• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
A este som sa chcela spytat spominali ste tu flasku od Aventu. V nemocnici sme dostavali vselico a bola tam aj tato flaska. To ste mysleli tu mali??? Ak ano tak neviete kolkatka je na nej ten cumlik cislo? Ci jednotka? Dik

A s tymi kolenami som nevedela ze je nas az tak vela. Tak teraz viem ze to mame z tych nasich deticiek.
2. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
vcera som hovorila,ze este nemam mrsku,snad to nezarieknem a ona sa vecer dostavila :angry:
asi som bosorka :grinning: ,takze kto chce cisla na lotto,napiste mi do IP :wink:

a aj mna bolia kolena
2. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mgada29. ahoj. ja som kupovala novorodenecku sadu avent tie cumliky k tomu tam boli cislo 1 a 2. no teraz uz davam Damiankovi cumlik od 3 mesiacov. no a neskor je od 6 mesiacov.
2. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcela som napisat "magda". prepac mi ten preklep, prosim ta.
2. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, aj ja som bola v anglicku a presne ako hovoris. babatka s holymi nozickami, vsetci tam chodili taki povyzliekani, vo februari hole nohy, na nich len plazove žabky. a malinke deticky tam mama napchavala čipsami, to mi tiez neslo do hlavy. :confused:
2. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
magda, my sme dostali pancusky pre malinkeho a velkost na nich je 68/80.

dnes sme dostali fusak a pri tomto pocasi... mam pocit, ze ho vytiahneme hned na najblizsej prechadzke :confused: hlavne ak pojdeme von na dlhsie...
2. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hodila jsem na FB fotky z ateliéru, tak kdo chcete kuk http://www.facebook.com/album.php?aid=2016626&id=1550112904&l=1c78e68cf2
2. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
komu mam poslat foto lebo vcera som poslala na ten jeden meil ale ako pozeram este nie sme v tabulke
:pensive:
2. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
martina - maly je zlatunky a fotky perfektne - tie posledne su super... :wink:
2. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti,
velmi krasne fotky, malinky sa tvári ako riadna potvorka, take krasne tvaricky vselijake hádzal :grinning: a aj ty velmi dobre vyzeras
2. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdi, fotky môžeš poslať na môj mail: lenka.chrinova@gmail.com

Tu je album:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=470837

Pekný večer všetkým :wink:
2. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Kryštofko krasne pasie koníky...
2. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, krásnučke fotky mate.. veľmi Vám to tam všetkým trom pristane.. :wink:
2. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Martinka - Krištofko je úžasný, hotový model. a rovnako aj maminka a tatko :slight_smile:

Zuzka - Terezka je zlatunká

Ninny tak ja mám takúto noc pravidelne. No a minulú noc sa pridala aj Danielka, ktorá mala zle založenú plienočku a pocikala si plachtičku aj pyžamko. Boli práve 2 hodiny ráno (Ľubka pred chvíľou zaspala) a tak som ju v polospánku prezliekla, prebalila a potom ostala spať u nás na posteli. Hneď na to sa zobudila Ľubka. Danielka si celú noc na mňa vykladala nohy. No paráda :grinning:

Mňa našťastie kĺby nebolia, ale mne zase odjakživa strašne praskajú. Hlavne v členkoch. Praská mi to tak nahlas, že niekedy zobudím aj malú, keď odchádzam z izby a ona ešte tuho nespí. Manžel si už párkrát myslel, že sa mi tam niečo zlomilo. :slight_smile:

No Ľubka už plače tak bežím.
2. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka, super pamiatku budete mať ... :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada, ninny akurat som vam poslala foto nasej krasavice...
2. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuji. Měl z toho focení srandu. Jen teď nevím, které mám nechat vytisknout pro babičky a pod. Mám od každé 1x a nemohu se rozhodnout. Zítra ráno jsem je chtěla nechat udělat, abych jim je odpoledne po Vítání občánků dala.
2. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už sa tvári, že spí. Dávam jej taj 10 minút.

Ešte som chcela k tomu otužovaniu. Určite je to výborná vec, ale čo už, keď ja som taká zamrznutá, a nemám rada, keď je mi v zime zima :slight_smile: . Okrem toho mi vtedy strašne praská pokožka rúk, čo je teda dosť nepríjemné. No keď mala Danielka pol roka, tak tú zimu som každý deň chodila minimálna na dve hodiny von, lebo inak dieťa nespalo. A to úplne za každého počasia. Aj keď fučal raidny severák, kedy okrem mňa nebol von nikto. Keď som sa vrátila, ruky som mala také skrehnuté, že som nevedela strčiť kľúč do dverí. No a tú zimu som bola zdravá, bez jedinej nádchy. A ani Danielka teda vážne chorá nebola, jedine, keď sa jej tlačili zúbky.
2. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera tu niektora pisala o tom, ze urobila detsku vyzivu. ale nepamatam sa, ze ktora z vas a nemam velmi cas citat tu cely dnesok a vcerajsok ... ja by som chcela receptííííííííík :wink: dakujeeeeeeeeem.
2. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak nachvilocku som tu.

Martinamil fotky mate krasne :slight_smile: my sme sa fotily ked sme mali malinku este v brusku a to bol taky zazitok ze som tam dostala zchvat smiechu. No a terz by som chcela fotky tiez tak s malinkou.

Neviete ci niekde robia take fotky ako ked je dieta v pozadi kvietkou alebo v ovoci a tak ako ked je puzzle s malymi detickami viete?
Mala by som par otazok mozem sa spytat?
1. Davate do postielky uz vankusik pod hlavicku a aj do kacarika?
2.V akej polohe vy kojite?
3.Vy si platite ten fond nezamestnanosti?4
4.Davate detickam v noci po papani cumlik?

Maminy Dnes som po kupani dala Magdalenke Vigantol a isli sme papat. Ked sa napapala sme odgrgli dve kaluzky vyvratili este aj na pliecku sa a este ked lezala a mavala s rucickami jej islo s pusinky.
A chcem sa spytat ze tie vigantol kvapky ako keby nemala ked to vyvratila ze? Nemali ucinok?

Vam tiez tak vyvryckavaju?
2. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdo, fotomontáž si můžeš udělat v počítači celkem jednodušše, ale jsou i lidé, kteří se na to specializují.

Na Tvé otázky:
1. polštář vůbec nepoužíváme
2. vleže i v sedě jak klasicky, tak na bok, dle situace
3. v Čechách není
4. Kryštof dudlík nechce, ale je-li v noci neklidný dostane můj malíček. tedy spím s rukou u něj v postýlce a naše pirańa, má-li potřebu se přicucne.

Po tom co zahuš´tuji, již zvrací o moc méně.
2. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keby som to ja vedela tu fotomontaz ja som na take veci neni talent. A dik za odpovede :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
magdi,
my davame viac liekov denne a malinky /sice uz menej ako predtym, ale predsa/ este grcká. ale ja sa presviedcam, ze tie akurat dve kvapky mi nevygrckal a urcite v nom nieco zostalo. my davame aj ine lieky a aj ked si obcas myslim, ze ci nesli von, vidim, ze nesli. no ale to nie su vitaminy, to su silne lieky.

no a na nasledujuce otazky:
1./ my nepouzivame ziadny vankusik, ani paplonik, ani v postielke ani v kociku. pod hlavickou ma malicky len plienky a spava prikryty dekami, alebo v spacom vaku. v poslednom case sa dost odkopava, takze ten vak je idealny.
2./ kojime od zaciatku v lahu
3./ taky fond si neplatim
4./ ako kedy. ked hned nezaspinka, tak ano. vacsinou ho dudlík potom uspí.
2. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAute maminky,
tak ako sa mi mate? ja som mala tazky den, cely den Danielka bolelo brusko, spaval iba 30 minut a potom dalsi plac, taklze som unavena ako kon, a pojdem spat, len co vam napise,

jej, aj vas bolia kolena? mna uz pomaly koncia, teda dufam, ale doteraz to bolo priserne a to nielen rano, ale zakazdym, ked som s,vtavala, - zo sedu, ked som maleho kojila a ked som ho mala na rukach, tak som myslela, ze spadnem aj s nim....

Magdi, tvoje otazky a moje odpovede:
1) nepouzivam ziadny vankusik ani paplonik, maly je prikryty iba dekami a odkope sa iba ked zaspava, ale to ho vzdy pridem skontrolovat a prikryjem ho
2) kojim uz len v sede, zo zaciatku v lahu, ale to som si akosi krk a ruku necitila a zevraj babatko ma mat pri kojeni hlavu vyssie ako cele telo, to mi povedala pediatricka, ked som sa stazovala, ze maly casto stikuta
3) fond si neplatim
4) dudlik my pouzivame len pri zaspavani, to ho ukludni, no pocas spanku ho vypluje a casto ho najdem rano pod nim :slight_smile:)

katka 2808, kedy idete na to podrezavanie jazycka? cis te uz boli?

tak vy ste ma nechali samotnu s tou mrskou?este ze sa pridala julenka, hoci je lepsie bez nej, to verim
2. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky,
napadlo ma, ze sa vas spytam ... asi uz vacsina z vas ma deticky zaockovane hexavakcinou - 1. stupen. chcem sa len spytat, ako to vase deticky znasali. nasmu Daminkovi to az teraz neurologicka odporuca, no kvoli tym zachvatom, co mal na zaciatku, sa este bojim, co to bude a preto sa pytam...
2. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka2808 my mame to prve hexa a prevenar za sebou a preockovanie nas caka v novembri. A ako to malinka znasala po pichnuti hned plac az dokym som si ju nevzala na ruky a mojkala a tisila. Doma som ju utisila na ruckach a zabuvala davala som jej na nozicky studene obklady. Bola taka ospala. Mali sme dat cipok paralen ked bude 38 mat dali sme cipok po kupani a potom nad ranom. V ten den kedy sa jej to pichlo tak mala citlive nozicky po tom pichnuti takze moc sme ju tam nechytali. A na druhy den uz sme sa usmievali. :wink:
2. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, my sme v den pichnutia boli super, ani nozicky ho neboleli, ale zato na nasledujuci den sme mali horucky, dali sme sirup Nurofen, odporucany a ten super zareagoval a bolo fajn
2. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne doobedie!
Ale je vonku paradna zima!!! A to som si myslela, ze bude teplucko az do novembra :dizzy_face:
Martinamil nadherne fotocky, ten fotograf musi byt super :slight_smile:

magda 1. nepouzivame ziadny vankusik, v posielke a kociku ma pod hlavickou plienku, v kociku je zakryty dekou a v postielke perinkou, ale spi este v zavinovacke a v spacom vaku, lebo sa odkopava a aby bol v teplucku.
2. kojim vacsinou v sede aj v noci mam hojdacie kreslo, ked sa maly napapa a potom ho supnem do postielky a nad ranom si ho beriem do postele a tam ho nakojim a niekedy este zaspi pri mne
3. neplatim si
4. dudlik v noci nepouzivame, mozno len na zaspanie a po chvili ho vypluje, ale cez den na ukludnenie a ked zaspavame.

Pekny vikend vsetkym :sunglasses: :grinning:
3. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuska, nas Misko bol zlatucky... Trosku si poplackal, lebo predsa to bola vcelicka, ale kym nam dokyna stihla povedat, kedy prideme nabuduce, uz bol tisko.. Teplotku sme nemali a ani nic... Ani obklad som nedala...
3. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti nádherné fotky. Hlavne sa mi páčila č.9, z tej by som hneď urobila plagát :grinning:
My už máme dve očkovania za sebou bez teploty. Len sme si trošku poplačkali a cestou domou sa mi Sonička v aute žalovala. Stále vykrikovala ej ej ej ej :slight_smile:
1. vankúš nepoužívame, spíme vo vaku a máme aj deku
2. kojím v sede ale ráno si beriem malú na mojkanie do postele tak kojím v ľahu
3. neplatím si nič
4. zaspávame s cumlíkom. Aj v noci keď jej vytiahnem bradavku z pusy tak jej miesto nej dám cumlík inak sa mrví a nespí. Ona ho potom sama vypľuje.
3. říj 2009 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek