• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ninny, som ti písala že môžeš sa zastaviť tento týždeň ale Sofi je chorá - prišla zo školy s teplotou - tak zatiaľ to musíme odložiť aby Sebko niečo nedostal - sa bojím aby aj Kubko to nechytil :confounded:
21. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, celá ponuka je tu http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky

To veľké balenie zatiaľ nemajú, ale plánujú mať v blízkej budúcnosti i tieto MegaPack Balenia..
21. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz som kúpila v tescu to veľké, keď miniem tak najbližie kúpim od teba :slight_smile: ako sa máte? čo robia tvoji chlapi? Kubko spinká od 20.00 a ľuboš pozerá tv
21. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, dobre sa mame, akurat ma znova začal bolieť zub :(( no a mali sme poriadne nabitý víkend.. takže ani neviem ako prešiel :slight_smile: Sebko spinka od deviatej, Milan šiel akurát do postele a ja sa tiež za chvíľku chystám.

Ok, super, potom daj vedieť keď sa Ti minú :grinning:
21. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
hlasim sa az teraz :dizzy_face:
takze vyrazili sme uz v piatok, prespali sme v Mikulasi u starkej, rano nalozili starku a sup sup do Humenneho na svadbu...cesta bola super, terezka prespala celu cestu, hned ako sme prisli, tak som zakazala nosit, ze nech si povystiera chrbatik a nech kludne lezka...
inak svadba pekna a co sa tyka Terezky, tak nikto nechapal co to mame za dieta, ze take dobre este nevideli :grinning: stevo s nou tancoval a zrazu kukam a ona mu spi na rukach, tak ze sup do kocika a ona si tam pokojne spinkala dve hodiny a vobec jej nevadila hlasna hudba a veru ze DJ to mal poriadne na plne gule, este teraz mutujem z toho ako sme sa prekrikovali :angry:
potom pred polonocou som ju bola ulozit na izbu, bez problemov zaspala, zapla som vysielacku a ani raz mi neblikla...terezka si chrapkala do siedmej do rana :sweat_smile: ale kedze viem ze sa vyspim len vtedy ked spi aj terezka, tak som okolo tretej isla spat aj ja a veru mala som dost, ved som sa aj tak len napchavala :grinning: :grinning: :grinning:
v nedelu sme isli odtial naspat a zase sme prespali u starkej, nech nejdeme taku dlhu cestu naraz, takze sme prisli az dnes...
ale hovorim, som milo prekvapena aka je terezka pohodacka..dokonca sa mi minulu noc prekakala tak ze to vyliezlo z plienky a ona si v tom spala az do rana :confused: rano som si ju ulozila do postele ze ju nakrmim, potom som sa s nou este rozpravala a hrajkala a ona stale vyrehotana a ked som ju isla konecne prebalit, otvorila spaci vak tak som neverila vlastnym ociam v com dokaze moja dcera spat :grinning: :grinning: asi sa jej zdalo na liptove zima, tak si prikurila :sweat_smile:
22. zář 2009 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka - brunko ma krasny usmev a vidim ze vas tatinko rad foti pri papani :sweat_smile:

vachovka skoda, mohli sme dat rande :dizzy_face:

baby dobrunocku
22. zář 2009 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

zuzi, perfektne to Terezka zvládla.. my ideme tiež za chvíľu na svadbu, tak som zvedavá ako to Sebko zvládne.. ale my tam izbu mať nebudeme, takže s nim budem musieť ísť spinkať..

Sebko spal tuto noc tak pekne a ja som konečne sa mohla doružova vyspať, ale opäť som v noci poriadne nespala, znova ma začal bolieť ten hnusný zub... auuu... :frowning2: takže zase ma čaká zubárka...
22. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ze "v com dokaze moja dcera spat" :slight_smile: :slight_smile: zlate... nikolajkovi tiez nejak extra nevadi, ked je pokakany, vacsinou to zistim podla cuchu... a on sa len usmieva jak slniecko na hnoji, doslova :slight_smile:

marti, velka vdaka za info!!! s tou dekou od lamazu i ma zachranila, uplne som bola namotana na nu a uz som ju mala vyhliadnutu... tak zostanem pri klasickej, my mame tuto

http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=145&state=toyTypeId=1@elementId=0@ageId=0

a niki ju ma moc rad :slight_smile:

dnes idem robit lasagne mnaam :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
bash, lazane milujem pošli poštou :wink: a pripájame sa k slniečku na hnoji, Maťovi to tiež nevadí :sunglasses:

martinka, fakt super Ti to vysvetlili, aspoň viem, že cvičiť do sedu môžeme a šup dolu - tak to aj robíme.V žiadnom prípade by som ho neobložila vankúšmi ako jedna známa - aj keď staršie :confused: a na to dvíhanie na nohy si veru dávam pozor, lebo herec hneď ako spozoruje,že má pevno pod nohami, tak by sa staval :sweat_smile:

zuzec, terezka je veľká cestovateľka, super to zvládla :wink:

danka,včera som tiež aukciovala, podarilo sa mi vyhrať bundičku, ale ešte som chcela pyžamko a tepláky s tričkamii a tam ma prebili :angry: ale fajn adrenalín v posledných minutách :grinning: :grinning: :grinning:

ninny, ja som bola v túto noc 4x hore, asi aj za Vás :sweat_smile:

akurát som bola nakuknúť na Maťka, je na hracej deke a počujem odtiaľ len štrngot, ako búcha do hračiek. My máme Canpool Babies, je farebná,jediné čo by som vytýkala,že by mohla mať mohutnejší okraj,aby cez to nepadali hračky a dudlík ale zase by sa to nedalo dobre zložiť :sweat_smile: :confused:
22. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka, tak vecer cakaj postoveho holuba s lazanami v zobaciku :slight_smile: :slight_smile:
ale vazne: kedze to je jedlo, co asi robim najradsej, ked prides dakedy do blavy, si pozvana :slight_smile: :slight_smile:

s tymi aukciami to musim aj ja nejak vymaknut, zatial som sa nedostala k tomu, ale asi by ma to bavilo... ale ak je to ako pises adrenalin, asi dostanem infarkt, lebo ja sa poriadne rozrusim uz pri Clovece nezlob se :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

my máme ještě hrací deku od FP - Jungle, ta je super. Z té Lamazové sundám tu otočnou kolébku. Ale to pak je zbytečně drahé.

Pro malé děti nyní doporučují úplně obyčejné malé barevné kroužky (měli jsme i my jako děti). Máme dávat pozor na těžké hračky, které nutí mít zápěstí v blbé poloze.
22. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
rozmyslala som, ci by sme nemohli oprasit nase albumy junovky a mohli by sme pridat fotky nasich deticiek v 3 mesiacoch... Mozno by to stalo za to porovnat ako vyrastli :wink: a potom v polroku :slight_smile:
ninny, adel, neporozmyslate? :dizzy_face:
pozdravujem vsetky maminky aj babetka :dizzy_face:
22. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, mohlo by sa niečo také spáchať :grinning:

bash, ďakujem za pozvanie :dizzy_face: , uvidím či slovenské holuby sú spoľahlivejšie, ako keď posielala monrou,vtedy zablúdili :rolling_eyes:
22. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
Kubko sa dnes po čase zobudil v noci 2x, ale v pohode napapal sa a spinkal ďalej..............
ja idem variť vyprážaný karfiol, varené zemiaky a tatarská - mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera večer som sa tešila vyhrala som aukciu na vysielačky - tieto http://www.topcom.net/sk/staroslivostodieta/product/99/Babytalker2500.html
za 31 Euro a stoja cca 80.
Zuzi, tiež ideme na svadbu tak možno využijem nové vysielačky......... nevedela som či si mám kúpiť ale myslím že ich využijem..............

Dadi 78 - s tými aukciami je to riadny adrenalín - len dobre že nemám teraz toľko času - keď som bola tehotná tak som hrávala často - manžel vravel že už mám z toho "aukcio chorobu"

Ninny, kam idete na svadbu? Ku Vám na východ?
22. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

katy to je uplne dobry napad!!!!!!!!! my nemame zatial ziadnu hraciu deku ale mame playskool hrazdicku ta je fajn ale deku by sme tiez chceli ale tie lepsie su neuveritelne drahe. Dominikovi tiez nevadi ked je pokakany rehoce sa od ucha k uchu. Cez den uz vobec nespi tak je to makacka vsetko postihat hlavne upratat dom o rozlohe pomaly 600m2 . Dnes mam neuveritelnu kopu zehlenia vobec a mi do toho nechce je toho neskonale vela.
Baby mi ideme od 29.9 plavat uz sa straaaaasne tesim s Dominikom plavam vo vani uz 2mesiace najprv plakal kym si zvykol teraz tam vyyyska. Neuveritelne zacal pistat ako tanecnica z Lucnice :grinning:
22. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielko a Ty nekojíš, když květák? Já si s ním jednou úspěšně naběhla. Ale moc mi chybí, miluji ho.
22. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka - bohužial :cry: nekojím :frowning2:
22. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to pak chápu. Já dokrmuji, ale stejně ještě trochu kojím, tak mám zatím smůlu
22. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ja kvetak v pohode aj hrach,sosovicu a uz idem skusat aj fazulu
22. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiha, devi, Tebe je. Ja kvoli kolike nejem ani pecivo, ani starsie... :confounded:
22. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! :slight_smile:
všechny zdravíme u poobědové siesty s kafíčkem a ledovýma čokoládkama. :grinning:
Mariellku bříško teď docela přešlo. Ťuk ťuk ťuk. :dizzy_face: Tak jsem riskla už čerstvý rohlík. Úplně jsem slintala. :grinning: Ale na luštěniny a květák ještě nemám odvahu. :wink: No neva. Jsem moc ráda, že kojím. A kojím fakt hodně. Mariellka je velký jedlík a protože chce pít hodně často, tak se mi tvoří i dost mlíčka. :slight_smile:
Danielka, vysílačka vypadá moc hezky. Určitě bude super. A za parádní cenu. :wink:
22. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a miminka, tak jsem tu zase po dlooooouhé době. Jak se vám všem daří?! Malá teď usnula, tak mám chvilku času. :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci, ahoj, vám to ale na fotce moc sluší! :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

vcera sme boli na babytelocviku, pridavam info od tej cvicitelky:

1. nas maly je trochu nakloneny do boku, vravela, ze dieta v tomto veku treba neustale rovnat, ma mat usta, pupcek a genitalie (prepace za vyraz, ale tak to nazvala:slight_smile:) v jednej rovine.

2. v tomto veku je velmi dobry cvik brusko, chrbatik, brusko za sebou na nejakej vacsej rovnej ploche, je na to technika, ako sa ma prevalovat na to brusko - najprv prelozit nozku, potom chytit zadocek a potom fixovanu hlavku s chrbatikom, cestu spat na chrbatik si nepamatam. tym sa zapajaju vsetky podstatne svaly, aby sa dietatko postupne prevalilo samo.

3. cvicili sme aj na fitlopte, opat vyborny cvik na posilnovanie svalstva babatka, nozky rukami zafixujem a telicko naklanam, bolo by dobr vidiet to, tazko sa to opisuje.

a tie kopu malych rad, ked si spomeniem, pridam.
22. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka

moc dik za cenne rady fakt to pomoze. A ako mysli neustale rovnat to znamena vsade ci lezi v kociku sedi v kresielku a tak? to s tou fitloptou ma moc zaujima kedze ju mame to by som chcela vyskusat prosim ta popis mi to este raz presnejsie diiiiik moooooooc.

Inak ja plne kojim a jem totalne vsetko uuuplne
22. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, aj ja plne kojim a jem vsetko okrem kofeinovej kavy a coca-coly (bezkofeinovu tiez pijem)

k tomu rovnaniu - nas maly je nakloneny dolava, pretoze som ho nerovnala a kedze je pre neho este tazka hlavicka, priridzene si poziciu nasiel a tam sa mu svaliky akoby skratili. bolo to v kresielku, na rukach, v sede a pod.
tym som pochopila, ze je skutocne dolezite, aby dieta bolo vacsinu dna na podlozke a prave preto ho do kresielka asi uz nepolozim, plus ani ho moc na rukach nenosim, a ak, tak len sposobom, kt mi ukazala ona.

to telicko este musi spevniet a zla manipulacia mu moze poskodit.

k fitlopte - babatko je na brusku, chytis mu pevne nozky a naklanas telicko dopredu a do bokov. je to pre babo velmi tazke, mus neustale urdzovat rovnovahu, ale velmi velmi ucinne. pri tom sme im hovorili: "gulalo sa gulalo, po oblohe slnko, na deti sa usmialo a na mamku zmurklo". :wink:

kocky, tie, kt chodite na plavanie, rehabilitacie a pod, ak viete podobne cvicenia, sem s nimi. budeme vdacne.
22. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka uz chapem mooc dik. Ja zacinam o tyzden s plavanim takze potom pridam tiez par tipov
22. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulko, my jdeme ve čtvrtek poprvé do Gumídků - cvičení na gymbalech pro miminka, tak uvidíme. Jinak rehabilitační cviky dle doktora Vojty se těžko vysvětlují. Ty Tě musí naučit přímo rehabilitační, takže s těmi Ti poradit nedokáži. A co by Tě zajímalo z plavání? Plaveme ve vaně, ještě se nepotápíme kvůli tomu neustálému zvracení.
22. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny, dnes majú naši chlapci "narodeniny" :grinning: - 3 mesiace...........ale to uteká.........ako dnes si pamätám keď si mi dala doobeda vedieť že Sebko sa narodil a ja som chcela tiež ísť...........a nakoniec nám to super vyšlo - jeden sa narodil ráno o deviatej a jeden večer o deviatej.......... :grinning: a na poslednej poradni mali ešte aj rovnaké miery :grinning: kedy ideš najbližšie na poradňu? Ja až 16.10.
22. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek