• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Luci, nejsou Krejčátka nějaká bojovná? Kryštof se pere se sobem a Honzík s Ovcí :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArti ja akurat pijem cervene manzel sa veatil z Brna boli na nejakom zamocku a doniesli vina.
Tak "nazdravie :grinning:"Inak dva deci cerveneho ma neuveritelne antioxidacne ucinky a precistuje cievy.
22. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babuľky ja som ešte stále nachcípaná. Ak potrebujete termoobal na AVENT fľaše tak ja mám od canapol babies taký širší a všetky aventky sa mi tam vojdú. A stál nový okolo 200sk
22. říj 2009 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám vínko ráda a taky už jsem si dala a Kryštofovi nevadilo. Ale pít sama mi připadá blbé. Ale trochu závidím, tak NA ZDRAVÍ!! :wink: :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer!
natashka na zdravicko!

Nas zajtra caka preockovanie a poradna a ako na potvoru sa mi nahlasili kolegovci z roboty, ze nas chcu prist pozriet a este aby toho nebolo dost, tak mame v sobotu krst, tak vypekam a chystam pohostenie pre 15 ludi, no parada, uz aby sme to mali za sebou. Tak dufam, ze Vas budem moct aspon sem tam citat v tom zhone!

Drzkajte sa a babenkam pekne snicky.
22. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa no vidis ako si to pekne zhrnula s tymi chlapcami a dievcatami :dizzy_face:

devitka no toto, slusnu noc si mala, chudak Kiarka...paci sa mi ze "odisiel spanok z oci" to som este nepocula a je to veru vystizne, dnes sa nam to zase stalo...pred kupanim velke zmolenie oci, tak rychlo rychlo okupat, nakrmit a spat...a zase nakrmit a spat a zase nakrmit a spat.... :grinning:

danielka nam tiez pomohla SOS nivea na tie zapareninky pod krkom :wink: Terezka uz zacala trochu vyrastat z toho tucikova, tak uz nema ten krk az taky strasny...

fiha tusim je dnes zase vinny vecer, my popijame varene cervene, ale dala som si len na dno, nebolo to ani pol deci a veru to uz citim v hlave...uz to neni to co predtym :sweat_smile: ale hroznu chut na pivo som dostala, zajtra si kupim nealkoholicke, lebo tu chut zazeniem asi len ked vypijem cele a nechcem alkoholicke... :confused:
22. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasimk no to veru nezavidim, aj ked nakoniec to bude urcite prijemne posedenicko, ale to chystanie brrr :confounded: :sweat_smile: tak nech to lahko zvladnete, aj zajtra to kakane ockovanie, aby ste nemali teplotku :wink:
22. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj este som chcela taku zaujimavost, dnes sa kamoske narodila dcerka, tyzden prenasala a mala ma veru chvalihodne miery 4600 g a tusim 52 cm :dizzy_face: a to som si myslela ze mam velke babo s 3500 g, no ale hlavne ze je na svete ten maly tvrdohlavec :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano. u nas desna tma a Jenik vstaval ve ctyri.
23. říj 2009 ve 04:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko maminky, už sme aj my hore hoc sme mali cicíkovú noc, ivuska neštikútalo sa Ti ? neviem,čím to bolo, či sa včera cez deň moc prespal :confused: v noci bol každé dve hodinky hore a to pritom vonku prší, dalo by sa predpokladať,že sa super spí ... teda ja som vždy zalomila riadne :sweat_smile:

jasmik, tiež sme mali návštevu manželových kolegýň v deň očkovania, Maťko bol menej usmievavý,ale aj tak dlho vydržal s nimi. držím palce nech to máte bez teploty :wink:

zuzec, ja sa smejem,že stačí mi privoňať k alkoholu a som chytená, keď si tak zoberiem, od 2007 som toho moc neokoštovala :confused:
23. říj 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co se dává jako dárek ke křtu miminku?
23. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jdete na křtiny? Většinou hračka :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, Maťko dostal od krstných rodičov zlatú retiazku s príveskom kríž,srdce a kotva - znaky viera,nádej, láska,nejaké hračky a peniažky a od ostatných tiež poväčšinou tiež hračku a peniažky a z nich sme mu kúpili kresielko a založili šporenie :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jdeme. Sousedům, mají o trošku mladší holčičku a 6 dětí :slight_smile:.
23. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, my mame cicikovu noc uz asi 5 dni :frowning2: Misko je hore kazdu hodinu a 15min :frowning2: Vcera v noci som uz chcela spachat ritualnu samovrazdu :sweat_smile: No tazke je to velmi, musime s tym zacat cosi robit, ale ked sme skusali, ze ho bude muz uspavat a to nepomohli, zadriemal na 20 min a bol zase hore a dozadoval sa svojho cicika... :frowning2: :cry:
23. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre "ranko" prajem ja som nalozila tu tyzdnovu haldu pradla do pracky ale kedy to budem zehlit? aaach... Tak si predstavte nam uz k tym zubom vela nechyba vcera to bol neuveritelny rev hodinu v kuse o pol 10vecer tak Mato volal znamej zaoberajucej sa akupresurov tak Vam poradim nam to totlne zabralo po 15minutach bolo po placi a spal celu noc. NA palceku na nozicke v mieste nechtoveho lozka je akupresurny bod pre horne dasienko treba to jemne stlacat masirovat. Tesne pod lozkom je spodne dasienko. No a lavy palcek je prava polovica ust a pravy je zas lava. Posle mi tie body mailom tak ak by ste niektora chceli dajte vediet cez IP a poslem Vam to. U nas fakt akoby utalo po 15minutach masaze usmiaty od ucha k uchu a to uz je mu hore vidno biele zubky spod asna takze boleloho to asi desne.
23. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som ju poprosila pre body na brusko
23. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pak dáš info. Co máte v plánu po-út? Asi pojedeme na Hůrku.

Natashko, akupresura? To jsem vůbec netušila, že i u takto malých dětí, ale super, že pomohla. Píši IP :wink:
23. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už bojujete se skvrnami od mrkve? Tím, že má Kryštof silný reflux, tak mi celé odpoledne ublinkává mrkev s mlékam. Všechny plenky pod hlavu a na rameno už byly flekaté. Sice to nebylo zas tak strašné, ale stejně mi to vadilo (peru vše bez namáčení na 40°C mýdlovými ořechy). Tak jsem se nasr... Dala včera do kyblíku všechny tyto "mrkvové věci", napustila teplou vodu a 35ml žlučového mýdla a nechala přes noc. teď ráno dala do pračky, vyprala klasicky s ořechy a světe div se, vše je pryč!
23. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
martinamil akurat som sa chcela spytat ci si skusala aj zlcove mydlo a potom som si to docitala do konca a teda ze si to tak urobila :dizzy_face: my sice este nebojujeme s mrvaflakmi ale viem ze aj poriadne zakakanu latkovku mi vypralo jedine ked som to namydlila zlcovym mydlom...ja plienky periem na 60°
idem ranajkovat, aj ked sme hore uz od osmej :sweat_smile:
23. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzec, to bílé body, co proteklo u Černobilky jsem vyprala hlavně díky žlučovému mýdlu. Jinak bych neměla šanci. Ale jinak vždy ořechy stačily. Ale žluč. mýdlo je super třeba na šmír na Alešovo montérkách. Taky vyzkoušeno v praxi. :wink:
23. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky,ja o tom mydle prvykrat pocujem,ako sa to kupuje?normalne zlcove?
23. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devito, já ho kupuji v Německu v REWE, kde ho mají normálně mezi pracími prostředky za 4,99€ a je fakt super, vydrží dlouho. Používá se zhruba lžíce. jinak koukni sem http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/23_65/products_id/63
23. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,ja som s tym este nestretla,cumim jak puk.
23. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devita, já jsem to našla s těmi látkovkami, koupila hlavně kvůli nim. Látkuji minimálně, ale vyzkoušela jsem to i na ostatní prádlo, hlavně když mi Aleš přišel domů celý od černého šmíru. Hlavně na světlých drahých kraťasech. Myslela jsem, že to z toho nedostanu, protože jsem musela seškrabovat klacíkem vrstvu toho šmíru. Vyprala jsem ve Vanishu, ale nepomohlo. Pak jsem si vzpomněla na toto mýdlo, namočila do něj, pak trochu přejela ty největší fleky kartáčkem, vrazila do pračky a bylo po flecích. Dnes už si to bez něj neumím představit. Kam se hrabe Vanish, který byl do té doby králem.

Zuzka určitě potvrdí, i její bráška byl úplně čistý, jen nevoněl :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som to nasla aj na slovenskych strankach,v obchode som to nevidela
23. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
devit ja ho kupujem v DM drogerii, musis hladat medzi pracimi prostriedkami...maju aj tekute aj tuhe, stoji okolo 30 korun...v Tescu som ho nevidela a inde som uz nekukala ked som ho objavila v tejto drogerii...
malo by byt dobre aj na mastne skvrny, ale to som este neskusala...moja mama myslim ano a chvalila :wink:

ano aj moj bracho ho skusal na sebe a mamu zvozil ze co je to za mydlo co nevoni :grinning: :grinning: :grinning: on sa s tym uplne cely namydlil, nema rad sprchove sampony a uvidel toto na vani polozene a uz aj mazal :grinning:
23. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak skusim v DM mame v meste dve....snad dakde bude....a tu prihodu,no tak na tej som sa zasmiala aj prvykrat a aj teraz a riadne schuti..mas brachu bez flakov
23. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam mame po obede - spenatove halusky - to je tak ked nejaka janoko provokuje a foti co navarila :grinning: ale fajn, aspon je inspiracia :sweat_smile: a este idem upiect kokosove gulicky, lebo vecer ideme na navstevu :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti vy uz ficite na mrkve? Musim sa pochvalit. Dnes rano som nakojila malu a sa mi zdalo, ze mam akesi plne prsia este. Tak som po troch mesiacoch zmontovala odsavacku a odsala som este 130ml. Posledne dni dost vela pijem, lebo som chcela namrazit a uz sa to prejavuje :wink:
Ivuska musime to nejak vydrzat. Mne teraz Sonicka spava lepsie ale zase Martinka je chora tak je hore aj 3 az 4 krat za noc. Niekedy sa aj povracia od kasla a k tomu Sonicka tak som rano ako matoha. A to tiez mam zapal prinosovych dutin, hlava ma boli ako kona a cez den tiez nemozem spat, lebo ak zaspi jedna, druha je uz hore a tak dookola. No tak som sa postazovala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek