• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
:wink: ahojte kocky, idem pochvalit nasho drobceka. dnes sa 1. krat pretocil z chrbatika na brusko. akurat bol nahaty na deke tak skoncil s bimbisom na podlahe. dufam ze sa vam vsetkym dari!!!!
20. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Kryštof vypije cca. 150ml, takže je to akorád, nestresuj se!
20. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, gratulujeme!
20. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kočky,

zuzi, gratulujem, a my tiez cakame, kedy sa nam to podari. :slight_smile:

nas Daminko sa este stale neotocil, ale dneska si prvykrat chytil pipíka :grinning:

cernobilka, nase male Bubu tiez pije rozne, niekedy aj 200 ml a niekedy len 100... je to rozne...
20. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky pouzivate kamistad gel?

katka, nas maly si tiez na poradni chytil pipik dnes.. Som cumela ako puk :confused: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivush,
no vidis, aki su sikovni !!! :grinning:

a mate krasnu vahu :wink:
20. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
marti som rada ze ste dobre dopadli! a to s tym dievcatkom je skoda, dufam ze to naozaj dobehne, ale je to od tej doktorky svinstvo, ze to zanedbala :angry:

ivuska my pouzivame kamistad gel, teda zatial som ho len asi tri krat malej natrela ked uz bolo zle a dasienka boleli jak slak...aj vy pouzivate? nam ho povodne doktorka dala na zabu, ale to vobec nepomohlo...

tiez nedavame rotavirusy, tiez nam to doktorka velmi neodporucala

baby Terezka mi uz od 16:45 spi, vacsinou takto v podvecer zaspi tak na hodinu, potom sa pohrame a o siedmej kupeme, ale teraz mi stale spi, urcite budeme hore do polnoci :grinning: :grinning: asi idem do nej jemne stuchnut ci nahodou nechce vstavat :sweat_smile:

tak zatial
20. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak už máme taky zub :dizzy_face: A úplně bez příznaků, jen jsem koukala proč pořád kouše svůj paleček na stejném místě a objevila jsem ho.

Kuk http://www.facebook.com/photo.php?pid=30321960&l=47b18511f1&id=1550112904

Zítra ráno jedeme s Kryštofem na krev do Prahy, tak jsem zvědavá na to ranní vstávání. Jsem si hodně odvykla, když Kryštof spí min. do 7:30 hod. :pensive:
20. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, asi kazdy podla toho, co je pre neho podstatne :grinning: :grinning: :grinning: Ved pipik, to je vazna vec :confused: :grinning:

zuzi, praveze my mame ten calgel, ale zda sa mi, ze to nepomaha. Maly place, a ked ho tym natriem, tak ziadna zmena a vraj by to malo hned tisit tu bolest, tak uz fakt neviem. Zajtra ho kupim a uvidime, co to povie.. :confused: Bolo by mat cosi ucinne, lebo on strasne, ale fakt strasne place kvoli tomu. Rada by som mu pomohla :frowning2: :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten kamistad sa moze? mne sa zda ze som citala na tom letaku, ze ano, ale uz sa mi nechce to ist zase citat :grinning: mala ho ma rada, hned sa zacne usmievat ked jej tym natieram dasienka a raz pomohol tak ze po hodinovom brutalnom placi sa v momente ked som jej tym zacala masirovat dasienko zacala usmievat od ucha k uchu a o par minut zaspala :wink:

martinka tak gratulujeme!! to je perfektne ze to Krystofko takto machersky zvladol, nic ho nebolelo :wink:
20. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, pisu, ze okamzite odstrani bolest dasien pri prerezavani zubkov, tak dufam, ze to pomoze. My si zubky asi odplaceme.. No co uz.. Ved kym sa ozeni, mu to predsa prejde, nie? :grinning:
20. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuško, než se ožení tak ho budou bolet už ty druhé, zkažené :wink: :unamused: Ze zubů asi člověk nevyroste :confounded:
20. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak aj sme bez nášho tatina, šiel na 2 dni do BA. Prvý deň zatiaľ v pohode, uvidíme ako noc. No a zajtra nech neprší, aby sme mohli ísť von. Ľubka si lepšie pospí a Danielka sa aspoň vybehá.

Zuzka - tak Terezka je krásna slečna, nech aj ďalej tak pekne priberá a super, že očkovanie dobre dopadlo

Ivus - Miško je chlap ako sa patrí, tiež nech ďalej pekne rastie. Ja tiež nedávam očkovať proti rotarovírusom, už tých povinných je dosť a ako písala Bash nemusí to ani dobre dopadnúť :unamused:

Martinka - teším sa z dobrých výsledkov a gratulujeme Krištofkovi k prvému zúbku a nech aj ostatné tak bez problémov vyrastú

Magdi - hlienovitá zelená stolica je vraj hladová, ale podľa mňa môže to byť aj zo zúbkov. Sleduj maličkú, či sa aj inak prejavuje, že má málo mliečka. Nám náš doktor na žabku v puse predpísal Nizoral tabletky, každý deň rozpustila 1/4 vo vode a namáčala som do nej cumlík. Zabrala hneď prvá tabletka.
20. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekný večer, chlapov mám v posteli, tak mám počítač pre seba :grinning: :grinning: :grinning:

devitka, to lentilka navrhla klub úzkostlivých maminiek :dizzy_face: a ja tam teda určite patrím, ale neni sa u mňa ani čo čudovať, veď som si zažila dosť šokov, už sa neviem dočkať,kedy bude mať Maťko po pol roku,toto je najťažší mesiac,lebo vtedy Romik ochorel. Akurát som pozerala na jeho fotečky, táto - http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2537838&vReferer=%2Fphotos%2Fdada78 , čo mám najobľúbenejšiu je fotená presne 2 mes pred jeho odchodom :pensive: a teda to by nikto neveril, čo mu osud nadelil a nám tiež. Ale keď je anjelikom, tak snáď na nás dáva pozor a aj na všetky júnovčiatká :wink:

Dnes som bola s Maťkom u mňa v práci, celkom som všetkých potešila a aj mne dobre padlo vidieť známe tváre. Sme si robili srandu,že by som Maťkovi mala zabezpečiť tam už fleka, keď je teraz tá kríza, xixi

na kontrole bedrových kĺbkov (kyčlí) to išlo celkom rýchlo, som strašne šťastná,že už nemusíme baliť na široko, Maťko má to v poriadku. Určite najšťastnejší je on, viac voľnosti a možnosť sa hýbať, večer som si ho položila cez kolená bruškom dolu a už aj začal sa dvíhať zadočkom horu a na kolienka, je to teda ozaj číslo

zuzec, otvorila som si radšej druhé okno :wink:

ivuska, proti rotavirusu nedávam očkovať, iba povinné očkovania a teda krásne miery :slight_smile:

martinka, super,že všetko je OK, až ma zimomriavky prešli keď som čítala o tom druhom dieťatku :frowning2:

a ešte sa pochválim, otvorila som dnes len tak náhodou mimiaukcie a boli tam 4 mikinky za 1,40Eur, raz som prihodila a predstavte si,že som to vyhrala :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka - ešte sa vrátim k tej modrej Indulone. Ja ju používam na radu nášho pediatra a klop klop nemali sme žiadne problémy s pokožkou. Naviac, keď bola moja sestra s malým u kožnej, tá jej povedala, že po kúpeli krémovať jedine modrou Indulonou.
20. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dadka..inak ako to tu pises,pozrela som fotku,veru mi slzy vyhrkli a zima ma vytriasla,neboj bude dobre...viem mali ste to tazke,ale nauc sa do zivota jedno co mi povedali znamy po muzovom pohrebe, nech len spominam na dobre,zle ma moze prefackat..proste aby som nemyslela na to zle a uz vobec nie na to ako sa to stalo,lebo to mozem privolat..tak aj ty bud v tomto optimista..mysli na to ze bude dobre,teste zo zdravicka...anjelickovia su aj pri vas.
k tej aukcii ti blahozelam
20. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka - Romanko bol krásny chlapček a určite je z neho aj krásny anjelik, ktorý bude dávať po celý život pozor na svojho mladšieho bračeka :pensive:
20. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj a k tomu klubu uzkostlivych maminiek...ja som si dajako nevsimla,skor som si vsimla klub mrchy,ci ako to tu bolo pisane..xixi.. no a samozrejme ja som tresla nivea klub
20. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, ja som taký od prírody optimista, chvalabohu a aj vďaka tomu,že som veriaca som sa so všetkými trápeniami naučila žiť, minule, keď som vozila s kámoškami malého a boli sme také veselé,veď pri deťoch vždy je srandy kopec, som stretla jednu pani a tá mi tak povedala :"no vidím,že si maximálne šťastná a spokojná !" vyznelo to od nej ako výčitka, ale beriem takých ľudí tak povediac jedným uchom dnu druhým von, veď čo mám stále smútiť ? to by ani Romanko nechcel. Určite je šťastný keď vidí,že Maťko má veselú maminku.
20. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka..z takych skodcov si nic nerob,ja vtedy zvyknem vraviet,ze biolit na nich..
poslem ti IP
20. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devitka - náhodou to bol taký milý omyl :slight_smile:

Dadka - dobre robíš, že jedným uchom dnu a druhým von. Romanka nosíš vo svojom srdiečku a spomínaš naňho, a teraz tu máš druhý pokladík, a kto iný ho naučí všetkým krásam života. Zatrpknutá a smútiaca mamina asi ťažko.
20. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreaber keby si videla jak som sa tu ja vcera vecer rehotala..reku to dojcenie ta dievca moje osprostilo,to myslim prosim pekne seba..nikoho z vas
20. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím,že tuším ivuska to super nazvala " vykojený mozog " u mňa to tiež občas zakrkoce, xixi aspoň sa mám potom na čom baviť.

idem za mojím mojkáčikom, taký je zlatý, ruky smerom hore a sladko dofukuje :slight_smile: joj však bych ho vybožkávala,len by sa zobudil a asi by mi povedal : šaľená mama ! :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej dadi..noo ten mozog...a tom vybožkavani ani nevrav,ja by som len madzgala malu
20. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky,

dnes sme boli bez placu po papani, tak neviem preco je niekedy malo mliecka... Zatial to neriesim, idem pozorovat. :slight_smile:

dadka - pozrela som si Romankove fotky a andreaber to tak krasne napisala...ze ani neviem co dodat. :sweat_smile: Si strasne dobry cloviecik! :dizzy_face: A super, ze uz nemusite balit na siroko!! :slight_smile:

martinka - super, ze to vsetko dobre dopadlo. Gratulujem k zubku!

ivus - krasne miery, tak ten velky plac bol kvoli zubkom?? :confused: A neboj, Teusko nema este zubky, ale my si ich odplaceme urcite tiez, lebo Teusko hlasil aj kazdy prdik veeeelmi velmi! :wink: A proti rotavirom sme ani my neockovali.

A tesim sa, ze sa nam klub uzkostlivych rozrasta, ze ste ma v tom samu nenechali... :grinning: :wink: Inak aj dnes si cely den Teusko usko chytal, takze ak by som nesla vcera na krcne, dnes by som uz isto isla, ako sa poznam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Vsteky Vas pozdravujem a padam uz aj ja do postele.
20. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilk.a len tak medzi recou,po dnesku smerujem k vam do klubu aj ja..mala preplakala cely den..zuby..potvorky..
20. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, "vykojeny mozog" nie je moj vyraz, to vymyslela zuzec tusim :confused: Nech ma tu niekto neobvini z plagiatorstva :sweat_smile:

mati, nedopustim, aby sa moj maly zle staral o zuby. Budem ho drezurovat ako dostihoveho konika... :angry:

ja maleho tiez stale stiskam, cmucikujem.. Ved ked bude vacsi, uz o to nebude stat, tak ja si to nadbieham... :sweat_smile: :dizzy_face:

leus, davas z jedneho, ci z oboch papat? My sme dnes trhli rekord, 4hod bez papania a keby som mu tu cicu nestrcila do ust, tak neviem, kedy by sa zbadal, ze je hladny. Je to dost o držku teraz, lebo ma tym mini zubkom zacal celkom slusne kuskat a nejak si neda vysvetlit, ze sa to nema, tak neviem, co budem robit... :frowning2:
20. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute, my konecne spinkame :grinning: slecinka spala do 20:15 tak som ani necakala ze sa napapa a pojde hned na kute, tak sme trochu blbli, unavili, bol aj 20 sekundovy zubkovy amok a uz hajkame, takze mam istotu ze tuto noc spime celu bez prestavky :dizzy_face:

inak minulu noc sme predsa len mali zvysenu teplotu ale len 36,9 nic hrozne, no aj tak som to citila ako z nej salalo teplo, to bolo asi 5 hodin rano a aj napriek tomu bola Terezka vysmiata jak leco, uz som myslela ze vstavame :sweat_smile: chvalabohu som sa mylila a potiahli sme do 10-tej :confused:

dadka obdivujem ta za tvoj postoj, Matko ma perfektnu maminku, je to stastne dieta a ved je to na nom aj vidno :dizzy_face: a super ze uz nemusite balit nasiroko, ja vidim teraz trosku nevyhodu tych latkoviek co pouzivam v tom, ze Terezka sa chudatko nevie otocit z bruska ked ich ma na sebe, ale ked ma jednorazovku tak jej to uz ide...takze je trosku obmedzena velkou ritkou, ale sak nech sa snazi :grinning:

devitka :grinning: :grinning: :grinning: ved aj nivea klub je super nahodou odtial aspon vzorky poslu, zatial co uzkostlivym maminkam nic (inak samozrejme sa pripajam) a z klubu MRCHA to co posielaju kazdy mesiac ci radsej mozu nechat :grinning: :grinning: (ale do toho nastastie este nepatrim)

lentilka no vidis, este ze si tam bola vcera, aspon si dnes nemusela :grinning: :wink:

vykojeny mozog som niekde pocula, takze tiez si to nechcem privlastnovat, ale je to vystizne a da sa na to lahko vyhovarat :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, blahozelame k zubku, parada :slight_smile: :slight_smile:

aj ja som v klube uzkostlivych maminiek, okrem ineho vzdy chodim pozerat do kocika, ci maly dycha ked tam spi... lebo v postielke mam monitor dychu, chcela by som mat ja ten prenosny, co sa da dat do kocika...

adel, ta Romankova fotka je perfektna... a neboj, matko bude polrocny uz o chvilocku.... a reci ludi, co si myslia, ze maju navod na to, ako uchovavat milovanych v srdci nech ta nerozhadzu... je super, ze si stastna a vesela, zelam ti to z celeho srdca
20. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky babulky,ani jedna sa k tomu nechce priznat :grinning: :grinning: :grinning:
akurat som dozehlila,dohnala som sa v tom co som kvoli celodennemu nedelnemu nic nerobeniu nevedela spravit..
zuzi do nivea clubu patrim,uz aj do tych noo..uz neviem akych maminiek..ale mrchaklub zatial nic....a to ty si si vymenila babo?ved nam uz nebudu rovnako buvat,vypytaj si svoju Terezku :grinning: :grinning: :grinning: ,ja len reku nebudem mat po nociach s kym vypisovat :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek