• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
henessi, ďakujem po mame sú očiská veľké a tá zas po babine :grinning: :grinning: :grinning: nič dobré z nich nečítať, xixi

danka, už som tam strčila aj tabuľku,malo by to stačiť,nie ?

Keď spomínaš omšu, tak my sa v nedeľu väčšinou vozíme okolo kostola,všetko počujem cez okná, takže máme vychádzkovú omšu.
24. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem zalahnúť, dnes bol veľmi náročný deň .. prvý krát teta :grinning: to je normálne funkcia :dizzy_face:
dobrú noc a pekné sníčky všetkým !
24. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute, hlasim sa az teraz, lebo sme boli s nikim na vylete na Zeleznej studienke... milacik plakal celu cestu hore - bol unaveny, ked sme dosli zaspal, spinkal hodinu a celu cestu dole zase plakal :frowning2: :frowning2: nemohla som ho totiz dobre chytit na ruky, lebo sa mi tak nedal tlacit kocik, a to on nie je zvyknuty, cez den sa predsa zaspava u maminky! Milacik moj pocitoval to ako velku krivdu, uplne tak krivil ustocka naopak :frowning2: a o pritom velmi pekne zvladol vcerajsie ockovanie, teplota nic, celkom kludnucky bol.. ale dnes som si vsimla, ze na jednej nozicke to aj on ma take jak stipanec od komara, tvrde a trosku zruzovene, tak neviem - ale neboli ho to ked ho tam chytam... asi zajtra zavolam doktorovi

adelka, tebe velke gratulacie k neterke, je nadherna, malicka princezna :slight_smile: :slight_smile: teta je super funkcia, dufam, ze ma to tiez coskoro postretne... nikolajko ma dvoch super ujov (moji bratia) a jednu super tetu (bratova zena)

alex, ja neviem ci 60 dkg za 6 tyzdnov je malo, ale fakt sa mi nezda... ved ak je maly dost velky nevadi to, nikolaj pribral za skoro 5 tyzdnov len 400 gramov a co? doktor sa tvaril ze uuuplne ok... predtym priberal viac, teraz zase menej...

Bambulka aj niki zboznuje decky a vysivky - mame jednu taku ciernu policku, ktora je potlacena vzormi, akoby biele cipkovane decky, a ta policka je hned pri pultku na prebalovanie... kolja na nu dokaze pozerat aj polhodinu, usmieva sa na nu, recni... nieco take zlate som nezazila, volame ju "kamaratka policka". A tiez ma velmi rad take kvetovane vankuse, na ktorych su podobne vzory jak na policke (samozrejme :slight_smile: :slight_smile: )

Baby s tymi prikrmami som uplne na nervy, lebo niki je uplne na UM a doktor povedal, ze prikrmy bude mat az od polroka alebo od 7 kil, podla toho, co bude skor... ale 7 kil asi tak skoro nebude...som uz vykukavala lyzicky, flasticky v DMke, som sa tesila jak budem pucit mrkvicku... a ono to este potrva, mne to nevadi, ja si pockam, ale co ked to malemu bude chybat?

Adel, velmi dobry napad s tymi junovciatkami po 3 mesiacoch, ja ti poslem aj 3. mesacnu aj prvu nejaku fotku na mail...
24. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

dobry napad s tymi 3-mesacnymi babatkami, poslem tiez nejaku tu foteku na mail,

Bash, neboj, maly to ockovanie zvladne, aj moj bol vcera ockovany a za vcerajsok bol uplne super, zato dnes si to vynahradil, ale hodili sme Nurofen sirupcek a uz je dobre ....

Dadi, aj my ked sme na omsi, tak byvavame aj vonku, ale teraz ked je zima, chcem byt vnutri, zima, myslim, ked ideme rano na 8h., ale vnutri sme v priestore detom vyhradenym a tam som ale pekne s nervami, lebo moj konecne spinka a ostatne deti si tam vykrikuju, buchaju rucickami na sklo a matkami ich neokriknu, tak mam nervy, ze maleho zobudia, a ohladuplnost voci nam veskera zadna, no co....

inak blahozela k stavu tety, mala je viac ako podarena, no proste mala princezna ...
24. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi aj moj, ked sa narodil, tak mal a ma velke znamienko na nozicke, ale uz to nastastie slabne a hadam to aj zmizne, lekari povedali, ze by to malo zmiznut do 2 rokov, tak uvidime, dolezite je, ze nie je to nic vazne, :slight_smile:
24. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej super, idem poslat aj ja :dizzy_face:

henessi ahoj dlho si tu nebola, oliverko poriadne narastol a je z neho fesacisko :wink:

martinamil, tak som zvedava na tu mys :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

idem do hajan, tak brunoc
25. zář 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na ktory mail?
25. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

jasimk, mne kaka drobec pravidelne 3-4 krát do plienky, a poriadne... :slight_smile:

Zuzi, sestrička ma 12r a 3r chlapca.. :slight_smile:

dadi, rada Ti s tým albumom pomôžem.. :slight_smile:

My sme mali opäť rovnaku noc ako tie 2 predtým... večer najprv nemohol zaspať, čo sa nám už dávno nestalo.. zaspal o pol desiatej a o jedenástej už bol hore a od vtedy sa budil každu každučku hodinu.... :frowning2: straašne som unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Lenka, vedela som že s Tebou môžem rátať :wink: :dizzy_face: ja budem mať na to čas vždy večer,keď chlapi zaspia :slight_smile: vždy pošlem aktuálnu verziu ako predtým :slight_smile:

Dnes nadránom po papaní Maťko tak zatlačil, že to prešlo bokom až na spací vak :sweat_smile: no a teraz je tu so mnou a zase delo,som zvedavá,kde to skončilo ... a to nám nejde teplá voda,majú odstávku :unamused:

poobede ideme kuknúť Haničku a čerstvú maminku, juj už sa teším :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem prebaľovať maxi nádielku, potlačenia sa opakovali :sweat_smile: :grinning: pekný deň,večer sa uvidíme :wink:
25. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dost dlho som tu nebola,aj terezka je uz velka slecna,ta bude mat iste vela napadnikov :wink:
25. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
ninny no dakujem, uz aj ja si na to zvykam, ze kazdu chvilu mozem cakat pokakanu plienku a vzdy po zvukovych efektoch! To vstavanie Ti netavidim, ja som unavena, ked kojim 2x za noc!

dada mozem poslat aj ja fotku i ked som sa pridala len nedavno?

Maly sa zacal strasne jedovat, ma takeho macka na umelom kolicku a ked ho chyti oboma ruckami, tak sa strasne jeduje, ako keby sa mu nedali rucicky vyslobodit a ked mu to zoberiem, tak je hned kludny, tak macika mu dam asi az neskor.
25. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute,

my mame dnes stahovaci a navstevny den, konecne po 5 mesiacoch sa stahujeme od rodicov, aj sa tesim, aj netesim, mame tu svoj system, ktory bude treba od zakladov zmenit, ale verim, ze casom sa to spravi.

dadka, jeeej teta!!! to bolo take super, ked sa malicky narodil, neda sa to replay-nut? :slight_smile:
s tymi fotkami to bude u nas opat problem, moj manzel-fotograf jednoducho robi fotky len umelecke a kedze ma uz chudak 3 roboty, tak netusim, kedy bude mat cas maleho odfotit. asi ho cvkanem ja s nejakym easy fotakom, uvidim.

a zda sa mi, ze nam zacina zima, rano som s malym vybehla von v kratasoch a slapkach a zacina ma boliet hrdlo.ach jo, som ja ale pripad.
25. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na FB jsem přidala pár fotek, tak jestli chcete kuk:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2016202&id=1550112904&l=711e901c30
http://www.facebook.com/album.php?aid=2008962&id=1550112904&l=1a4d3a065c

Dnes jdeme s tatínkem do ateliéru na focení, tak snad budeme mít nějaké rodinné foto jako vzpomínku.

Adél, chceš ty fotky rovnou spojit do jedné nebo chceš 2 různé fotky?

naše data: Porodní 2720g 49cm, 3 měsíce 5200g 62cm
25. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby jemu sa normalne zacinaju rezat zuby som v koncoch on place ako divy
25. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no krasny je :slight_smile: iank presne tu cervenu zycherku mame aj my a teda patri to k najoblubenejsim hrackam stale ju cuca a super na nej je to ze sa da perfektne drzat a je lahka takze nezatazuje rucicku
25. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natashko, děkujeme :slight_smile: Ten zavírací špendlík je fakt super. Je lehoulinký, dobře se drží, chrastí,...

Už zuby? Tedy, je vidět, že nám ty děti rostou a "stárnou" :slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti zlatucky je, zvedavec maly :slight_smile:

bambulka, podobne, tiez som dnes vybehla v slapkach a tricku a uplna zima mi zostala... som musela vyhladavat slnecne casti parku, lebo v tieni ma pekne striasalo

niki dnes vstal o pol siestej (inak vstava o siedmej) a cely cas chce byt len na rukach, hrozne mi je luto, ked vidim, ako sa nevie ulozit... uplne si sucha ocka, az sa mu zatvaraju, ale nie a nie ho uspat... neviem ci to ma este po tom ockovani taku nervozitu ci co
25. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,

bavili ste sa tu o tych rodinnych pridavkoch. dnes som bola na UP a zistila som, ze vlastne rod.pridavky za mesiace jun a jul mi boli vyplatene spolu s porodnym a prispevkom na dieta, teda neprislo mi to na ucet ako samostatnych 21.25 Eur, ale dokopy.

mozno aj Vas to zmiatlo.
25. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, mne len zrazu v auguste prislo 42 eur naraz
25. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky,

ak by niekto z Vas vedel o nejakej praci, ktora sa da robit popri MD, prosim napiste mi cez ip.

nieco hladam.
25. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
bambulka aj mne to bolo prense tak vyplatene spolu.a ja som ich uhanala ze kde su moje biedne 20 euracka :grinning:
25. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
pridala som si nový album - Jakubko 3 mesiace - keď chcete nakuknite :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak mám za sebou pohřeb babičky. :frowning2: :cry: Bylo to naprosto hrozné. Myslela jsem, že to tam se mnou sekne. :pensive: :cry: :cry: Ale snažím se to rozdýchat a smířit se. Teď už je mi trošku líp a pomalu se z toho dostávám.
25. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme zpátky od fotografa.

Monrou, je mi to líto, ale musíš jít dál, život se nezastaví :frowning2:

Do albumu jsme dala fotky jak tatínek hlídá. A vy se divíte, že je Kryštof pohodář?! Mě jen tak něco nerozhodí a jak je z fotek vidět Aleše taky ne :grinning: :grinning: :grinning: (tatínek si ho vzal do ložnice a vedle sebe má Truck-forum - něco jako je náš Koník :slight_smile: )
25. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielko, krásně roste :slight_smile:
25. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caveste zienky,
idem dnes zastupit alex a "vystazovat sa". Asi 4 mesiace viem o termine stretavky z gympla po 10 rokoch, mala byt dnes. Vsetko som mala dohodnute a uz vychystana, vyfintena a Teusko mal zrazu taku koliku, take krce...ze sme sa aj my zacali balit na pohotovost. :frowning2: Potom to preslo, tak sme nesli, ale uz som to nestihla... :cry: A teraz uz nechcem ist, bo nekludne spi a aj tak ak pozivaju, uz budem mimoza. :wink:
Tak sme sa smiali, ze je ziarlivec a maminku nechcel proste pustit. :grinning:

monoru - to je mi luto, ale ako martinka napisala, chce to cas... :frowning2:

martinka - super fotky!!! Vy ste pohodaci, Vam zavidim. Ja niekedy analyzujem a riesim take veci... :rolling_eyes: :rolling_eyes: ze si proste sama nalozim a velakrat aj zbytocne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak uz aj mne prisli tie peniazky z UPSVaR, ale musela som im mejla napisat... :rolling_eyes:
25. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekný večer maminky :slight_smile:
dnes sme sa boli pozrieť na malú Haničku, to ani pravda nie je,že aj naši malí boli taký ozaj malí :slight_smile: zlatučká je :dizzy_face: Maťko tak na ňu pozeral cez to sklo, hodím fotky :slight_smile:

trošku som zas doplnila júnovky : http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=470837

stačí keď pošlete váhu a miery v 3.mesiaci, pri narodení máme v tabuľke :wink: a tiež fotku z 3.mesiaca,ale kľudne aj ak chcete inú ako je uvedená v pôrodných fotkách bábätiek
25. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, si mi to uľahčila :slight_smile: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek