• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Aha, tak to som nevedela, že sa ten kúpeľ neodporúča. Tak potom už naozaj len počakať, či to prejde.
13. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
hlasim, ze mliecka bude asi predsa dost. :wink: A koliku cely vcerajsi den. :cry: Ja som v tom vetre nebola von, som sa neodvazila nejako. Sneh a dazd mi nevadia, ale taky velky vietor ano. Som si myslela, ze nam aj strechu odnesie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam digitalny teplomer z DM drogerie a meria dost pomaly, ale Terezka je trpezliva...

to musi byt krasa - biele Tatry :dizzy_face: a to by tak aj stacilo toho bieleho :grinning:

ja som mala po porode jeden hemac, ale nebolel ani nezavadzal a potom si len tak zmizol :confused: takze chvalabohu, lebo som sa toho bala ako cert :unamused:
ja som sa este doteraz neodvazila sa kuknut dole na sitie, mam z takych veci des a pritom som mala len par stehov...aj ked sa holim, tak tam uplne dole radsej len po pamati :grinning: niekedy som divna... :sweat_smile:

kukame so Stevom na Prima Cool Asterixa a Obelixa..nechapem preco to davaju tak neskoro v noci...zevraj nevhodne pre deti :confused: ved je to rozpravka nie?

dobrunoc
13. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby chcem sa opýtat či už máte fusaky na zimu a aké? ja akurat zhánam pretože dnes som sa zobudila do bieleho rána niejak nas ta zima skoro prekvapila :angry: Neviem aký mam vybrat aby bol hlavne teplúčky(lebo u nás pod Tatrami je riadna kosa :slight_smile: díík
14. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
Tak to pocasie je "super" tu snezi, ale na stastie sa to topi, nech to neblbne, ja mam v zahrade este vsetok kalerab a to nehovorim, kolko zeliny. Bracho mi cestuje po USA a poslal mi provokacne fotky z Las Vegas, no mozem len zavidiet :frowning2: :slight_smile:
My sme mali posr..u noc, ked som maleho kojila o 3 hod. tak bola aj delostrelecka palba do plienky, no tak zazat a ist ocistit, ked zbadal svetlo, tak nahodil taky usmev :grinning: normalne som si myslela, ze uz je vyspaty a nehrozi, ze by pokracoval, ale ritku sme ocistili, zhasla som a dala som mu cicnut a na stastie pekne zaspal :slight_smile:
Majte sa kraaaasne!
14. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! lucicek ja mam 2 z toho jeden pozicany do hlbokeho kocika a hovorim mu "komunisticky" lebo je asi este z tych cias, ale podarila sa mi dobra kupa (15,- eur), teda aspon si myslim fusak Kaiser do sportoveho, ked sa uz do vanicky nezmesti, a je super, da sa na pasy a aj stiahnut okolo hravicky a po pripade na buduci rok sa da odzipsovat cela spodna cast, ked uz bude mat topanocky! Je dlhy 1 meter. Ale najlepsie je vidiet, podla mna.
Maj sa!
14. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
my mame tento fusak.

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=2429&category_id=692&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

vyskusany nie je, ale vyzera teplucky a farebne sa nam uplne hodi ku kociku... :slight_smile: zvnutra je taky flauš /to je ta latka, ktora byva na mikinach/.

my sme neboli vonku uz par dni, strasne lialo a potom vcera zase velmi fukalo... fusak chcem dneska vyskusat doma s malinkym, ci sa obaja zmestia este do vanicky :sweat_smile: , alebo uz treba vytiahnut sportovy kocik.

malickemu sa asi zacali robit zapareniny :frowning2: , asi z tych inych plienok, co mame... musim dat na to pozor, idem dat radiator na najsilnejsi stupen a malickeho necham, nech si vetra zadocek :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucicek, ja som sa to dnes rano tiez chcela opytat. Ja som bola kuknut ten emitex, co ma katka a zda sa, ze je aj na severny pol, nie ze do tatier :sweat_smile:
tak katka rychlo skusaj, az viem, ci ho kupovat... :confused:
14. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
martina - no, skusili sme aj tu obycajnu ebu, ale vracala z nej, tak sme sa prachy neprachy vratili k tej bebe ha - stoji sice 600,- 900g co nam tak na necele 2 tyzdne vystaci, ale budem setrit na vlastnom decku? lekarka nam ju nepredpise, ani muz ani ja nie sme alergici...
14. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi, ak nie dneska, tak zajtra urcite pojdeme von, lebo musim s malym na kontrolu, takze ho berieme. prave mi pisal moj drahy, ze uz aj tu v KE snezilo, ked siel do prace :astonished:
ja som si vcera dala vyprat zimnu bundu a predpokladam, ze zajtra ju asi beriem na seba ...
14. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, no nacisto si ma s tym fusakom osalila :grinning: . Som nas nim moc neuvazovala, ale bola som si premerat kocik a jesenny fusak, co je k nemu povodny a veru ze sa mi emitex asi nevojde... :confused: :unamused:
14. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, uz si strihala vzadu tie otvory na pasy? :confused:
14. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.e-broucek.cz/fusaky-zavinovacky-deky/lodger-bunker-folklore-darek

Ahojte maminky,my máme tento fusak a je moc fajn. :wink:

jasiminet-ještě je Beba sensitive,pro děti s citlivým zažíváním.

http://www.lekarna.cz/nestle-beba-sensitive-500g/
14. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no.... akurat surfujem po nete čítam a porovnávam emitex a kaiser už mi z toho švitoríí :grinning: Ale asi vyhraje kaiser...no snáď si ešte dnes vyberiem a objednám :astonished:
14. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci hod link, nech svitori aj mne trochu :grinning: No ja musim dnes cosi objednat, ved mi maly zamrzne :sweat_smile:
14. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
amelie, ten je krasny, tiez sa mi hned pacil, ale cena nie je pre mna az taka zaujimava :confounded: tolko za fusak nedam.. Nemam rada, ked predavajuci uz nevie, co by za neho pytal...
14. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už dáváte fusak?
14. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
amelie,
no, ked hlasia 2-3 stupne vonku cez den, tak podla mna uz je najvyssi cas. :wink:
14. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
amelie: no už by som dnes dala.... ale este ho nemam :frowning2: mi mame 0stupnov takze kosa...
14. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my jsme venku nebyli,jdeme až dneska do plavání
14. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
lucicek tak ja mam ten Kaiser co si dala link - cierny, je super a aj na zadnej strane ma tie protismykove gulicky a na hornej casti je nasita latka so snurkami na priviazanie o kocik, aby sa nesmykal v sportovom a je tepkucky, spodna cast sa da odzipsovat a cely sa da rozopnut na lahde vkladanie baba.
14. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak som to pocitala, ale nie som mudrejsia... :confused: Ako si sa rozhodla?
14. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hotovo... objednala som si ten kaiser dufam ze budem spokojna :wink:
14. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasimk, tem od emitexu nepoznas, zeby si nam to porovnala :sweat_smile: ?
14. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy zase píšete jak o život a já u toho makám a Kryštof nespinká. Tak než vás dočtu jen rychlá reakce na fusaky.

Já zatím používám i do kořárku tento od Emitexu http://www.emitex.cz/a-zavinovacka-zimni.php

Zimní jsem chtěla kupovat Kaiser s tím kožíškem okolo hlavy, ale od tchýně jsme dostali tento http://www.maximshop.cz/detske-zbozi/kocarky/prislusenstvi-ke-kocarkum/no8-beranek-/27235.html s pravým beránkem, tak ho kupovat nebudu

A ještě mám po synovcovi celoflísový Emitex. (ten bez šusťáku), tak na tuto zimu jsme asi vybaveni dostatečně :wink:
z akej stranky?
14. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska nepoznam, ale citala som si tie hodnotenia na babetkove ku kazdemu z nich, no nemozem povedat ze Kaiser je lepsi, ked som nemala Emitex! Len mozem napisat, ze tento Kaiser je teplucky a prakticky. Rozhodnutie je na Tebe!
martinamil to mas teda riadnu zimnu vybavu :slight_smile: :wink:
14. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek