a on mivzdy povie ze ma lubi....No ide ma z toho porazit,mam chut sa trochu pohadat a on nic...
8. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti drzim ti palce nech vam to dobre dopadne...
8. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko děkuji. Padá na mne docela depka. Bulím tu jako želva. :frowning2: Hormony dělají své :unamused:
8. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti verim,ale nebojurcite to zvladnete a vsetko bude O.K
8. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
maritnka drzim palce nech to s Krystofkom zvladnete... ale verim ze urcite, uz ste toho vybojovali dost :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobru nocku, ideme spinkat, dnes sme boli od piatej rana hore tak uz je cas.........................
8. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
"martinka" som chcela napisat, samozrejme
8. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky..našla jsem konečně nějaké takovéto téma :slight_smile: mohly byste mi poradit jak mám vyvařit cumlíky? Nevím jestli to stačí jen přelít vroucí vodou a nebo jestli se to musí vařit a ani jak dlouho atak...díky za rady.. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
So smutkom ale aj radostou vam oznamujem, ze mi dnes skoncil dovolenkovo-poznavaci pobyt na Antolskej. Tak som bola znicena ked som prisla domov, nevyspata, ze len co som prebalila a nakojila malu, zalialo ma tolko energie, ze som stihla vysat, upratat, a neviem co mi zas strasi, ze furt musim nieco robit. Mam vela zazitkov a len co budem mat viac casu, tak vam napisem. Zajtra k nam pride na tyzden maminka, tak sa chcem venovat aj jej ale najdem si cas aj na Vas, aby som Vam vsetko popisala. Len v skratke, porod uzasny, pobyt na Antolskej skvely a moje dievcatko - najlepsie a najkrajsie na svete.

Katrin79 ma krasnu Lauru, - malinke uska, malinky nostek, strasne sa podoba na Katku. Mala nenormalne rychly porod, ale ved vy o tom asi viete. Ja som ju dnes konecne videla osobne aj s jej krasnym pokladikom.

Gratulujem vsetkym maminkam k ich pokladikom.
8. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka1981

ahoj moja moc gratulujem k malej :slight_smile: balonik pomohol to je super vela zdravicka a mliecka zelam pozdravujem vas
8. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby, tak sme doma uz aj my, mala sa narodila v piatok rano a dnes rano nas prepustili lebo bolo vsetko ok :dizzy_face: som stastna prestastna, mala je velmi dobra, necha ma vyborne si pospat v noci, uvidime ked zacne byt drzejsia ci bude stale taky anjelik :sweat_smile:
inak porod na vybornu, keby mi zarucili ze vzdy takyto budem mat tak idem hned na dalsi :grinning: kontrakcie sice bolestive, ale zvladli sme to bez epiduralky a na 4-5 zatlaceni bola Terezka vonku....
cize zhrniem: piatok vecer 19:30 (akurat koncili spravy :slight_smile: ) mi zacala odtekat plodova voda, hned sme utekali, kontrakcie zacali az o 3:30 rano a o 7:30 som si uz liezla na porodny stol a mala sa narodila presne 8:00 :wink: sitie minimalne, uz poobede som si pobehovala jak herecka a starala sa o malu...
inak kontrakcie som zvladala len bud po stojacky opreta rukami o postel alebo na lopte...ked chceli po mne aby som si lahla, tak som ich poslala niekam, lebo to sa nedalo vydrzat po leziacky... :unamused:
epiduralku mi nejak nestihli pichnut...no to je na dlhe vysvetlovanie, ale ked konecne prisli pichnut tak zistili ze uz vlastne idem rodit a ze je uz neskoro :sweat_smile:
mliecko sa mi zacalo pustat az dnes, tak este prikrmujem, ale myslim ze to pojde...
zajtra pridam nejake nove fotky, teraz by som mala ist aj spat, boze ani o malej neviem tu tichucko spinka anjelik moj :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj chudatko male na tej fotke v spolocnom albume je este taka modra, to bola fotena asi hodinu po porode :grinning: musim pridat nove fotos, uz je uplne ina hehe
8. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,len teraz citam vsetko a chcem byt aj ja na zozname mamiciek,no zatial len poslickujem :fearful:
vsetkym novm babatenkam vela zdravicka,maminam vela mliecka a rychle zotavenie :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, neviem či už viete ale Ivka včera rodila, o tretej poobede sa cisárskym narodil Miško, mal 3800 a 52 cm, obaja sú v poriadku
8. čer 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nemôžem spinkáááť!!! Zachrápala som cca o 19:30, a pred jednou nad ránom som sa zobudila na to, že som nevybrala pečivo z mrazáka a manžel ráno vstáva do práce. Tak som ho šla vybrať a odvtedy som sa len prevaľovala... A tak tu teraz sedím a idem čučať do archívu na Ordináciu slovenskú, bo ma to dajak chytlo a ja som ani jeden diel nevidela, ta od začiatku pomaličky postupujem...

Tak prajem všetkým krásne ránko, keď už tu budete aj vy...
9. čer 2009 ve 02:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja strasim od tretej rana a to som isla spat o polnoci. Strasne ma pali zaha, asi z tej cesnakovej natierky, nalievam sa mliekom, ale nejak nezabera. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, Matko je nadherny. :dizzy_face:
9. čer 2009 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka drzim na dnes pasticky!!! :slight_smile:

Zihu gratulujem k Barce, prajem vela zdravia a aby sa jej tu pacilo. :dizzy_face:
9. čer 2009 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, Zuzec vitajte domka a este raz vam blahozelam. :dizzy_face:

Zuzec aj ja chcem takyyyyyyyyyyyy porod. :sweat_smile:

Baby ja stale nic, ziadny poslikovia, ziadne tvrdnutie brucha.
9. čer 2009 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem si skusit este lahnut, dufam, ze prespim zase pol dna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko... ja od piatej nemôžem spať... ale skúsim to ešte na gauči... v noci som toho veľa nenaspala.. tak dúfam, že tiež prespím pol dňa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Tak já jsem taky ranní ptáče. U nás nic nového, na porod to nevypadá, ani se tak necítím, takže jdu dneska vygruntovat kuchyň :slight_smile:
9. čer 2009 v 05:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky,

Dlhsie som tu nebola, tak snad si ma este pamatate. Samko sa nam narodil 4.6.2009 o 12:04 a mal 3050g a 50 cm.Trosku sme sa potrapili, ale uz je dobre.Rodila som 4 hodiny, bolo tak ze nakoniec skoncime sekciou a zrazu to slo veeeeeeeelmi rychlo. Na druhy krat som ho vytlavila.Inak kontrakcie bolia ako slak Od vcera sme doma. Ale nemali sme mliecko, tak sme len prikladali a dokrkmovali glukozou uz bol veeeeeeeelmi hladny. A vcera rano sa mi tak spustilo, ze si musim aj odsavat a mala som aj horucku. Snad uz bude dobre a mohlo by sa mi aj sitie zahojit. Inak maly je velmi dobrucky, krici len ked chce jest Trosku sme zlty tak berieme vitamin D a opalujeme sa cez okno. V piatok ideme na krv, ci bilirubin ustupil.Verim, ze hej.

Vsetkym novopecenym mamickam zo srdca gratulujem :slight_smile: a nech su nase babatka zdrave
9. čer 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
Tak vidim, ze sme sa zasa rozrastli. Gratulujem novym mamickam a detuskam prajem vela zdravia.
Ja som bola vcera na prietokoch a na poradni. Vobec ma nepotesili. Mala vraj nerastie, ma malo plodovej vody a zatial sa vobec nechysta na svet. Ja som pre zmenu zasa cela napuchnuta a mam velmi vysoky tlak, tak mam len nezat s nohami hore a merat a merat. Ak zasa velmi vyskoci, tak zobrat kufor a do nemocnice... No dufam, ze to uz coskoro skonci. Doteraz bolo vsetko super a teraz zacnu byt taketo problemy :frowning2:
9. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dobré ránko! no... a ja som po trmíne, už mi píchajú injekcie :frowning2: neotváram sa :frowning2: keď do zajtra neporodím, od štvrtku budem hospitalizovaná, čo sa mi vôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôbec nepáči :frowning2:
9. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky

denisa, ivka - srdecne gratulujeme k batozkom, prajeme skore zotavenie a rychlu adaptaciu v domacom prostredi, detickam rychle napredovanie a mamickam vela mliecka

martinka - neboj vsetko dobre dopadne, maly sa rozpapa a potom bude uz iba priberat...drzime silno palceky Ono tie zaciatky su vzdy tazke...tych sa strasne bojim aj ja...Babatko si musi zvyknut na tento vzduch, prach, prostredie, vselico sa mu dostane do bruska uz len tym ze dycha,milion bakteriii ktore kym bolo v brusku nepoznalo....chvilocku to potrva,mozno len par tyzdnov a bude vsetko v poriadku....predsa len je predcasne narodeny, takze musi trosku zabojovat, ale on to zvladne, vsak je nejaky bojovnik, chlap! drzime mu silno palceky....aj tebe Martinka ....zvladnes to...myslime na vas a Krystofkovi posielame sladke bo na cielko :wink:
9. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci7 - nezavidim.....
9. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dlho som sa neohriala pri pc, bezkam sa venovat dietatu....pyta ranajocky, takze cvalam do kuchyne nieco dobre zrobit aj sebe aj tomu prditku v brusku, lebo kopcuje a taha ma za pupocnik, ze hybaj, daco hodit do snury...tak letim....

v noci som celkom slusne poslickovala....aj sa mi snivalo ze rodim...ked to preslo bola som stastna....asi este nie som pripravena znova to prezit...ale ked to pride, uz sa to zastavit neda....ako dnu , tak aj von....co uz....

lucim sa s vami....poradnovym super prognozy na porod, ostatnym vela krasnych chvil s malickymi batozkami, no a zvysok kinderok nech si uziva krasny dnik tak ako ja .... :grinning:

bozkajte deticky na cielka za nas, tie co maju rodit nech idu, rychlo a bezproblemovo....pobede nech su na fore dalsie stastne mamicky a miminkaaa...pekny dnik babulky
9. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek