• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Jasimk, jasně, že můžeš mezi nás! Jsi tu vítána :sweat_smile:
23. zář 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marti, tak jak se máte s Kryštůfkem?! Já si dneska vyloženě užívám pohodičky. Emmičku má venku kámoška tak relaxuju :sweat_smile:
23. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macinko, děkujeme máme se fajn. Kryštůfek roste a sílí a je to pořád usměvavé miminko :grinning: Pohodář
23. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super :dizzy_face: to je potom usměvavá i maminka :grinning:
23. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte krásné fotečky s krásným pozadím :sunglasses:
23. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute,

dnes som nejak rozcitena, ci co :rolling_eyes:

nejak si dnes uvedomujem, ze byt mamou je ta najkrajsia rola, pozicia, vysada, vyzva na svete.a ze byt mamou zdraveho dietatka je obrovsky bonus k tomu.

netusim, cim som si to zasluzila, ale teda Boze dakujem.
23. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambul :dizzy_face: máš naprostou pravdu, neexistuje nic krásnějšího :dizzy_face:
23. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte náááádherný fotečky
23. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dakujem, ze mozem medzi Vas a chcela by som sa opytat, nakolko nemam tolko casu, aby som citala vsetky prispevky od zaciatku, kolko krat za den kojite, lebo moj drobec si vyzaduje ani nie za 2 hodinky dalsiu davku. Pri prvom synovi sam sa dala obalamutit "dobrou radou" vraj ked dita je mliecko od hladu treba mu dat aj nieco od smadu a zacala som mu davat cajik. Teraz kojim behom dna v priemere 9 krat.
23. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasimk, tak to my kojíme po 3 hoďkách, někdy i víc, ale zase občas se stane, že malá si řekne taky po dvou hoďkách. já to moc neřeším, když má hlad, tak jí dám
23. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já frčím, letím za svou dceruškou ven. Jdeme si dát s kámoškou malý černý (já na mlíčko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak se tu mějte bááááájo a snad zítra nebo později :dizzy_face:
23. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle si nemůžu odpustit,máš krásný kluky a malej má nádherný číro a úsměv :dizzy_face: nádhera
23. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
macinka dakujem za odpoved, ja som si tiez povedala, ze mliecko sa tvori pre neho, tak nech si da, kedy chce on! Pekne zvysok dna zelam!
23. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
macinka Dakujeeeeeeeeem!!!
23. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasimk, já už dloho dokrmuji. Kryštof pije jak čajík, tak mlíčko. A to zhruba 8 denně + 100ml čaje.

Macinko, užij si to, já si dala malé světlé :wink: taky na mlíčko :grinning:
23. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasimk ahoj, chalani su zlatiiiiiiii a Lukasko ma bohovske vlasy :dizzy_face: vidim ze mas pomocnika pri vareni, ja si tak davam terezku do lehatka a musim jej stale nieco rozpravat takze jej hovorim presne co robim...ze krajam cibulu, placem lebo cibula stipe, smazim cibulu atd...naramne sa na tom zabava a mozno sa aj nieco priuci :grinning: :grinning:

a ked tak rozmyslam, tak kojim asi kazde dve hodiny...je to velky papkac :sweat_smile: ale aspon noc prespi celu..
23. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ja hlasim, ze sme dnes mali ockovanie,poplackali sme si trosku, zda sa, ze horucka zatial nie je a ani by nemusela byt, znasa to dobre, uvidime aka bude noc, teraz by len spinkal a spinkal, co vsak nie je zle, takto mu to lepsie prospieva ako by mal byt hore

ahoj jasimk :grinning: ako Lukasko?

bambulka, ja len suhlasim s Tebou, byt mamou je to najkrajsie co moze byt a ked je este drobec zdravi, tak je to super, mame za co Bohu dakovat :slight_smile:
23. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby moze uz ta fazula ucinkovat? jedla som ju o druhej, terezka teraz zacala hroooozne strielat do plienok a mam pocit ze sa aj pokakala, co dva krat za den uz daaaavno nebolo :sweat_smile: ak je to ta fazula, tak potom to mala zvladla celkom super :grinning:
23. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec ak si ju uz kojila potom ako si tu fazulu zjedla, mohla by to byt uz ona
23. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj albertine, tak som sa na Tvoje odporucanie dala aj ja sem, ale neviem, ako budem stihat pisat, ale hadam, sa sem tam zadari!
zuzec. dakujem! aj ja mu stale rozpravam co sa prave deje a v sedacke si ho bravam aj von, ked idem vesat pradlo. No fazulu som este neskusala, ale vravi sa, ze sa vsetko prejavi do 6 hodin, teda prejde do mliecka, tak to moze byt aj ono!
23. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babulky :slight_smile:

jasimik vitaj :slight_smile:
my mame po ockovani, nikolajko plakal, ked mu to pichala do noziciek, stokrat som olutovala, ze som prikupila jednu nepovinnu navyse, tie rotavirusy, ale nastastie to islo do pusinky... ja som si poplakala tiez, tak potajomky :frowning2:
nastastie moj muz zlaty sa nakoniec uvolnil z roboty a dosiel za nami k doktorovi, velmi to pomohlo...
teplotku zatial nema, trosku si a pospal, ale len tak v ramci normy svojej - asi 40 min... teraz sa hra s opickou a vyzera byt ok, tak dufam ze to tak aj ostane
a niki meria 62,5 a vazi 5760... sa mi zda, ze nijak moc rychlo nepribera, od poslednej poradne pred mesiacom len nieco cez 400 gramov... ale ved je dost velky tak co

bambulka, ja som takto rozcitena dost casto :slight_smile: :slight_smile: a tiez dakujem Bohu, kazdy den

marti aky davas cajik? ja davam malemu len teplu vodicku zatial, a chuti mu, cajik som davala len raz, harmancekovy nesladeny, ked nemohol kakat - a pomohlo
23. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, a s tym rozpravanim, dneska sa mi nikolaja podarilo "ukecat" - plackal, uz bol unaveny a to vzdy place a chce byt len na rukach, ale ja som musela ist na zachod,tak som ho polozila, obrovsky rev a tak mu hovorim "nikolko idem sa len vycurat a potom ti pripravim vodicku a pojdeme von na vyletik" a on sa totalne ukludnil a zrazu uplne usmevy zacal hadzat, jak keby to pochopil :slight_smile: :slight_smile: podareny bol velmi

a tiez sa s nim stale rozpravam, vsetko mu opisujem, co robim a co budeme robit este, a fakt sa mi zda ze on to pocuva... a potom aj on mi vyprava, to mam najradsej, je to najzlatsia vec na svete :grinning:
23. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bash dakujem za privitanie! Podla mna Ti maly pribera v pohodicke, my mame teraz nieco malo pod 6 kg. :slight_smile:
23. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Bash, tak snad bude Nikolajko v pořádku. Nás čeká očkování příští týden, jsem zvědavá jak to zvládnem.

Já dávám bio heřmánkový, protože vše má zahuštěné Nutritonem nebo AR Bebu, tak aby se vykal.

Holky, vy co plně nekojíte, zhruba za měsíc nás čekají první příkrmy :wink: Další krok od miminka k batolátku.
23. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj maly je nervozny a hned zacne mrnkat, ked ma nevidi, ale ked som v inej miestnosti a len na neho zavolam, alebo zaspievam "paslo dievca pavy..." tak pocuva a caka, kedy sa mu ukazem! Asi by sme sa strasne cudovali, co tie malestvoreniatka uz chapu. :grinning:
23. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasmik, vitaj medzi nami. Ja kojím malého tiež na požiadanie,niekedy je to 8xza deň, inokedy aj 10 ako kedy a keď dostane štikútku tak mu dávam čajík, lebo cecík vtedy nechce, jeduje ho to, aj s fľaškou chvíľku bojuje, ale potom sa napije a je dobre. Chalanov máš krásnych, Luky aké má dlhé vlásky :slight_smile:)
23. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti- áno aj ja som na to myslela že za chvíľu začneme s príkrmami :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka, tiež súhlasím,že dieťatko je dar a zdravé dieťatko je požehnanie :slight_smile:

U nás dnes bola na návšteve kamarátka s rodinkou, čo sme boli spolu s Romanom na Onkológii, stále sme v kontakte a tak nás prišli pozrieť, možno Ste niektorá o nich čítali
http://www.cas.sk/clanok/125853/citatelia-noveho-casu-pomahaju-matejkovi-papagaj-mu-prileti-zo-ziliny.html
http://www.cas.sk/clanok/130070/najvacsi-bojovnik-slovenska-matejko-vyliecil-sa-z-rakoviny.html

Matejko má po ožaroch, stále má zavedenú sondu do žalúdka, lebo nevie prehĺtať,nechodí, ale už sa snaží aspoň trošku hovoriť a usmievať. Lekári im nevedia povedať nič určité :rolling_eyes:
Treba si vážiť ozaj že máme zdravé detičky.
23. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bash, čítala som že je dobré deťom rozprávať čo ideme robiť a všetko dookola, milujú opakovanie a rituály :slight_smile:

ja sa idem pritúliť k môjmu mojkáčikovi, celý čas, čo boli u nás bol hore, takže mi zaspal nakoniec pri papaní.
dobrú noc a pekné sníčky :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubko dnes zaspal pekne - uvidíme čo bude v noci :unamused:
23. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek