• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
a co ten čaj z maliníku? Já ho piju a docela tam po tom čaji něco cítím že se děje
9. čer 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tiez pijem a neviem. Asi mne nepomaha. Aj sex skusam, aj tie schody..
9. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nie u nas to vyvolaju hned na termin ak sa nenarodi do terminu tak hned vyvolávaju!!!! mno v mojom pripade mi to vyšlo hrozne najhoršie a to tak že termin mam sobotu a do nemocky ma beru až v pondelok:(((
9. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne vela pohybu..ja som sa vcera vybrala na malu prechadzku pre manzela do prace, a ledva som tam uz prisla na cas, som si kopla do vrtule, a tak mi drusko ztvrdlo, ale musim chodit, lebo priberem este, a potom sa uz ani v posteli neprevalim :grinning: :grinning: citim sa ako maly hroch :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je ale ještě furt brzo, si představ že bys to nosila ještě 10 dní po :frowning2: dva dny se dají vydržet
9. čer 2009 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, ale nie je mala :slight_smile: na dievčatko je tak akurát.. dievčatka sa rodia menšie..
9. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja pijem cajik z maliniku,ale nic necitim, iba ako ide dolu :grinning: :grinning:
martinka ved to sa ti moze este do pondelka same spustit, a preco vyvolavaju tak skoro?? daj si epi!
9. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím, že ty dětičky si to prostě řeknou sami kdy jdou ven. Podívejte na cernobilku - chudák vyzkoušela všechno možný a nic nezabralo :unamused:
9. čer 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som este v piatok bola na aerobiku a nic. Tento tyzden sa uz ale bojim, lebo je to 30 km a musim chodit autom a ta cesta ma odradza.
Ninny myslis?
9. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj u nás vyvolávaju až pod 10 dňoch po termíne.. a malinik tiež pijem.. aj sex, schody, chilli, teplý kúpeľ.. sme skúšali a stále nič.. :grinning:
9. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda janne ty jsi dobrý hazardér :confused: :fearful:
9. čer 2009 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcatka sa rodia mensie? to by som chcela utz,mi nechcu urobit, ale urobia asi az ked dostanem kontracie :confounded: :confounded:
co uz :confounded: :confounded:
musim to zobrat ako to ide..nemam na vyber :confounded:
9. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno j atiež neviem prečo mi to chcu tak skoro vyvolat ale tak u nás to tak beru pokial je cele tehotenstvo bez komlikácii tak na termin vyvolávaju a myslim si že v mojom pripade zabral aj ten fakt že mám dost velke bruško ale tak nikto mi nikdy nepovedal aká je mala velika abo čo !!! tak to tak beriem že to tak ma byt!!! mno neviem ja sa tej epi skor bojim!!!
no co se dá dělat, holt musíme vydržet. A jestli to má být porod vyvolaný, tak s tím stejně nic neuděláme - ven musí
9. čer 2009 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, určite.. keď ma mála teraz 3 kg.. tak je akurát.. dievčatka sa vždy rodili menšie ako chlapci... aj tu síce su vynimky, ale všeobecne áno.. ja som sa napríklad narodila v termíne a mala som 2,9 kg.. :slight_smile: veď pozri naše tabuľky.. :wink:
Tak aj ja dam dnes teply kupel :grinning: Aj ked ja vanu moc nemusim...
9. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicka, ma pravdu, na toho naseho prcka nasadili 2 a kus kola vyvolavani a nic. A nakonec si sam rekl, ze chce ven, proste se to urychlit neda. Moji kamaradce od zacatku rikali, ze kdyz to donosi do 28tt bude rada, prcek se tlacil ven, a pristi tyden ma termin porodu a je stale cela
9. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, ja som najprv skúšala teplý kúpeľ vo vani.. a teraz sa už ledva zmestím do vane.. a nie je mi tam pohodlne.. tak idem rovno do sprchy... je to skvelé púšťať na seba teplu vodičku :wink:
9. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teda ještě před tím vyvoláním udělají Hamiltonův hmat a čekají jestli se to rozjede. Blbý je, že se pak chodí 2x týdně na monitor
9. čer 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulka, tak niektore by tam do kedy chceli ostat potom??? naveky?? :grinning: :grinning:
janne aerobik??? :astonished: ja som chodila plavat, ale uz sa bojim, a to mam na skok, kašlem uz na to, mala som naposledy velke tlaky v brusku, ked som doplavala..uz len doma a nakupy..to vse..cakame..
9. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno ved to von musia tie deti poviliezať, ale bude nám to stáť zato aj ked nas vyvolaju všetky:slight_smile:
ninny,ja som si uplne myslela,ze v noci pojdes,aj sa mi to snivalo :slight_smile:
ono je to ke konci úmorné, ale zase zaplaťpánbůh, že člověk nemůže zasahovat do všeho :wink: příroda ví.
9. čer 2009 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo je to ten Hamiltonův hmat? :slight_smile:

julenka, ale kdeže.. ja som vedela, že sú to len poslíčkovia.. aj keď čím ďalej tým silnejší... ale už by som fakt šla... :wink:
9. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru aerobik. Taky neskakavy pre tehotne. Ale uz som tam s najvacsim bruchom.
9. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj ja som este cela. Vcera som uz mala take nervy, ze uz by som nedbala, keby to bolo. Inokedy mi je fajn, nic necitim, je mi v pohode.
9. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa zase bábo oveľa menej hýbe ako predtým... predtým to bolo každú chvíľku a poriadne.. a teraz raz za čas, len troška.. nechápem prečo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny,citala si narcisku?vraj sme my dnes na rade.Tak ideme,nie?
jasne ze to bude stat za to martinka, ja som tiez nechcela ist na svet som sa konecne narodila po vyvolavacke desiaty den po termine a maminka mala uz zelenu vodu :frowning2:
a aj ja som sa bala epi, ale vsetci hovoria, ze je to uplne perfektne, krasny pôrod, atd...ja si ju dam, tiez som uvazovala o tej ihle v chrbtiti, ale ze je to velmi tenucke, a niet sa coho bat, uz som vela nad tym rozmyslala, ale dam si ju, vsetko si dam!!! :grinning: :grinning: :grinning:
julenka, tak poďme.. :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek