• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ahojte

leuska - no mozu to byt aj sopliky. ale co to ma matko neviem lebo sopliky sa mi nezdaju. praveze predtym maval stale susniky v nostekua teraz ani nie. len ked place tak trosku mava.

marti - dufam ze kristofkovi bude lepsie, je to uz dost dlho, chudacik :frowning2: tak nech sa drzi.

dnes sme davali zase aj z flasticky mliecko poobede, lebo furt po papani bol nejaky mrzuty. a vlastne dnes cely den. mozno je to aj tym pocasim a ze som ho ani von nemohla dat lebo vkuse leje ale uplne strasne. a my nemame pristresok na auto :wink: ale potom sa napapal vypil asi 40 ml, samozrejme ze najprv som mu dala cicik. a isli sme ockovi mojmu gratulovat tak som sa bala aby nebol mrzuty. tam zabuval (po 3/4 hodine prehovarania :grinning: ) a potom ked sa zobudil tak sa napapal a vysmiaty, ze ho vsetci nosia a moze vsetko obzerat :slight_smile: a vecer tiez spokojnucky, napapal sa aj ked len 30 ml ale ziaden plac ako vcera, dali sme ho do postielky a zabuval dost rychlo, este pokecal so zirafkami a rybickami a potom zrazu ticho :slight_smile: tak som rada.

no a k vahe sa radsej nevyjadrujem, pravdupovediac netusim kolko vazim ani kolko som vazila pred tehu. nemame totiz doma vahu a vazila som sa len na poradni a v nemocnici pred porodom. ale mam pocit ze mam na sebe este min 10kg :angry: asi to bude tym ze sa vkuse napchavam sladkym ale nejak neviem odolat :sweat_smile:

manzel pozera futbal tak si asi uzijem vecer s priatelom notebookom :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky...moc vás všechny zdravím.

Nemám vůbec čas tady psát,ale ted mám chviličku čas,protože mi už kluci spinkají.

Máme se fajn,Jiřík už váží 7,20kg a měří asi 66 cm.Plně kojím...přes den toho moc nevypije,tak max 3 min a dost,ale v noci se budí tak 2x až 4x.Jsou to prdelky moje.Pavlík mu říká Jájo....tak máme Páju a Jáju jak z večerníčku.

Psaly jste tu,jak jste na tom s váhou....no já mám pořád břicho celkem fest...to sladké tak miluju...je to droga jak hrom,ale co...hlavně že kojím a mám mlíka dost.Hubnout budu pomaličky....koupili jsme AB Rocket,tak po večerech na to chvilku sednu.Vážím 68 kg...takových 10 kil chci pryč...tak uvidíme.
Čeká mě hromádka prádla,tak jdu žehlit.
Mějte se báječně a Marti,at ta hnusná teplota Kryštůfkovi klesne a je mu fajn broučkovi
:dizzy_face:
10. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex77, aj moj pozera futbal tiez budem mat vecer s priatelom notebookom krasne si to napisala :grinning:
10. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hlásím,že jsem Jájovi dneska poprvé dala kousek banánu oškrábaný lžičkou....a jak mu chutnalo :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvi - teda ja by som mala zehlit, aj sa odhodlavam cely den ale ja zehlim len pri pozerani telky takze muzik to vyriesil za mna :grinning:
10. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :dizzy_face:
Tak hlasim, ze Teusko je naozaj hladny. Aky plac spustil teraz vecer...a nesiel dlllhooo prestat, uz som si myslela, ze sa nam bolebrusko vratilo, ale zohriala som zo zasob moje MM a vypil 125ml a spokojny isiel buvat...do kelu!!!! Idem s tym skusim bojovat, ja tak velmi nechcem dokrmovat. :cry:

Ja este drzim dietu, bo my sme mali koliky este nedavno a ja uz som sa bala na nieco "naduvacie" aj pozriet. Ale pomaly sa odhodlavam.

mufo - tak dnes sme sa vymenili, lebo nas malinky tlacil a tlacil polovicu dna a nic, az s rurkou sa mu podarilo :confounded:

No a mam stale + čkg, ale zeriem viac ako kyselina a sladke na kila. Takze necudo. :grinning: A do veci pred tehu sa nezmestim. No napracem sa, ale nesadla by som si a ani by som sa nezapla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex - no vidis, zlaty manzel :grinning: Len najhorsie je, ze to pradlo pocka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sovice - jej bananik! Uz mame riadne velkych tych chlapov nasich. :wink:
10. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex, to mas praavdu pri telke sa naozaj naj zehli
10. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky ak chcete pozehlit doneste to ku mne..asi tak zacnem privyrabat..xixi
10. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devitko, ale když Ty jsi tak strááášně daleko :frowning2: Musím si vystačit s Nymburkem.
10. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leuska - to dnes je nejaky taky blby den ci co. ze babatkam je malo mliecka. takze sup navarit cajik pre kojace maminky a pit veeeeeela tekutin a hlavne pravidelne dobre papat. drzim place, viem presne aky je to pocit, my sme to mali vcera vecer. :cry:
no ved prave ze pradlo uz caka asi 4 dni. ale dnes mam aspon vyhovorku aj tak som unavena ako kon a zatvaraju sa mi ocka este by som sa popalila alebo zaspala a spalila nieco :sweat_smile:

silvi - no lebo nemam rada cinnosti ked sa nudim, takto to mam prijemne s uzitocnym. a ja najradsej 2 muchy jednou ranou :grinning: :grinning: :grinning:

bezkam daco zahryznut, skvrka mi v brusku :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.

Martinamil ta horucka u malinkeho ma mrzi ze uz vas tak dlho trapi prajem aby vam uz zmizla.

Katka2808 ja vahu nemam ale rada by som lebo moja mala malo saje tak zaujmalo by ma kolko vypila ale vzdy ked ideme na poradnu tak sme vzdy s vahou vyssie.

Ja som vazila 62 konecny stav pribratia bol v tehotenstve 74 a teraz mam 62. Ked som si skusala po mesiaci rifle tak este som ich mala na sebe tesne tak som sa stahovala a terz uz ich nosim. A napchavam sa stale.

Rajciny som jedla hned ako som prisla z nemocnice tak kazdy den jednu. A sladke to musi byt kazdy den. Segedin som mala uz aj ja ale ako sosovicu, fazulu nie.
10. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule, tak mi Danko uz spinka, som rada, ale pritom boleni bruska a zavadzani rurky do zadocku som unavena ako kon a citim akoby som ostarla o 100 rokov, som sa s nim naplakala ako nikdy,

ja som vazila pred tehotenstvom 48 kg a pred porodom 65, po porode 55 a teraz 51, ale musi to ist este dolu, kila mi vidno na bruchu, vsak si este ziadne moje nohavice neobleciem, stale nosim tehotenske rifle a to fakt mi nie je prijemne,

Marti, drzim palce, nech to Krystofkovi rychlo prejde, chudackovi
10. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti sledujem ze tvoj drobulincek ma horucky?aj dnes vecer?
10. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky pridala som par fotos tak mozete kuk
http://www.facebook.com/jana.javorka?v=photos&ref=name#
10. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devita, ano i dnes. Ale včera neměl a v noci spal krásně. No což. Ten vpich má úplně červený asi 3mm flíček (jako na ramínku TBC).

Albertina, tak to jsme měli stejný počátek, v přibírání jsem byla rekordman, ale u mě hodně tvořila voda. Oblečení již nosím zase původní, v pase mám tak o 4cm více (tam to drží jizva, ale pod pasem mám ošklivé plavací kolo. Mezi těmi 2 jizvami to nepustí nikam a vypadá to blbě. Uvidíme zda to zmizí.

Jizvu po CŘ mám již úplně zhojenou, měkkou, tak alespoň že tak.
10. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a obklady mu na to miesto vpichu nedavas?
10. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudatko malinke a kolko mal dnes horucky?
10. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jazvu po CR mam aj ja krasne zhojenu,no zakryva mi ju prevysajuce brucho..hrozne,no a ja som mala po porode 86,bola som na seba pysna,ale kedze beriem antikoncepciu,tak mi kila prischynaju zo dna na den..uz mam tolko ako v den porodu..96..no hororr..aj cvicim,aj striedmo jem..no neviem co stym..nic..kym kojim asi to nezmenim tak lahko :frowning2:
10. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne tiež visí brucho. Chcelo by to cvičiť ale na takéto aktivity som ja nikdy veľmi nebola a bez sladkého v papuli neviem prežiť ani jeden deň. No čo už :confounded: asi sa len budem musieť so sebou zžiť :grinning:
10. říj 2009 ve 22:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo,ale ja aj cvicim,kazdy vecer pred spanim si dam 15minut na to,ale okrem svrbenia a bolenia brusnych svalov nic..mne sestricka u gynekologa vravela,ze to najskor po sietich mesiacoch zacne ustupovat..ale ja som po CR..ty tiez?
10. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo, tak toto, co si napisala ma vystihuje uplne! Sladke v papuli, to je vonco! A posledna veta nema chybu.. :grinning: :grinning: :grinning:
Je to o tom, ze ja mam teraz 110 :confounded: , ked som otehotnela 108, ale este minuly rok 86.Som sa rozozrala,az som sa sama vykrmila na tuto strasnu vahu. Chcem s tym nieco spravit, ale neviem sa nejak nastartovat.. :rolling_eyes: :frowning2: Hnevam sa za to na seba velmi :angry:
10. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked vam poviem co sa mi minule stalo
bola som v lekarni si kupit nieco na nadchu a predomnou stal jeden podnapity pan a hovori lekarnicke obsluzte tuto pani v pozehnanom stave a ja to zaplatim :sweat_smile: :grinning: takze ja asi tak vyzeram :angry:
10. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lovacka :grinning: esteze bol opity... mne visi brucho velmi, ale co uz..

Inak, tie co ste po CR, tiez vam brucho trpne? :confused:
10. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja niesom po cisaráku ale to že som tam mala dvoch votrelcov je poznať. Ivuška nehnevaj sa, lepšie plnoštíhla ako plnoštíhla a ešte aj nas...ta :wink: Lovacka tak dnes si to asi vyhrala :grinning:
10. říj 2009 ve 22:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska..mne ani nie trpne,ale tak mravenci...a inak neni na skodu mat kila navyse,poznam to..pred muzovou smrtou som mala 100kg ked ochorel a zomrel zo mna zislo 20kg,len taky dzez,neviem si predstavit,keby som mala 60kg ako za slobodna..uz by ma asi ani nebolo vidno
10. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby,moj 5rocny syn ma vzdy skontroluje,ked ma najde ze sa prezliekam,vzdy zahlasi,hm mami,tebe to brucho nechce zmiznut,bude tam dalsia Kiarka?
10. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo, mas pravdu, ale ja som chodiaci optimizmus... 100% mojich priatelov, ked si povie slovo optimizmus, predstavia si mna :slight_smile: Ja to neberiem nejak tragicky, ale predsa by s tym bolo cosi robit.. :confused:
10. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
devi, tvoj synator je proste poklad :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon ze to zaplatil :grinning:
ale nasral ma poriadne teda ale to mam z toho ze vkuse zerem same sladkosti doda to energiu ktoru castokrat nemam ani na napitie sa a to nehovoriac ze ked mame brigadu na stavbe a maly prave vtedy nechce spat no proste parada
10. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek