• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahoj holčičky,
moc všem děkujeme za hlasy. :wink: Dlouho se čeká na kod do mailu. :unamused:
Lolaz, to je mi líto.. :frowning2: Chudáček malý :frowning2: Hlavně ať mu to pomůže a už ho netrápí. :frowning2:
23. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mon, děkujeme za pochvalu :dizzy_face:
včera,než jsi se ozvala, tak se ozvala Emmička, tak jsem musela frčet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
právě hlasuju pro malou, je úžasná :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lolaz, je mi to moc líto, tak ať to má hodně brzo za sebou a ať už ho netrápí :pensive:
23. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ale ten kód mi nějak nepřichází :angry:
23. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci, ahoj, :wink: díky za pochvalu. :wink: Ten kod je fakt na prd. Psalo mi spoustu lidí, že hlasovali, ale když se podívám, tak hlasy máme jen 3. :unamused:
23. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to nechápu, taková kočka, však neboj, on dojde a potom to dokončíme :dizzy_face:
A co holky?! Jsou hodňoučké :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá je úplný zlatíčko, teď spinká a spinkala celou noc, usíná v osm a vstává tak ve 4 v 5, a potom spí další 3 hoďky, no a třeba po hoďce co je vzhůru, vyžaduje zase spánek, přes den už teda potom moc nespí, je to zvědavka ukecaná, tak jsem fakt spokojená :dizzy_face:
23. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsou andílci s růžkama. :grinning: Ale jsou úžasné. :grinning: Ale někdy večer bych už je prodala na trhu.. :sweat_smile: :grinning:
23. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak tomu rozumím
23. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá už se probudila, tak nevím, jak dlouho tu budu moct zůstat :sweat_smile:
Holky, mám hroznej problém, začaly mi strašně padat vlasy, mám pocit, že za chvilku už na tý hlavě nic mít nebudu. Máte to některá taky?! a používáte něco?! :rolling_eyes:
23. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci, já mít jen jedno dítě, tak nudou ani nevím, co bych dělala. :grinning: :grinning:
Na ty vlasy ty nepomůže nic. Je to otázka hormonů. Ale neboj, to se brzo srovná. Vždycky se to projeví kolem 3. a 4 měsíce po porodu. :unamused:
23. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, mne az teraz prisiel ten kod, a to som hlasovala vcera... tak uz som ho odoslala, dufam ze marielka vyhra :slight_smile:
lolaz, drzime s Nikolajkom aplce, aby to Jurka uz nebolelo :frowning2:
my ideme dnes na ockovanie, tak sa trochu bojim tiez
23. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bash, jsi hodná. :dizzy_face: No nevyhrává... :unamused: Má 5 hlasů a výtězka zatím 308. :rolling_eyes: :grinning:
23. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že s tím mám počítat až na zítřek, že mi dorazí kód :dizzy_face:
No mon, nenudím se, ale je to maximální pohodička, počítač, malá, uvařit, uklidit, vycházky, návštěvy, prostě super.
Malá je opravdu zlatíčko. Už se fakt těším až ty vlasy přestanou padat :rolling_eyes: je to děs. No, trošku jsi mě uklidnila.
bash, držíme pěsti, ať to malej zvládne a ty taky :pensive:
23. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
monrou - ani mne ten kod nejako neprisiel... :confused:
ivuska - tak bacha, vies ako sa hovori, ze do tretice...ked uz dve kamosky su tehu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Baby, nam ta kolika nikdy neskonci...uz nespi dobre ani v noci, doteraz boli noci vzdy pohoda a to nech bol akykolvek zly den a teraz...oci mam jak cinan... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a to mame zajtra 4 mesiaciky... Co Teuskove crevka nevedia, ze to je trojmesacna kolika??? :wink: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci, neboj, uvidíš, že to přejde. :wink: A začnou dokonce znova růst. Za pár měsíců uvidíš ty podrůsty. :wink:
Lentilka, to mě moc mrzí. My jsme s bříškem taky měli potíže. Ale pomohli nám ty Probiotické kapky. Sice ne hned, ale postupně to je lepší a lepší. A jedno balení vyjde tak na 14 dní. Tak jsme měli už 4 určitě. Ale za ty peníze mi to stojí. :wink:
23. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky lentil :slight_smile:
to mě moc mrzí, že máte takové trápení, snad to brzy přejde :cry: a ty se pořádně vyspíš! :dizzy_face:
mon, doufám, že to tak bude, nezbývá mi než doufat :pensive:
23. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
hlasim noc super a bolo aj ranne kakanicko, tak mame min. na dva dni pokoj :sweat_smile:

mne tiez velmo padaju vlasy, stale nosim cop, ale aj tak kazdu chvilu malej taham z ruciciek moj vlas a aj v plienke mava :grinning:

lolaz nepoznam ju, ale ja som smolenicanka len chvilu, poznam len nasu detsku :wink:

lentilka neboj mozno zo dna na den utne a bude po kolikach :wink:

dnes idem skusit prvy krat fazulu, tak som zvedava co urobi :confused:
23. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci - aj mne riadne padaju vlasy, uz som sa tu stazovala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
monrou - my berieme probioticke kvapky BioGaia uz od zaciatku... :unamused:
Snad to naozaj skonci zo dna na den a coskoro. Aj ked zacinam mat citak, ze prejde to uplne az s inym papkom... :frowning2:
23. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bash

to som rada, ze ten ostrov je super. Ja som neuveritelne nerozhdna a tak som vyberala poriadne dlho najprv som chcela od FP Rainforest ale predsa kedze sme potapaci tak nech k tomu vedieme aj maleho :grinning: :grinning: :grinning:

bambulka

ten zachvat smiechu uplne viem o com hovoris my ho mavame rano ked sa zobudi uz som si to nahrala a mam to ako zvonenie ja sa este pol hodinu hehnim ked to pocujem :grinning:
23. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my sme mali dnes trochu blbú noc. Kubko prvý krát zle spinkal - večer už nevedel zaspať. Vždy chodí o cca 20.00 - včera zaspal okolo 21.30 a to na rukách čo nikdy nerobí - vždy zaspí sám. Každú hodinu bol hore až do 00.30 - plačkal zo zatvorenými očkami cca 5 min a potom zaspal - neviem čo mu bolo....Už som si myslela že bude chorý - Sofinku mám doma chorú má teploty........ale našťastie dnes je z neho usmiaty chlapček................takže dúfam že to bolo len túto noc :frowning2:

Mne hrozne padajú vlasy - čítala som že aj Vám - čo si nato dávate??????????? :frowning2: PORAĎTE MI NIEČO PROSÍM

Zuzi, čítala som čo si písala že Terezka robí zo dňa na deň pokroky - napr. pasenie koníčkov moc Kubkovi nejde :frowning2: resp. sa mu nechce zaborí hlavičku a jeduje sa - ale keď ho napr. držím na rukách pekne drží hlavičku - tak dúfam že to príde zo dňa na deň ako u Vás :slight_smile:

Dadi, dík za včerajšie blahoželanie Kubkovim narodeninám :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby posielam link na baby masaz. http://lesk.cas.sk/clanok/80234/naucte-sa-spravne-cvicit-s-babatkom.html ak najde niektora nieco lepsie dajte vediet. My zacneme chodit tak potom napisem ako presne masirovat je to spojene spolu s tym plavanim. Nasla som nieco aj na youtube ale to ako tam natahuju americanky male babatka sa mi moc nezda teda. Ak mate skusenosti niektora s masazou niektory tvrdia ze treba smerom k srdiecku koncatiny inde je zas naopak som z toho jelen
23. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
mon, včera mi ten kód poslali za 2 hodiny, tak som to skúsila dnes a už to bolo hneď, asi včera mrzli :angry:
23. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela, moja my sme mali presne takú istu noc ako vy... Sebko zaspal o deviatej večer (tiež na rukách, ale v podstate zaspal rýchlo..) a spal len do pol dvanástej a potom sa budil každú hodinku, vstali sme o pol ôsmej... netuším čo mu bolo :((

inak aj mne dosť padajú vlasy... :frowning2:

dadka, mne vôbec ešte neposlali ten kód, a to som skúšala na 2 e-maily...
23. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, len u nás to bolo naopak.. najprv spal 2 a pol hodinky a potom sa každú hodinku budil až do rána... ale teraz cez deň je usmiatý, ukecaný.. akurát spinka... dnes mi spal zatiaľ 2-krát po polhodinke, teraz spinká tretí krát.. včera cez deň mi spal dokonca vyše 2 hodinky vkuse, to sa už nestalo skoro 2 týždne... :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka, aj mne Kubko práve spinká :slight_smile: dnes spinká druhý krát - doobeda spal od 10.00 do 12.00 - to vždy spinká tie dve hodinky..........teraz cca 1 hod. a potom ešte bude okolo 16.00 tiež dve hodinky..........
dúfam že bude lepšia noc - neviem čo mu bolo :unamused:
23. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela neboj, ved raz to prist musi to pasenie :dizzy_face: terezka sa vcera sice pretocila prvy krat z bruska, ale odvtedy uz nechce :confused:

inak sa mi zda dnes zase nejake umrncana, strasne sa jeduje...neplace, ale silno vykrikuje, jak keby sa hnevkala...ked k nej pridem tak usmev od ucha k uchu...viem co to je...minuly tyzden tu boli svokrovci a babka sa s nou cely cas rozpravala a asi si na to zvykla, ale ved nemozem byt pri nej cely den a kecat s nou :confused:
23. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Chcela by som sa opytat, ci by som mohla medzi Vas, nakolko mi o tomto povedala, az sesternica a ako som citala, tak sa vselico nove dozviem a mozno by som aj ja niecim mohla sem-tam prispiet. :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mon, zahlasováno :dizzy_face:
23. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek