• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
naty - tak co ? este cela?
9. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka - zdravime laskosa....moje mimi este v brusku....stikuta ako inak...zjedla som cokoladu tak si pochutnava
9. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my štikútavame skoro po každom jedení :grinning:
9. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale inak je dobrucky chrustik , ze?
9. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi pozdravujem Matka. :slight_smile:

Tak som si ako tak pospala, aj ked sa mi podarilo zaspat az okolo 7.00, som uz aj naranajkovana. :slight_smile:

Baby ak si este pamatate Kukutsku, sem chodila na zaciatku dost casto aj je v tabulke, sa jej vcera pred 21.00 narodila dcerka Zofia, s mierami 3600 g a 49 cm. Porod bol uplne super, narodila sa na termin, o 14.00 jej dali vyvolavacku, kontrakcie mala bez bolesti a aj rodit isla bez bolesti, ze ku koncu trosku zabolelo. :confused: Tak tento porod sa mi zatial najviac lubil. :grinning:

Dnes si mam ist sadnut s tou tehu kamoskou, dufam, ze nebudem ako matoha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak vidim, ze ste rozoberali ten Hamiltonov hmat, no je to nieco uplne ine ako pustenie vody. Akurat som minule o tom citala, inak ze je to take neprijemne. :confounded:
9. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak, čakateľky, nemusíte sa báť vyvolávačky, podľa mňa, tie kontrakcie vôbec neboli silnejšie, ani sa mi tým nepredĺžil pôrod. A čo Ste sa bavili o prepichnutí blán, čo držia plod.vodu, tak to sa robí takým háčikom. Mne teraz tiež museli prepichnúť blanu, lebo sama neodtiekla, ale ako odtiekla, tak už som bola na 8cm otvorená, hlavička hneď zliezla dolu a ledva som stihla prejsť z ošetrovne cez čakačku na pôrodný sál, už som aj rodila na dve potlačenia bol Maťko vonku :grinning: riadna rýchlovka :dizzy_face:
9. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozeram ze vyvolavacka zebra na kazdeho inak. Sestra hovorila ze je v pohode a aj sestranica. Tak je to fakt indi-vindi.
Ja by som si ju dala tiez, ked by bolo treba, prenasania sa bojim ovela viac ako vyvolavacky. To prizvukujem gyndovi cele tehu. :sweat_smile:
9. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zebra-zabera

Dadi vidis aj ty patris do tejk kategorie, podla mna je to aj o psychike. :wink:
9. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi tiez super porod. :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
narciska, Maťko je menší v porovnaní s Romankom, ale zase je šikovný papáč,keď nás včera prepúšťali, už mal naspäť 220g, čo stratil po pôrode. :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, aj sestričky mi hovorili, že ukážkový :grinning: vraj keď baba porodí do 14.00 hod, s tým, že ráno jej o 7.00 dajú vyvolávačku, tak je to podľa nich super pôrod a ja, že ešte ukážkovejšie,v podstate kontrakcie dve hodiny
9. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už sme hore, tak papa :slight_smile: ide sa papať
9. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi tak ty si v podstate splnila limit 2 hodiny, co sa tu zadal. :grinning:

A kde sa vsetky tulate, maminy chapem, ze sa venuju drobcom, ale co cakatelky? Co vsetky rodite??? :confused: :rolling_eyes: :grinning:
9. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zdravim vas ako sa mate?
9. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme ďalšie miminko :slight_smile:

len netuším od koho :sweat_smile:

"Volám sa Soňa Nemethová, meriam 53cm a vážim 4000g. Maminku som troška potrápila, ale obe sme v poriadku."

GRATULUJEM neznámej maminke :slight_smile:

Dadka, krááásnu fotku tu maš :slight_smile: aká bola prvá noc, ako sa máte?
9. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, aj v albume maš krásne fotky, Maťko je ozaj fešak :wink:
9. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem po prvni vyjizdce, prcek v kocarku usnul uplne hned a jeste ted spi v kocarku na chodbe.
K obedu jsme meli jahodove knedliky, tak ted cekam, az se vzbudi a budeme jist a pak jeste vyrazime ven babicce naproti k vlaku.
Dada, krasna fotka :wink:
9. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,ja stale len poslickujem,ale pojdem si zaskakat na fitlopte,tak snad zajtra na poradni bude nalez aspon na 1cm...
dadka,Matko sa vydaril :wink:
9. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny těhulky,maminky s drobečkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já stále 2v1,po dnešní kontrole pořád otevřená na dna prsty.Jsem objednaná ve čtvrtek na půl 10 na vyvolávačku,tak doufám,že porod bude rychlý a bez komplikací :wink:
9. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mala som termin uz vcera no tej mojej sa akosi nechce von no co s nou mam robit aj po schodoch lozim a nic...
9. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice, jeeej.. Ty sa máš :slight_smile: držím pršteky a prajem čo najrýchlejší, čo najmenej bolestivý a hlavne bezproblémový pôrod :slight_smile:
U nás v nemocke dávaju vyvolávačku až po 10-14 dňoch prenášania... :(
9. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
anjelik, v pase máš 13. júna TP :D tak asi sa malá riadi podľa tohto termínu :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja idem na vyvolanie v pondelok :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny,asi by mě taky nechali nějakou dobu přenášet,ale nechtějí riskovat,že bude malinký kus chlapa a mě by museli udělat císaře,kvůli zlomené pánvi.Už ted má asi 3.80kg.No necháme se překvapit.
Ráda bych kecala,ale Pavlík spinká a musím uvařit a pak jdeme ven.Zatím pa,večer vás dočtu :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny podla vypoctov MD ano ale podla ultrazvuku a teho.knizky som mala vcera
9. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
janja, a tebe chcu prečo vyvolat ešte pred TP? :confused: :frowning2:
9. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
termin mam 16. tak ako ty, tak uz to nebudeme natahovat :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
janja, v pase maš 19.. :D ja by som nešla na vyvolanie skôr ako po TP.. t :wink: je take nasilu.. dieťa predsa samo vie, kedy ísť na svet..
9. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
janja, a v kt. nemocnici budes rodit?
9. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to mi mozu vyvolat len tak?ked poziadam?
9. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek