• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Caute bambule, ako sa mi mavate?

Ja na noc davam ciapocku a vzdy som davala, iba ked bolo velmi teplo, tak velmi níe, ale teraz je zima, nekuria, tak preto, a do vanicky davam harmancek, to ho tak pekne ukludni, a potom pekne zaspi

dnes a zajtra som s malym u rodicov, menim okno na kuchyni, tak bordel bude, to by nebolo moc dobre, byt tam teraz s malym....
5. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak mne sa podarilo sem za vami nachvilku ist ale asi zachvilu budeme papat.

Lentilk.a na sono bruska ide kazde dietatko alebo len ked sa nieco mudr. nezda?

Zuzec prajem rychle uzdravenie Mna ked hrdla skriabalo a citila som sa zle tak som si kloktala hrdlo slanou vodou a pomohlo. A pomaha aj caj Coldrex je hnusny ale ja som si davala do neho i cukor lebo bez neho by som ho nevypila. Ja som si ho hned kupila ked som mala naznak ze na mna nieco lezie. A tiez my pomohol. Len to by si sa musela spytat v lekarni ci ho mozes ked kojis.

Bambulka 814 a alex detickam prajem vsetko najlepsie nech su zdravucke a stale usmiate.
5. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albertine a kolko davas toho harmanceka asi?
5. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, sorry, ze ruším, ale predávam 3 suprové bundičky na jeseň pre dievčatko vo veľkosti od 3-6 m, tak ak niektorá potrebujete a máte záujem, kuk na MMB http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=49175
5. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
aj terezka ma dnes 4 mesiaciky, leti to ako blazon :confused:
prelezala som dnes cely den v posteli, dala som si Paralen a vypotila som sa poriadne...aj tak sa citim este na figu..
Stevo sa dnes hral na zenu v domacnosti, skoro som odpadla ked som sa po poobednom slofiku zobudila a podlahy poumyvane :grinning: este nikdy to nerobil a ani som to nikdy od neho nechcela, ale toto ma prekvapilo...je pravda ze ma doobeda mykalo to urobit lebo ma stval bordel, ale nenasla som na to silu...
a este mi cely den varil cajiky a aj ranajky mi do postele priniesol...akoze toto sa u nas este nestalo, tusim musim byt castejsie chora :grinning: :grinning: :grinning:
len mi hrozne chybalo cely den ze nemozem poriadne vybozkavat Terezku a taka bola dnes zlatunka :dizzy_face:

ku kozmetike...my pouzivame do kupela dve kvapky Babylove taka velka modra flasa a na ritulu Nivea a som spokojna
a vankusik by sa aj tak myslim ze nemal este pouzivat, dokonca som niekde citala ze az do 3 rokov :confused: ale do roku urcite..

dobrunoc
5. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hura, uz som myslela ze konik odklusal :grinning:
6. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Zuzec dufam, ze Ti je uz lepsie a zavidim, ze Ti muzik porobi aj take nepopularne veci, ako je upratovanie. My byvame v dome 5 rokov a za ten cas 1x umyl riad a 1x povysaval, vraj aby som si nezvykla :wink: ! Ale beriem, ze pride z roboty a ide do roboty (dielne) aj doma.

ku kozmetike malemu som davala samponik z DM, ale zrobili sa mu z neho lupiny az tak, ze sme museli kupit salycilovy olej na vynicenie, tak teraz celeho komplet umyvam detskym mydielkom a natieram po kupani Niveou. Na ritku pouzivame na striedacku Sudocrem a kozmeticku vazelinu, ktora sa mi osvedcila aj na zimne pocasie na tvaricku a ruky a ja jau pouzivam na pery.
Stvormesacnici drzte sa za chvilu Vas dobehneme a maminkam gratulujem k trpezlivosti!
6. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

my sme mali dnes taký klasika deň. Doobeda som varila (šošovicovú polievku a žemľovku), potom hurá von. Akurát, že bolo po nočnom daždi všade mokro, tak Danielka prišla domov ako prasiatko, a to som jej ráno dala všetko čisté. Poobede zase sme len vybehli von, prišla aj kamoška s dvomi dcérkami, a tak sme celý babinec boli v cukrárni. Teda sedeli sme vonku, lebo bolo celkom teplo. Potom sa deti vyjašili na ihrisku a rozchod domov. Teraz už spinkajú.

Zuzka som rada, že sa to lepší. Ja celú jeseň a zimu jem vit. C. Keď som bola minulú jeseň tehotná a niečo na mňa liezlo, kúpila som si to Oscilococcinum (neviem presne, ako sa to píše) a teda neviem, či to zabralo, ale prešlo mi to.
6. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzec k 4mesiacikom Terezke prajem vsetko najlepsie hlavne nech je zdravucka a stale usmiata :slight_smile: Ja by som tiez to chcela zazit aspon na jeden den. Take staranie o mna :confused:

My sme mali dnes den taky ze mala bola od druhej hore vobec nespala s ohradkou ak sa pohrala tak 20min. tak aj to je vela. Potrebuje mat stale niekoho pri sebe.

Vase deticky sa ako dlho prehraju pri ohradke- hrazdicke alebo inej hracke? Musite byt tiez pri nich?
6. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky,
magdi - nie na sono bruska nechodi kazde babatko, len Teusko ma strasne koliky a uz to trva dlho. :wink: Moj maly nemoze byt sam, musim sa mu venovat a pod hrazdickou ma rekord kym sa vycikam a doklusam nasapt. :-Potom uz hlasi nepsokojnost.
zuzi - tak Ti prajem skore uzdravenie!!!

Zienky, uz sa Vasim babatkam sfarbuju ocka na nejaku farbu? Viem, ze to az do pol roka sa to ma...ale ci uz sa to zacalo. Bo sa mi zda, ze Teusko ma este modrejsie ocka ako predtym. :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. my sme vcera boli v meste pozerat auticko a nabytok, bo by sme chceli kupit a matko cely cas s cumlom a nedudlal ho len si ho vyberal a daval naspat do pusy a ohryzal ho. tak som mu kukla vecer do pusinky a ma napuchnute zubky hore ale hlavne dole. no a dnes cely den chce len hryzt, je uplne jedno co... moj prst, svoj prst alebo najlepsie celu rucku, hracky, plienku... proste cokolvek :slight_smile: tak som zvedava kedy zubky vylezu ale uz ho asi riadne mrzia :slight_smile:

leuska - mne sa zda ze mu idu dohneda, kazdopadne uz ich nema take sedkavo-modre :wink: a ako teuskovo brusko? je to uz lepsie? dufam, ze ano.

zuzec - super manzelika mas :grinning:
6. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
jej, konečne nabehol kôň, ešte poobede nešiel, no hrôza :confused:
6. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lentilk.a my sme mali ocka take dost svetlo modre a mne sa zda ze zacinaju byt tak tmavsie. Ale to sa my mozno len zda. Ved uvidime a potom napiseme :wink:
6. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule vy ste tu pisali o Calgel ze je dobry na zubky?

A ked sa zdaju ze su dasienka napuchnute ako vravis ty Alex tak uz ich treba natierat?

A vase deticky si davaju po papani rucky do pusinky?
6. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AAA kon uz funguje :slight_smile: ahojte. LEtilka aj Dominikovi sa zafarbuju ma ich uplne hnede. Dnes sme tu mali uplne teplo v satach som behala. JA sa nestacim cudovat dnes ma Dominik prekvapil novym kuskom lezal na chrbte na deke hrali sme sa a on zrazu suuuup a hlavu a trup dvihol hore akoby robil brusaky a ostal tak asi 10sekund a sam pozeral a nechapal :grinning: Zuzi Terezke dodatocne vsetko naj
6. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natashka pekne pokroky ti robi. Ja sa tesim tiez na niake len teraz sa my zda ze ked ju dam na brusko tak hlavicku moc nedrzi pada jej dole :frowning2:
6. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj Maťkovi sa sfarbujú do zelenohneda - po mame :dizzy_face:
zuzec, kde si našla Števa ? že upratať ... no to sa mi môže snívať, MM chodí na nákupy, toť vsjo - ostatné je na mne.
My sme mali doobeda návštevu z rodiny, tri malé deti a teda bolo poznať,že to bolo nad Maťkové sily, celý deň bol ako vymenený, nespinkal, mrknkotal, konečne večer zaspal až okolo 20:00 ... ani vonku si nepospinkal, no deň nanič. Ešteže som bola na to prichystaná.
Magdus, ani u nás dlho nevydrží drobec sám, posedí aj v kresielku alebo chvíľku v postieľke s kolotočom a hračkami,ale mama sa musí aspoň priebežne ukazovať. Dokonca aj keď sme niekde a pestuje ho napr.svokra, musí sa ubezpečiť, že som poblíž, niežeby mrnkotal, ale vždy točí hlavičkou a hľadá ma, akoby sa ubezpečoval, že mama ho niekde nezabudla :sweat_smile: :dizzy_face: proste môj miláčik, neni sa ani čo čudovať, veď celé dni sme poväčšine spolu iba my dvaja,tatino je v robote a keď večer príde to už je len chvíľku s ním.
6. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Očká sa už teraz zafarbujú na svoju konečnú farbu. U nás to bude taká sivomodrá.
Alex - tak to už budete o chvíľu zúbkatí :slight_smile: , no len nech ho už veľmi netrápia. Ľubka má zatiaľ len trochu rozšírené spodné ďasienka, čiže prvé zúbky sú ešte ďaleko. Danielke vyšiel prvý zúbok presne v 7. mesiacoch, no keď bude Ľubka po mne tak si počkáme do prvých narodenín :grinning:
6. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska som mu musela večer ostrihať nechty na rukách, lebo tak sa doškrábal a to ideme vo štvrtok do poradne :angry: , super !
6. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasi - brusko je teraz lepsie klop -klop. Ale bolo veeelmi zle, tak sme aj na to sono isli. Ma vela p"plynov" v crievkach, teda ho kvaria prdiky. A popriali mi vela trpezlivosti, ze raz z toho vyrastie. :sweat_smile: No a hlavne je, ze to nie je nieco ine, ja uz som si zacala vymyslat a bat sa. Tak sa este intenzivnejsie - ak sa da - vecer v posteli modlim, aby to uz dlho netrvalo. :wink: Tak Matejko uz ide byt selma zubata, hm? :wink: :grinning: A vy ako s bruskom?

natashkaa - Dominika vitame vo fitness klube - kvoli tym brusakom. :grinning: Ale vazne, je to sikulko. :dizzy_face:

magdi - Teusko si zuzle celu past a to aj hned po papani. Neboj, nie je to od hladu. :wink:
6. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nieco my o tom dada78 hovor asi ich budem musiet strihat do tyzdna 3 krat. Mame tiez na cielku skrabanec :angry:
6. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, andreber - dakujem. Ja som citala, ze ocka sa az do pol roka menia... Tak to je super, lebo Teusko ma naaadherne modre. :dizzy_face:

dadi - ja mam pocit, ze stale len nechtiky striham... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neboj, nase skrabance niekedy aj za den zmiznu :wink:
6. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A aj mna by zaujimalo, kde si, Zuzi, nasla Steva :grinning: :grinning: :grinning: Teda kvoli tomu uratpvaniu, nech to na pravu mieru uvediem. :wink:

Inak kontrola - ivuuuuuuuuuus, kde si????? :confused: :confused: :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
...upratovaniu som chcela napisat...
6. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si ma lentilk.a ukludnila ja som si myslela ze by bola hladna.
6. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamule, ako sa mi mate? Ja celkom v pohode, da sa, uz mame urobene to okno v kuchyni, som to skontrolovanla, tak to celkom pekne vyzera, dnes som tam nechala manzela, pekne poupratuje a ja zajtra pridem dokoncit tie veci okolo kuchynskej linky, vsak manzel castejsie upratuje, ako povysa a zmyje podlahu, takze chapem Zuzec, ze ju potesilo, ked Stevo poupratoval, inak skore uzdravenie....

nam sa este ocka nemenia, teda ich farbam dufam, ze zostanu pekne modre, ja ih mam sedomodre, ale manzel hnede

Magdi, normalne zalejem za hrst sypaneho harmanceka do vacsieho hrnca alebo misky a necham to vyluhovat, viac, ak mal tazky den a nieco ho bolelo a potom to pridam normalne do vanicky, vlastne to pripravuje manzel a aj ho kupka, to odvtedy ako som bola chora, tak som povedala, nech ho teraz okupe on, a teraz to nechce pustit, vsak len nech ´ho to neopusti, :grinning:
6. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
NEchty to je presne ako pisete pomaly ich striham kazdy den. A Zuzi ja mam tiez take stastie ako Ty :wink: a hej cumleme paste poctivo aj my a calgel je super sice dala som ho len 2x ale zachranil ma od totalneho revu.Baby take tie hryzatka este dezinfikujete? LEbo ja to uz len sem tam umyjem betadinom nedezinfikujem ich a kurnik neviem ci este treba ci nie. Alebo hracky ci periete ja mu vzdy tie co cuca operiem tak raz do tyzdna ako to robite vy?
6. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka 28080 , super, ze DAmianko tu hrazdicku zvladol :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky..my sme boli vcera zaockovyní...Kiarka to zvladla celkom fajn..vpich jej problem nerobil,no ked jej vstrekovali vakcinu,tak sa rozplakala..ale potom sa uz v cakarni usmievala ako slniecko...a samozrejme nam idu zubky,tak sme pre istotu po prichode domov supli paralenovy cipok..,aj na noc..spinkala kludne..a na zubky tiez pouzivame calgel..pekne jej to ukludni dasienko
6. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte sa posťažujem, ráno sa mi vyhodil pod okom na líci taký červený fľak, nikdy som nemala problém s exzémom - to má moja mama, normálne ma to vyľakalo, tak som hneď googlila, že čo to je a napadlo ma,či to nebude z toho, ako MM striekal na stene mapy po plesni, čo sa nám s radosťou objavuje raz za čas na stenách :angry: budúca švagrová (dúfam) mi poradila Calcium Pant.... a tuším sa to zmenšuje, no fakt som krásna ! :sunglasses:
6. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek