• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
natashkaa :grinning: :grinning: prvu som mala hned po 600nedeli, druhu 2 tyzdne na to(aby mi nebolo luto), a potom to uz islo, kazdych 28 dni :rolling_eyes: :unamused:
10. říj 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nataska, aj ja mam rozdielnu mrchu, predtym ma bolelo brusko a teraz nic, vsak ako dobre
a tu rurku, ked si davala do zadocku, maleho si mala na brusku alebo na chrbatiku
10. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
albertine, aj, aj... aj brusko, aj chrbatik... manzel mu drzal nozky. rurku som dobre naolejovala..
10. říj 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak sa ide na to, drzte palce, potom sa ozvem, rurka je uz kupena
10. říj 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este ako dlho to ma byt v zadocku?
ci hned to mam aj vytiahnut?
10. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako hlboko sa mu to tam ma dat?
10. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
aj ja som v klube mrchovskej :confounded: a to tiez plne kojim nechapem tomu vobec som ju este necakala tak minimalne do juna som mala naplanovane ze jej nedovolim prist a ona mrcha jedna hnusna sa aj tak votrela :grinning: nie je nejaka silna aj v poode bezbolestna len som bola nejaka viac nervna :sweat_smile: :sweat_smile:
albertine nas drbec pije denne kamilkovy cajik.teple plienky sme nazehlili a tak mu davali na brusko a na chrbatik.rurku poriadne naolejuj daj pod neho nepremokavu podlozku a kopec plienok.rurku das do zadocku a postupne davaj hlbsie to budes vidiet ako sa uvolni aj brusko a ako aj vzduch bude vychadzat.ja davam malemu sab simbplex ale uz asi nejako nezabera musime prejst asi tiez na espumisan
inac dnes sme montovali okna na domcek :dizzy_face: :dizzy_face: ale kolko este roboty tam je ach jaj
10. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlboko pokila to ide aj s nou pochod hore dole aj s nou pokrut nechsa vsetko dostane vonku
a ako dlho?uvidis dokedy pojde vzduch a kakanica
10. říj 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tá rúrka je zázrak. Keď vidím na malej ako sa jej v momente uľaví. Inak dnes kakáme a prdíme jedna radosť. Mali sme segedín. čím viac som diétovala tým bolo horšie a keď zjem takéto tak sme fit. Sila čo?
A v klube mrchavých som tiež už od Soničkinych ôsmych týždňov :confounded:
10. říj 2009 v 17:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
albertine najlepsie na chrbte tak moze nozicky lepsie skrcit zastrcis a nechaj ju tam zastrcenu nevytahuj hned a nozicky stale hore, nam to aj okolo 5 minut kolkokrat trvalo takze ak to chvilku nejde nevyberaj
10. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby nemate nejaky tip na web kde by som nasla inspiracie pre spalnu?
10. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som spat, to bol zazitok, teda, som myslela, ze umriem, plakal velmi, ale to aj predtym nez sme mu to sli robit, uz ho velmi brusko bolelo, som plakala s nim, nech uz riadne kaka, len ja stale si davam pozor, ze co jem, ale hovorim, ze koniec dietam, a idem normalne jest, mozno mu to aj lepsie spravi ako to moje vecne kura, morcacie a ryba, takze tak

a inak baby kazdej jednej, dakujem velmi pekne za radu, uz je lepsie, teraz spinka, len tak si potiahol mliecka, a uz spinkal, je z toho urcite inaveny, takze este raz dik
10. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
albertine

a poprdel? vykakal?
10. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdkal, ale to uz aj predtym a vykakal, zrazu to slo, az sme sa vsetci zlakli,snad to slo vsetko, lebo ked sme mu tam dali tu rurku, tak on tak tlacil, ze ju vytlacal von, no potom sme este cakali a nic neslo, tak snad bolo vsetko, ved uvidime....

inak co vsetko uz jete, mate pestru stravu?lebo jasi stale davam pozor,
10. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jem uplne vsetko a maly mal problem s kakanim len prve dva tyzdne od narodenia ked crievka este nevedeli pracovat odkedy jem uplne vsetko neni mu nic a vsetko myslim tym sosovicu a kilo cokolady :grinning: a maly kaka pekne a poriadne kazde rano
10. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Albertine ja uz jem tieu vsetko, neni sa cim chvalit, ale predvcerom som mala taku chut na slaninku, ze som neodolala. Uz aj fazulova polievka, cibula v jedle a aj surova, zajtra idem varit kelovu polievku a tento tyzden sa chystam robit aj segedin. My kakame aj 3x za den, ale pokial mu to nerobi problem a ma to peknu zltu farbu tak je vsetko v najlepsom poriadku. Tak drzime palce aby Danko uz nemal taky bruskabol :wink:

Dobru nocku detickam a mamickam :dizzy_face:
10. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ako ste na tom s vahou? Ja som schudla z 85 na 72, teraz mam 80 :angry: , brucho ako v 6 mesiaci, je pravda ze aj dost zjem lebo ako nahle menej aj na mlieku sa to odrazi. Poradte nieco :wink:
10. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy holky, já mám takovou strašlivou chuť na kysané zelí, ale pořád se moc bojím. A to nekojím plně, ale dokrmuji.

Takže dle vašeho vzoru, až přejdou horečky, tak si dám zelí. Teď bych mu to mohla hodně zhoršit a to nechci riskovat. :frowning2:

Jinak hlásím, že má stále teplotu - tedy jen zvýšenou 37,9°C po odečtení, ale má. 5 dní už je skoro dost :cry:
10. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvi, ja ti ani nejdem hovorit, kolko vazim, lebo by si odpadla.. faktom ale je, ze od vahy pred porodom ma deli este 2,5kg(schudnut samozrejme :sweat_smile: )..
10. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mati, riadne teda bojujete.. zlaticko malicke, takto sa trapit... :frowning2:

ja jem vsetko, len nejem kyslu kapustu, na to nemam odvahu.. a strukoviny, ale na tie mi vobec nejde chut...
10. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvia, já jsem začínala na 48, rodila 80kg a teď mám 52 kg. Částečně kojím a mám hrůzu z toho, že bych o mléko přišla úplně (jsem silný alergik, tak chci kojit co nejdéle). Kila šla dolů sama, dost se hýbu, ale cvičit nesmím. Nejen kvůli císaři, ale i kvůli zdravot. stavu. Nesměla jsem cvičit ani ve škole. Jediné co dělám opravdu pravidelně, tak chodím po schodech. Vždy když Kryštof spí, dám si ho na chůvičku a 5x si seběhnu a vyběhnu schody. Bydlíme ve 3. zvýšeném patře, takže těch schodů je až až. A když jdu s Kryštofem, tak je to taky dobrá posilovna

Jen pro zajímavost. Včera běžel v tv program, jak zhubnout. Byla tam maminka, co kojí, tak upozorňovali na co dávat pozor, jak cvičit atd.. Jestli chceš, tady je záznam
http://prima.stream.cz/category/159/372293/?autoplay=1
10. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivka a ako sa ti podarilo do teraz?
10. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám strašlivou chuť na těstoviny s kysaným zelím - Moje specialita. Aleš na ně měl minule chuť, ale já jsem ho raději přemluvila, ať si dá něco jiného, že bych neodolala.

Ivuš, mi povídej, už je toho fakt dost. Těším se, až se bude náš smíšek zase bezstarostně smát.
10. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Tak ja mam na sebe este 5 kg, ale to neratam 15 kg co mam po prvom, tak si asi viete predstavit ze nosim stale na sebe take 3 rocne dieta! Ale co uz, teraz to nejako neriesim, lebo mliecko pre babo je prvorade a nie aka som ja, do toho sa pustim az neskor. Po prvom som sice schudla okrem 2 kg vsetko, ale ako som zacala chodit do roboty, tak sa to na mna znovu nalepilo, nakolko som mala taku robotu, ze som bola kazdy den niekde inde a bol problem sa poriadne cez den najest, tak som si to vecer vynahradila a takto to dopadlo. No co uz :dizzy_face: Casom to snad pojde dole,ako sa utesujem :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou váhou som ja úplne opačný typ. V tehotenstve som veľa nepribrala, predtým som mala 74, po pôrode 69 a teraz už zas 72 lebo stále vyžieram niečo sladké. Na diétu kojacej matky som sa už fakt vybodla, lebo to aj tak nič nezlepšilo a keď sa logicky zamyslím detičky o mesiac dva budú papať príkrmy, zeleninku a potom to ako budú zvládať? Pomaličky by sme ich na to už mali pripravovať.
10. říj 2009 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvi, no ja som pribrala malo, snad 16kg, takych 10 po porode zislo a zbytok tak samovolne, ale je to moja chyba, lebo zeriem ako kyselina.. Hlavne sladkosti, lebo to su rychle cukry, tak dobijam energiu.. Keby som nejedla tolko sladkeho, tak to by inak vyzeralo...

mati, aj ja som to kukala, normalne som sa videla ako tiez chudnem, ale neviem sa odhodlat.. najhorsie je, ze tam nikdy nedaju nejaky navod, co jest a v akych kombinaciach... kolko a pod.. to by sa chudlo...
10. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda, že oni to dělají na míru každému, ale pár receptů na jídlo tam je. Já na to koukám kvůli Alešovi. Při 202cm má 117kg, tedy už se s tím musí něco dělat :wink:
10. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem pozret tu relaciu, hadam nieco pochytim, aj ja zjem vela sladkosti a proste vsetkeho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se naučila, když mám mlsnou jíst sušené ovoce - jablka, meruňky, hrušky, hrozinky,.... Mňam, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak dnes bol upršaný a škaredý deň. My sme sa aj tak vybrali na chatu. No a tak sme to nejak zvládli. Vnúti aj vonku, keď chvíľu nepršalo. Guláš bol dobrý, pivo som neskúšala.

Ja teda tiež žiadnu diétu nedržím. Jen všetko - už aj šošovicu, kel. Akurát som ešte neskúšala kapustu. Pri Danielke, to som už písala, som nemohla prvé tri mesiace nič mliečne, ale teraz pri Ľubke zatiaľ taký problém nemám.

Ja mám tiež ešte 4 kg naviac, ale to isté som mala aj pri Danielke, a schudla som ich veľmi rýchlo, keď som prestala kojiť. Niekde som čítala, že organizmus kojacej ženy, si necháva nejakú tukovú zásobu, aby sa tvorilo dostatok mliečka. Tak neviem.

Martinka - už nech já teplotka preč a Krištofko znovu usmievavý chlapček
10. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek